رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 1 ...(مدیر ارشد mohammad.a)

ارسال های توصیه شده

می بینی حالا :gnugghender:

:ws44:

من هیلاری .....هستم:jawdrop: , اگه بهم سر نزنید اعلان جنگ میدم:banel_smiley_4:

چرا مدیر بعضی از تالار ها در دسترس نیستن؟:banel_smiley_4:

فکر نمیکنید زمان بازنشستگی بعضی از مدیرا رسیده باشه؟:banel_smiley_4:

الان اینا انتقاد بود؟:ws52:

وقتی خواستی خودتو بازنشسته کنی , منو خبر کن:ws2:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 425
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون از دعوت و ببخشید اگه رک نظر میدم! (نمیخواستم کلا دیگه تو تحلیل شخصیتها نظر بدم ولی از جنبه بالاتون تقریبا اطمینان داشتم.فقط امیدوارم برای بار دوم اشتباه نکرده باشم!)

ممنون که اومدین :a030:

راستش من به عنوان یک دوست و ازنزدیک زیاد نمیشناسمتون ولی رو همین مسائل مدیریتی که باهاتون گفتگو داشتم و ارتباط دورادوری که باهاتون داشتم به نظرم اومد چندتا صفت خوب شاخص دارید که واقعا برام جالب بوده و بین دوستانمم گفتم

(البته دیدم اینجا هم خیلی ها گفتن ولی بازم میگم)

مهمترینش همین بود که بینهایت با حوصله اید!!!!! (دیگه ببینید وقتی من میگم یعنی چقدر!:دی) و این توشخصیتتون برام خیلی جالب بوده وراستش تا حالا کسی رو با این حوصله ندیدم! دلیلش رو نمیدونم شاید از بیخیالیه شایدم نه! نمیدونم! ولی واقعا برام عجیب و خاصه. صادقانه میگم من اینجا زیاد ادم باحوصله ای نشون نمیدم و خودمم میدونم. مخصوصا بنا به دلالی با برخی رفتارها و برخی روشهای مدیریتی اصلا مدارا میکنم و کنار نمیام اما بازم پیگیریها و بعضا حوصله و وقتی که میذارید تا مسائل رو اروم حل کنید برام واقعا جای شگفتی داشته!! (البته شخصا موافق این روش نیستم ولی خب از صبر زیادتون ناشی میشه که همینش برام جالبه.)

سعی میکنیم کمش کنیم :ws3:

ولی به نظر من (هرچند تلاشتون رو میکنید و وقت میذارید) برای مدیریت گزینه ی خوبی نیستید و روش مدیریتی خوب و موفقی ندارید.چون رفیق بازی ارجحیت دادن دوستان تو مدیریتتون خیلی زیاده که این به نظرم نقطه ضعف بزرگیه و عدالت رو زیرسوال میبره.

در مورد ارجحیت دادن به دوستان موافق نیستم. (چون اکثر دوستای نزدیکمم از کاربرا هستن تا مدیرا) ولی ارجحیت به مدیر آره :ws3: یعنی با اکثر دوستان قبل از مدیر شدنشون دوستی نداشتم ولی بعدش به عنوان مدیر که میشن تا حد امکان ازشون دفاع میکنم تو جمع (تو خصوصی بیشتر گیر میدم :ws3:) مگه اینکه واقعاً درست نباشه کارشون.

و مهمترین نکته منفی هم که ازتون دیدم این بود که حاضرین به هر قیمتی از دوستانتون (که بیشتر مدیرانن) دفاع کنین حتی به قیمت پایمان شدن حقوق دیگران!

اینو تو قبلی گفتم :ws3: البته این پایمالی حق رو امیدوارم که نباشه و سعیمو میکنم در عین دفاع کردن حق رو هم پایمال نکنم. اما خب شایدم بوده :ws3:

ولی کاش به معنای واقعی فرقی بین دوست و مدیر و کاربر عادی نمیذاشتین.

راستش موافق این نیستم که تو جمع به یه مدیر تذکر یا اخطار بدم. ولی تو خصوصی اینکار رو کردم. چون به نظرم کار درستی نیست. مثل این می مونه که مدیر مدرسه ای بیاد تو حیاط که بچه ها صف کشیدن، یکی از معلما رو بیاره بهش تذکر بده یا به قول معروف ضایعش کنه. این نظر منه که شایدم اشتباه باشه. :ws52: ولی خب یه خرده زیادی هواشونو دارم. :ws3:

هرچند میدونم اینم از حسن نیتتونه ولی به هر حال تظاهر و پایمال کردن حقوق دیگران درهر صورت شایسته نیست.

پایمالی حق رو امیدوارم نکرده باشم اما اگه واسه کسی کردم همین جا معذرت میخوام و ممنون میشم که بهم به صورت واضح و خصوصی بگن که چی بوده (البته فکر نکنم کسی ببینه اصلاً این پستمو :icon_pf (34): )

فعلا همینها به ذهنم رسید. اگه بعدا چیزی به نظرم بیاد و امکانش باشه و ناراحت نشید و درخواست حذف ندید(!) میگم.

