رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باسلام

من رم گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم،بعد از اسکن،بازش کردم،هنگ کرد،الان که میخوام بازش کنم،اخطار میده فرمتش کنم،من اطلاعات تو گوشیم خیلی مهمه،میخوامش :sad0:

خواهشا کمک کنید!!!

با کدوم آنتی ویروس اسکن کردی؟

احتمال زیاد، آنتی ویروس، فایل های سیستمی رم رو باز کرده و اون فایل ها خراب شدن، یا پاکشون کرده و این کارها، معمولا از دست nod32 برمیاد.

تا جایی که من میدونم، توی کامپیوتر دیگه باز نخواهد کرد. توی گوشی باز نمیکنه؟

لینک به دیدگاه
ایست اسمارت ورژن 5

تو گوشی هم اخطار فرمت میده متاسفانه :(

بدون اینکه گوشی رو فرمت کنی، با نرم افزار ontrack easy recovery ورژن 10 ، رم رو ریکاوری کن. تا جایی که من میدونم، تمام اطلاعاتش میاد. بعد یه جایی ذخیره اش کن. بعد رم رو فرمت کن.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
خیر سرم خواستم پارتیشن بندی کنم هارد PCایم رو...با Paragon 12 کارشو ردیف کردم...گذاشتم ریستارت کنه...چند ساعتی طول کشید...آخر سر کارش تموم شد دیدم یه صفحه سیاه اومده و ازم میخواد ریستارت کنم...پدیده ی جدیدی بود!:ws52:

ریستارت کردم دیدم ویندوزم پریده...:icon_pf (34):

خواستم ویندوز بزنم (XP-7-8) این ارور رو میده:

Setup was unable to create a new system partition or locate an existing  system partition. See the Setup log files for more information.

هاردم 80ه...2 تا پارتیشن داره...رو دوتاشونم امتحان کردم.:ws38:

از Custom installation هم رفتمو پارتیشنارو فرمت کردم...پاک کردمو دوباره ایجاد کردم...ولی بازم همین ارور رو میده...

Any Idea...Any solution will be appreciated.:icon_gol:

:whistle:

لینک به دیدگاه
:whistle:

توضیح یکی از سایتها:whistle:

این مشکل برمیگرده به زمانی که شما یا تعداد درایوهای زیادی روی یک سیستم دارید و یا در هارد خودتون بیش از 3 تا پارتیشن Primery ایجاد کرده اید .

دو راه پیشنهاد میدم :

1 - کلیه اطلاعات هاردی که میخواهید داخلش ویندوز نصب کنید رو منتقل کنید به هارد دیگری حالا کلیه پارتیشن های هاردتون رو توسط نرم افزارهایی مانند Acronis Disk Director Suite و یا Norton Partion Magic فرمت کنید و از نو پارتیشن بسازید به موارد زیر دقت کنید :

درایو ویندوز که اصلی هستش رو هنگام ساخت پارتیشن حالت Primery را براش انتخاب کنید .

و دیگر درایوها را Logical انتخاب کنید .

فرمت تمامی درایوها رو نیز NTFS قرار دهید .

2 - این مورد کمی تخصصی تر هستش ممکنه صدمه به ویندوزتون بزنید و دیگه ویندوز بالا نیاد که در اینصورت باید راه اول رو انجام بدید تا درست بشه اما به اینصورت هستش که :

شما توسط یکی از نرم افزار های Acronis Disk Director Suite و یا Norton Partion Magic باید بعد از اجرای یکی از این نرم افزار ها روی درایوهایی که سیستم عامل داخلش نصب نیست راست کلیک کنید و Convert کنید به Logical .

درست برعکس همین عمل رو باید روی درایوهایی که ویندوز نصب کردید داخلش یا میخواهید نصب کنید به Primery تغیر دهید (دقت کنید در یک هارد بیش از 3 پارتیشن پرایمری ایجاد نکنید که همین مشکل براتون بوجود میاد)

بدرود .

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
الان من چطور این دو نرم افزار رو روی یه سی دی رایت کنم که تو کامپیوترم بوت بشن؟ :ws52:

یه نرم افزار HirensBCD نامی پیدا کردم...امیدوارم جواب بده...فردا امتحان میکنم نتیجشو میگم...برم به باقی دردام برسم...:ws3:

لینک به دیدگاه
یه نرم افزار HirensBCD نامی پیدا کردم...امیدوارم جواب بده...فردا امتحان میکنم نتیجشو میگم...برم به باقی دردام برسم...:ws3:

موقع استفاده بسته HirenBCD یه کم مواظب باش. حواست باشه کدوم برنامه رو استفاده میکنی و چه جوری باید استفاده اش کنی. همین بسته، باعث شد کل هاردم فرمت بشه.

