رفتن به مطلب

میز شش ضلعی انجمن نواندیشان

masi eng

ارسال های توصیه شده

متشکرم..

ولی لطفا اصلا لینک نذارید.. فقط نسبت به سوالاتی که دادم نظرتونو در یک پست بدید.. نه بیشتر.. ما نمیخوایم.. با بحثهای مختلف و نظر دادن بخوایم یه مدیریت رو به چالش بکشیم.. اصلا بحث ماالان شخص خاص نیست و لطفا کسی رو نام نبرید شما موظف هستید درمورد خودتون و سوالا نظر بدید.. و نه دنیای مجازی نه شخص خاصی.. متشکرم.. این نه تنها برای مشا صدق میکنه بلکه برای همه ..

متشکر میشم اگه رعایت کنید...:icon_gol:

سلام

واینک جواب

چشم لینک نمی زارم .

چرا نباید به چالش بکشیم ؟

همیشه رواین نام نبردن مشکل داشتم ! چرا کارخوب روتوبوق می کنیم ولی موقعی که بدمیشه نام نبریم...... اگرمنظورتون نام بردن ازمدیریریه من اصلا ازکنایه وبگم دریه برنامه ای واینا خوشم نمیاد اگر بدونم میگم . این مخالفتش باشبکه اجتماعی اشتباه است! بعضا ماایرانیها اونهارا خراب می کنیم ازبس تبلیغات میزاریم !همین شبکه های وطنی !

"شما موظف هستید درمورد خودتون و سوالا نظر بدید.. و نه دنیای مجازی نه شخص خاصی.. متشکرم"

ولی من موافق نیستم دنیای مجازی دنیای من شما ودوستان هست.ما داریم درون آن زندگی میکنیم پس همه حق نطردادن دارند....ولی اگردرمورداین بحث میگید حق باشماست !

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه اصلا چنین نیست.. لطفا تاپیک رو منحرف نکنید.. درسته ایشون جواب میخواد هرچیزی جایی مکانی دارد.. اینجا بحث جواب دادن نیست به اشتباه فکر کردن کاربران...

و همچنین دوست عزیز اصلا بحث گاهنوشته نیست.. به عنوان یه مدیرارشد شما نباید این حرفو بزنید.. که به من یاد بدید که من چه شکلی و چه فرمی باید پیش میبردم.. میتوانستید انجام میدادید.. اگرچه وقت ندارید...:icon_gol:

و اینکه شما به عنوان یه مدیرارشد مانند تمام کسانی که سمت گرفتید به جای حل مسئله اون چیزی که از شما خواسته شده رو انجام بدید.. نه شورای حل اختلاف بشید..

ایا شما اصلا درمورد وضعیت گذشته و تاکنونتون حرفی زدید.. نه.. پس بحث گاهنوشته رو شما دارید پیش میبرید..

دقت کنید گاه نوشته نقل و قول نداره.. ولی اینجا چون مدیرارشد هستید فکرمیکنید باید چون ارشدید هرجور که شما میخواید پیش ببرید.. اگر چنین است.. خوب چرا سمت یا عنوان میگذارید.. لطفا اگر جوابی دارید نقل قول نگیرید و مراجعه کنید به پی وی من.. و به خودم بگید..

چون نمیخوام تاپیکم منحرف بشه همنطور که مهدی عزیز گفتن.. پس من میدونم که دارم چیکار میکنم.. و میدونید اقا مهدی هم مدیر کل سایت هستن. همین.

سعی کنید و سعی کنیم.. که نسبت به حرفا جبهه نگیریم و تاپیک دیگر رو به رخ نکشیم.. سعی کنیم.. رعایت کنیم.. و انطور که استارتر تاپیک زده پس میدونه چه جوری دوست داره پیش ببره.. بخاطر همین گفتم که در تاپیک ازاد قرار نگیره.. چون بحث ما حل مشکلات نیست.. اینجا .....

اینجا بحث دیگریست...:w16:

متشکرم.. دوست عزیز.

بعداز خواندن تمام نقل و قولها پاک بشن ممنونم.

معصومه جان مدیریت تاپیک با پاک کردن نقل قولها فرق میکنه تو هیچ یک از بخشهای گفتگوی آزاد منع نقل قول نداریم . من قانون مربوط به انحراف تاپیک رو اینجا میذارم تا ببینیم چطور باید تاپیکمون رو مدیریت کنیم. سیستم مدیران ارشد بصورت شوراست تا بهترین تصمیم رو با درنظر گرفتن قوانین انجمن بگیرن. امیدوارم با درنظر داشتن قوانین انجمن همیشه و همه جا بهترین تصمیم رو بگیریم. :a030:

قانون شماره 22) هرگونه بحثي‌ که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي‌ خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد. بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند. در صورتي‌ که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي‌ شما شد، ميتوانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.
لینک به دیدگاه

سلام. من نظر خاصی ندارم. نظرم جوریه که همه مون می دونیمش :w16: اما چون خواستید بی تفاوت نگذریم و حتما نظر بدیم میگمش. با احترام؛:icon_gol:

به نظر منم توی هر جمعی، هر کسی می تونه نقشی داشته باشه. رسیدن به این نقطه یعنی اوج انجمن...

