رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نميدونم همچين امكاني داشته باشه يا خير

فكر كنم اين امكانات محرمانه باشن

ولي توي يورونيوز همچين امكاناتي بود.

نميدونم الان هست يا خير

کدوم قسمت یورونیوز

ممنون میشم ادرس اون قسمتشو بدین :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کدوم قسمت یورونیوز

ممنون میشم ادرس اون قسمتشو بدین :icon_gol:

الان دسترسي به سايتش ندارم.

ميگم كه نميدونم اصلا اون چيزي هست كه شما ميخوايد يا خير.ز:ws52:

يادمه كه ميگفت: اروپاييها بيشتر كدام كلمه را در گوگل سرچ مي كنند؟ :ws3:

ولي به احتمال زياد اين آمارها نزد گوگل هستند و محرمانه تشريف دارند :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ممنون از راهنماییتون...:a030:

مشکل از پلاگین ها نبود....چند روز پیش هم uninstall کردم بعد دوباره نصب کردم 2-3 روزی خوب بود تا دیروز...

ورژنهای قبلترش به نظرم بهتر بود از این لحاظ ...نظرتون چیه نسخه های قبلیش رو نصب کنم؟

بله.همونطور که گفتم بعد از چند روز دوباره این شکلی میشه

ورژناش تفاوت زیادی با هم ندارن.ورژنای قبلی شو نصب کن ولی آپدیتشو غیر فعال کن.اینجوری ::

aDOBE ACROBAT READER-EDIT-PREFERENCE-GENERAL

بعد تیک گزینه uPDATE رو بردار.البته بازم مطمئن نیستم درست بشه.فقط امیدوارم ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه ها میخوام از گوگل امارگیری کنم

به این صورت که

میخوام توزیع یک کلمه رو براساس روز در یک بازه زمانی برام به صورت نمودار نشون بده

به عنوان مثال کلمه کامپیوتر در روز 1 می 2009 =2 بار

2می 2009=43

3می 2009=56

و الی اخر

اینو میخوام به صورت نمودار بهم نشون بده

گوگل همجین چیزی داره ؟

تو گوگل انالیز رفتم بیشتر برای محتویات یه سایت و امار بازدیدکنندگان گزینه داشت

ممنون میشم کمکم کنید

در مورد نمودار بودنش که اگر آمار استخراج بشه به هر شکلی نمودار کردنش کاری نداره.

من فکر میکنم این مطلب کار شما رو راه بندازه.

از این سایت :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

در مورد یورو نیوز تا جایی که آمار بیشترین سرچ در گوگل در قاره اروپا رو در یک هفته گذشته براتون نمایش میده. نه کلمه ای که شما بخواید.

آأرسش هم اینه :

البته زبان فارسی هم داره که اگر به فارسی تغییرش بدین سایت ف.یلتر میشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
در مورد نمودار بودنش که اگر آمار استخراج بشه به هر شکلی نمودار کردنش کاری نداره.

من فکر میکنم این مطلب کار شما رو راه بندازه.

از این سایت :

در مورد یورو نیوز تا جایی که آمار بیشترین سرچ در گوگل در قاره اروپا رو در یک هفته گذشته براتون نمایش میده. نه کلمه ای که شما بخواید.

آأرسش هم اینه :

البته زبان فارسی هم داره که اگر به فارسی تغییرش بدین سایت ف.یلتر میشه.

مرسی دوست عزیز خیلی کمک کردی:a030::a030::icon_gol::icon_gol:

برم ببینم می تونم ازشون امارگیری کنم

• Like 3
لینک به دیدگاه

بچه ها من وقتی مودمم رو روشن میکنم یه صدای جیر جیر از تو کیسم میاد این اتفاق وقتی که فلش رو هم به کیس میزنم میفته.... به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام خوشم میاد پایه ثابت این تاپیکم:ws3:

وقتی alt+shift میزنم برا تغییر زبان،انگار نه انگار

باید با موس برم روش و زبانو عوض کنم

لطفا بگین تو کنترل پنل بخش زبان، دقیقا کدوم tab ، کدوم گزینه رو انتخاب کنم:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

لطفا بگین تو کنترل پنل بخش زبان، دقیقا کدوم tab ، کدوم گزینه رو انتخاب کنم:ws52:

کنترل پنل نمیخواد .. task bar پایین روی همون قسمت که نشون میده زبان رو، راست کلیک کن setting برو تب general تنظیماتت رو انجام بده.

• Like 3
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

تب Keyboards and Languages رو باز کن...کادر Change Keyboards رو بزن...تو صفحه ی جدید تب Language Bar رو باز کن و تیک Show Text Lables On The Taskbar و Docked in the taskbar رو بزن و اپلای کن و اوکی.:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام . برنامه ای بهم معرفی کنید تا بتونم فایلهای تصویری رو با حجم پایین تر درنت قرار بدم .البته کیفیت هم برام مهمه . تشکر

خود برنامه Paint یا picture Manager که هر دو روی ویندوز نصب هستن.

در برنامه Paint از قسمت Resize استفاده کنید و در برنامه Picture Manager از گزینه Edit (که در بالای صفحه است) و بعد گزینه Resize استفاده کنید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام . برنامه ای بهم معرفی کنید تا بتونم فایلهای تصویری رو با حجم پایین تر درنت قرار بدم .البته کیفیت هم برام مهمه . تشکر

سلام دوست عزیز :icon_gol:

عکس یا فیلم منظورته ؟؟:ws52:

برای عکس که دوست عزیزمون NYC گفت.برای فیلم هم میتونی از نرم افزارای تبدیل فیلم استفاده کنی.دقیق تر بگو برای چه کاری میخوای ...

