رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ممنونم اما اونجا نیست

یعنی اگه داخل trash نباشه دیگه به هیچ وجه امکان بازیابی مجدد نیست .

بعید میدونم

اگه هم امکانش باشه نمیدونم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان

یه تعداد از ایمیل های پاک شده ام رو میخوام برگردونم .چطور این کار رو انجام بدم ؟

ممنون

سلام

من یجا خوندم گوگل (اگه اشتباه نکنم) حتی بعد از پاک کردن از سطل آشغال نزدیک یک ماه ایمیل رو نگه میداره و حذف نمیکنه

اگه یک ماه نگذشته فکر کنم راهی داشته باشه. تو نت بگردین پیدا میشه

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یک سوال در مورد الگوریتم ژنتیک دارم. کسی میتونه بهم کمک کنه این خط ترجمه کنم؟ منظورش رو نمی فهمم.

application of the binary GA in continuous search space has two difficulties. One first one is the Hamming cliffs related to the certain strings in which a transition to a neighbouring solution needs the variation of many bits

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام

من یجا خوندم گوگل (اگه اشتباه نکنم) حتی بعد از پاک کردن از سطل آشغال نزدیک یک ماه ایمیل رو نگه میداره و حذف نمیکنه

اگه یک ماه نگذشته فکر کنم راهی داشته باشه. تو نت بگردین پیدا میشه

سلام

تنها راهی که فعلا از طریق گوگل بهش رسیدم نصب یه نرم افزار هست که اونم نمیدونم جواب بده یا نه :hanghead:

به هرحال مرسی ...

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام یه سوال من نسخه 15 پارتیشن منجر رو نصب کردم و حالا می خوام درایو g رو که 40 گیگ هست رو نصف شو به c و نصف دیگه شو به e فضاشو منتقل کنم. من درایو g رو فرمت هم کردم حالا باید چکار کنم؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام یه سوال من نسخه 15 پارتیشن منجر رو نصب کردم و حالا می خوام درایو g رو که 40 گیگ هست رو نصف شو به c و نصف دیگه شو به e فضاشو منتقل کنم. من درایو g رو فرمت هم کردم حالا باید چکار کنم؟

درود

اگ امکانش هست یک عکس از نمای باز شده نرم افزار بدید.

من با EASEUS.Partition.Master.10. کار کردم و خوب بود. گزینه ها ممکن کمی تفاوت داشته باشه. اغلب به کمک درگ اند دراپ کردن با موس این امکان رو گذاشتن که فضا ها رو تقسیم کرد.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان.....

چرا جای محور ها جابه جا شده در اکسل؟؟؟ چطور میتونم درستش کنم؟

باتشکر

سلام

روی محور افقی راست کلیک کن. گزینه format axis رو بزن. یک تیک داره سمت راست نوشته values in reverse order اون رو بردار درست میشه

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

من میخوام فایل های پاک شده در سیستم ام رو برگردونم

چه راه هایی هست ؟

لطفا" ساده ترین راه ممکن رو بگید

مرسی :icon_gol:

سلام

فايل كامل پاك شده؟

اگه ديتاي جديدي توي همون قسمت حافظه ذخيره نشده باشه، احتمال داره با يه نرم افزار ريكاوري قابل برگردوندن باشه.:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

فايل كامل پاك شده؟

اگه ديتاي جديدي توي همون قسمت حافظه ذخيره نشده باشه، احتمال داره با يه نرم افزار ريكاوري قابل برگردوندن باشه.:a030:

سلام

بله فایل کامل پاک شده

مرسی از راهنمایی :icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

بله فایل کامل پاک شده

مرسی از راهنمایی :icon_gol:

سلام

برای ریکاوری شما میتونین از نرم افزار get databack استفاده کنید. بهترین نرم افزاری هست که میشناسم. اگر با این نرم افزار نتونستین باید ببرین جاهایی که ریکاوری سخت افزاری دارن. اونا خیلی بهتر میتونن ریکاوری کنن

درضمن یادتون باشه نرم افزار ریکاوری رو تو درایوی که پاک شده نصب نکنید و موقع ریکاوری یک درایو دیگه غیر از درایو مورد نظر بدین

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

برای ریکاوری شما میتونین از نرم افزار get databack استفاده کنید. بهترین نرم افزاری هست که میشناسم. اگر با این نرم افزار نتونستین باید ببرین جاهایی که ریکاوری سخت افزاری دارن. اونا خیلی بهتر میتونن ریکاوری کنن

درضمن یادتون باشه نرم افزار ریکاوری رو تو درایوی که پاک شده نصب نکنید و موقع ریکاوری یک درایو دیگه غیر از درایو مورد نظر بدین

سلام

خیلی ممنون :icon_gol:

یه امتحان میکنم ببینم چی میشه !

لینک به دیدگاه

سلام من ویندوزمو عوض کردم ولی باز c نصفش پره . برنامه های ویندوز های قبلی رو می خوام پاک کنم نمیشه چی کنم که پاک بشه ؟

9p3ruf85c0luhgu2yu.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام من ویندوزمو عوض کردم ولی باز c نصفش پره . برنامه های ویندوز های قبلی رو می خوام پاک کنم نمیشه چی کنم که پاک بشه ؟

سلام

موقعی که میخوای ویندوز نصب کنی باید درایو c رو فرمت کنی. نمیدونم شما چطوری ویندوزتو عوض کردی ولی اگه درایو c پره یعنی درست عوض نکردی

درضمن ویندوز که نصب میکنی حدود 16 تا 20 گیگ فضا اشغال میکنه که طبیعی هست

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام...

میخوام بدونم علامت نقاط روی نمودار رو میشه داخل اکسل مثل شکل زیر تغییر داد؟

نمودار زیر رو میشه از اکسل ایجاد کرد؟

do.php?imgf=Captur44%D8%B5%D8%ABe.jpg

باتشکر

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام...

باتشکر

بله میشه

برای اینکار میتونید از نرم افزار origin استفده کنید که برای نمودار ها هستش

• Like 4
لینک به دیدگاه
بله میشه

سلام...

نرم افزاری که گفتین رو نصبب کردم و همچنین یه نمودار هم رسم کردم باهاش ولی نمیدونم چطوری ازش خروجی عکس بگیرم و همچنین چطوری علامت نقاط روی نمودار رو عوض کنم ...ممنون میشم راهنمایی کنین....

do.php?imgf=Capture55555.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام...

باتشکر

بله دوست عزیز خیلی راحت میشه اینار رو کرد

اول از همه شما باید نحوه ایجاد چند نمودار در یک نمودار رو یاد بگیرید بعد هم نحوه تغییر شکل و رنگ نقاط

البته مورد دوم رو خود اکسل بصورت پیشفرض یکسری شکل با رنگ مختلف ایجاد میکنه ولی شما میتونین اونا رو تغییر بدین به همون حالتی که دوس دارین

اگر یک سرچ تو نت بکنین خیلی راحت جواب سوالتون رو پیدا میکنین

بله میشه

خوبی ناصر؟ :w58:

طرف میگه رستوران این دور و بر هست تو میگی بله یک بقالی همین بغله

دلبندم ایشون با اکسل میخوان کار کنن چرا میفرستیشون سراغ نرم افزارای دیگه؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...