رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اغا یه فاجعه.

من بالاخره ویندوز رو روی فلش ریختم.فلش رو زدم به کیس و سیستمو ریستارت کردم:banel_smiley_4:

اما موقع بالا اومدن نوشت :w58:usb error

فلش رو خارج کردمو خواستم ویندوز رو اجرا کنم.اما چشمتون روز بد نبینه.

آغا ویندوز بالا نیومد.:icon_pf (34):

الانم با لپتاپه داداشم اینجام.لطفا کمکم کنین.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نمیخوام ویندوزو پاک کنم دوباره نصب کنم.کلی نرم افزار دارم.کلی آدیت.کلی تغییرات تو ویندوز دادم.همچی ازدست میره.

لامصب نمیدونم چرا تعمیر نمیشه.سی دی ویندوز 7 رو میذارم ولی repair که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته.

این نصب ویندوز از فلش کار دستم داد اخرش.

چطور بوت کنم ویندوزو؟:4564:

چیکار کردین که ویندوز پرید ؟ icon_pf%20(34).gif

نصب از روی فلش شروع شد بعد وسطش ارور داد ؟ icon_pf%20(34).gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
چیکار کردین که ویندوز پرید ؟ icon_pf%20(34).gif

نصب از روی فلش شروع شد بعد وسطش ارور داد ؟ icon_pf%20(34).gif

نه بابا

اصلا نصب شروع نشد.همین که ویندوز رو ریستارن کردم.منتظر بودم که سیستم فلش رو بخونه.

ولی رو صفحه ارور نوشت.

بعد من دوباره ریستارت کردم.فلشو هم دراووردم.ولی دیگه بالا نیومد:4564:

فک کنم تمام فایلای بوت ویندوز به فنا رفته.چطور بازسازیشون کنم:vahidrk:

• Like 3
لینک به دیدگاه

نه بابا

اصلا نصب شروع نشد.همین که ویندوز رو ریستارن کردم.منتظر بودم که سیستم فلش رو بخونه.

ولی رو صفحه ارور نوشت.

بعد من دوباره ریستارت کردم.فلشو هم دراووردم.ولی دیگه بالا نیومد:4564:

فک کنم تمام فایلای بوت ویندوز به فنا رفته.چطور بازسازیشون کنم:vahidrk:

آخه دلیلی نداره خود به خود به فنا بره :ws38:

اگرم به فنا رفته باشه و repair هم نشه بعید میدونم راهی باشه که بتونی ردیفش کنی sigh.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
آخه دلیلی نداره خود به خود به فنا بره :ws38:

اگرم به فنا رفته باشه و repair هم نشه بعید میدونم راهی باشه که بتونی ردیفش کنی sigh.gif

یعنی چییییییییییییییییی:icon_pf (34):

مگه میشههههههههه:w000:

من یکی از درایوام خالی بود.

میخوام ویندوز توش نصب کنم.بعد وارد درایو اون ویندوز خرابه بشم.

میتونم فایلای از بین رفته رو کپی کنم توش؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

من درایو c م داره پر میشه وقتی که با سالید چند تا برنامه ی دیگه بازه همش پیام میده که فضای cکمه برای سالید. ولی من نمیدونم کدوما رو پا کنم اونایی که باهاشون سروکار دارم که معلومه ولی بعضیا مثل : microsoft visual stuio 2005,microsoft silver light ,main tenance ,xps viewer, share point , تازه یه فولدر جداگانه برای solid works installation manager هم داره اگه اینو پاک کنم اشکال داره ؟

چند تا نرم افزار رو پاک کردم ولی اصلا فضای cخالی تر نشد انگار کلش پاک نشده ؟!

• Like 2
لینک به دیدگاه
من درایو c م داره پر میشه وقتی که با سالید چند تا برنامه ی دیگه بازه همش پیام میده که فضای cکمه برای سالید. ولی من نمیدونم کدوما رو پا کنم اونایی که باهاشون سروکار دارم که معلومه ولی بعضیا مثل : microsoft visual stuio 2005,microsoft silver light ,main tenance ,xps viewer, share point , تازه یه فولدر جداگانه برای solid works installation manager هم داره اگه اینو پاک کنم اشکال داره ؟

چند تا نرم افزار رو پاک کردم ولی اصلا فضای cخالی تر نشد انگار کلش پاک نشده ؟!

disk cleanup

با اینم درست نشد دیگه کاری نمیشه کرد

• Like 3
لینک به دیدگاه
disk cleanup

با اینم درست نشد دیگه کاری نمیشه کرد

نه با این گزینه اشنایی ندارم . همه درایو c رو پاک میکنه ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه با این گزینه اشنایی ندارم . همه درایو c رو پاک میکنه ؟

my computer رو باز کنید و اون بالا تو address bar که نوشته computer به جاش اینو بنویسید و اینتر بزنید: %temp%