و این البته بستگی به شرایط خود شخص داره

و بهایی که مدیران باید به حضور و بال و پر دادن به تازه واردها بدن

و هماهنگی ها و دوستی های عمیقی که باید مدیران با هم داشته باشن برای حفظ هدفها:a030:

انگیزه ها وقتی از دست میرن یا تغییر می کنن، هر جمعی ریزش می کنه. بررسی علت کلی و عمومی نبودنها به دست مدیران بالایی ممکن هست که اشراف کافی روی مسائل انجمن دارن :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

تغييرات مديريتي، اساساً به چند دليل صورت مي‌گيره.

1- ارتقاي مدير

2- استعفا يا بازنشستگي مدير

3- تجديد ساختار

جايي كه بحث ارتقا يا تجديد ساختار هست كه مشخصه، مدير از يك جايگاه به جايگاه ديگه‌اي منتقل مي‌شه و طبيعتاً براساس نوع كار جديد، به ايفاي نقش مي‌پردازه.

اما استعفا و بازنشستگي‌ها مي‌تونه به دو دليل مختلف رخ بده :

1- دلايل شخصي

2- مشكلات درون سازماني (منظورم درون نظام مديريت انجمن هست)

دلايل شخصي خودش مي‌تونه چند مورد باشه، مثلا :

1- وقت نداشتن

2- به اندازه قبل به اون كار علاقه نداشتن

3- اون كار رو بيهوده دونستن

3- حوصله تحمل مسائل انجمن رو نداشتن

4- با شخص خاصي مشكل داشتن

5- رفتن دوستان و احساس تنهايي داشتن

و...

و مشكلات درون سازماني هم مي‌تونه شامل مشكلات مديريتي باشه. اينكه با نحوه مديريت مديران ارشد، يا قوانين و ... مخالفت داشته باشند.

اما در مجموع بنظر خود من، مهم‌ترين جزء موفقيت در هر كاري، علاقه است.

اگر ما واقعاً براساس علاقمون، كاري رو به عهده بگيريم و بهش مشغول شيم، بنظرم هميشه مي‌تونيم ازش لذت ببريم و به بهترين نحو دنبالش كنيم.

اما اگر بيشتر هدفمون عوامل بيروني باشند، مثلا دوستان، درآمد، ارتقا و ... خوب طبيعي هست كه با تغيير شرايط بيروني، ما هم تغيير موقعيت مي‌ديم.

پ.ن: يادم مياد سال‌ها پيش از اينكه به اينجا بيام در انجمني به اسم فرهيختگان دوستي داشتم به اسم خانوم: Naghme Irani كه در بخش ادبيات اون انجمن مدير بود. زماني كه به اينجا اومدم هم ايشون هنوز مدير همون بخش بود، و بعدها كه اون انجمن نابود شد، در باشگاه مهندسان باز در همون بخش ادبيات به مديريت مشغول بود، و تا همين امروز هم مي‌تونيد ايشون رو با همين نام و حتي آواتار، در مديريت بخش ادبيات اونجا ببينيد. و اين نمونه خوب دنبال كردن يك علاقه دروني هست، بقول معروف : آهسته و پيوسته :w16:

لینک به دیدگاه

شاید برای همیشه از انجمن خداحافظی کنم.

جای کسانی است که هرکاری دوست دارن میخوان انجام بدن..

جای کسانی که انجمن براشون جدی نیست..

جای تمام کسانیه که به نوعی اینجا رو تفریح کلکل خودشون با دیگران میدونن و کسی هم نیست که بهشون خرده بگیره..

جای من نیست..

اینجوریه که یه کاربر فعال میره..

یه مدیر خسته میشه

یه کاربر زده میشه..

این گاه نوشته است.. نه خاطرات روزمره.. (قابل توجه دوست گرامی ناصر خان)

گاه نوشته وقتی به تمسخر برای تاپیکهای جدی بکاربره دیگه گاهنوشته نیست.. میشه هر جور دوست داری..

اینه که دیگه باید بسته بشه مثل یه کتابی که به اتمام رسیده.. بااین تفاوت که که تموم نشده خودت با این دلایل میبندی..

تازه میفهمم چراخیلی ها رفتن.. خیلی ها برنگشتن.. این یعنی ضعف...

امیدوارم بعداز ماها بتونن اینجا رو علمی بسازن.. وگرنه گفتگوی خودمونی و گفتگوی ازاد باشه میشه انجمنهای دیگه..دیگه فایده ای نداره.. میشه انجمن سرگرمی.

دوست داشتم اینو بنویسم..

شایدم پاکش کنن..

ازاینجا بعید نیست..

من نزدیک فکرکنم 7سال هست در انجمن هستم.. با گیاه دوست /شکلات تلخ/سلامت وارد انجمن شدم..

انجمن دراوایل (وقتی میگم اوایل یعنی دوستان قدیمی که الان نیستن.. )خیلی بهتر بود صمیمیت بود.. فعالیت بود.. تکاپو و تلاش بود.. ولی الان چنین چیزی دیده نمیشه..

