رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 527
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو اتوبوسی در ایستگاه اول 23 نفر سوار میشن. تو ایستگاه دوم 3 نفر پیاده میشن،12 نفر سوار میشن. تو ایستگاه سوم ده نفر سوار و دو نفر پیاده میشن. تو ایستگاه چهارم چهارده نفر پیاده میشن ولی کسی سوار نمیشه. قبل از رسیدن به ایستگاه پنجم راننده با تعجب میبینه که هیچ کی تو اتوبوس نیس. اگه تموم فرضیات درس باشه، ماجرا از چه قراره؟؟؟:jawdrop:

لینک به دیدگاه

زوده حالا بذار فکر کنیم شاید بچه های دیگه بیان جواب بدن. مثلاً این ترانه و کامیار با هم مشترک میشینن معماها رو پشت سر هم جواب میدن. شاید اینم جواب دادن.

لینک به دیدگاه

فهمیدم چندتا جواب داره: :thk:

یا مسافرا بین دوتا ایستگاه هم پیاده شدن یا راننده خسته بوده داشته خواب میدیده یا اتوبوسی که راننده توش بوده و مسافری نداشته با اتوبوسی که مسافره پیاده و سوار میشدن فرق میکرده. :w58:

من برم که فکر کنم اینسری باتون و اینا جواب نمیده این زینب خانون با سلاح گرم میاد :w65: :ws3:

بذار به این کامیار میگم الان میاد جواب میده. اگه اونم نتونست دیگه راهنمایی لازمه :w16:

لینک به دیدگاه
تو اتوبوسی در ایستگاه اول 23 نفر سوار میشن. تو ایستگاه دوم 3 نفر پیاده میشن،12 نفر سوار میشن. تو ایستگاه سوم ده نفر سوار و دو نفر پیاده میشن. تو ایستگاه چهارم چهارده نفر پیاده میشن ولی کسی سوار نمیشه. قبل از رسیدن به ایستگاه پنجم راننده با تعجب میبینه که هیچ کی تو اتوبوس نیس. اگه تموم فرضیات درس باشه، ماجرا از چه قراره؟؟؟:jawdrop:

خیلی معمای عجیبیه اما خوب این همه که اصرار داری توی متن دقت کنیم

من میگم اگه توی ایستگاه اول 6 (دو سه تا)نفر سوار شده باشن و توی ایستگاه دوم سه نفر سوار و سه نفر (یک نفر و دو نفر) پیاده شده باشن قابل قبول میشه

لینک به دیدگاه
خیلی معمای عجیبیه اما خوب این همه که اصرار داری توی متن دقت کنیم

من میگم اگه توی ایستگاه اول 6 (دو سه تا)نفر سوار شده باشن و توی ایستگاه دوم سه نفر سوار و سه نفر (یک نفر و دو نفر) پیاده شده باشن قابل قبول میشه

اییییولل. جواب جالبی دادی.

ولی این جوابش نیس.:ws44:

یه توصیه: سعی کن به زندگی در عین دقت ، ساده نگا کنین.

یه راهنمایی: ایهام این متن، همون جوابه. :ws6: دیگه خیلی تابلوش کردمااااااا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...