• Like 5
لینک به دیدگاه
بچه ها من وقتی مودمم رو روشن میکنم یه صدای جیر جیر از تو کیسم میاد این اتفاق وقتی که فلش رو هم به کیس میزنم میفته.... به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟:ws52:

منظورت اینه که اسپیکر کیس صدای هشدار میده ؟؟:whistle:

اگه اینجوری باشه این صدای آلرت اتصال وسیله جانبی به کامپیوتره.میخوای غیر فعالش کنی ؟؟:ws38:

یا صدا از جای دیگه در میاد ؟؟:ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه

هم کار هستی رو انجام دادم، هم آقا امینو

alt+shift رو میزنم میره EN اما یه بار دیگه میزنم فارسی نمیشه

درضمن این پایین میرم روش، دو تا انگلیش داره و یه فارسی برا انتخاب!

• Like 1
لینک به دیدگاه

عکس یا فیلم منظورته ؟؟:ws52:

برای عکس که دوست عزیزمون NYC گفت.برای فیلم هم میتونی از نرم افزارای تبدیل فیلم استفاده کنی.دقیق تر بگو برای چه کاری میخوای ...

ممنون از پاسختون. برای ساخت فیلم های آموزشی .... من از نرم افزارCamtasia Studio 8 استفاده میکنم اما میخوام مقدار حجم فیلم بعد از ضبط کم باشه و این رو هم میدونم که بعداز ضبط میتونیم ابعاد رو در جهت پایین آوردن حجم تغییر بدیم میخواستم بیشتر حجمش تغییر کنه و یه کمکه دیگه میخوام سرعت آموزش و پخش در زمان اجرا بیشتر از حالت فعلی باشه تا مدت زمان هم پایین بیاد .

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگر منظورتون همون صدای معمول هارد هست که مشکلی نیست. به هنگام متصل شدن یک usb، سیستم درحال پیدا کردن و شناسائی درایو هست.

ولی اگر صدای جیر جیر شبیه صدای گیر داشتن فن سیس پی یو یا مورد دیگری هست باید داخل کیس رو بررسی و چک کنید. شاید نیاز به گرد و غبار زدائی داشته باشه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون از پاسختون. برای ساخت فیلم های آموزشی .... من از نرم افزارCamtasia Studio 8 استفاده میکنم اما میخوام مقدار حجم فیلم بعد از ضبط کم باشه و این رو هم میدونم که بعداز ضبط میتونیم ابعاد رو در جهت پایین آوردن حجم تغییر بدیم میخواستم بیشتر حجمش تغییر کنه و یه کمکه دیگه میخوام سرعت آموزش و پخش در زمان اجرا بیشتر از حالت فعلی باشه تا مدت زمان هم پایین بیاد .

بسیار عالی :icon_gol:

برای تهیه فیلم آموزشی یکی از بهترین ها همون Camtasia هست که امکانات کاملی رو در اختیار میزاره.طبق

تجربه ای که من دارم اگه شما فیلمتون رو در قالب avi تهیه کنید میتونید در هنگام فشرده سازی حجم فایل رو

تا حدود یک دهم برابر یا حتی کمتر کاهش بدید.همچنین با تغییر سایز فیلم هم میتونید حجم رو کاهش

بدین.برای افزایش سرعت هم میتونید از نرم افزارهای ادیت فیلم مثل کورل یا فتوشاپ CS6 یا نرم افزارای

سبکتر (با جستجو پیدا کنید) استفاده کنید.البته کاهش حجمی که گفتم وقتیه که پیکسل ها مشابه تو فیلمی

که میسازید زیاد باشه.بعد با نرم افزار winrar فیلم رو به آرشیو rar تبدیل کنید.بعد برای دانلود رو نت قرار بدید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلامم سلام

این بخش تغییر زبان فارسی و انگلیسی که اون پایین نمایش داده میشد الان دیگه نیست.. یعنی دستم خورد :ws3:

چه جوری میشه برگردونم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلامم سلاماین بخش تغییر زبان فارسی و انگلیسی که اون پایین نمایش داده میشد الان دیگه نیست.. یعنی دستم خورد :ws3:چه جوری میشه برگردونم؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3
سلام دوست عزیزمن الان ویندوز در دسترس ندارم که دقیق راهنماییتون کنم.ولی فک میکنم اینطور باشه:اون پایین روی نوار وظیفه کلیک راست کنید.موس رو ببرید روی تولبار.یه منویی باز میشه که اگه اشتباه نکنم یکی از گزینه هاش هست : language bar روش کلیک کنید تا مشکلتون حل شه...
  • Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیزمن الان ویندوز در دسترس ندارم که دقیق راهنماییتون کنم.ولی فک میکنم اینطور باشه:اون پایین روی نوار وظیفه کلیک راست کنید.موس رو ببرید روی تولبار.یه منویی باز میشه که اگه اشتباه نکنم یکی از گزینه هاش هست : language bar روش کلیک کنید تا مشکلتون حل شه...

این گزینه language bar نبود اما همه گزینه هایی که کلیک راست کردم رو امتحان نمودم .. اما چیزی نبود:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...