رفتن به مطلب

چرا آرايش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آيا پسرها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pegah

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تـــــنـــها روش دختر شدن در کمتر از 5 دقیقه(چیه؟ چرا اینجوری نیگا میکنی!!!)

اگر شما پسري هستيد طالب قرتي‌بازي‌هاي دخترانه!، نکات زير را جهت دختر شدن، البته به طور آزمايشي، رعايت کنيد:

ابتدا بايد ريش و سبيل خود را، البته اگر داريد، (ريش و سبيلو مي‌گم بابا!) به سطل خاکروبه بسپاريد. هر چند که با زدن سبيل خود، نمي‌توانيد درست راه برويد!

اکنون نوبت آن است که تغييراتي چند در سر و صورت خود به وجود آوريد. از جمله ابروها را صفا دهيد! که البته اين نکته امروزه لازم به ذکر نمي‌باشد. زيرا شما معمولا از قبل، اين كار را كرده‌ايد!

حالا به سراغ لوازم آرايشي مادر يا احيانا خواهر خود برويد. سعي کنيد قوطي کرم پودر را روي صورت خود خالي کنيد!

در آخر يک مانتو که از شدت تنگي به کيسه‌ي مارگيري شباهت دارد به تن کنيد. هر چه تنگ‌تر، اندام ضايع شما زيباتر!

روسري ترجيحا تيتيش خود را سر کنيد و آماده خروج از خانه شويد.

کفش پاشنه بلند در اينجا نقش مهمي ايفا مي‌کند. هر چند که شما با پوشيدن يک کفش پاشنه‌دار مثل شترمرغ راه خواهيد رفت!

حالا شما در خيابان هستيد!

هنگام راه رفتن سعي کنيد به کل بدن خود پيچ و تاب بدهيد! بهتر است براي بهتر قر دادن، مدام آهنگ بابا کرم را با خود زمزمه کنيد!

و نکته بسيار بسيار مهم «عشوه شتري» است! شما بايد سعي کنيد براي کل ملت که در خيابان هستند پشت چشم نازک کنيد!

اگر کسي احيانا از شما ساعت پرسيد، صداي دورگه و ناهنجار خود را کش دار کنيد:

ببخشيد خانوم، ساعت چنده؟

اييييييييييش! دو و ربــــــــــع! واااااه!

شما هنگامي که در خيابان راه مي‌رويد لغات عاشقانه بسياري را مي‌شنويد و مسلما حال مي‌کنيد!

به منظور جلوگيري از حال کردن بسيار شما با دختر شدن، از ادامه اين آموزش معذورم...

خجالت هم خوب چیزیه...اه!! گندشو دیگه درآوردین

لینک به دیدگاه

سلام

بحث رو از اول پیگیری کردم. احساس می کنم احتیاجه یه کم روشنگری بشه تا اصل موضوع مشخص بشه!:banel_smiley_4:

اولا" موضوع مورد اشاره ی استارتر وضع آرایش دخترا تو دانشگاهه !

به نظرم دوستانی که دانشجو هستند با این موضع آشنا هستند !

البته عمومیت نداره ولی بخشی از دخترا تو دانشگاه با چنان وضعی ظاهر میشن که سخت میشه قبول کرد برای دل خودشونه و برای اینه که خدا زیبائی رو دوست داره و ... !

منم موافقم که زیبایی و آراستگی خیلی خوبه ولی معتقدم این زیبایی یا به تعبیری بروز این زیبایی یه حداقل و حداکثری داره !

حالا باید بحث کنیم کدوم مناسب جامعه و به خصوص فضای دانشگاه و اداره و ... هست؟!

جلوه ی حداقلی از زیبایی ؟

یا بروز زیبایی حداکثری؟!

نظر شخصیم اینه تو جامعه باید به جلوه ی حداقلی داشت!