حواست رو جمع کن.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
موقع استفاده بسته HirenBCD یه کم مواظب باش. حواست باشه کدوم برنامه رو استفاده میکنی و چه جوری باید استفاده اش کنی. همین بسته، باعث شد کل هاردم فرمت بشه.

حواست رو جمع کن.

پک بدرد بخوریه...شما بایستی قبل از اینکه پارتیشن بندی کنید با استفاده از mini-xp که تو همین پک هم هست از اطلاعات مهمتون بک آپ میگرفتید...اینجوی چیزی رو از دست نمیدادید...

کلاً کار کردن با نرم افزارهای پارتیشن...اونم بصورت کرک شده ریسک بالایی تو از دست دادن داده ها دارن.برای همینه که میگن وقتی هارد جدید خریدید همون ابتدا پارتیشنش کنید تا بعدها براتون مشکل ایجاد نکنه.:a030:

لینک به دیدگاه
پک بدرد بخوریه...شما بایستی قبل از اینکه پارتیشن بندی کنید با استفاده از mini-xp که تو همین پک هم هست از اطلاعات مهمتون بک آپ میگرفتید...اینجوی چیزی رو از دست نمیدادید...

کلاً کار کردن با نرم افزارهای پارتیشن...اونم بصورت کرک شده ریسک بالایی تو از دست دادن داده ها دارن.برای همینه که میگن وقتی هارد جدید خریدید همون ابتدا پارتیشنش کنید تا بعدها براتون مشکل ایجاد نکنه.:a030:

میدونم. با mini xp بک آپ گرفته بودم. درسته همینطوره.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

این اروری که من باهاش مواجه شدم نمیدونم چطوری ایجاد شده...ولی هرچی بوده هنگام پارتیشن بندی هاردم رخ داده!

برای حلش همونطوری که سهیل از یه سایتی گفته...باید تمام پارتیشن هارو پاک کردو از نو پارتیشن بندی کرد....فرمت همشون باید NTFS باشه...

مشکل منم حل شد...ویندوز 7 ریختم عین بنز کار میکنه PCایم...:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

کجا میتونم قابلیتهای ویندوزم رو افزایش بدم - یعنی میخوام از حداکثر رم و CPU و از همه هسته هاش استفاده کنم

برای گرافیک فعلا مشکلی پیش نیومده ولی اگه گرافیک رو هم میشه تنظیم کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

ویندوزم 7 - 64bit

CPU 8هسته - 3.5 تا 3.9 اورکلارک - رم 16 گیگ

http://www.noandishaan.com/upload/images/tbbwlcefzuical6654.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/rkik6vz6xeeqdpggvama.jpg

http://www.noandishaan.com/upload/images/ptykvyf80q63ptn5edhm.jpg

برا کار با یکی از نرم افزار های تخصصیم میخوام - ویندوز رو شما راهنمایی کنید - تنظیمات اونو خودم بررسی میکنم

خواهش میکنم راهنمایی کنید - خیلی نیاز دارم - یعنی کلی هزینه کردم برای اینکه کارم راه بیفته

لینک به دیدگاه

سلاام

اقا من یه مشکلی دارم

صبح و همین 1 ساعت پیش از فلشم استفاده کردم سالم بود

الان هر کاری میکنم بازش نمیکنهicon_pf%20(34).gif

سیستم رو یه بار ریستارت کردم اما فایده ای نداشته..چیکارش کنم؟ به نظرتون چیزیش شده؟>:sad0:

لینک به دیدگاه
سلاام

اقا من یه مشکلی دارم

سیستم رو یه بار ریستارت کردم اما فایده ای نداشته..چیکارش کنم؟ به نظرتون چیزیش شده؟>:sad0:

متأسفم

سوخته

بندازش دور

تمام اطلاعاتش پرید

بدبخت شدی :sad0:

لینک به دیدگاه
w58.gifw58.gif

واقعا؟؟؟؟؟

ینی سوخت؟

w821.gifw821.gifw821.gifw821.gifw821.gif

چیزی توش نداشتم اما یه فیلم دانلود کرده بودم تووش بود

w58.gif

جمله آخرت تناقض داره

برو با وکیلت بیا

هرچی بگی بر علیه خودت در دادگاه ازش استفاده خواهد شد.

لینک به دیدگاه
سلاام

اقا من یه مشکلی دارم

فرمتش کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...