رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

ظاهرا نسخه قدیمی تر نرم افزار رو نصب کردم...که دمای سی پی یو رو نمیدونم چرا نشون نمیده..شب رفتم منزل نسخه جدیدتر رو نصب میکنم و دمای سی پی یو رو خدمت شما میگم

مانیتور هم که ال جی 1730 هست..تو همون شکل پست قبلی قسمت گرافیک، مدل مانیتور رو گذاشته..اتفاقا دیشب خیلی تلاش کردم عکسی از خط وسط مانیتور بذارم اما هر عکسی رو که دیشب خواستم بذارم با پرینت اسکرین که میزدم اون خط تو عکس ظاهر نمیشد..دیگه نمیدونم چطور عکس بذارم مگر اینکه با دوربین عکس بگیرم

خب اون خطی که میگین احتمالا سخت افزاری هست دیگه، با پرینت اسکرین که نمیشه ازش عکس گرفت.

لینک به دیدگاه

آره دیگه دیگه بیچاره بیش از حد کار کرده :ws3:پیشنهاد من اینه که یه مانیتور جدید تهیه کنید چون به چشم هاتون هم آسیب میزنه ../

سلام.از وقتی لرزش تصویر گرفته تار هم شده تاریش هم واسه مانیتوره؟؟؟

لینک به دیدگاه
دوست من برای مانیتور یه عکس بگذارید تا ببینیم مشکل چی هست ، مدل و مارک هم رو ذکر کنید.

در عکس دمای cpu رو نزده.یک شات از دمای cpu بگذارید.سیستم قدیمی هست متاسفانه میتونه علت های زیادی داشته باشه.

آره دیگه دیگه بیچاره بیش از حد کار کرده :ws3:پیشنهاد من اینه که یه مانیتور جدید تهیه کنید چون به چشم هاتون هم آسیب میزنه ../

ظاهرا نسخه قدیمی تر نرم افزار رو نصب کردم...که دمای سی پی یو رو نمیدونم چرا نشون نمیده..شب رفتم منزل نسخه جدیدتر رو نصب میکنم و دمای سی پی یو رو خدمت شما میگم

مانیتور هم که ال جی 1730 هست..تو همون شکل پست قبلی قسمت گرافیک، مدل مانیتور رو گذاشته..اتفاقا دیشب خیلی تلاش کردم عکسی از خط وسط مانیتور بذارم اما هر عکسی رو که دیشب خواستم بذارم با پرینت اسکرین که میزدم اون خط تو عکس ظاهر نمیشد..دیگه نمیدونم چطور عکس بذارم مگر اینکه با دوربین عکس بگیرم

سلام

ظاهرا اینطور که موتجه شدم به نسخه نرم افزار ربطی نداره و نمیدونم چرا دمای سی پی یو رو تو سیستم من نشون نمیده

نسخه نرم افزار 1.27.703 هست که تو سیستم های دیگه امتحان کردم دمای سی پی یو رو نشون میده و لی تو سیستم من نه!

شاید چون دماش خیلی ناپایداره و یا شایدم زیاده

خلاصه خیلی تلاش کردم اینم مشخصا عکس از مشخصات سی پی یوی سیستم من (البته بدون دما)

firqgnckg8adfgu1y2lt.jpg

راستش دیگه خسته شدم

میخوام این کارا رو انجام بدم:

1-فن سی پی یو رو باز کنم و آی سی سی پو یو رو جدا کنم و خمیر یا چسب سیلیکانش رو عوض کنم(البته اگر حال این کارا رو داشته باشم والا باید بدم مغازه تعمیر کامپیوتر نزدیک منزل)

2- کارت گرافیکم خیلی خاک گرفته یه بار با اسپری بشورم و چک کنم. اگر نشد بایه کارت گرافیک دیگه تعویض کنم اگر سالم بود که هیچ.... والاعوضش کنم

این موارد به ذهنم من رسید اگر توصیه ای دیگه ای دارید بفرمائید استفاده میکنم...ولی تقریبا از نمایش دمای سی پی یو ناامید شدم

ضمنا اینم عکس ازمانیتورم و خط عمودی(زرد رنگ)

p7t8rsymb3b3gse6blc6.jpg

باتشکر

لینک به دیدگاه
سلام

ظاهرا اینطور که موتجه شدم به نسخه نرم افزار ربطی نداره و نمیدونم چرا دمای سی پی یو رو تو سیستم من نشون نمیده

نسخه نرم افزار 1.27.703 هست که تو سیستم های دیگه امتحان کردم دمای سی پی یو رو نشون میده و لی تو سیستم من نه!

