رفتن به مطلب

چرا آرايش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا پسرها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pegah

ارسال های توصیه شده

برای منم خیلی سواله این پسرا چی دارن که همه خودشونو اینجور میکنن

نمونشم تو کلاس خودمون بارها این اتفاقو دیدم و حتی کار بجایی رسیده استادمون به اون پسر و دخترا طعنه میزنه و حتی رفته به یه کلاس دیگه گفته کلاس ما دختراش مثل زنبورایین که دور پسرا میچرخن

کلاس ما برعکسه......پسر به دور دختران......:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جالبه!

من برعکس خیلی ها زیاد اهل آرایش نیستم.نه اینکه خانواده مخالف باشن یا دوست نداشته باشم،نــه!وقتی عروسی یا مهمونی میرم،آریش می کنم.اما توی دانشگاه و برای خرید که بیرون می کنم،اون قدر که بقیه می کنن.نــه! اصلا!

زیبایی باید ذاتی باشه.الان این کرم ها و پودر و...که اومده،پوست رو خراب می کنن و کم کم دخترا معتاد میشن.من اصلا دوست ندارم،وقتی می رم کوه یا جنگل یا هر جای دیگه نگران این باشم که آخ...سایه ی چشمم یا کرمم پاک نشه؟!یا بخوام تمدید کنم!

انگار الان آرایش کردن شده یه امتیاز!یه برتر بودن!شیک بودن!

ایرانی ها اکثرا چهره های خوبی دارن.

جالبه که بعضی از دخترها،توی فرهنگ خانواده برداشتن ابرو و...کار درستی نیست.بعد باز هم جالبه که اینا میان کلی آرایش می کنن!خیلی هم بد میشه!آرایش همیشه زیبا نمی کنه.بعضی وقت ها خیلی هم زشت و زننده میشه!

به نظر من درستش اینه...

لینک به دیدگاه
چرا ما دختران ايراني تا پامون ميرسه به دانشگاه شروع به آرايش كردن ميكنيم
  1. براي زيبايي
  2. براي جلب توجه
  3. براي دل خودمون
  4. براي نمره گرفتن از استاد
  5. براي تور كردن دوست پسر

و براي ...............

آيا واقعا پسرها ارزش اينو دارند كه خودمون رو عروسك دست اونا كنيم

چرا اينقدر پسرا راحتند

1. تو برخودشون
  2. تو حرف زدنشون
  3. تو تيپشون
  4. چرا خودشون رو نميكشند براي جلب توجه
  5. صبح حتي موهاشون رو شونه نميزنند
  6. ..........

دوست عزيز بحث خيلي خوبي رو شروع کردي ولي کاش لحن بهتري به کار ميبرديد!! :icon_gol:

لینک به دیدگاه

بنظر من بعضي از خانمها حتي با آرايش هم نميتونن زشتيهاشونو بپوشونن خوشگل كه نميشن هيچ زشت تر هم ميشن.

البته به خانمهاي انجمن بر نخوره اونها نديد همه زيبايند.

لینک به دیدگاه
هرچی خانوم بگن!!!!!!!!!!! :w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اخه تعداد پسرامون خیلی کمه تو کلاس ما 5تا پسرن 20تا دخترن و 10 تاشون دور پسرا میچرخن :hanghead:

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اخه تعداد پسرامون خیلی کمه تو کلاس ما 5تا پسرن 20تا دخترن و 10 تاشون دور پسرا میچرخن :hanghead:

حالا تعداد ما بیشتر از دختراست.......ولی بعضیا واقعا بی جنبه هستن.......اینقدر ما به این پسرا میخندیم:ws47::ws47:

لینک به دیدگاه
حالا تعداد ما بیشتر از دختراست.......ولی بعضیا واقعا بی جنبه هستن.......اینقدر ما به این پسرا میخندیم:ws47::ws47:

ولی ما حرص میخوریم چون ابروی ما دخترارو میبرن :w00:

حالا یه خاطره وسط کلاس استاد داش درس میداد یهو یه دختری درو باز کرد قیافش خیلی عجیب غریب بود ارایش خیلی وحشتناکی کرده بود هممون ماتمون برده بود که یهو استاد برگشت و گفت این دیگه چی بود؟! :ws28:

لینک به دیدگاه
چرا ما دختران ايراني تا پامون ميرسه به دانشگاه شروع به آرايش كردن ميكنيم
  1. براي زيبايي
  2. براي جلب توجه
  3. براي دل خودمون
  4. براي نمره گرفتن از استاد
  5. براي تور كردن دوست پسر

و براي ...............