یه دختر می تونه یه ته آرایشی داشته باشه و ابروهاش رو از حالت پاچه ی بزی خارج کنه و یه لباس و مانتویی یا چادری بپوشه که در عین زیبایی اندام های جنسیش رو به نمایش عموم نذاره !

به نظرم این بروز حداقلی زیبائیه !

اون موقع اگه این دختر بگه برای دل خودمه و برای نیاز به زیبا بودن در انسانه من باورم میشه !

ولی خدا نکنه هدف ایجاد حداکثر زیبایی بشه !

اون موقعست که دختر یا پسر وارد جنون زیبایی میشه !

و به نقطه ای میرسه که شاید فقط از نظر خودش و یه عده ی محدود زیبا شناخته بشه!

حالا اگه بعضی از دوستان خیلی با جنبه و روشن فکرن (ارواح خیکشون!) من نمی دونم!

اما به شخصه وقتی دختری رو می بینم که دو برابر قدش موهاش رو پیچ و تاب داده به سمت خدا و انواع لوازم آرایشی رو روی صورتش پیاده کرده و یه مانتویی پوشیده 3سایز کوچکتر از خودش و دقیقا" برجستگی های اندامش رو تو ویترین گذاشته و پاچه هاش رو کشیده تا زیر زانوهاش بالا و حسابی پاها و رو برنزه کرده و به لبش ژل تزریق کرده که دقیقا" لب حالت بوسه ی شتری به خودش گرفته و با راه رفتن مثل فشن های لباس هزارتا پیچ و تاب به خودش میده و غیره و مخصوصا" و غیره ! فقط می تونم یک مدل قضاوت کنم!

من به این دختر نمی گم چقدر زیبا ! و نمی گم تجلی جمال الهی !

من فقط میگم. واااااااااااااااااای عجب گوووووووووشتیه !

اینجاست که دختر از مقام با ارزش و آسمانی زیبایی خودش رو در حد یک محرک صرفا" و صرفا" جنسی پایین آورده !

لینک به دیدگاه
سلام

بحث رو از اول پیگیری کردم. احساس می کنم احتیاجه یه کم روشنگری بشه تا اصل موضوع مشخص بشه!:banel_smiley_4:

البته عمومیت نداره ولی بخشی از دخترا تو دانشگاه با چنان وضعی ظاهر میشن که سخت میشه قبول کرد برای دل خودشونه و برای اینه که خدا زیبائی رو دوست داره و ... !

منم موافقم که زیبایی و آراستگی خیلی خوبه ولی معتقدم این زیبایی یا به تعبیری بروز این زیبایی یه حداقل و حداکثری داره !

یا بروز زیبایی حداکثری؟!

یه دختر می تونه یه ته آرایشی داشته باشه و ابروهاش رو از حالت پاچه ی بزی خارج کنه و یه لباس و مانتویی یا چادری بپوشه که در عین زیبایی اندام های جنسیش رو به نمایش عموم نذاره !

اون موقع اگه این دختر بگه برای دل خودمه و برای نیاز به زیبا بودن در انسانه من باورم میشه !

اما به شخصه وقتی دختری رو می بینم که دو برابر قدش موهاش رو پیچ و تاب داده به سمت خدا و انواع لوازم آرایشی رو روی صورتش پیاده کرده و یه مانتویی پوشیده 3سایز کوچکتر از خودش و دقیقا" برجستگی های اندامش رو تو ویترین گذاشته و پاچه هاش رو کشیده تا زیر زانوهاش بالا و حسابی پاها و رو برنزه کرده و به لبش ژل تزریق کرده که دقیقا" لب حالت بوسه ی شتری به خودش گرفته و با راه رفتن مثل فشن های لباس هزارتا پیچ و تاب به خودش میده و غیره و مخصوصا" و غیره ! فقط می تونم یک مدل قضاوت کنم!

اینجاست که دختر از مقام با ارزش و آسمانی زیبایی خودش رو در حد یک محرک صرفا" و صرفا" جنسی پایین آورده !