من تاالان سعی کردم تمام تلاشمو کردم که انجمن و تالارهای مربوط به من همیشه آپ باشن و سعی بر این بود مطالب جدید و نوعی رو قرار بدم.. هرچند یه سری قدیمی بودن ولی مطلب و ارشیو شدن..

تلاشم به پیشرفت بود.. خیلی مسابقاتو وارد انجمن کردم.. استقبال شیرین تر از قبل بود..

بیشترم ارادت به محمد و مهدی دارم.. مخلصیم

رفته رفته انجمن کمرنگ و کمرنگ تر شد..

من از خودم تعریف نمیکنم ولی با اعتماد به نفس و یا هرچیزه دیگه ای که فکرشو کنید.. خودمو در انجمن موفق میدونم و اصلا کمکاری نکردم.. و فعالیتم اگر چه دیده نشد و به دیده شدن تاچندروز پیش قبل از یه سری حرفا که اینجا شنیده بودم دقت نکردم.. چون وظیفه من بود که علممو دراختیار تمام کسانی قرار بدم که مورد احتیاجشون هست و اون دعای اونا حتی ناچیز باعث شد من دانشگاه تهران ارشد قبول شم.. ممنونم.

اینجا به دلایل بالا خیلی ها زده شدن..

این زده شدن رو باید مدیریتهای قدیم پیدا کنن نه جدیدها... (دقت کنید به این قسمت)

من برنامه ها داشتم برای اینجا ولی دوتا از برنامه مو اعلام کردم.. که ببینم تاچه اندازه اهمیت داره.. اهمیت داشت منتهی رعایت نشد.. و به سبک خودشون تغییر دادن.. که من میگم که چی.. تغییر میدن خوب خودشونم ایده بدن..

من خودم تمام دلایل رو بی اهمیتی انجمن به کاربران میدونم.. یک دلیلی که اصلا دیگه کسانی که رفتن برنگشتن..

ویه سری حرفا که شنیده شد از انجمن(که قضاوت نادرست درست نیست حالا هرچقدر حقیقت داشته باشه.. )

من خودم از یه مدیرم بیشتر فعالیت داشتم.... و در این قضیه شک ندارم.. و از خودم ممنونم.. حداقل خودم از خودم تشکر کنم:-))

انجمن خودش خوبه منتهی دقت کنید انجمن قبل چقدر بهتر بود تاالان فقط پیشرفت اپلیکیشنو تلگرامو . این چیزاش خوبه.. که به نظر من مدنظر این چیزا نیست..

انجمن نمیدونه چی میخواد.. اگر هم میدونه. مدیریتش ضعیفه.. اگر ضعیف نبود مدیران یک به یک نمیرفتن.. و ما بعد از دوماه که یه کاربر رو مدیر کردیم استفا نمیداد.. به ی کاربر ساده...

وظیفه یه مدیر اینجا دیده نمیشه.. و دلسردی میاره..

و مشغله مرحله اخر...

امیدوارم که ناراحت نشده باشین.. من رک حرفمو میزنم.. این پست اخر شاید باشه.. (شاید)

منتهی میخوام نظر منم اینجا ثبت بشه..

بیاید بهتر فکر کنیم..

و تاپیک ها نشه گاهنوشته و گاهنوشتت نکنن...

از تمام مدیران عزیز متشکرم بخاطر فعالیتشون.. از تمام کسانی که به نوعی زحمت میکشن برای انجمن..

امیدوارم روزی که برگشتم انجمن پیشرفت کرده باشه.. و بیشتر انجمن علمی باشه.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

صحبت های دوستان رو خوندم، دغدغه های هر کدوم از بچه ها محترمه ولی نظر شخصی خودم اینه ، به اندازه کافی دنیای حقیقی بهمون سخت گرفته اینجارو برای خودتون سخت نگیرید گاهی همه ما نیاز به مقداری آنارشیسم داریم.

امیدوارم بچه های انجمن همیشه موفق باشن.

لینک به دیدگاه

بهتر بود این تاپیک را در همان بخش مدیران میزدید چون کاربران از پشت پرده انجمن اطلاع خاصی ندارن .

ولی هر کی اینجا مدیر شد . بیشترین دکمه ای که ازش استفاده کرد. دکمه حذف پست بود .

ملاک انتخاب: دوستی-تعداد پست-احوال پرسی در پروفایل مدیران و...

لینک به دیدگاه
شاید برای همیشه از انجمن خداحافظی کنم.

جای کسانی است که هرکاری دوست دارن میخوان انجام بدن..

جای کسانی که انجمن براشون جدی نیست..

جای تمام کسانیه که به نوعی اینجا رو تفریح کلکل خودشون با دیگران میدونن و کسی هم نیست که بهشون خرده بگیره..

جای من نیست..

اینجوریه که یه کاربر فعال میره..

یه مدیر خسته میشه

یه کاربر زده میشه..

این گاه نوشته است.. نه خاطرات روزمره.. (قابل توجه دوست گرامی ناصر خان)

گاه نوشته وقتی به تمسخر برای تاپیکهای جدی بکاربره دیگه گاهنوشته نیست.. میشه هر جور دوست داری..

اینه که دیگه باید بسته بشه مثل یه کتابی که به اتمام رسیده.. بااین تفاوت که که تموم نشده خودت با این دلایل میبندی..

