رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خب من یه برنامه ی مثه این نصب کردم نشون میده اما خیلی زیاد میندازه ...

http://www.noandishaan.com/upload/images/ryiwwqkqcu2mjo22vpul.png

میخوام تو خود لپتاپم بدونم از کوجا میشه فهمید که برنامه داره دانلود میشه یا نه،چون میگن بعضیاش خودکار اپدیت میکنه:sigh:

مرسی:icon_gol:

چند روش وجود داره که میشه فهمید چه برنامه های متصل به نت هستند و دارن استفاده می کنند:

نصب نرم افزاری مثل du meter, net limiter و ...

بیشتر فایروال ها و نرم افزارهای ضد جاسوسی network monitoring رو در خودشون دارن

با استفاده از دستور netstat در ویندوز

پنجره run را باز کرده و cmd را تایپ کرده و اینتر را بزنید بعد از مشاهده پنجره سیاه رنگ تایپ کنید
netstat -abf 5 > mrgee.txt
و اینتر را بزنید بعد از 2 دقیقه کلید ctrl + c را بزنید. سپس به درایو c بروید و لیست برنامه های متصل به نت را مشاهده کنید.

بعد از اینکه فهمیدید کدوم برنامه یا پروسس داره از نت استفاده میکنه از طریق taskmanager و تب process اون برنامه را متوقف کنید و برای اینکه مجددا عملیات update رو انجام نشه از تنظیمات نرم افزار امکان update رو غیر فعال کنید و یا برنامه را در لیست سیاه فایروال قرار بدید که دیگه به نت وصل نشه

بهتر هست به این تاپیک هم یه نگاهی بندازید برای ویندوز 7 هم کاربرد داره:

http://www.noandishaan.com/forums/thread104426.html

موفق باشید :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنونم ... قسمت اول رو انجام دادم بعد رفتم درایو c اما متوجه نشدم کدوم قسمت فایلای متصل به نت رو نشون میده

درباره اون تاپیک هم تنظیماتش رو انجام دادم.. امیدوارم که درست بشه:hanghead:

بازم ممنون وقتتونو گذاشتین:icon_redface::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ممنونم ... قسمت اول رو انجام دادم بعد رفتم درایو c اما متوجه نشدم کدوم قسمت فایلای متصل به نت رو نشون میده

درباره اون تاپیک هم تنظیماتش رو انجام دادم.. امیدوارم که درست بشه:hanghead:

بازم ممنون وقتتونو گذاشتین:icon_redface::icon_gol:

با تنظیمات اون تاپیک جلوی مصرف ویندوز روی میگیرید و با مراحل این تاپیک از مصرف نرم افزارهای متفرقه جلوگیری میکنید. :icon_gol:

مثلا در تصویر زیر پروسس های chrome.exe و evernote.exe متصل به نت هستند:

gv4h7bg4j597nkknzw5j.jpg

خواهش میکنم امیدوارم موفق باشید :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دومین و هاست رایگانی که بتونم سایتهایی که با ASP.NET ایجاد شده رو روش بذارم میشناسید>؟

اینهایی که من دیدم اکثرن php اند و پایگاه داده MYSQL. من ای اس پی میخام و MSsql

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

دومین و هاست رایگانی که بتونم سایتهایی که با ASP.NET ایجاد شده رو روش بذارم میشناسید>؟

اینهایی که من دیدم اکثرن php اند و پایگاه داده MYSQL. من ای اس پی میخام و MSsql

مرسی

برای راه اندازی و اجرای صفحات asp شما نیاز دارید توسط ویندوز هاست بشید.

برای اینکه تبلیغات نشه اسم شرکتی رو نمیبرم فقط کافیه سرچ تو گوگل بزنید خرید هاست ویندوز

بابت دامنه هم که دخلی به نوع صفحات شما نداره از هرجای میتونید دامنه رو به ثبت برسونید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای راه اندازی و اجرای صفحات asp شما نیاز دارید توسط ویندوز هاست بشید.

برای اینکه تبلیغات نشه اسم شرکتی رو نمیبرم فقط کافیه سرچ تو گوگل بزنید خرید هاست ویندوز

بابت دامنه هم که دخلی به نوع صفحات شما نداره از هرجای میتونید دامنه رو به ثبت برسونید.

خیلی ممنونم از پاسخت

راستش من مجانی میخاستم و اینکه توش تبلیغات داشته باشه و اینها هم برام مهم نبودش. دارم دور از جونت، ور میرم تا یاد بگیرم. با php درست کردم اما این رو نتونسم مجانی گیر بیارم.

بازم مرسی

• Like 1
لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم از پاسخت

راستش من مجانی میخاستم و اینکه توش تبلیغات داشته باشه و اینها هم برام مهم نبودش. دارم دور از جونت، ور میرم تا یاد بگیرم. با php درست کردم اما این رو نتونسم مجانی گیر بیارم.

