رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 1 ...(مدیر ارشد mohammad.a)

ارسال های توصیه شده

برادر عارف جونیـــیــــــور ، داشتم رد میشدم گفتم سلامی عرض کنم

سلام عرض شد :girlhi:

نظر و انتقادی که ندارم ولی برا اینکه عرصه خالی نَمونه چیزی که به ذهنم میاد ،

بنظرم با برادرتون جناب عارف بزرگ خیلی متفاوت هستید البته از نظر تصویری نه ! از نظر اخلاقی:w16: شایدم واسه خاطر سن و سال باشه ..:184: گِرَند عارف بیاد از صفحه روزگار محوم میکنه :banel_smiley_52:

با این تحلیل هاتون :mpr:

علیک سلام :ws3:

خیلی واضح و مشخص بود تحلیل :w58::ws3: مرسی اومدی :a030:

من حرفای زیادی دارت

به خصوص فحش های زیادی

میام میام:whistles:

بیا بیا :gnugghender:

h

ای بابا. داستانی شده این تحلیل ها :دی

انتقادام ک خصوصی می فرستم.

مدح هم کلا خطرناکه. مخصوصا وقتی جلو دیگران باشه. اما

از اونجایی ک دمنت هستم. میگم:ws3:

ادم با جنبه. یعنی جز معدود با جنبه هایی هستی ک میشناسم!

دارای یک روحیه ای استقامتی :دی

اهل اخلاق!

بسه دیگه. معمولا انقد از کسی تعریف نمی کنم :ws3:

و من الله توفق:w02:

خصوصی رد کن بیاد :w02:

مرسی اومدی :a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 425
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام چطوري؟

ميبيني از قديم الايام چ خوب شناختمت!! :w02:

به نظرم فوق العاده آروم و خونسردي كه اين گاهي رو مخه :|

دنبال يادگيري هستي و پيگيرم هستي

مسئوليت پذيرم هستي

كلا فكر نكنم خيلي خودتو اذيت كني سر مسائل پيش پا افتاده كه به نظرم خوبه

مممم ديگه چيزي به ذهنم نميرسه

ختم كلام خساستو بذار كنار زشته :banel_smiley_4:

موفق باشي و شاد و شنگول :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مرسی بابت تلاش هاتون

خواهش میکنم :a030:

سلام عرض شد خدمت آقای همیییییییییشه خنده رو انجمن..:ws3:

خیلییییییی مهربون...در حدی که که مهربونی زیادش باعث شده بعضی مواقع حرص دیگرون دربیار....بخدا دیدم تو یکی از تاپیکا یادم نیس.

کلا انقدر این آقا عارف مهربون که همه باهاش راحتن و رفیق...بعضی مهربونا آخه یه دیوار جلو خودشون کشیدن کسی حق نداره بره جلو...ولی شما نه...از جدید ترین عضو تا قدیمی ترین کاربر همه باهاش راحتن...

خیلی کار میکنه...مهندس شده که کار کنه ولی نه در این حد که پیر بشه:ws3:

اهل گردش و تفریح به شدت...

از هیچکس ناراحت نمیشه...حتی کسی بی احترامی ام کنه با نهایت صبوری و آرومی و متانت طرف مقابل آروم میکنه .

یه مهندس عالی تو رشته شهرسازی...

درکل تو همه کاراش آرومه حس میکنم....روال زندگیش و اخلاقش.

باهمه شوخی میکنه ولی هیچوقت شوخیش از حدش نمیگذره که طرف ناراحت بشه.

اهل کار به شدت.که وقت سرزدن به دوستاش نداره.

همه سعی ش رو میکنه انجمن بهترین باشه که هست شکر خدا.

اطلاعات زیادی تو هر زمینه داره اکثر تاپیکا خوب صحبت میکنه.

انقدر غرق کار و زندگی شده یادش رفته باید خودشم تشکیل خانواده بده والا بخدا:ws3:

هیچوقت ندیدم به کسی تو هیچ تاپیکی بی احترامی کنه.دیدم بی احترامی کردن و سکوت کرده یا دلیل خواسته و قانع کرده طرف رو...خیلی عالیه.

همیشه خنده رو بودنشون باعث میشه آدم همیشه وقتی باهاشون صحبت میکنه خنده رو لباش باشه.

خیلی "گذشت" میکنه.تو انجمن دیدم و میدونم...بیرون از اینجاام رو نمیدونم.ولی قطعا کسی که انقدر گذشت میکنه حتما درصدی ام تو دنیای واقعیش گذشت میکنه...

بی معرفت نیس کم سر میزنه به همه...غرق کار شده:ws3:وقت نداره.

شدیدا هرجا سوتی میگیره...خیلی دیدم تو تاپیک سوتی مدیران.:ws3:

به شدت شوخ و در عین حال جدی صحبت میکنه تو همه جا.

