رفتن به مطلب

چرا آرايش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا پسرها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pegah

ارسال های توصیه شده

دلیل آرایش کردن دخترا به این چیزا مربوط نمیشه. اونا آرایش میکنند تا به اطرافیانشون بفهمانند که بزرگ شده اند و خودشان بلد هستند راه خودشان را انتخاب کنند. آرایش کردن دختر ها نوعی اعلام این ندای درونی آنهاست که کسی آنها را دست کم نگیرد و با آنها مثل یک نوجوان برخورد نداشته باشد.

پس میشه گفت آرایش کردن آنها حاوی یک نوع پیام هست.

در مورد پسر ها هم باید بگم: اگر فرزند پسر خانواده از اول بچگی یاد بگیرد که مسئولیت پذیر باشد , در جوانی دنبال آرایش کردن و زر و زیور نمیرود. اونایی که این کار ها را انجام میدهند بر سر دو راهی قرار دارند و نمیدانند مرد شده اند یا نه. هر چقدر میزان تمایل پسر ها به آرایش های عجیب و غریب بیشتر باشد نشاندهنده این است که آنها هنوز یاد نگرفته اند تا مسئولیت های ذاتی خودشان را بپذیرند. مرسی

فکور جان اگر یکی آرایش نکنه یعنی هنوز به بلوغ فکری نرسیده؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در مورد پسر ها هم باید بگم: اگر فرزند پسر خانواده از اول بچگی یاد بگیرد که مسئولیت پذیر باشد , در جوانی دنبال آرایش کردن و زر و زیور نمیرود. اونایی که این کار ها را انجام میدهند بر سر دو راهی قرار دارند و نمیدانند مرد شده اند یا نه. هر چقدر میزان تمایل پسر ها به آرایش های عجیب و غریب بیشتر باشد نشاندهنده این است که آنها هنوز یاد نگرفته اند تا مسئولیت های ذاتی خودشان را بپذیرند. مرسی

یعنی چی؟یعنی هرکسی که شلختس مردتره؟!!!:jawdrop:

یا هر کس ظاهر مرتب داره بچست و هر آدم هپلی مسئولیت پذیر!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ببینید بحث سر پاکی و پاکیزگی هست یا سر آرایش های خارج از عرف؟

انسان ذاتا زیبا پسند هست اگر اینچنین نبود نه عطری اختراع میشد ... نه گلفروشی ایجاد میشد و نه هنر به منصه ظهور میرسید.

زیبایی شناسی فقط در اشیا تجلی پیدا نمیکنه

در دانشگاههای خارج از ایران یکی از رشته های هنری زیبایی شناسی اندام انسان هست.

در اون رشته به زیباییهای خاص بدن انسان میپردازن.

یکی از کاربردهاش مانکنهای لباس هست که خیلیها میدونم دیدید.

یکی از اساتید ما که در این رشته تحصیل کرده بود میگفت که ما به دختران و پسران یاد میدیم که زیبایی طبیعی وجود خودشون رو کشف کنند.

اگر دقت کنید در مانکنها چه پسر و چه دختر کمتر عملهای جراحی زیبایی میبینید.

استادمون میگفت اگر یک دختر بینی بزرگی داشته باشه بهش یاد میدیم که با میمیک صحیح صورت و با لبخند زیبا، بینی بزرگش رو زیبا جلوه بده.

طرز صحیح ایستادن و راه رفتن ، طرز اصولی لباس پوشیدن، و خیلی مسائل دیگه در زیبا نشان دادن آدمها نقش داره.

ولی متاسفانه در ایران و کشور های عربی که بیشترین مصرف کنندگان لوازم آرایشی هستند این اصول فراموش شده و یا به درستی اطلاع رسانی نشده و برای همین هم هست که در خیابانها شاهد آرایشهای غلیظ و گاهی عجیب غریب هستیم که بیشتر از اینکه برای زیبایی باشه برای جلب توجه هست.

لینک به دیدگاه
بیتاب مهمان

چرا ما دختران ايراني تا پامون ميرسه به دانشگاه شروع به آرايش كردن ميكنيم

1 -آخه دانشگاه شده محلی برای کسب :

- نان

- ونشان وسلام

2 - دختری که هدف مشخصی ودرستی در زندگیش ندارد , دنبال این کارها می رود

dcd4874c91b54ffdb2e0.gif

1. براي زيبايي

2. براي جلب توجه

3. براي دل خودمون

4. براي نمره گرفتن از استاد

5. براي تور كردن دوست پسر

3 - دانشگاه محل پسر بازی یا دختر بازی وعشوه گری نیست که نیست ؛ دانشگاه مکانی برای کسب علم وتحصیل معرفت است

دانش کده است ونه هیکل کده است ...............

لینک به دیدگاه
میبینی اینقذه عجله ای نوشتم دوتا غلط املایی دارم:icon_redface::icon_redface::icon_redface::icon_redface:

خواستگاری

دختر بره خواستگاری پسر:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

اشکال نداره ..بیخیال:w16::w16::w16:

لینک به دیدگاه
چه بد!کسی که به خودش اهمیت نده فکر نکنم بتونه به کس دیگه ای اهمیت بده.

چرا انقد بد تعبیر میکنید؟چه اشکالی داره یه پسربه خودش برسه و مرتب و آراسته باشه؟

مرتب بودن چه ربطی به جیگول بودن داره!!!!:jawdrop::jawdrop:

لینک به دیدگاه

ببین جینگول بودن به قول تو ،خیلی هم با آراستگی فرق نداره

آخه همه که هم سلیقه نیستن،آدمها آزادن هر جور که دوست دارن خودشون رو درست کنن

این همه آدم مختلف با سلیقه های مختلف هست

لینک به دیدگاه
نمیدونم بچه کجایی.