ممنون و موفق باشید.

ممنون که اومدین. :a030:

اتفاقاً هرچی این نکات منفی که گوشزد میشه بیشتر باشه بهتره :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

راستش من به خاطر دعوت مدیرخان اومدم...:ws3:

اما واقعا نکته ی منفی به ذهنم نمیرسه...:whistle:

بس که مثبت نگرم مننننننننننن...:jawdrop:

اما مثل این که واقعا آلزایمر داریا...

هر کی رسیده یه اشاره ای کرده...

اون چی بود که میگفتن واسه حافظه خوبه؟!!!!!!!!!!!!

یادم اومد میگمت...:4chsmu1:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب من می خوام مینایی رو هم همین جا بنقدم :ws37: خودش دوس داره اینجا نقدیده بشه ( آخه من جا موندم از تاپیک نقدش :w16:) :

خب دخترک شهرساز ( مینایی ) :icon_gol:

- دختر خوب و مهربونی هستی ........................:icon_redface:

- با روابط عمومی و اجتماعی بالا ....................ای یه کمکی :ws37:

- اعتماد به نفس خوبی هم داری .....................دارم سعی میکنم تقویتش کنم.:w16:

- نسبت به وظایف مدیریتی ت خودتو مسئول می دونی :flowerysmile:

- شادی...............:ws3:خیلیییی

- منم مثل بقیه فک می کنم که توی دانشگاه ( یا کلا بیرون از فضای مجازی ) مثل اینجا نیستی , اینجا بسی شلوخی............اینو همه از کجا میفهمن؟:w58:

- بیخودی به کسی رو نمیدی :w16:.........اوممممممم :ws3:

- وقتی راجع به یه چیزی نظر میدی دو حالت داره , یا واقعا مطمئنی ( که در این حالت هر کاریت کنن از نظرت کوتاه نمیای ) یا همینجوری رو هوا یه نظر میدی ( که خیلی خیلی زود هم کوتاه میای ).....................ایولللل اینو خیلی خوب اومدیdoset%20daram.gif

- باید درس ت خوب باشه توی یونی :ws52: یعنی فک کنم ..........ها:ws3:این:ws3:م دارم سعی میکنم که بشه

- یه کوچولو مغروری..........میگن مردم :icon_redface::ws3:

- زور هم میگی ..............:ws28:

همینا دیگه :ws37:

مرسی هستی جوووووووووووووووووووووووون:aghosh:

خیلی خوب نقدم کردی بلا

ممنون که اومدی :flowerysmile:

این همه جا باید اینجا تحلیل میشد :banel_smiley_4:

ببین ممد جون ..........حالا چی شد مگه......این پستو بعدا منتقلش کن تو تاپیک خودم

مزسی ممدجوون:wubpink:........خیلی ماه و مهربونی ......یه دونی ای برا نمونه ای :w139:

چه حالی داد اینجا نقد شدم:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
راستش من به خاطر دعوت مدیرخان اومدم...:ws3:

اما واقعا نکته ی منفی به ذهنم نمیرسه...:whistle:

بس که مثبت نگرم مننننننننننن...:jawdrop:

اما مثل این که واقعا آلزایمر داریا...

هر کی رسیده یه اشاره ای کرده...

اون چی بود که میگفتن واسه حافظه خوبه؟!!!!!!!!!!!!

یادم اومد میگمت...:4chsmu1:

ممنون از تحلیلت. اینی که گفتن شایعه اس. کاملاً تکذیب میشه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
راستش موافق این نیستم که تو جمع به یه مدیر تذکر یا اخطار بدم. ولی تو خصوصی اینکار رو کردم. چون به نظرم کار درستی نیست. مثل این می مونه که مدیر مدرسه ای بیاد تو حیاط که بچه ها صف کشیدن، یکی از معلما رو بیاره بهش تذکر بده یا به قول معروف ضایعش کنه. این نظر منه که شایدم اشتباه باشه. :ws52: ولی خب یه خرده زیادی هواشونو دارم. :ws3:
ببخشید ولی اینجا کسی ارجحیتی برکس دیگه نداره و معیاری برای این انتخاب مدیر وجود نداره که بخواد ملاک برتری اون مدیر بشه و نقش معلم رو پیدا کنه! نه از نظر علمی لزوما بالاترن نه شعور یا شخصیت! کاربرا هم کودکان مدرسه ای نیستن که نیاز به تربیت داشته باشن و تحت تربیت مدیرا باشن! که نیاز به برتر وبی عیب نشون دادن اونها باشه! مدیرا فقط مسئول نظم دادن به تالارن! پس این دیدتون متاسفانه خیلی تحقیر امیز و ارباب و رعیتیه! که مدیران اربابن و کاربرا رعیت و اربابها نباید تو جمع رعیت مورد نقد قرار بگیرن که نکنه دیگه رعیت ازشون حساب نبره!!