کمکی ازش بخوام دریغ نمیکنه باراها شده تاپیکی خواستم که لینک بده که من زیرورو کردم و پیداش نکردم در عین حال که کلی کار داره سریع برام پیدا میکنه...

همه ازش پول و مدال میخوان شدیدا ازش فرار میکنه و طرف و میپیچونه:ws3:

اهل مسابقه اکثرا تو مسابقه هر تالاری حضور دارن.

خانواده دوست حس میکنم..

هیچوقت ناراحت ندیدمشون.حتی بی حوصله با وجود کلی کار و مشغله.هیچوقت خسته نیس.

----

موفق باشید در تمام مراحل زندگیتون.

خوشبخت و عاقبت بخیر:icon_gol:

----

به دل ننشست ببخشید دیگه.

تحلیلو ای کاش میگفتم نزدیکای شب یلدا باز کنین که این هندونه ها رو واسه شب چله بفروشم :ws3:

این کارا اینجوری نبود، یه مدته اینجوری شده :icon_pf (34): وگرنه من از خدامه اینجوری نباشه. وگرنه اهل کار نیستم. فقط مجبورم مجبور :ws28: البته بیشتر مسیر رفت و امدش وقت گیر و خسته کننده میشه. ایشالا بالاخره وضعیت اصلاح میشه :ws3:

هرجا سوتی میدم یا سوتی میگیرم؟ :whistle: البته سوتی که فکر نکنم تا حالا داده باشم :ws38: بیشتر میگیرم :w02:

در مورد مدال و پول و اینا هم من هیچ وقت کسیو نپیچوندم. شاید خودشون پیچیده باشن :whistle::ws3:

مرسی که اومدی :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بسم الله قاسم الجبارین..:banel_smiley_90:

آنچه گفته خواهد شد در مقام داشتن غرض و مرض نسبت به ادمینیان سابق،خراب خراباتیان،درویش صوفی منش :محمد العارف الخیابانی می باشد...(مخلص کلوم غرض و مرض دارم با این نوشته:ws3:)

فاش می گویم و از کرده خود دلشادم..پیشاپیش بنده ی خویشم و مجیز گوی اوی نیستم...:w02:

در وصف اوی گویند که بر سر قولی که داد می ایستد ولی در نادر اوقاتی قولی را که می شکند عذاب وجدان می گیره و به ندای درون این گونه می گوید:

که تو را چه شد که این گونه بد قول رفتی؟!..:banel_smiley_4:

در جواب، ندای درون اوی این شکلک فرستاد( :a030:)

در توضیح این شکلک(:a030:) باید گفت:

شیخ محمد و ندای درونش در پس استفاده از این شکلک در گفتگوها مخصوصا در انتهای گفتگوها منظورهای زیر رو دارن...

1.:a030: (باشه تو خوبی...ولی دیگه ادامه نده بحث رو!)...

2.:a030: (برو خودت رو سیاه کن!)

3.:a030: (همینی که من گفتم! فهمیدی؟!)

4.:a030:(بخوای نخوای همینه ای که هست!)

5.:a030:(بسه دیگه حوصله ام رو سر بردی)

6.:a030:(خداحافظ همین حالا!)

7. :a030: (برو کشکت رو بساب..در مواردی: برو سُماغت رو بِمَک تا بیام!)

8.:a030: (می دونم ولی کاری نمی تونم انجام بدم) در مواردی که بچه ها می گن مشکلی هست ولی یا راه حلش دردسر داره..یا نمی خواد انجام بده:ws3:)

9.:a030:(ما مخلصیم)..ظاهریه...از ته دل نمی گه اینو...از اون زورکی ها...:whistle:

10.:a030:(خداحافظ)

11.:a030:(بسه دیگه برو...دو بار به روت خندیدم هوا بَرّت داشته!)

(تاکید می کنم شکلک فوق فقط در انتهای گفتگو این معنا رو داره مخصوصا خودش پیش گام بشه برای اتمام گفتگو..من در موارد دیگه مسولیت معنی ش رو قبول نمی کنم):whistle:

اگر در تشخیص کم آوردین به خودم مراجعه کنین.. شماره پست رو بفرستین..می گم که منظورش کدوم یکی از ایناست:ws3:

اصولا دل پُری داره از اونایی که نمک خوردن و نمکدون انجمن رو شکوندن...نمکدونش انجمن از یک زمانی به بعد برای نشکستن فلزی شد..از اون موقعه که سرور عوض شده:w02:

از دروغ و ریا خوشش نمی آد..ولی اینقد دیده..اینقد دیده....که در وصفش باید این شکلک رو گذاشت(:banel_smiley_4:)...