:ws3::ws3:

بلند داد میزنی میگی.یا تو دلت میگی؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

یا بروز زیبایی حداکثری؟!

صدر صد...قبول دارم:ws31:

لینک به دیدگاه
:ws3::ws3:

بلند داد میزنی میگی.یا تو دلت میگی؟ :ws3:

تو دلم میگم !

ولی به خودش میگم خانوم واقعا" شما یک بانوی روشنفکر و با شخصیت هستید از ظاهرتون مشخصه که در قید و بند تعصبات و القائات فکری متحجرین نیستید. خوشحال میشم بیشتر با افکارتون آشنا بشم. این بیزینس کارتمه. برای آخر هفته برنامه ی خاصی که ندارید ؟! اوکی ...پس منتظر تماستون هستم !

و باز تو دلم میگم عجب گوشتی رو تور زدم !

لینک به دیدگاه

تو دلم میگم !

ولی به خودش میگم خانوم واقعا" شما یک بانوی روشنفکر و با شخصیت هستید از ظاهرتون مشخصه که در قید و بند تعصبات و القائات فکری متحجرین نیستید. خوشحال میشم بیشتر با افکارتون آشنا بشم. این بیزینس کارتمه. برای آخر هفته برنامه ی خاصی که ندارید ؟! اوکی ...پس منتظر تماستون هستم !

و باز تو دلم میگم عجب گوشتی رو تور زدم !

الان چه چیزش بده؟؟

شما که باید خوشحال باشید :ws28:

لینک به دیدگاه
الان چه چیزش بده؟؟

شما که باید خوشحال باشید :ws28:

بله ! چیزیش بد نیست ! پسرها هم مشکلی ندارند که ! اگه پسرا بدشون میمود تاپیک می زدن و فریاد وااااا غیرتاااا سر میدادن ! مهم اینه که دخترا چطور و چقدر رو خودشون حساب می کنند!

لینک به دیدگاه
سلام

یا بروز زیبایی حداکثری؟!

خوب این نشون دهنده ی فکر غلط شماست:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
زندگیه انسان بی ارزش تر از اونیه که به نظر میاد.

اما بیانی مبنی بر زیبایی.

پروردگار:الله جمیل و یحب الجمال.خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد.

زن زیباست این یک امر طبیعیست زیبا آفریده شده و به زیبایی اهمیت می دهد نه برای جلب توجه بلکه زیبایی را دوست دارد این یک امر غریزیست.

هر مردی بی چون و چرا به طرف زن کشیده می شود و بر عکس.

هر دختری روزی مشوقه ای داشته.

زن سنبل زیباییست و مرد سنبل قدرت و جذبه.

حالا بقیه حرفایی که میگن چرت و پرته.

عزیز من چرا داری زن رو در کنار لوازم ارایش معنی میکنی

اینایی که گفتی مربوط به زن بود یا لوازم ارایش؟

میگی خدا زیباست و زیبایی رو دوست داره خوب این وسط لوازم ارایش چیکارست؟

میگی زن زیباست و زیبا افریده شده بازم باید بگم خوب چه ربطی به لوازم ارایش داره؟

اگه زن زیبا بود که به لوازم ارایش پناه نمیبرد

با این حرفات فکر کنم داری واسه لوازم ارایش تبلیغ میکنی تا واسه زن:ws37:

راستی گفتی هر مردی به سمت زن کشیده میشه

با عرض معذرت باید بگم خاک بر سر اون مردی که به خاطر صورت زیبای یک زن جذبش میشه

و خاک بر سر اون زن که به واسطه زیبایی دلالی عشق میکنه

لطفا نظریاتتو به همه زنا بسط نده و ارزش زن رو در حد یه عروسک پر زرق و برق پایین نیار

لینک به دیدگاه
اینکه میگی اینا خیلی زشت هستن . نشون میده که داستان همون ماست سیاهه پیش اومده ...پس دیگه نباید ادامه داد ...:ws2:

اما فقط اینم بگم منم میدونم با حجاب بخشی از زیبایی پنهان میمونه ... خوب اینکه بد نیست ..