شاید چون دماش خیلی ناپایداره و یا شایدم زیاده

خلاصه خیلی تلاش کردم اینم مشخصا عکس از مشخصات سی پی یوی سیستم من (البته بدون دما)

firqgnckg8adfgu1y2lt.jpg

راستش دیگه خسته شدم

میخوام این کارا رو انجام بدم:

1-فن سی پی یو رو باز کنم و آی سی سی پو یو رو جدا کنم و خمیر یا چسب سیلیکانش رو عوض کنم(البته اگر حال این کارا رو داشته باشم والا باید بدم مغازه تعمیر کامپیوتر نزدیک منزل)

2- کارت گرافیکم خیلی خاک گرفته یه بار با اسپری بشورم و چک کنم. اگر نشد بایه کارت گرافیک دیگه تعویض کنم اگر سالم بود که هیچ.... والاعوضش کنم

این موارد به ذهنم من رسید اگر توصیه ای دیگه ای دارید بفرمائید استفاده میکنم...ولی تقریبا از نمایش دمای سی پی یو ناامید شدم

ضمنا اینم عکس ازمانیتورم و خط عمودی(زرد رنگ)

p7t8rsymb3b3gse6blc6.jpg

باتشکر

بله ارتباطی به نسخه ی برنامه نداره، بنده هم شبیه یکی از این پردازنده ها دارم که دماش رو نمیتونم با برنامه هایی مثل این ببینم!

شما میتونید دمای idle پردازنده تون رو از داخل بایوس هم بخونید!

احتمالا بشه بالا بودن دما رو از idle هم تشخیص داد!

فقط نکته ای که وجود داره کارت گرافیک هست! اگر 5450 هستش دماش خیلی بالاست!

الان چندتا نکته ی دیگه یادم افتاد که شاید ربطی به دما نداشته باشه کرش سیستم

خمیر های stock پس از 8-9 ماه رسانایی رو به شکل قابل توجهی از دست میده

یک شات هم از وضعیت هارد توسط HD SENTINEL قرار بدید../

راستش اون خط عمودی رو نمیدونم چیه مشکل، تا حالا من به همچین چیزی برنخوردم :ws3:

سلام دوستان مشکلم رو حل کردم. مجدد آفیس رو نصب کردم درست شد. اومدم راه حلشو بگم اگه بازم کسی مشکل داشت راهنماییش کنید.

من یه کمی کنجکاو شدم !! چه سیستم عاملی روی دستگاه نصب هست؟ و همین طور چه نسخه ای از MS Word نصب هست؟

در ضمن در چه حالتی با این پیغام خطا روبرو میشی؟ وقتی که می خوای فایلی رو باز کنی یا وقتی که می خوای خود برنامه Word رو اجرا/Run کنی؟

سلام.از وقتی لرزش تصویر گرفته تار هم شده تاریش هم واسه مانیتوره؟؟؟

شک نکنید دوست عزیز ، چشم هاتون رو فدای مانیتور نکنید ، دیگه بالاخره همه چی یه عمری داره دیگه../

لینک به دیدگاه

من یه کمی کنجکاو شدم !! چه سیستم عاملی روی دستگاه نصب هست؟ و همین طور چه نسخه ای از MS Word نصب هست؟

در ضمن در چه حالتی با این پیغام خطا روبرو میشی؟ وقتی که می خوای فایلی رو باز کنی یا وقتی که می خوای خود برنامه Word رو اجرا/Run کنی؟

والا اگه بتونید یه راه حل واسش پیدا کنید که خیلی عالی میشه. :ws3:

ویندوز 7 و word 2010

در هردو صورت این پیغام رو میداد. :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام

خوبییید...من فقط بلدم بلی بزنم:ws3:کسی میدونه این پیامه به چی ربط داره:whistle:sigh.gifحدس میزنم برای میکروسافت جدید که نصب کردم که شاید کرک نشده و یا...