(محمد جان اون شکلک که بچه ها تصویر صورتت رو جایی سر این شکلک گذاشته بودن کجاست؟! اینقد دنبالش گشتم پیدا نکردم..اگه اشکال نداره بزارش اینجا:icon_redface:)

از موارد استفاده این شکلک(:banel_smiley_4:)

1.:banel_smiley_4: (من از بیگانگان هرگز ننالم که هر چه کردم با من آشنا کرد)

2.:banel_smiley_4: (خوب وا بده دیگه!)

3.:banel_smiley_4: (یعنی الان می خوای چی کار کنم؟بندری برات برقصم؟!)

4.:banel_smiley_4: (خوب کش مرورگرت رو خالی کن دیگه!)

5.:banel_smiley_4: (گیر آوردی مارو؟!) وقتی که جواب سوالی که ازش پرسدی رو می دونستی می خواستی مچش رو بگیری!

6.:banel_smiley_4: .....فقط توضیح داره این..زمانی که گفته کش مرورگر رو خالی کنی...و برگشتی اومدی می گی که با اینکه خالی کردی مشکل حل نشده.....این شکلک اون زمان یعنی باور نمی کنه چون به نظر اون خالی کردن کش مرورگر بر هر درد بی درمان دواست!:ws3:

7.:banel_smiley_4:(زرشک!)

8.:banel_smiley_4: (بهت نگفتم؟!)

9.:banel_smiley_4: (برو بابا!)

10.:banel_smiley_4: (....) هنوز کسی معنای اینیکی رو نفهمیده....:ws3:

از اوناست که روزها براش سخت بگذره..حتی نفسم نمی تونه بکشه...hanghead.gif

می خوای ضد حال بهش بزنی؟!:gnugghender:

هماهنگ کن دو تا کارت دعوت عروسی شب یکی از امتحانش براش بفرست....از اون عروسی ها که شامش سلف سرویسه...:ws3:

اعتقاد داره لذتی که در کِش آوردن بدن بعد از خواب هست در خود خواب نیست...:ws3:

معتقده اگر یکی چیزی تو انجمن اذیتت می کنه خوب اول یکم زحمت بده خودت حلش کنی..بعد اگه نشد بیا یقه اش رو بگیر(البته اون موقع که مدیر بود)....

محمد:یعنی من باید هم بهت آپلود عکس یاد بدم..هم نحوه ی خالی کردن کش مرورگر..هم رنگ فروم رو عوض کنم تا با پروفایلت سِت بشه؟!:banel_smiley_4:(توضیح معنای شکلک: مورد شماره 2)

رئیس شورای حل اختلاف...ریش سفید..:ws41:مرزی الطرفین(عربی گفتم حرصش رو در بیارم).. انجمن....:ws3:

خونسرد! به طرز لج درآوری خونسرد...(لج آور برای من نه...برای دیگرون...یعنی خونسردی ش باز صد تا فحش برای بعضی بدتره):ws3:

"رو" بازی می کنه...ولی قاعده ی بازی زیر زمینی رو بلده....وقتی به طور ناتو بخوره ازش استفاده می کنه...:ws3:

مرد روزهای سخت...(حداقل خوب نشونش می ده اگرم نباشه)....حس اعتماد آدم رو جلب می کنه...موهبت بزرگیه براش...:ws37:

جدیدا کمی خسته اس...سنش رفته بالا...:banel_smiley_4:

زیاد نمی نویسم..حوصله ی خوندن نداره....:ws28:

تنها آدمی هست که تو انجمن من با فراغ بال در منظرهای عمومی با این ادبیات باهاش صحبت می کنم....نگران نمی شم که بد برداشت کنه:ws37:

خیلی خیلی می تونستم بنویسم...ولی گفتم این شکلک رو می فرستی:

:a030:(بسه دیگه حوصله ام رو سر بردی)

:banel_smiley_4: (خوب وا بده دیگه!)

.

.

.

سلامت باشه...و موندگار...

آرامش پیشکش نمی کنم..چون اینقد خونسرده می ترسم بیهوش شه با آرامش اهدایی من!:ws3:

پایدار باشی...:icon_gol::icon_redface:

یعنی خیلی اساسی بترکی :ws28::ws28: لپم درد گرفت انقدر که از اون اول تا اون آخر نیشم باز بود از خنده :ws28:

کیف احوالک؟ :ws3:

خیلی ریز و دقیق یه سری مواردو اشاره کردی :ws3:

بچه ها میگفتن خیلی دقیق و درست تحلیلشون میکنیا، الان ایمان آوردم منم :ws3:

انقدر باحال مینویسی همیشه دوس دارم پستاتو بخونم :w16:

اون شکلکم که گفتی رو دست گل اسی (آقای خاص) بود. پیداش نکردم الان خودم. ازش بگیرم میذارم :ws3:

مرسی که اومدی :a030: (این دقیقا کدوم مورد میشه؟ :ws28:)