تازه میفهمم چراخیلی ها رفتن.. خیلی ها برنگشتن.. این یعنی ضعف...

امیدوارم بعداز ماها بتونن اینجا رو علمی بسازن.. وگرنه گفتگوی خودمونی و گفتگوی ازاد باشه میشه انجمنهای دیگه..دیگه فایده ای نداره.. میشه انجمن سرگرمی.

دوست داشتم اینو بنویسم..

شایدم پاکش کنن..

ازاینجا بعید نیست..

من نزدیک فکرکنم 7سال هست در انجمن هستم.. با گیاه دوست /شکلات تلخ/سلامت وارد انجمن شدم..

انجمن دراوایل (وقتی میگم اوایل یعنی دوستان قدیمی که الان نیستن.. )خیلی بهتر بود صمیمیت بود.. فعالیت بود.. تکاپو و تلاش بود.. ولی الان چنین چیزی دیده نمیشه..

من تاالان سعی کردم تمام تلاشمو کردم که انجمن و تالارهای مربوط به من همیشه آپ باشن و سعی بر این بود مطالب جدید و نوعی رو قرار بدم.. هرچند یه سری قدیمی بودن ولی مطلب و ارشیو شدن..

تلاشم به پیشرفت بود.. خیلی مسابقاتو وارد انجمن کردم.. استقبال شیرین تر از قبل بود..

بیشترم ارادت به محمد و مهدی دارم.. مخلصیم

رفته رفته انجمن کمرنگ و کمرنگ تر شد..

من از خودم تعریف نمیکنم ولی با اعتماد به نفس و یا هرچیزه دیگه ای که فکرشو کنید.. خودمو در انجمن موفق میدونم و اصلا کمکاری نکردم.. و فعالیتم اگر چه دیده نشد و به دیده شدن تاچندروز پیش قبل از یه سری حرفا که اینجا شنیده بودم دقت نکردم.. چون وظیفه من بود که علممو دراختیار تمام کسانی قرار بدم که مورد احتیاجشون هست و اون دعای اونا حتی ناچیز باعث شد من دانشگاه تهران ارشد قبول شم.. ممنونم.

اینجا به دلایل بالا خیلی ها زده شدن..

این زده شدن رو باید مدیریتهای قدیم پیدا کنن نه جدیدها... (دقت کنید به این قسمت)

من برنامه ها داشتم برای اینجا ولی دوتا از برنامه مو اعلام کردم.. که ببینم تاچه اندازه اهمیت داره.. اهمیت داشت منتهی رعایت نشد.. و به سبک خودشون تغییر دادن.. که من میگم که چی.. تغییر میدن خوب خودشونم ایده بدن..

من خودم تمام دلایل رو بی اهمیتی انجمن به کاربران میدونم.. یک دلیلی که اصلا دیگه کسانی که رفتن برنگشتن..

ویه سری حرفا که شنیده شد از انجمن(که قضاوت نادرست درست نیست حالا هرچقدر حقیقت داشته باشه.. )

من خودم از یه مدیرم بیشتر فعالیت داشتم.... و در این قضیه شک ندارم.. و از خودم ممنونم.. حداقل خودم از خودم تشکر کنم:-))

انجمن خودش خوبه منتهی دقت کنید انجمن قبل چقدر بهتر بود تاالان فقط پیشرفت اپلیکیشنو تلگرامو . این چیزاش خوبه.. که به نظر من مدنظر این چیزا نیست..

انجمن نمیدونه چی میخواد.. اگر هم میدونه. مدیریتش ضعیفه.. اگر ضعیف نبود مدیران یک به یک نمیرفتن.. و ما بعد از دوماه که یه کاربر رو مدیر کردیم استفا نمیداد.. به ی کاربر ساده...

وظیفه یه مدیر اینجا دیده نمیشه.. و دلسردی میاره..

و مشغله مرحله اخر...

امیدوارم که ناراحت نشده باشین.. من رک حرفمو میزنم.. این پست اخر شاید باشه.. (شاید)

منتهی میخوام نظر منم اینجا ثبت بشه..

بیاید بهتر فکر کنیم..

و تاپیک ها نشه گاهنوشته و گاهنوشتت نکنن...

از تمام مدیران عزیز متشکرم بخاطر فعالیتشون.. از تمام کسانی که به نوعی زحمت میکشن برای انجمن..

امیدوارم روزی که برگشتم انجمن پیشرفت کرده باشه.. و بیشتر انجمن علمی باشه.. :icon_gol:

من الان نفهمیدم مشکل چی بود دقیقا. احساس میکنم حرفا پراکنده بود.

گفتگوی آزاد و بحثای خودمونی نسبت به بحثای علمی بیشتره؟ و باید این بخشا حذف بشه؟

همون گذشته ای که انجمن تو بخش علمی فعالتر بود، گفتگوی آزاد، گفتگوهای صمیمی و حتی اسپم هم به همون نسبت فعالتر بود و اتفاقاً همون بحثا باعث صمیمت بیشتر هم میشد. واسه همین مشکل این نوع بحثا نیست.

انجمن نمیدونه چی میخواد؟

هدفا و برنامه های انجمن هم به صورت عمومی هم اعلام شده و از اول تعیین شده چی بوده و چی مخواد. حرکت کلی هم به اون سمته.