آيا واقعا پسرها ارزش اينو دارند كه خودمون رو عروسك دست اونا كنيم

چرا اينقدر پسرا راحتند

1. تو برخودشون
  2. تو حرف زدنشون
  3. تو تيپشون
  4. چرا خودشون رو نميكشند براي جلب توجه
  5. صبح حتي موهاشون رو شونه نميزنند
  6. ..........

به نظر من از دانشگاه آرایش شدت میگیره .... چون چشم و هم چشمی به وجود میاد ... اگر هر دختری برای خودش شخصیت مستقل داشته باشه ... این مساله به شدت کم میشه

آقایون حتی زمانی که هیچ نقطه مثبتی ندارن به شدت اعتماد به نفسشون بالاست

نه اینطوری نیست پسرایی هم هستن که ابرو بر می دارن و حتی آرایش میکنن .... اونا رو چی میگید

مثلا مزخرف ترین پسر فقط کافیه زیباترین و بهترین و عالم ترین دختر به سمت اونا نگاه کنه(به خودش نه ها شاید حتی اصلا خانمه نبیندش) ولی اینقدر اعتماد به نفسش بالاست که هر جا میشینه میگه فلانی عاشق من شده:ws52:

می دونم چی میگی ... من بارها شده پای صحبت اینجور آدما نشستم .... وقتی دارن با آب و تاب توضیح میدن که چجوری دختره عاشقشون شده و اونم گفته باید چند روزی فکر کنه تا جواب بده .... آدم به این فکر میافته که آیا روزی میرسه که دستگاه تبخیر انسان هم به وجود بیاد؟!!:banel_smiley_4:

دختر آرایش میکنه واسه دل خودش..دوست داره خوشکل بشه:girl_blush2:

...به نظر من ربطی به اعتماد به نفس نداره....

خوب مسلما پسرها که از آرایش کردن دخترها نباید ناراحت باشن ... کلی سوژه تیکه انداختن دارن :ws52:

اگر براي دل خودشه پس چرا تو خونه آرايش نميكنه ؟:ws3:

نکته بسیار مهمیه :w16:

طبیعی هست.یکی از زیبایی های یک انسان مو هست.

حجاب اجباری مو باعث میشه که زیبایی یک دختر را کم کنه.یعنی اون را زشت تر چیزی که

زن یک موجود زیباست و زیبایی او مورد توجه مرد .... خوب اگر زیبایی خانوم ها در جامعه زیاد تر جلوه کنه ... مردان جامعه بیشتر توجه میکنن .... خوب وقتی یه دختر زیبایی بیشتری از خود تو خیابون نشون میده ...در یک لحظه مردها از اقصا نقاط خیابون به اون نگاه میکنن ...به نظرتون این چیز خوبیه .... لطفا نگید این فقط مخصوص ایرانی هاست اونم به خاطر سختگیری ها ....

ببخشید که این عکسو گذاشتم ...اما این مربوط به همه مردهاست

127290.jpg

لینک به دیدگاه

شايد شما اينطوري باشي كه فكر ميكني تك تك ريز حركاتت واسه جلب نظر جنس مخالفه . !

چه شما بخوای چه نخوای ...اینطوریه ....

آرایش و لباس نباید اینقدر تابلو باشه که حتی یه دستفروش کنار خیابون هم به یه خانوم تیکه بندازه ( خودم دیدم به خدا )

اگه ما اينو بگيم ، پس اونا چي بگن كه دلقك ميشن واسه اينكه ماها بهشون نيش خند بزنيم ؟!