• Like 5
لینک به دیدگاه
و امااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

برادر محترم مدیر:ws3:

باسلام

شما خیلی خوبید برادر محترم خیلی خوب هستن :a030::a030::a030::a030:

خیلی مودب و باشخصیت هستید :ws37::ws37::ws37:

بعضی وقتا میمونم چه کلماتی بنویسم انقد باشخصیت و مودب هستید

یه چیزی میگم ببخشیدا حسودیم میشه برادر مدیر هستید و انقد باهم خوبید که یه انجمن باحال دارید :sigh:

کلا خیلی خوبید

متشکرم:icon_gol::icon_gol:

انقدر گفتین خوبید توهم خیلی خوب بودن بهم دست داد :ws28: :ws3:

منم یادم هستا میام حتما :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام چطوري؟

ميبيني از قديم الايام چ خوب شناختمت!! :w02:

به نظرم فوق العاده آروم و خونسردي كه اين گاهي رو مخه :|

دنبال يادگيري هستي و پيگيرم هستي

مسئوليت پذيرم هستي

كلا فكر نكنم خيلي خودتو اذيت كني سر مسائل پيش پا افتاده كه به نظرم خوبه

مممم ديگه چيزي به ذهنم نميرسه

ختم كلام خساستو بذار كنار زشته :banel_smiley_4:

موفق باشي و شاد و شنگول :icon_gol:

سلام. خودت چطوری؟ :ws3:

از همون قدیمم خوب نمیشناختی :ws3:

اپسیلنی خساست ندارم که حالا بخوام بذارمش کنار :whistle: :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام مرسی بابت دعوت مدیر

والا من خیلی زیاد نمیشناسم متاسفانه مدیر رو و این رو از بداقبالی خودم میدونم

منتها چیزی که در حالت کلی فهمیدم؛ اینه که واقعا جز آدمای خوبه روزگار هست مدیر گراممون

و هرکاری که بتونه و در توانش باشه برا بقیه انجام میده( این قابل ستایشه به شدت)

شوخ طبعه( البته نه در حد خودم:ws3:)

و احساس میکنم معتقده که میدونه از زندگی چی میخاد؛ و خونسردیش به همین خاطره

افتخار میکنم که شهرسازه:girl_in_dreams::icon_pf (19):

آهان یه چیز دیگه؛ کم حرفه:banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلااااااااااااااام.متشکرم بابت دعوت.

تحلیل شخصیت شماره یک.یعنی اولین نفری که تحلیل شد تویی.یه جورایی نقش موش آزمایشگاهی انجمنو رو داری:whistle:

اول اینکه اردیبهشتی هستی این خودش یه موهبته.و به طور خلاصه یعنی اینکه همه ی ویژگی های خوبو داری.:w02:

از اون ادم های با جنبه ای هستی که آدم هرچقدرم که باهات شوخی کنه مطمئنه که ناراحت نمیشی.

تو کار بسیار جدی هستی ولی تو روابطت دوستانه برخورد میکنی.

مهربونی و صبور.هوای همه رو داری.هر کاری از دستت بربیاد انجام میدی.

از جواب دادن به سوالهای تکراری خسته و عصبانی نمیشی.(بارها تذکر میدی که مثلا کش مرورگر پاک کن:whistle:)

به همه احترام میذاری و متقابلا احترام دریافت میکنی.

حافظه بسیااااار خوبی داری.طوری که آمار آخرین بازدید و پست های کاربرا رو داری.یادمه گفتی که با فتا همکاری میکنی ولی نمیگی که ریا نشه:ws3:

امضاتم خیلیی دوست دارم .

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

وتو برخوردهایی که ازت دیدم احساس میکنم که خیلی به این جمله پایبندی.

خیلییییی دوست داری که مشکلات رو دوستانه حل کنی.و خیلی جاهاسعی میکنی که با دلیل و مدرکم که شده طرفت رو قانع کنی.خیلییییییییی خونسردی که گاهی وقتا واقعا آزار دهندس

کلا همه ی تلاشتو میکنی که جو انجمنو آرام و بدون هر تنشی نگه داری.

و مهم تر از همه اینکه شواهد نشون میده که توانایی بسیار زیادی در پیچوندن شیرینی و اینااااااااا داری.:ws3:

دیگه همیناااااا.