بازم مرسی

بهرحال asp یا php هرکدوم مزایا و معایب خودشون دارن و learning curve هرکدوم یک حسن به حساب میاد

تو اون تاپیکی که ایجاد کردین یه سایت بهتون معرفی کردم امیدوارم به دردتون بخوره.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوسی ها

یه مشکلی پیدا کردم

جدیدا دکمه fn رو با هرکدوم از دکمه های بالای لب تابم میزنم عمل نمیکنه

عمل میکنه اما دیر گاهی اوقات هم عمل نمیکنه مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه
سلام دوسی ها

یه مشکلی پیدا کردم

با سلام مدل لپ تاپ و نوع سیستم عامل (64 بیتی / 32 بیتی) رو بفرمایید تا راهنمایی بهتری صورت بگیره :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوسی ها

یه مشکلی پیدا کردم

احتمالن لپ تاپ شما خراب شده

=====

برا عوض شدن فضا بود :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
Asus -X44H

64بیتی.........

ممنون

پکیج ATKACPI را از سایت asus دانلود کنید و مجددا نصب کنید در صورتی که نصب هست و بازم مشکل دارید باید راه حل های بعدی را در نظر بگیریم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
:ws3:

آخرین ورژن windows loader رو دانلود کن

بعدش رو unistall کلیک کن.میگه باید ریست شه سیستم،سیستم رو ریست کن بعدش که اومد بالا دوباره windows loader رو باز کن و روی نصب کلیک کن!

ببینم آپدیت کردی پریده کرک ویندوزت؟

اگه آپ مردی بایدی روش دیگه بگم بت

نه مرسی مشکل حل شد :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

وقتی وارد یاهو مسنجر میشم و روی Join A Room کلیک میکنم اجازه ورود به اتاق رو به من نمیده و با یه Chat Error روبرو میشم که پیغام میده:

"Signing in to chat took longer than expected. please try again later"

وقتی بعد از ارسال این Error، روی Ok کلیک میکنم،یه اتفاق جالب میفته: گزینه Yahoo chat و Join a Room من رو از مسنجر به طور کامل حذف میکنه و من دیگه نمیتونم ببینمش!!

اگه اطلاعی درباره رفع این مشکل دارید ممنون میشم راهنمایی کنید:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوست عزیز در تاریخ ۱۴ دسامبر 2012 چت روم های یاهو بسته شدند و این سرویس کلا از یاهو حذف شده

چت روم های یاهو طبق گفته های قبلی مدیران سایت یاهو از مسنجر لیست یاهو حذف شدند. این چت روم‌ها محل گپ‌زنی صدها و شاید هزاران کاربر از سراسر جهان و به زبان‌های مختلف بوده است. افزون بر این سرویس Pingbox نیز از یاهو مسنجر حذف شد.

• Like 7
لینک به دیدگاه
دوست عزیز در تاریخ ۱۴ دسامبر 2012 چت روم های یاهو بسته شدند و این سرویس کلا از یاهو حذف شده

ممنون دوست عزیز:icon_gol:

در حال حاضر جایگزینش چی هستش؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
ممنون دوست عزیز:icon_gol:

در حال حاضر جایگزینش چی هستش؟

الان سرویس دهنده به نام Jabber خیلی خوب جواب داده و طی مدت زمانی کاربرای زیادی رو به خودش جذب کرده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام سلام

انتی ویروسم در قسمت show network connection که برنامه هایی که داره از نت مصرف میکنه .. چندتا فایل دیدم که اسمای عجیب غریب داره فک کنم همون ویروسه ،شناساییش نمیتونه بکنه

و مقداری از حجمم مصرف میکنه

چه جوری میتونم پاکش کنم؟:4564::4564:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام سلام

انتی ویروسم در قسمت show network connection که برنامه هایی که داره از نت مصرف میکنه .. چندتا فایل دیدم که اسمای عجیب غریب داره فک کنم همون ویروسه ،شناساییش نمیتونه بکنه

و مقداری از حجمم مصرف میکنه

چه جوری میتونم پاکش کنم؟:4564::4564:

هرچیزی رو که پیدا نکرده صرفا ویروس نیست / شاید بعضی از برنامه های که نصب شده بعضی پروسس های ناشناخته دارن و ... شاید هم ویروس باشه / اسم پروسس ها رو قرار بدین تا عملیات شناسایی رو انجام بدیم :-d

• Like 3
لینک به دیدگاه
هرچیزی رو که پیدا نکرده صرفا ویروس نیست / شاید بعضی از برنامه های که نصب شده بعضی پروسس های ناشناخته دارن و ... شاید هم ویروس باشه / اسم پروسس ها رو قرار بدین تا عملیات شناسایی رو انجام بدیم :-d

اینم عکسش.. یه دفه میاد ییهویی میره:ws3:

http://www.noandishaan.com/upload/images/7moqjw8edgs3gjns1a8.png

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...