دقیقا اون پسرهای بی شخصیت هم می تونن موضوع یه تاپیک جدید باشن :banel_smiley_4:

خوب دخترهایی که مهندسی برق می خونن خیلی با شخصیت و مغرورن :icon_redface:

لینک به دیدگاه

پگاه جون تو چرا اینقد تو متفاوت نشون دادن پسرا با دخترا زیاده روی میکنی؟....اصصصصللاااااااا اینطوری نیسسسسسسسس.....

ببین قبول دارم دخترا همین که پاشون به دانشگاه میرسه یه تغییرایی میکنن ولی همش واسه جلب توجه نیس....

تازه مگه کم پسر این روزا ارایش میکنه در میاد؟....کی گفته موهاشونو شونه نمیکنن؟!!!!!!!مگه ادم نخستینن؟همین پسرا نیستن تازگی ابروهاشونم از دخترا باریک تر میکنن؟....صد جور عطرو ادکلن رو خودشون خالی میکنن هزارتا سیم کارت دارن گوشه ابروشونو با تیغ میزنن شلوار تنگ و ....میپوشن با ماشین تو خیابون جلو دخترا ترمز میزنن نکنه واقعا واسه ثوابشه؟......من میدونم اگه احتیاج به توجه و جلب توجهی هس واسه هر دوطرفه اینقد پسرا رو معصوم جلوه نده....تو هر دو گروه هم ادم خوب و سر به زیر هس هم ادم شیطون.....تازه اینا که میگی یه حس غریزیه .....همه احتیاج دارن بهشون توجه بشه ...ولی نباید از حد بگذره

لینک به دیدگاه

شاید من اشتباه میکنم ولی احساس میکنم از دختر بودنت ناراضیی....

من که به دختر بودنم افتخار میکنم...خیلیم راضیم...ادم تو هر شرایطی میتونه خوشحال باشه

لینک به دیدگاه
به نظر من از دانشگاه آرایش شدت میگیره .... چون چشم و هم چشمی به وجود میاد ... اگر هر دختری برای خودش شخصیت مستقل داشته باشه ... این مساله به شدت کم میشه

نه اینطوری نیست پسرایی هم هستن که ابرو بر می دارن و حتی آرایش میکنن .... اونا رو چی میگید

می دونم چی میگی ... من بارها شده پای صحبت اینجور آدما نشستم .... وقتی دارن با آب و تاب توضیح میدن که چجوری دختره عاشقشون شده و اونم گفته باید چند روزی فکر کنه تا جواب بده .... آدم به این فکر میافته که آیا روزی میرسه که دستگاه تبخیر انسان هم به وجود بیاد؟!!:banel_smiley_4:

خوب مسلما پسرها که از آرایش کردن دخترها نباید ناراحت باشن ... کلی سوژه تیکه انداختن دارن :ws52:

نکته بسیار مهمیه :w16:

زن یک موجود زیباست و زیبایی او مورد توجه مرد .... خوب اگر زیبایی خانوم ها در جامعه زیاد تر جلوه کنه ... مردان جامعه بیشتر توجه میکنن .... خوب وقتی یه دختر زیبایی بیشتری از خود تو خیابون نشون میده ...در یک لحظه مردها از اقصا نقاط خیابون به اون نگاه میکنن ...به نظرتون این چیز خوبیه .... لطفا نگید این فقط مخصوص ایرانی هاست اونم به خاطر سختگیری ها ....

ببخشید که این عکسو گذاشتم ...اما این مربوط به همه مردهاست

127290.jpg

لباس این دختر هست که توجه اینها را جلب کرده.

نه مو این دختر

خودت پسری.همین الان یک روسری بزار روی سرت.ببین چه شکلی میشی.

لینک به دیدگاه
پگاه جون تو چرا اینقد تو متفاوت نشون دادن پسرا با دخترا زیاده روی میکنی؟....اصصصصللاااااااا اینطوری نیسسسسسسسس.....

ببین قبول دارم دخترا همین که پاشون به دانشگاه میرسه یه تغییرایی میکنن ولی همش واسه جلب توجه نیس....