امیدوارم همیشه موفق باشی.:icon_gol::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام مدوررر:a030:(خودت معنیش کن ...:whistle:)

ازونجا که میدونی خسته ام ...یه کوچولو میگم دلت نشکنه:ws38:

مگه چند سالته که 5 سال از تحلیل شخصیتت میگذره:ws52:....پس فردی بسیار بیبی فیس هسی:ws3:دهه شصتیه خالص :whistle:

مدور خوب و با اخلاق بسیااار مهربون و خونسرد و بسیااار خسیس اینارو میدونستم ها ولی بعد میتینگ مطمین تر شدم...اعصبانی نمیشی ولی بشی بد میشی فک کنم...خستگی روی بقیه کارات تاثیر میزاره...سخت ناراحت میشی و واقعا برخوردت محترمانس و در مقابل همونم دریافت میکنی...هیچ وقت پاسخی برای سوالات من نداری...شایدم حالشو نداری...به یه سری از بچه ها خوبی و دنبال دوست جدید انجمنی نیستی سعی میکنی اونا رو نگه داری..گله مندی از فعالیت خیلیا:whistle:...اهل طبیعت...خانواده دوست و کمی لوس..کودک درونه هنوز فعاله ولی خیلی ازش کار نمیکشی چرا اخه ؟:ws3:شکمو:whistle:شیرینی خور:whistle:شیرینی نده:whistle:به ظاهر عاشق رشتتی و شهررسازیو خیلی دوس داری :whistle: اعتقاد داری همه شهرسازا تنبلن چون خودت تنبلی:ws28:از کانال ادم تنبلا بدت میاد...شوخی شووخی حرفتو به ادم میزنی:icon_redface:...الکی قولی به کسی نمیدی یا اصا قول نمیدی...دلت میخاد به خیلیا اعتماد کنی ها ولی نمیتونی به خاطر افکاری که برات پیش اومده قبلا...

یه راه دراز تو فالوت میبینم...راه درازی در پیش داری :ws3:راه رفتنیو باید رفت...تنها نرو پس :whistle:

در کل مراقب خوبیات باش:icon_gol:

من راضیم ازت خدا ازت راضی باشه:ws3:

*سام آرچ عاللیییی بود:ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام علیکم بر جناب محمد عارف....یا همون خاله هتی جزیره ی کوپک انجمنمون( نخند بچه خخخخخ)....همین اولش عرض کنم خدمتتون که ایشون بشدت باهوش هستن امااااااااااااااااااااااا بشدت فراموشکار هم هستن والا آدم حس میکنه یه با یک عدد پدر بزرگ حرف میزنه(شکلک موافشان به توان 3)...دیده شده که چند سالیه شهریور ماه از یه بنده خدایی هی میپرسن کنکور ارشد چی شد حالا بماند که طرف ارشد که سهله هفتا کفن پوسونده ایشون باز همین سوال رو هر سال تکرار میکنن(دیگه شکلک ریسه الان وقتشه).....جانم براتون بگه که بچه ی مهربون و خوش اخلاقیم هستن اوه اوه بعضی وقتا جدی میشن اما خب چون مدیر سایت نمیتونن این عصبانیت رو کامل بروز بدن.....با جنبه ی بسیار بالا که بنظرم بایدم اینجوری باشن خخخخ.......فراموش کار( عه اینو دوباره گفتم اکشال نداره کار از مهم کاری عب نمیکنه )....فکر میکنم آدم قابل اعتمادی هم باشن یعنی بعد چند سال اینجوری شناختمشون......بعد اینکه برخلاف ظاهر سادهای که دارن فک میکنم تو تصمیماتی میگیرن بشدت پایدار و استوار و مقتدر عمل میکنن یعنی به چیزی که میخوان سعی میکنن برسن یه جاهایی میشه سرشون کلاه گذاشت اما یه جاهایی واقعا نه....در کل خوب هستید و امیدوارم خوبتر هم بشید...

• Like 6
لینک به دیدگاه

درود بر محمد آلبالویی:ws3::icon_gol: (سبز سابق)

راستش زیاد اهل نوشتن نیستم کلا

در ابتدا تشکر میکنم از sam arch بابت پست جالب و کاملش:wavesmile:

یه نکته ای که توی برادران عارف قابل تحسینه توانایی توی ارتباط برقرار کردن با هر فردی هست... جدای از تفاوت در نظر و عقیده، اخلاق و رفتار و چیزایی مثل این خیلی راحت با هر فردی ارتباط برقرار میکنن و صمیمی میشن که این خیلی خوبه:flowerysmile:

گزینه ی بعدی اینکه خوش خنده س و این خیلی دوست داشتنی هه:ws37:

اما یه جورایی فکر کنم یه رگه شیرازی داره:innocentsmily: خیلی وقتا شده حال نداشته یه کاری رو بکنه:ws28:

در کل بچه خوبیه

بچه ها آستین بالا بزنیم زنش بدیم دیگه اینقدر اذیتمون نمیکنه:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

۱:مدیریت خوب و دید باز دربرخوردبا مسایل.

۲:پیگیر و پرتلاش

۳:خونسرد!

اینا چیزاییه که من ازشما درذهن دارم.

برای ویژگی های بد ؛ خیلی برخوردنداشتم!