محتویات پوشه temporary رو نشون میده. یه ctrl + A بزنید که همه فایل ها انتخاب بشن. بعد شیفت دیلیت بزنید. اگه پیامی داد که نمیتونه یه فایلی رو پاک کنه skip رو بزنید :a030:

سطل آشغال رو هم خالی کنید. از disk clean up هم همونطور که دوستمون گفت میتونید استفاده کنید. تو منوی استارت تایپ کنید cleanup. برنامشو میبینید. بازش کنید و درایو C رو انتخاب کنید. یه پنجره میاد، یکمی صبر کنید تا فایل های اضافه رو شناسایی کنه. بعد یه پنجره باز میشه. تیک همه رو بزنید و اوکی کنید :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
یعنی چییییییییییییییییی:icon_pf (34):

مگه میشههههههههه:w000:

من یکی از درایوام خالی بود.

میخوام ویندوز توش نصب کنم.بعد وارد درایو اون ویندوز خرابه بشم.

میتونم فایلای از بین رفته رو کپی کنم توش؟

فک نکنم ... بستگی داره به شانست hanghead.gif

این تاپیکو یه نگاه بنداز

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
فک نکنم ... بستگی داره به شانست hanghead.gif

این تاپیکو یه نگاه بنداز

دیدم

ولی خارجیه.چیز زیادی نفهمیدم ازش.نمیدونم چیو بایت تایپ کنم.

یهرحال ممنون:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
my computer رو باز کنید و اون بالا تو address bar که نوشته computer به جاش اینو بنویسید و اینتر بزنید: %temp%

محتویات پوشه temporary رو نشون میده. یه ctrl + A بزنید که همه فایل ها انتخاب بشن. بعد شیفت دیلیت بزنید. اگه پیامی داد که نمیتونه یه فایلی رو پاک کنه skip رو بزنید :a030:

سطل آشغال رو هم خالی کنید. از disk clean up هم همونطور که دوستمون گفت میتونید استفاده کنید. تو منوی استارت تایپ کنید cleanup. برنامشو میبینید. بازش کنید و درایو C رو انتخاب کنید. یه پنجره میاد، یکمی صبر کنید تا فایل های اضافه رو شناسایی کنه. بعد یه پنجره باز میشه. تیک همه رو بزنید و اوکی کنید :a030:

اون قسمت بالایی رو دارم انجام میدم در مرحله شیفت +دیلتم برنامه ی خاصی توش نیست اگه پاکش کنم برنامه هام پاک نمیشه .میخواستم با خیال راحت این دو کلید رو بزنم .

ممنونم ازتون.:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دیدم

ولی خارجیه.چیز زیادی نفهمیدم ازش.نمیدونم چیو بایت تایپ کنم.

یهرحال ممنون:a030:

اگه ویندوزت تو درایو c بوده باید اینو تایپ کنی:

اگه تو درایو دیگه ای بوده به جای c حرف اون درایو رو بنویس :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اون قسمت بالایی رو دارم انجام میدم در مرحله شیفت +دیلتم برنامه ی خاصی توش نیست اگه پاکش کنم برنامه هام پاک نمیشه .میخواستم با خیال راحت این دو کلید رو بزنم .

ممنونم ازتون.:icon_gol:

نه نگران نباشید چیزی پاک نمیشه :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه نگران نباشید چیزی پاک نمیشه :a030:

ممنونم . حدود 4 گیگ به فضای خالی درایو c اضافه شد و از حالت قرمز بودن خارج شد. :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

اين ارور f1 كه ابتداي روشن شدن سيستم مياد چيه ؟؟؟ مشكل چيه ؟؟

میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه. مثلا اینکه یکی از سخت افزاراتون باعث ایجاد این مشکل شده hanghead.gif

همیشه موقع روشن کردن به این مشکل میخورید یا فقط یه بار اینجوری شده ؟ hanghead.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام :ws3:

چجوری میشه به جای آیکن فولدر یه عکس دلخواه گذاشت جوری که وقتی فولدر رو کپی میکنیم توی کامپیوتر یا دستگاه دیگه هم اون عکسه به جای آیکن باشه؟

از اینا

178ka5ycqhr4cfwj8q8v.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه

میگماااااایه اتفاق جالب برام افتادمن امروز که ویندوز 8.1 نصب کردم.همه چی انگلیسی بود.بعد که خاموشش کردم.یکی دو ساعت بعد که روشنش کردم دیدم همه چیش فارسی شده.اینم عکساش.مگه ویندوز 8.1 فارسی بوده من نمیدونستم?

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...