تازه مگه کم پسر این روزا ارایش میکنه در میاد؟....کی گفته موهاشونو شونه نمیکنن؟!!!!!!!مگه ادم نخستینن؟همین پسرا نیستن تازگی ابروهاشونم از دخترا باریک تر میکنن؟....صد جور عطرو ادکلن رو خودشون خالی میکنن هزارتا سیم کارت دارن گوشه ابروشونو با تیغ میزنن شلوار تنگ و ....میپوشن با ماشین تو خیابون جلو دخترا ترمز میزنن نکنه واقعا واسه ثوابشه؟......من میدونم اگه احتیاج به توجه و جلب توجهی هس واسه هر دوطرفه اینقد پسرا رو معصوم جلوه نده....تو هر دو گروه هم ادم خوب و سر به زیر هس هم ادم شیطون.....تازه اینا که میگی یه حس غریزیه .....همه احتیاج دارن بهشون توجه بشه ...ولی نباید از حد بگذره

موافقم

یک روز در میون 5 تومان پول مو را میدم و درستش میکنم.

ماهی 100 تومان داریم پول ادکلن میدیم.یک تیشرت و شلوار و کفش بخریم 500 برایمون میوفته. که فقط یک ماه میپوشیمش.

همین شما دختر ها با 200 تومان 1 سال لباس میخرید

لینک به دیدگاه
موافقم

یک روز در میون 5 تومان پول مو را میدم و درستش میکنم.

ماهی 100 تومان داریم پول ادکلن میدیم.یک تیشرت و شلوار و کفش بخریم 500 برایمون میوفته. که فقط یک ماه میپوشیمش.

همین شما دختر ها با 200 تومان 1 سال لباس میخرید

:jawdrop::ws3::ws3::ws3:شما راس میگی

لینک به دیدگاه
لباس این دختر هست که توجه اینها را جلب کرده.

نه مو این دختر

خودت پسری.همین الان یک روسری بزار روی سرت.ببین چه شکلی میشی.

خیلی واضح گفتم منظورم نشون دادن زیبایی به هر نحو بود...

خوب من قیافم خشنه معلومه که روسری بذارم خیلی زشت میشم

اما یه خانوم اینقدرا هم زشت نمیشه ... دلیلی هم نداره همه ی زیبایی هاشو به همه نشون بده

اینا زشتن ؟!

galery%20(16).jpg

78350-b124776404013.jpg

92229425136036449258.jpg

یا خود آنجلینا جولی خیلی زشت شده ؟

i9498_34ta0xc.jpg

لینک به دیدگاه

کی گفته دخترها واسه پسرها آرایش میکنن؟! این یکی از دلیلهای بعضی هاست فقط اما دلیل اصلیش اینه که انسان زیبایی رو دوست داره

و علاقمند به زیباتر شدنه

و با دوستمون که میگه مو یکی از زیبایی هاست موافقم

نمیگم با روسری زشت میشن اما بی روسری مسلما زیباترن دخترها

من یکی وقتی تو خونم حتی مهمونی نیازی به آرایش نمیبینم اما همینکه مقنعه سرم میکنم حس میکن عین مریضهام یه جوریم،واسه همین یکم آرایش میکنم

اینو خیلی از دخترها هم میدونن.اکثرا ترجیح میدادن آرایش نکنن خیلیها حوصله ندارن یا دوست ندارن اما به دلیل نوع پوشش تو کشور ما مجبورن

اگه منظور بعضی ها اون نوع خود آرایی هست که خیلی تابلو باشه این نه محدود به دخترهاست نه ایران همه جا این هست حالا یا با تتو یا آرایش یا لباس یا هرچی

لینک به دیدگاه
اسپم ممنوع!!!!!:banel_smiley_4:

امین جان از صبح گیر دادی به من:w00::w00::w00::w00:

این همه اسپم...............................چرا مال اونارو پاک نمیکنی....همش مال منو پاک میکنی:guntootsmiley2::guntootsmiley2:

چون دخترن دلشون میشکنه!!!!!!

بخدا دلم شکست :ws44:

من رفتم معتاد بشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...