یکی ازدلایل موندنم و اومدنم مدیریت شمابوده...و البته برادرگرامی.

بعد سه سال اولین کسی که من رو یادش بود...(این رو برای وفاداری اقا محمد به انجمن گفتم نه چیزدیگه ای...)

همیشه و همه جا مدیریت اینجا و شیوه برخورد شما رو تحسین کردم و امیدوارم به جایی که باید برسید...مسیرزیادی مونده هنوز برای نواندیشان ...

سپاس ازدعوت و لطف همیشگی شما.:ws37::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

محمد آلبالویی :ws28:(وای عااااااالی بود )

سلام عرض شد ...

راستش طی این برخورد هایی که به صورت حضوری با جناب ادمین داشتم میتونم بگم اولین ویژگی بارزشون خونگرمی و شوخ طبعی ایشونه ....

همیشه یک رنگ بوده و هست :icon_gol:

اگر کمک و راهنمایی ازش بخوای بدون منت برات انجام میده ....:icon_gol:

خب بسه دیگه زیاد تعریف کردم :ws3:

آهان راستی خاطرات گردش ها و میتینگ ها رو هم بسیار طنازانه و با قوه ی طنز و شیرینی خیلی خاصی تعریف میکنه .... :laugh2:طوری که آدم از خوندن خاطرات از بودن در اون فضا بیشتر لذت میبره...:w02:

در آخر برای این مرد بزرگ سلامتی از درگاه خدا میطلبم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

قدیما جوونیم میشناسمت ، اون موقع ها همیشه صبوریت برام عجیب بود خیلی خیلی صبوری و منعطف

مدیریتت جالب بود هیچ کس ناراحت نمیکردی اما کار خودتم میکردی:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام مرسی بابت دعوت مدیر

والا من خیلی زیاد نمیشناسم متاسفانه مدیر رو و این رو از بداقبالی خودم میدونم

منتها چیزی که در حالت کلی فهمیدم؛ اینه که واقعا جز آدمای خوبه روزگار هست مدیر گراممون

و هرکاری که بتونه و در توانش باشه برا بقیه انجام میده( این قابل ستایشه به شدت)

شوخ طبعه( البته نه در حد خودم:ws3:)

و احساس میکنم معتقده که میدونه از زندگی چی میخاد؛ و خونسردیش به همین خاطره

افتخار میکنم که شهرسازه:girl_in_dreams::icon_pf (19):

آهان یه چیز دیگه؛ کم حرفه:banel_smiley_4:

اولش گفتم. اگه پیغام میدم صرفا اطلاع رسانیه. نه دعوت :icon_pf (34): همه دعوت هستن.

تو فضای مجازی که حالا پر حرفم :ws3:

سلااااااااااااااام.متشکرم بابت دعوت.

تحلیل شخصیت شماره یک.یعنی اولین نفری که تحلیل شد تویی.یه جورایی نقش موش آزمایشگاهی انجمنو رو داری:whistle:

اول اینکه اردیبهشتی هستی این خودش یه موهبته.و به طور خلاصه یعنی اینکه همه ی ویژگی های خوبو داری.:w02:

از اون ادم های با جنبه ای هستی که آدم هرچقدرم که باهات شوخی کنه مطمئنه که ناراحت نمیشی.

تو کار بسیار جدی هستی ولی تو روابطت دوستانه برخورد میکنی.

مهربونی و صبور.هوای همه رو داری.هر کاری از دستت بربیاد انجام میدی.

از جواب دادن به سوالهای تکراری خسته و عصبانی نمیشی.(بارها تذکر میدی که مثلا کش مرورگر پاک کن:whistle:)

به همه احترام میذاری و متقابلا احترام دریافت میکنی.

حافظه بسیااااار خوبی داری.طوری که آمار آخرین بازدید و پست های کاربرا رو داری.یادمه گفتی که با فتا همکاری میکنی ولی نمیگی که ریا نشه:ws3:

امضاتم خیلیی دوست دارم .

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

وتو برخوردهایی که ازت دیدم احساس میکنم که خیلی به این جمله پایبندی.

خیلییییی دوست داری که مشکلات رو دوستانه حل کنی.و خیلی جاهاسعی میکنی که با دلیل و مدرکم که شده طرفت رو قانع کنی.خیلییییییییی خونسردی که گاهی وقتا واقعا آزار دهندس

کلا همه ی تلاشتو میکنی که جو انجمنو آرام و بدون هر تنشی نگه داری.

و مهم تر از همه اینکه شواهد نشون میده که توانایی بسیار زیادی در پیچوندن شیرینی و اینااااااااا داری.:ws3:

دیگه همیناااااا.