در مورد قضاوت هم یه چیزی بگم. همینکه الان میگی دلیل نیومدن بچه ها هم میدونی، خودش یه جور قضاوته :ws3: چه چیزی یا کسی بهتر از خود بچه هایی که نمیان میتونن دلیلشون رو بگن؟

اگه به پستهای اولیه بچه ها تو تاپیک استقبال از بچه های قدیمی دقت کنید، می بینید اغلب یکی از مواردی که ایلیا گفته رو اشاره کردن. یعنی یه دلیل یا دو دلیل نبوده. واسه هرکس دلایل متفاوتی بوده.

http://www.noandishaan.com/forums/thread133208-4.html

یه تاپیک خیلی خوب هم قبلاً زده شده بود که بیشتر حول رکود گفتگوی آزاد بحث میکردن ولی انصافاً تاپیک خوبی بود. که متأسفانه نصفه موند و به راهکارهای عملیاتی نرسید.

http://www.noandishaan.com/forums/thread88514-3.html

متأسفانه اغلب اوقات دنبال علت میگردیم و تو همون مرحله هم می مونیم و به راه حل و راهکار نمی رسیم.

صحبت های دوستان رو خوندم، دغدغه های هر کدوم از بچه ها محترمه ولی نظر شخصی خودم اینه ، به اندازه کافی دنیای حقیقی بهمون سخت گرفته اینجارو برای خودتون سخت نگیرید گاهی همه ما نیاز به مقداری آنارشیسم داریم.

امیدوارم بچه های انجمن همیشه موفق باشن.

کوتاه، جالب، خوب.

بهتر بود این تاپیک را در همان بخش مدیران میزدید چون کاربران از پشت پرده انجمن اطلاع خاصی ندارن .

ولی هر کی اینجا مدیر شد . بیشترین دکمه ای که ازش استفاده کرد. دکمه حذف پست بود .

ملاک انتخاب: دوستی-تعداد پست-احوال پرسی در پروفایل مدیران و...

مگه کجاس که حالا پشت پرده هم داشته باشه و ... :ws3: آدم یاد مافیای فوتبال و سینما و این چیزا میفته. دستای پشت پرده :ws28: انقدرم این چیزا جدی نیست بابا :ws3:

در مورد انتخاب مدیرا، به خود تو هم قبلاً پیشنهاد مدیریت داده شده بودا :ws3: حالا به نظر خودت به خاطر دوستی و احوال پرسی اینا بوده یا فعالیتت؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
مگه کجاس که حالا پشت پرده هم داشته باشه و ... :ws3: آدم یاد مافیای فوتبال و سینما و این چیزا میفته. دستای پشت پرده :ws28: انقدرم این چیزا جدی نیست بابا :ws3:

در مورد انتخاب مدیرا، به خود تو هم قبلاً پیشنهاد مدیریت داده شده بودا :ws3: حالا به نظر خودت به خاطر دوستی و احوال پرسی اینا بوده یا فعالیتت؟ :ws3:

الان با این شکلک ها که شما گذاشتی یعنی حرف ما خیلی مسخره بود و شما اصل منطق و و اقعیت هستید.

دنبال پاسخ نبودم چون اول تاپیک گفته بود فقط نظرتون را بنویسید بدون نقل قول!

منظور از پشت پرده یعنی در فضای خصوصی و یا مدیریتی انجمن حتما شما و دوستانتون بر اساس معیارهای ی مدیر انتخاب می کنید که من و بقیه کاربران از اون معیارها اطلاعی نداریم و وقتی اون مدیر کنار میره حتما دلیلش را به شما و دیگر مدیران میگه .نمیاد به من و دیگرکاربران بگه!!! پس دلیل این آمدن و رفتن ها را شما و دوستانتون بهتراز بقیه میدونید. مثلا همین کاربرam in یه زمانی مدیر شد بعد رفت که من و دیگران دلیلش را نمیدونیم ولی شماها میدونید.

نمیدونم چه اصراری دارید همش بگی اینجا جدی نیسیت! الان این دلنوشته شما در تاپیک ادبیات در مورد انجمن را آدم میخونه فکر میکنه چه خبره!بعدی میگی اینجا جدی نیست. این فضا هیچگاه برای من جدی نبوده چون نه اعتقادی به دوستی های مجازی و گپ و گفت پروفایلی داشته ام ونه در تاپیک تولدو تاپیک تحلیل شخصیت و تاپیک صندلی داغ و.....شرکت کردم چون اعتقادی به این فضا ندارم.

انتخاب مدیر در اینجا هم بر اساس دوستی بوده و هم بر اساس فعالیت

انتخاب مدیر بر اساس دوستی چیز بدی نیست نمیدونم چرا اینو رد می کنید.