چرا باید یه زن همه زیباییشو برای هر کس و ناکسی رو کنه ....

خیلی بده که سهمی که شوهر از زیبایی همسرش داره برابر با سهم بقال سر کوچه باشه

داداش اب طلا نداشتی این جمله رو یه اب طلا بدی؟:icon_gol:
لینک به دیدگاه

من فقط میگم عدم اعتماد بنفسه

ولی شاید هم خود کم بینی

شاید هم عادت

ولی هرچی که اسمش رو بزاریم خانم های ایرانی شورش رو در میارن

وبرای شوهرشون همیشه شلخته وبی آرایش هستن

پس من اگه به 1 خانمی توی خیابون بگم خانم من از مدل آرایشت خوشم نمیاد حق دارم چون اون اگه می خواست فقط زیبا باشه باید تو خونش برای شوهرش هم آرایش داشته باشه زیبا باشه

حالا خانم ها خواهرهای خوب من من حرف بی ربط زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
من فقط میگم عدم اعتماد بنفسه

ولی شاید هم خود کم بینی

شاید هم عادت

ولی هرچی که اسمش رو بزاریم خانم های ایرانی شورش رو در میارن

وبرای شوهرشون همیشه شلخته وبی آرایش هستن

پس من اگه به 1 خانمی توی خیابون بگم خانم من از مدل آرایشت خوشم نمیاد حق دارم چون اون اگه می خواست فقط زیبا باشه باید تو خونش برای شوهرش هم آرایش داشته باشه زیبا باشه

حالا خانم ها خواهرهای خوب من من حرف بی ربط زدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره خوب بی ربط گفتی

چون اصولا متاهل ها وقت آرایش ندارن چه واسه شوهر چه تو خیباون بیچاره زن ها وقتی متاهل میشن اگه شاغل باشن که بدتر باید کار بیرون و خونه روبا هم انجام بدن مردا هم که چیزی به نام شعور بو نکردن که به زن ها کمک کنن

اوناییم که خونه دارن باز هم کار خونه و بچه اجازه ی آرایش بهشون نمیده

اونایی که آرایش می کنن اکثرا مجردن و شوهر ندارن

البته متاهل هایی هستن که آرایش می کنن که از قشر مایه داران هستن که اکثرا تو خونه هم آرایش دارن من دیدم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آره خوب بی ربط گفتی

چون اصولا متاهل ها وقت آرایش ندارن چه واسه شوهر چه تو خیباون بیچاره زن ها وقتی متاهل میشن اگه شاغل باشن که بدتر باید کار بیرون و خونه روبا هم انجام بدن مردا هم که چیزی به نام شعور بو نکردن که به زن ها کمک کنن

البته متاهل هایی هستن که آرایش می کنن که از قشر مایه داران هستن که اکثرا تو خونه هم آرایش دارن من دیدم:banel_smiley_4:

خانم نسبتا با شعور.چرا حرف خنده دار میزنید

یعنی شما تا حالازن متاهل با ارایش ندیدید

اگه ندیدید یکم چشماتونو بیشتر باز کنید دیدنشون خیلی سخت نیس

چطور وقتی میخان از خونه بیان بیرون حتی واسه رفتن تا فروشگاه نزدیک خونه که شاید رفت وبرگشتشون نیم ساعت هم طول نکشه وقت دارن 2 ساعت ارایش کنن به شوهر که میرسه کار دارن؟

لطفا وقتی جواب میدین یکمی هم فکر کنین وجوابای خنده دار ندید:ws28:

لینک به دیدگاه
آره خوب بی ربط گفتی

والا من هم متاهلم و سعی میکنم بیشترین آرایش رو برای همسرم داشته باشم.وقتی هم که خونه رو ترک میکنم سعی میکنم مرتب باشم،تا آرایش کرده:ws52:اما مایه دارم نیستم اونجوری!