امیدوارم همیشه موفق باشی.:icon_gol::icon_gol:

دعوت نه. اطلاع رسانی :ws3:

اصولا هرکسی اردیبهشتی نمیشه :whistle::ws3:

فعالیتا وقتی پست زده میشه مشخصه دیگه. آمار نمیخواد که :ws3:

شواهد همه اشتباه بوده. کوچیکترین سابقه ای واسه پیچوندن شیرینی نبوده :ws3:

انقدر گفتن خونسردی، سردم شد :ws28: :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام مدوررر:a030:(خودت معنیش کن ...:whistle:)

ازونجا که میدونی خسته ام ...یه کوچولو میگم دلت نشکنه:ws38:

مگه چند سالته که 5 سال از تحلیل شخصیتت میگذره:ws52:....پس فردی بسیار بیبی فیس هسی:ws3:دهه شصتیه خالص :whistle:

مدور خوب و با اخلاق بسیااار مهربون و خونسرد و بسیااار خسیس اینارو میدونستم ها ولی بعد میتینگ مطمین تر شدم...اعصبانی نمیشی ولی بشی بد میشی فک کنم...خستگی روی بقیه کارات تاثیر میزاره...سخت ناراحت میشی و واقعا برخوردت محترمانس و در مقابل همونم دریافت میکنی...هیچ وقت پاسخی برای سوالات من نداری...شایدم حالشو نداری...به یه سری از بچه ها خوبی و دنبال دوست جدید انجمنی نیستی سعی میکنی اونا رو نگه داری..گله مندی از فعالیت خیلیا:whistle:...اهل طبیعت...خانواده دوست و کمی لوس..کودک درونه هنوز فعاله ولی خیلی ازش کار نمیکشی چرا اخه ؟:ws3:شکمو:whistle:شیرینی خور:whistle:شیرینی نده:whistle:به ظاهر عاشق رشتتی و شهررسازیو خیلی دوس داری :whistle: اعتقاد داری همه شهرسازا تنبلن چون خودت تنبلی:ws28:از کانال ادم تنبلا بدت میاد...شوخی شووخی حرفتو به ادم میزنی:icon_redface:...الکی قولی به کسی نمیدی یا اصا قول نمیدی...دلت میخاد به خیلیا اعتماد کنی ها ولی نمیتونی به خاطر افکاری که برات پیش اومده قبلا...

یه راه دراز تو فالوت میبینم...راه درازی در پیش داری :ws3:راه رفتنیو باید رفت...تنها نرو پس :whistle:

در کل مراقب خوبیات باش:icon_gol:

من راضیم ازت خدا ازت راضی باشه:ws3:

*سام آرچ عاللیییی بود:ws28:

از خسته اونورتری :banel_smiley_4:

الان 12 سالمه تازه :ws3:

حال نمیکنم سوالاتو جواب بدم :ws3: نه اینکه دنبال دوست جدید نباشم. فرصتشو ندارم. اون موقع زیاد تو انجمن بودم خب خیلی بیشتر با بچه ها اشنا شدم. اما الان چون حضورم کمتر شده ارتباطمم کمتر شده دیگه. واسه همین نمیشه :ws3:

مخصوصا فعالیت شهرسازا :banel_smiley_4:

عاشق رشت؟ :w58: کلا شهرهای شمال شهرهای خوبین :ws3:

الان یعنی تو تنبل نیستی؟ :banel_smiley_4: دفاع کردی؟ :whistle:

نکات جالبی رو گفتی.

سلام:ws3:

خب دیگه تحلیل نمیخواد که ! ، شمایی که آوتار رو Christian Bale بذاری دیگه رو سر ما جا داری برادر:ws3:

سلام. البته خودش ازم درخواست کرد عکسشو بذارم واسه آواتارم :whistle: :ws3:

مرسی :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام علیکم بر جناب محمد عارف....یا همون خاله هتی جزیره ی کوپک انجمنمون( نخند بچه خخخخخ)....همین اولش عرض کنم خدمتتون که ایشون بشدت باهوش هستن امااااااااااااااااااااااا بشدت فراموشکار هم هستن والا آدم حس میکنه یه با یک عدد پدر بزرگ حرف میزنه(شکلک موافشان به توان 3)...دیده شده که چند سالیه شهریور ماه از یه بنده خدایی هی میپرسن کنکور ارشد چی شد حالا بماند که طرف ارشد که سهله هفتا کفن پوسونده ایشون باز همین سوال رو هر سال تکرار میکنن(دیگه شکلک ریسه الان وقتشه).....جانم براتون بگه که بچه ی مهربون و خوش اخلاقیم هستن اوه اوه بعضی وقتا جدی میشن اما خب چون مدیر سایت نمیتونن این عصبانیت رو کامل بروز بدن.....با جنبه ی بسیار بالا که بنظرم بایدم اینجوری باشن خخخخ.......فراموش کار( عه اینو دوباره گفتم اکشال نداره کار از مهم کاری عب نمیکنه )....فکر میکنم آدم قابل اعتمادی هم باشن یعنی بعد چند سال اینجوری شناختمشون......بعد اینکه برخلاف ظاهر سادهای که دارن فک میکنم تو تصمیماتی میگیرن بشدت پایدار و استوار و مقتدر عمل میکنن یعنی به چیزی که میخوان سعی میکنن برسن یه جاهایی میشه سرشون کلاه گذاشت اما یه جاهایی واقعا نه....در کل خوب هستید و امیدوارم خوبتر هم بشید...