هوا داشتن خوبه ولی بیجا هوا داشتن نه!

منطقی بودن و منصف بودن همه جا بهترینه.

نه مدیرارو بیجا بزرگ میکنه نه حقی از کاربری ضایع میشه:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ببخشید ولی اینجا کسی ارجحیتی برکس دیگه نداره و معیاری برای این انتخاب مدیر وجود نداره که بخواد ملاک برتری اون مدیر بشه و نقش معلم رو پیدا کنه! نه از نظر علمی لزوما بالاترن نه شعور یا شخصیت! کاربرا هم کودکان مدرسه ای نیستن که نیاز به تربیت داشته باشن و تحت تربیت مدیرا باشن! که نیاز به برتر وبی عیب نشون دادن اونها باشه! مدیرا فقط مسئول نظم دادن به تالارن! پس این دیدتون متاسفانه خیلی تحقیر امیز و ارباب و رعیتیه! که مدیران اربابن و کاربرا رعیت و اربابها نباید تو جمع رعیت مورد نقد قرار بگیرن که نکنه دیگه رعیت ازشون حساب نبره!!

هوا داشتن خوبه ولی بیجا هوا داشتن نه!

منطقی بودن و منصف بودن همه جا بهترینه.

نه مدیرارو بیجا بزرگ میکنه نه حقی از کاربری ضایع میشه:icon_gol:

همونطور که در مورد ارجح دونستم دوستام تو مدیریت اشتباه برداشت کرده بودین، الان از این حرفمم بد اشتباه کردین. یعنی کاملاً نیمه خالی لیوان رو نگاه می کنین. :banel_smiley_4:

من هیچ وقت نگفتم مدیرا مسئول تربیت و از این حرفا هستن. همون مثال رو تو سازمان فرض کنید و البته دیگه بازش نمی کنم. بر اساس اصول مدیریتی هم که هست کار درستی نیست.

بحث ارباب و رعیتی هم نیست. بحث توقعاته.

مدیرا مسئولن، اگه تالار وضعیت خوبی نداشته باشه باید پاسخگو باشن، از مدیر توقع هست که وضعیت تالاری رو بهبود ببخشه. حالا اون وسط اگه اشتباهی هم بکنه، نباید تو جمع به قول معروف بزنیم تو سرش که آی چرا اینطوری کردی. بلکه خصوصی این ایراد به شخص گرفته میشه و گوشزد میشه. به جای اینکه بیایم شخصیتش رو تخریب کنیم. اینجا هم یه فضای بسته نیست که 4نفر خودمونی باشن فقط. تو یه فضای بسته این قضیه فرق میکنه.

برخورد با کاربر هم تو جمع درست نیست، مگر اینکه خود شخص بخواد تو جمع مسئله ای رو مطرح کنه. وگرنه در حالت کلی برخورد مستقیم تو جمع درست نیست. اگه تو تاپیکی هم میخوام تذکر بدم، تا حد امکان سعیم بر اینه که تذکر رو کلی بدم و اسم معمولاً کمتر می برم. مگر تو مواقع خاص.

در کل حرفم اینه حمایت از مدیر باید باشه. ولی خب من خودم بعضی وقتا حمایت رو زیادی می کنم. این زیادی بودنش درست نیست.

• Like 3
لینک به دیدگاه
:w00:

یه بار جدی بودم ولی باز بهم خندیدی

بعد از زنگ آخر بمون جلو در مدرسه

تا حالت رو بگیرم

آواتار منو چرا کش رفتی :w000:

اخه تو رو چه به جدی :banel_smiley_4:

هروقت تو جدی بشی آخرالزمونه :banel_smiley_4: :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
الان کل تحلیل شد ژست من؟ :banel_smiley_4:

bathtime.gif

خواستی نکات منفی رو بگم،دیگــه! منم گفتم!

:ws3:

اوه! این ژست باکلاسیش که دیگه هیچی...! :banel_smiley_4:

به نظرم: باادب، مهربون، اهل شوخی، مسئولیت پذیر و برای دوستاش ارزش قائل هست. :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خیلی خوبه:ws43: خیلی مهربونه مثل من بد اخلاخ نیست:ws43: یه پارچه آقااااااااا:ws43:100%نواندیش :ws43:به کاری که باهاش داری اهمیت میده:ws43:از همه مهمتر اگر کاری سوالی دعوایی بحثی چیزی پیش میاد با صبوری برخورد میکنه:ws43: بعضی جاها من اگه جاش بودم میزدم طرفو له میکردم:w74:در کل اعصاب آهنینه:persiana__hahaha:

من نکته منفی تا الان ازش ندیدم و امیدوارم نبینم:flowerysmile:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...