ازچی بگم برات؟

ازدوره جنینی که چندبار تا مرحله سقط شدن پیش رفتی و به عشق کسایی که منتظرت بودن،زنده موندی. بچه هایی که قبل ازتولدت منتظرت بودن وبا چه ذوقی اسم واست انتخاب کردن

ازتولدت که همراهش شادیا و دوستیارو آوردی یا فکر کردن و اندیشیدنارو

ازیکی دو سالگیت و شیرین بودنت یا تب کردنات و بی قراریهای بچه ها برای بهتر شدن حالت.انقدر تودل برو بودی که واست سرو دست میشکوندن. ازوقتی که داشتی بچه سرراهی میشدی و بچه ها باجون دل ازت نگهداری کردن

از3،4 سالگیت و شیطنتا یا حس کنجکاویت برای یادگیری و یاددادنای بیشتر.کامل روپات وایسادن ودویدن وحرف زدن یا سنگ صبور بچه ها شدن

از5،6 سالگیت و بزرگیت درعین بچه بودن وبهترین شدن دربین بزرگترینا. یااینکه مبدا خیلی دوستیهایی بودی که بعداز شکل گرفتن فراموشت کردن وبهت بی توجهی کردن چون دیگه شیرینی نوزادیت رونداشتی ولی باز دم نزدی ودوستیهای بیشتری رو رقم زدی

ازتولد 7 سالگیت باتمام تنهایی که نسبت به گذشته حس میکنی یاازدوستای صمیمیت که همیشه همراهتن

همه اینا هست ولی بدون حالاکه آماده رفتن به مدرسه میشی واسه یادگیریهای بیشتر،حتما دوستای جدیدتریم پیدا میکنی.دوستایی که شایدمثل همین دوستای صمیمیت بشن وکنارشون بزرگ برسی وبه بالاترین موفقیتها برسی

دوستت دارم نواندیشان

لینک به دیدگاه
الان با این شکلک ها که شما گذاشتی یعنی حرف ما خیلی مسخره بود و شما اصل منطق و و اقعیت هستید.

دنبال پاسخ نبودم چون اول تاپیک گفته بود فقط نظرتون را بنویسید بدون نقل قول!

منظور از پشت پرده یعنی در فضای خصوصی و یا مدیریتی انجمن حتما شما و دوستانتون بر اساس معیارهای ی مدیر انتخاب می کنید که من و بقیه کاربران از اون معیارها اطلاعی نداریم و وقتی اون مدیر کنار میره حتما دلیلش را به شما و دیگر مدیران میگه .نمیاد به من و دیگرکاربران بگه!!! پس دلیل این آمدن و رفتن ها را شما و دوستانتون بهتراز بقیه میدونید. مثلا همین کاربرam in یه زمانی مدیر شد بعد رفت که من و دیگران دلیلش را نمیدونیم ولی شماها میدونید.

نمیدونم چه اصراری دارید همش بگی اینجا جدی نیسیت! الان این دلنوشته شما در تاپیک ادبیات در مورد انجمن را آدم میخونه فکر میکنه چه خبره!بعدی میگی اینجا جدی نیست. این فضا هیچگاه برای من جدی نبوده چون نه اعتقادی به دوستی های مجازی و گپ و گفت پروفایلی داشته ام ونه در تاپیک تولدو تاپیک تحلیل شخصیت و تاپیک صندلی داغ و.....شرکت کردم چون اعتقادی به این فضا ندارم.

انتخاب مدیر در اینجا هم بر اساس دوستی بوده و هم بر اساس فعالیت

انتخاب مدیر بر اساس دوستی چیز بدی نیست نمیدونم چرا اینو رد می کنید.

ازچی بگم برات؟

ازدوره جنینی که چندبار تا مرحله سقط شدن پیش رفتی و به عشق کسایی که منتظرت بودن،زنده موندی. بچه هایی که قبل ازتولدت منتظرت بودن وبا چه ذوقی اسم واست انتخاب کردن

ازتولدت که همراهش شادیا و دوستیارو آوردی یا فکر کردن و اندیشیدنارو

ازیکی دو سالگیت و شیرین بودنت یا تب کردنات و بی قراریهای بچه ها برای بهتر شدن حالت.انقدر تودل برو بودی که واست سرو دست میشکوندن. ازوقتی که داشتی بچه سرراهی میشدی و بچه ها باجون دل ازت نگهداری کردن

از3،4 سالگیت و شیطنتا یا حس کنجکاویت برای یادگیری و یاددادنای بیشتر.کامل روپات وایسادن ودویدن وحرف زدن یا سنگ صبور بچه ها شدن

از5،6 سالگیت و بزرگیت درعین بچه بودن وبهترین شدن دربین بزرگترینا. یااینکه مبدا خیلی دوستیهایی بودی که بعداز شکل گرفتن فراموشت کردن وبهت بی توجهی کردن چون دیگه شیرینی نوزادیت رونداشتی ولی باز دم نزدی ودوستیهای بیشتری رو رقم زدی

ازتولد 7 سالگیت باتمام تنهایی که نسبت به گذشته حس میکنی یاازدوستای صمیمیت که همیشه همراهتن

همه اینا هست ولی بدون حالاکه آماده رفتن به مدرسه میشی واسه یادگیریهای بیشتر،حتما دوستای جدیدتریم پیدا میکنی.دوستایی که شایدمثل همین دوستای صمیمیت بشن وکنارشون بزرگ برسی وبه بالاترین موفقیتها برسی

دوستت دارم نواندیشان

من هیچ وقت ادعای منطقی بودن نداشتم و ندارم. این شکلک :ws3: رو من خیلییییی زیاد استفاده میکنم. تو واقعیت هم بیشتر همینم :ws3: که برمیگرده به همینکه خیلی چیزا رو از دید خودم جدی نمیدونم و جدی نمیگیرم. بازم میگم از دید خودم :ws3:

اما تو این مورد هم حرف شما شاید خیلی شوخی گرفتم. واسه همین از این شکلک زیاد استفاده کردم.