ممنون میشم اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

خوبییید...من فقط بلدم بلی بزنم:ws3:کسی میدونه این پیامه به چی ربط داره:whistle:sigh.gifحدس میزنم برای میکروسافت جدید که نصب کردم که شاید کرک نشده و یا...

ممنون میشم اگه چیزی میدونید راهنمایی کنید:a030:

درود :icon_gol:

با گوشی عکس گرفتی؟ :دی

عرضم به حضورتون با مرورگرهای دیگه هم همین مشکل وجود داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

من صفحه مانیتوره کامپیوترم دچار نویز های خفیف شده برفک های سفید با خط های سیاه ،که بیشتر در بالای مانیتور دیده میشه،روی بازی فیلم مرورگر و... همه جای کامپیوترم میزنه،اعصابم رو خورد کرده

به نظرتون علتش چیه؟؟؟؟؟:ws38:.با تشکر

در ضمن داخل عکس نویز نیست(تو عکس نویز نمیندازه) فقط مانیتور رو که نگاه میکنی نویز میبینی

لینک به دیدگاه
درود :icon_gol:

با گوشی عکس گرفتی؟ :دی

عرضم به حضورتون با مرورگرهای دیگه هم همین مشکل وجود داره؟

:a030:

اره اخه میخواستم با وایبر از یکی از دوستانمم سوال کنم...دیگه همونم گذاشتم اینجا:ws3:پیغامه نبودش

من فقط با فایر فوکس کار میکنم...مشکل چیه ؟:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام

من صفحه مانیتوره کامپیوترم دچار نویز های خفیف شده برفک های سفید با خط های سیاه ،که بیشتر در بالای مانیتور دیده میشه،روی بازی فیلم مرورگر و... همه جای کامپیوترم میزنه،اعصابم رو خورد کرده

به نظرتون علتش چیه؟؟؟؟؟:ws38:.با تشکر

در ضمن داخل عکس نویز نیست(تو عکس نویز نمیندازه) فقط مانیتور رو که نگاه میکنی نویز میبینی

سلام

مسلما مشکل سخت افزاری داره

نوع صفحه مانیتورتون چیه؟

:a030:

اره اخه میخواستم با وایبر از یکی از دوستانمم سوال کنم...دیگه همونم گذاشتم اینجا:ws3:پیغامه نبودش

من فقط با فایر فوکس کار میکنم...مشکل چیه ؟:ws52:

این مشکل دلیل و تنظیمات خاصی نمیتونه داشته باشه

یکسری کتابخانه ها را از سایت مورد تقاضا میخواد باز کنه ولی خطای دسترسی میده

در صورت اینکه ******** دارید با اونم تست کنید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید من یه مشکلی داشتم . برای دیدن فایل های یه سی دی به صورت طبقه بندی نیاز دارم که نرم افزار MS XML رو روی لپ تاپ م نصب کنم . (که البته خود cd این موضوع رو اعلام میکنه ) من این نرم افزار رو نصب کردم ولی باز هم سی دی اجرا نمیشه و نمیتونم از سی دی استفاده کنم و وارد منو هاش بشم و با اینکه این نرم افزار رو نصب کردم باز هم سی دی مجددا اعلام میکنه نرم افزار نصب نیست.ونیاز به نصب این نرم افزار دارم. راهنمایی کنید چطور این مشکل رو حل کنم خیلی ضروره واسم ممنون میشم راهنمایی کنید؟ ویندوز7+64بیتی

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا کمک کنین

یه هارد 1 ترا دارم که روی سیستم خودم توی my computer نمیاردش و open هم نمیشه ولی بقیه سیستمها که تست کردم توی my computer میاد بالا توی دیسک مننجر هم عکس گرفتم بقیه ببینن شاید بدونن مشکل از کجاس

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
دوستان لطفا کمک کنین

یه هارد 1 ترا دارم که روی سیستم خودم توی my computer نمیاردش و open هم نمیشه ولی بقیه سیستمها که تست کردم توی my computer میاد بالا توی دیسک مننجر هم عکس گرفتم بقیه ببینن شاید بدونن مشکل از کجاس

سلام

یه حرف بهش اختصاص داده بشه، فکر کنم نشون بده، چون توی Disk Management اومده.