لینک به دیدگاه

آرایشم اگه به جا و به اندازه باشه خوبههههههههه

ولی بعضیا صورتشون رو با بوم نقاشی اشتب میگیرن!!!

بشماری بالای 10 رنگ پیدا میکنی :jawdrop:

نمیدونم واقعا" پسرا خوششون میاد؟؟؟:ws52::ws52::ws52:

لینک به دیدگاه
آرایشم اگه به جا و به اندازه باشه خوبههههههههه

ولی بعضیا صورتشون رو با بوم نقاشی اشتب میگیرن!!!

بشماری بالای 10 رنگ پیدا میکنی :jawdrop:

نمیدونم واقعا" پسرا خوششون میاد؟؟؟:ws52::ws52::ws52:

این مهم نیس که پسری خوشش بیاد یا نه

مهم اینه که به قول شما خودشونو نقاشی میکنن و در معرض فروش میزارن اونم به چه قیمتی؟ مفت.حتی به قیمت چند تا فحش یا حرف جفنگ.

راستی یه چیزیو توجه کردین این که ادمای اصیل اصلا دنبال این جور چیزا نیستن

و بیشتر ادمای تازه به دوران رسیده طرفدار ارایش هستند چون میخان در مرکز توجه دیگران قرار بگیرن .اخه راهی جز این ندارن.

لینک به دیدگاه
این مهم نیس که پسری خوشش بیاد یا نه

مهم اینه که به قول شما خودشونو نقاشی میکنن و در معرض فروش میزارن اونم به چه قیمتی؟ مفت.حتی به قیمت چند تا فحش یا حرف جفنگ.

راستی یه چیزیو توجه کردین این که ادمای اصیل اصلا دنبال این جور چیزا نیستن

و بیشتر ادمای تازه به دوران رسیده طرفدار ارایش هستند چون میخان در مرکز توجه دیگران قرار بگیرن .اخه راهی جز این ندارن.

درسته....

ولی حرف من اینه که وققتی پسرا هم از آرایش زننده خوششون نماد دلیل دخترا واسه اینکار چیه؟؟؟؟؟

خوب اگه موضوع فقط جلب توجه باشه 2 تا شاخ که بیشتر جواب میده!!

به هرحال من فکر میکنم اینجور دخترا عقده ها و کمبود های شدیدی دارن که حتی به بیماری روحی و روانی هم کشیده میشه.........

لینک به دیدگاه
درسته....

ولی حرف من اینه که وققتی پسرا هم از آرایش زننده خوششون نماد دلیل دخترا واسه اینکار چیه؟؟؟؟؟

به هرحال من فکر میکنم اینجور دخترا عقده ها و کمبود های شدیدی دارن که حتی به بیماری روحی و روانی هم کشیده میشه.........

موافقم

هیچکس خوشش نمیاد نه پسر و نه دختر

اره دیگه میخان کمبوداشونو جبران کنن

لینک به دیدگاه
درسته....

اصلا درست نیست این حرف

خیلی ها اینجور آرایش دوست دارن حتی اگه کسی خوشش نیاد شما سلیقه ی یه نفر با بیماری روحی روانی یکی می کنید

ایا روانشناسی خوندید روانشناس و سا روانپزشک هستید که به راحتی در مورد سلامتی یا بیماری یه نفر نظر میدید؟ حتی روانشناس ها و روانپزشک ها هم تا کامل به حرفای یه نفر گوش نده در مورد سلامتی و بیماری کسی نظر نمیده شما چجوری از رو آرایش یه نفر نظر میدید؟

دوست دارید یه نفر هم به کسی که آرایش نمی کنه بگه بیمار روحی روانی مثلا بگه افسردگی داره چون افسرده ها اهل آرایش نیستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...