از کجا میدونستی اولش میخندم :ws28:

فراموش نمیکنما. میخوام طرف مقابلو محک بزنم :whistle: :ws3:

به قول معروف با پنبه سر میبرم :ws3: :ws28:

درود بر محمد آلبالویی:ws3::icon_gol: (سبز سابق)

راستش زیاد اهل نوشتن نیستم کلا

در ابتدا تشکر میکنم از sam arch بابت پست جالب و کاملش:wavesmile:

یه نکته ای که توی برادران عارف قابل تحسینه توانایی توی ارتباط برقرار کردن با هر فردی هست... جدای از تفاوت در نظر و عقیده، اخلاق و رفتار و چیزایی مثل این خیلی راحت با هر فردی ارتباط برقرار میکنن و صمیمی میشن که این خیلی خوبه:flowerysmile:

گزینه ی بعدی اینکه خوش خنده س و این خیلی دوست داشتنی هه:ws37:

اما یه جورایی فکر کنم یه رگه شیرازی داره:innocentsmily: خیلی وقتا شده حال نداشته یه کاری رو بکنه:ws28:

در کل بچه خوبیه

بچه ها آستین بالا بزنیم زنش بدیم دیگه اینقدر اذیتمون نمیکنه:ws28:

البته زمزمه هایی شنیده میشه که شیرازیا هم اعتراض کردن که ما هم دیگه در این حد نیستیم :ws3:

هوا سرد داره میشه دیگه آستین بالا نزن. :ws3:

سلام

۱:مدیریت خوب و دید باز دربرخوردبا مسایل.

۲:پیگیر و پرتلاش

۳:خونسرد!

اینا چیزاییه که من ازشما درذهن دارم.

برای ویژگی های بد ؛ خیلی برخوردنداشتم!

یکی ازدلایل موندنم و اومدنم مدیریت شمابوده...و البته برادرگرامی.

بعد سه سال اولین کسی که من رو یادش بود...(این رو برای وفاداری اقا محمد به انجمن گفتم نه چیزدیگه ای...)

همیشه و همه جا مدیریت اینجا و شیوه برخورد شما رو تحسین کردم و امیدوارم به جایی که باید برسید...مسیرزیادی مونده هنوز برای نواندیشان ...

سپاس ازدعوت و لطف همیشگی شما.:ws37::icon_gol:

من معمولا کسایی که یه کمی فعالیت داشته باشن یادم میمونه :ws3: حتی اگه پیغامی هم بهشون نداده باشم و ارتباطی باهاش برقرار نکرده باشم :ws3:

ایشالا به کمک همه این مسیر طولانی طی میشه :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
محمد آلبالویی :ws28:(وای عااااااالی بود )

سلام عرض شد ...

راستش طی این برخورد هایی که به صورت حضوری با جناب ادمین داشتم میتونم بگم اولین ویژگی بارزشون خونگرمی و شوخ طبعی ایشونه ....

همیشه یک رنگ بوده و هست :icon_gol:

اگر کمک و راهنمایی ازش بخوای بدون منت برات انجام میده ....:icon_gol:

خب بسه دیگه زیاد تعریف کردم :ws3:

آهان راستی خاطرات گردش ها و میتینگ ها رو هم بسیار طنازانه و با قوه ی طنز و شیرینی خیلی خاصی تعریف میکنه .... :laugh2:طوری که آدم از خوندن خاطرات از بودن در اون فضا بیشتر لذت میبره...:w02:

در آخر برای این مرد بزرگ سلامتی از درگاه خدا میطلبم:ws3:

اگه من قوه طنز و اینا دارم، کسایی مثل سام چی میشن دیگه :icon_pf (34)::ws28:

سلام

قدیما جوونیم میشناسمت ، اون موقع ها همیشه صبوریت برام عجیب بود خیلی خیلی صبوری و منعطف

مدیریتت جالب بود هیچ کس ناراحت نمیکردی اما کار خودتم میکردی:banel_smiley_4:

اینکه کار خودمو میکردم خیلی خوب بود. مزه میداد کلا :ws28:

من خیلی ازتون شناخت ندارم... اما خب فکر می کنم اگه اشتباه نکنم قبلا مدیر بودین... یادمه که مدیر خوبی بودین:ws37:

اشتباهی بودم اون موقع :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...