توی همون Disk Management راست کلیک کنی گزینه ش هست.

ولی چرا system و active هم کنارش اومده، باید فقط Primary Partition باشه، هاردتون همیشه به این سیستم متصل هست؟ مثلا موقع نصب ویندوز هم اینجوری بوده؟

لینک به دیدگاه

احتیاج شدید وفوری به کمک:w58::4564:

سلام خسته نباشید من یه مشکل بزرگی داشتم . برای دیدن فایل های یه سی دی به صورت طبقه بندی نیاز دارم که نرم افزار MS XML رو روی لپ تاپ م نصب کنم . (که البته خود cd این موضوع رو اعلام میکنه ) من این نرم افزار رو نصب کردم ولی باز هم سی دی اجرا نمیشه و نمیتونم از سی دی استفاده کنم و وارد منو هاش بشم و با اینکه این نرم افزار رو نصب کردم باز هم سی دی مجددا اعلام میکنه نرم افزار نصب نیست.ونیاز به نصب این نرم افزار دارم. راهنمایی کنید چطور این مشکل رو حل کنم خیلی ضروره واسم ممنون میشم راهنمایی کنید؟ ویندوز7+64بیتی

با تشکر

لینک به دیدگاه
احتیاج شدید وفوری به کمک:w58::4564:

سلام خسته نباشید من یه مشکل بزرگی داشتم . برای دیدن فایل های یه سی دی به صورت طبقه بندی نیاز دارم که نرم افزار MS XML رو روی لپ تاپ م نصب کنم . (که البته خود cd این موضوع رو اعلام میکنه ) من این نرم افزار رو نصب کردم ولی باز هم سی دی اجرا نمیشه و نمیتونم از سی دی استفاده کنم و وارد منو هاش بشم و با اینکه این نرم افزار رو نصب کردم باز هم سی دی مجددا اعلام میکنه نرم افزار نصب نیست.ونیاز به نصب این نرم افزار دارم. راهنمایی کنید چطور این مشکل رو حل کنم خیلی ضروره واسم ممنون میشم راهنمایی کنید؟ ویندوز7+64بیتی

با تشکر

سلام دوست عزیز

از این نرم افزار تا حالا استفاده نکردم، شاید ورژن جدید تر یا قدیمی تر (یا حتی مثلا 32 یا 64 بیتی) از اونی که cdتون پشتیبانی می کنه رو نصب کردین، می خواین ورژن های دیگه این نرم افزار رو هم امتحان کنین، شاید حل بشه.:a030:

لینک به دیدگاه

درود

من یه آنتی ویروس node 32 دارم که مستقیم از خود سایتش دانلود کردم و خب 30 روز هم به صورت trial برا من کار کرد حالا که این 30 روز گذشته از کار افتاده

می خواستم ببینم راهی هس دوباره اینو زنده کنم؟

مرسی

لینک به دیدگاه
درود

من یه آنتی ویروس node 32 دارم که مستقیم از خود سایتش دانلود کردم و خب 30 روز هم به صورت trial برا من کار کرد حالا که این 30 روز گذشته از کار افتاده

می خواستم ببینم راهی هس دوباره اینو زنده کنم؟

مرسی

مال منم امروز از کار افتاد!:hanghead:

سلام

یه نرم افزار ایرانی هست، خودش یوزر و پس رو آپدیت می کنه، البته من از همون آنتی ویروس ماکروسافت استفاده می کنم، کرک و اینا نمی خواد:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...