ولی تو شهر ما که بیشتر جوون ها کارشون همینه.معمولا مو خودشون را درست میکنند.

در ضمن هوای شمال رطوبت داره و مو به صورت طبیعی خیلی زشت میشه.

من بیچاره پیروز ساعت 5 رفتم مو خودم را درست کنم ولی ساعت 8 از ارایشگاه اومدم بیرون .اینقدر که شلوغ بود

مرد اونی هست که مو درستی داشته باشه و مرتب و فشن باشه :ws3:

ببخشیدااااااااااااا................ ما مردا به این کارا میگیم جنگولک بازی....:w16:

آرایش چیه موشو درست کنه...کدوم مرد هر هفته میره ارایشگاه مو شو درست کنه؟؟:jawdrop::jawdrop:...از هر 10تا مرد یدونشم این طور نیست

البته کم کم تعداد همین فشن مشنا داره میره بالا:ws6::ws6:

لینک به دیدگاه
ببخشیدااااااااااااا................ ما مردا به این کارا میگیم جنگولک بازی....:w16:

آرایش چیه موشو درست کنه...کدوم مرد هر هفته میره ارایشگاه مو شو درست کنه؟؟:jawdrop::jawdrop:...از هر 10تا مرد یدونشم این طور نیست

البته کم کم تعداد همین فشن مشنا داره میره بالا:ws6::ws6:

به این جور مرد ها میگویند با کلاس.امروزی.با پرستیج

ولی به شما ها میگویند جواد .:ws3::ws3:

نگفتی بچه کجایی؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
طبیعی هست.یکی از زیبایی های یک انسان مو هست.

حجاب اجباری مو باعث میشه که زیبایی یک دختر را کم کنه.یعنی اون را زشت تر چیزی که واقعا هست بکنه.

طبیعی هست که دختر اقدام به جبرانش میکنه.

حتیبعضی ها میبینند که ارایش کردن جواب نمیده.مانتو تنگ میپوشند .

مطمئن باش اگر حجاب اجباری نبود.اینطور امار ارایش کردن بالا نبود.چون تجربه ثابتش کرده

کاملا موافقم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین جینگول بودن به قول تو ،خیلی هم با آراستگی فرق نداره

آخه همه که هم سلیقه نیستن،آدمها آزادن هر جور که دوست دارن خودشون رو درست کنن

این همه آدم مختلف با سلیقه های مختلف هست

قبول دارم....... ولی بعضیا واقعا ابروی هرچی مرد رو میبرن دیگه نمیتونی تشخیص بدی مرده یا زنه!!! همین دیشب بیرون بودم(تیراژه) ....یه تعداد آدما هستن که هرکی نگاشون میکنه به حالت تعجب در میاد........یه فامیلی داریم بعد از 30سال از خارج برگشته ایران...وقتی تیپه بعضی از پسرای ایرونی رو برای بار اول دید گفت: اینا gay هستن ........در صورتی که تیپه عادی پسرای ایرونی این شده که هیچ جای دنیا این تیپو نمیزنن...مگه اینکه جزی از این گروهای سرولی یا شیطانی باشن تازه از یکی از پیشرفته ترین شهر دنیا منچستر بوده

لینک به دیدگاه
خیلی واضح گفتم منظورم نشون دادن زیبایی به هر نحو بود...

خوب من قیافم خشنه معلومه که روسری بذارم خیلی زشت میشم

اما یه خانوم اینقدرا هم زشت نمیشه ... دلیلی هم نداره همه ی زیبایی هاشو به همه نشون بده

اینا زشتن ؟!

galery%20(16).jpg

78350-b124776404013.jpg

92229425136036449258.jpg

یا خود آنجلینا جولی خیلی زشت شده ؟

i9498_34ta0xc.jpg

همه ی اینا بدون روسری خیلی خوشگل تر

می گن زکات علم آموزش دادن اونه زکات زیبایی هم نشون دادن اونه:ws3:

لینک به دیدگاه
قبول دارم....... ولی بعضیا واقعا ابروی هرچی مرد رو میبرن دیگه نمیتونی تشخیص بدی مرده یا زنه!!! همین دیشب بیرون بودم(تیراژه) ....یه تعداد آدما هستن که هرکی نگاشون میکنه به حالت تعجب در میاد........یه فامیلی داریم بعد از 30سال از خارج برگشته ایران...وقتی تیپه بعضی از پسرای ایرونی رو برای بار اول دید گفت: اینا gay هستن ........در صورتی که تیپه عادی پسرای ایرونی این شده که هیچ جای دنیا این تیپو نمیزنن...مگه اینکه جزی از این گروهای سرولی یا شیطانی باشن تازه از یکی از پیشرفته ترین شهر دنیا منچستر بوده

همه مردایی که آرایش می کنن گی نیستن خیلی از خواننده های همون خارجکی ها که فامیلتون از اونجا اومده آرایش زنونه دارن اما گی نیستن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

دلیل نمیشه هر کی مو خودش را سشوار میده.اینطوری باشه.

چند سال پیش که من یکم مو هم را مدل های فشن تر میزد.دختر عموی من اومده بوده ایران.

مادرش دانمارکی هست و اصلا فارسی بلد نیست صحبت کنه.

خیلی جدی به من میگفت که گی هست.از اون موقع توبه کردم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...