خلاصه دلایل رو ایلیا خیلی خوب گفته. اون چیزی که میگی رو نمیشه گفت پشت پرده. یه سری چیزا هست مربوط به مسئله شخصی افراد هستش. هرکسی یه حریمی واسه مسائل شخصی خودش داره. مثلاً من ازدواج کردم و دیگه انجمن نمیرسم بیام. یا میخوام ارتباطمو با انجمنا و اینجور فضاها قطع کنم دیگه. طبیعتاً نمیام مستقیما تاپیک بزنم یا پست بزنم اینطوری بگم. چون مسئله شخصیمه که شاید فقط دوستام بدونن. اسم اینو نمیشه گذاشت پشت پرده.

یا مثلا تخلف ها اگه تو بخش ارشدا بررسی میشه و رسیدگی میشه، برای رعایت حریم خود افراد و قانون هستش. برداشت شخصی من از پشت پرده، حرفا و کارای یواشکی و گاها خلاف قوانین هستش که اتفاق میفته. :ws3:

در مورد جدی نبودن، نظر شخصی خودمه. مسائل رو نباید خیلی جدی گرفت. نه فقط اینجا، خارج از اینجا هم خیلی از مسائل رو جدی نمیگیرم.

جدی نگرفتن به معنی بی تفاوت بودن نیست. خود فضای مجازی جدی هست. ولی خیلی از اتفاقات و مسائلی که پیش میاد جدی نیست چه تو اینجا چه خارج اینجا.

اون پستی هم که زدم احساساتم بود نسبت به انجمن و حرف دل. ماهیتش واسه من جدیه و بهش احساس دارم. مثل اینه که میگم خارج اینجا هم اغلب مسائلو جدی نمیگیرم. ولی به این معنی نیست که مثلاً هیچ حسی به داداشم نداشته باشم. نمیدونم میتونم منظورمو درست منتقل کنم یا نه :ws3: امیدوارم تونسته باشم :ws3:

دوستی به تنهایی رو خیلی محکم رد میکنم :ws3: اگر بوده می تونید مثال نقضشو بیارید :ws3:

در مورد پاسخ دادن به پستها تو این تاپیکها هم نمیدونم چرا نباید پاسخ داد و صحبتا رو به چالش کشید و به راه حل رسید :ws38:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه مدیران واعضای نواندیش

من ب شخصه نظر خودمو میگم انیممجا یه زمانی خونه دوم من بود واینجا خیلی چیزها یاد گرفتم

دلیل کم امدنم هم گرفتاریهای شخصی من هست که واقعا فکرمنو در گیر کرده

من به اقا مهدی قول دادم بیام دوباره شرمند ش شدم

لینک به دیدگاه

سلام

این خوبه که همه بدون تعارف ورک حرفاشون رامیزنن باید همینم باشه . ولی نمی دونم رفتن برای چی ؟ ناراحتی برای چی ؟ (منظورم این نیست که دربرابرتوهین ناراحت نشیم)

هدف این انجمن چیه؟ شاید عیب ازمدیران و.... نیست ، نگرش نسبت به اینترنت عوض شده!خب این تقصیر مدیران نیست که بجای علم اکثرا میرن دنبال فیلم ،موسیقی و.......

ولی این شاید ضعفه کل نتوانیم ازاین وضع به نفع خودمان استفاده کنیم!

بخش موسیقی فیلم چرا غیرفعاله؟

-------------------------------------------------------------------------------------

چندمدت پیش گفتم (می دونم اصلا حق اظهارنظرندارم چون تازه کارم ولی همینی که هست:ws3:) بیایم انجمنو بصورت انجمن انجمن دربیاریمولی تخصصی!

هرکدوم یه آدرسی داشته باشه مثلا برق والکترونیک آدرس برقفا -فعالیت فقط درزمینه برق والکترونیک- مدیرقاصدک وشیمی ووووووو

اینا همش میاد زیرمجموعه نواندیشان ، نواندیشان هم به گروه انجمن های نواندیشان تغییرمی کند.

------------------------------------------------------------------------------------

اما مدیر به نظرم باید مثل ربات باشه نه دوست ونه......... رابشناسه برمبنای کارتعریف شده عمل کنه ونه از حرفی بترسه یابدش بیاد خب همه قوانین راهمه دوست ندارند درستشم همینه .ولی اونطرف هم باید مدیرکل پشت مدیراش بایستد.

حذف پست کاردرستی نیست وتاجای که میشه نباید اینکاروکرد.

-----------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

اینکه مدیریت اینجا از مدیرسایت گرفته تا مسئول و کاربر ویژه.. هرکدوم چه نقشی دارن؟

وظایف که زیاده مهم ترینش فعال کردن تالار و جذب کاربر .جذب کاربر فعال امکان فعالیت بیشتری و فراهم میکنه

اینکه مدیریت برچه اساس انتخاب میشه؟:icon_redface:

اخلاااااق ، فعالیت و انگیزه

اینکه مدیران عزیز ما چرا بعداز یه مدت خداحافظی میکنن؟sigh.gif

اینکه مدیران چرا اولش مدیرن بعد میشن یه کاربر؟(خواهش میکنم تاپیک مربوط به این بخش رو یا کلا تاپیک برای تفهیم کسی بکار نبرید)جواب لطفا.. ممنونم

:w16:
sigh.gif

اگه بخوام صادقانه بعنوان کسی که یه مدت مدیر بوده و الان یه کاربره جواب بدم باید بگم که به الویت های آدم برمیگرده.یه مدت انجمن برای من خیلییییییی مهم بود به طوریکه بخاطرش از کارهای دیگم گذشتم.ولی الان اینطوری نیس.

بخاطر همین استعفا دادم.

میخوام ببینم مسئولیت رو چه جوری تعریف میکنید...؟

ydm47612zsesgift969k.gif

مسئولیت از نظر من یعنی کاری که در حد توانته رو به نحو احسنت انجام بدی.

اگه یه شرکت بخواد اینجوری هی مدیر عوض کنه که دیگه اعتبارش میره زیر سوال؟ نمیره؟

ydm47612zsesgift969k.gif

شرکت با یه انجمن علمی فرق داره.مطمنا برای انتخاب یه مدیر شرکت خیلی از پارامترها رو در نظر میگیرن.

و اینکه مدیریت انجمن یه کار دوستانه و داولبانه س.بنظرم اصلا قابل مقایسه با کارهای اداری نیس.

خب هرکی به نحوی قبول میکنه نمیدونه باید این مسئولیت رو پیش ببره نه اینکه استعفا بده؟:girl_yes2:

مطمئنا همه ی مدیرای انجمن دوست دارن که تالارشون پیشرفت کنه ولی گاهی واقعا نمیشه.حالا عوامل مختلفی داره که یکیش میتونه ضعف مدیریتی باشه.

من مدیر خلاقی نبودم و دیگه اینکه توانایی جذب کاربر بیشتر و نداشنم.

این موارد ، وقت کم و کارهای جانبی دیگه که برام از اهمیت بیشتری نسبت به انجمن برخوردار بودند باعث شد استعفا بدم.

ولی به نظرتون مشکل چیه؟:ws52:

مشکل وقته؟

مشکل ازدواجو تاهله؟

مشکل کارزیاده؟

مشکل زده شدن از کاره؟

مشکل از حقوق نگرفتنه؟

مشکل چیه واقعا..

همه ی اینایی که گفتی ازدواج ، کار ، تحصیل و... میتونه مشکل یا بهتره بگم مسئله باشه.(چون مسئله قابل حله)

:ws3:

چرا مدیران ما (خواهش میکنم مدیران عزیزم ناراحت نشن و به خودشون نگیرن) فعالیت نمیکنن؟

به نظر من یه مسئول .. تو هر سمتی با فعالیتش میتونه تمام اعضای دیگه رو راغب کنه برای یه فعالیت جدید و نو.. پرا اینکارو نمیکنن؟یا چرااین کارو نمیکنید؟

انگیزه ، الویت و توانایی

تو قسمت های بالا تا حدی توضیح دادم.

:ws3:

الان به جز یه سری از مدیران گلمون که هستن.. بقیه کجاهستن؟

(این مدیران و مسئولین و کاربران ممتاز و ویژه ماهستن) کجایید؟

این لینک تمام دوستان گلم.. اگه نیستن.. ایا به دنبالشون بودین که کجاهستن؟ سلامتن؟موفقن؟ازدواج کردن؟ نباید بخاطر زحماتی ک اینجا میکشیدن .. و حالا نیستن یه ردی ازشون بگیریم؟ نه خدایی جواب بدید.. شاید دنبالشون بودید ولی بگید..

منم جزو همون بقیه میشم دیگه.:whistle:درگیر زندگی و حاشیه ها هستم:ws3:

و خدا رو شکر فکر میکنم موفق تر از قبل بودم.:icon_redface:

مرسی از استارتر تاپیک بخاطر دعوت و توجهش به این موضوع:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام خدمت همه مدیران واعضای نواندیش

من ب شخصه نظر خودمو میگم انیممجا یه زمانی خونه دوم من بود واینجا خیلی چیزها یاد گرفتم

دلیل کم امدنم هم گرفتاریهای شخصی من هست که واقعا فکرمنو در گیر کرده

من به اقا مهدی قول دادم بیام دوباره شرمند ش شدم

سلام

جسته گزیخته مطالب رو خوندم

اینکه چرا مدیرای قدیمی دیگه نمیان و انجمن مثل سابق نیست ، دلایلم خیلی به حواب نقل قول گرفته نزدیکه

گاهی فراموش میکنیم ما بیرون از صفحه مانیتور زندگی میکنیم ،اتفاقات ،دعوا و دوستی های اینجا هرچقدر جدی در نهایت سخت با خاموش کردن سیستم و قطع برق خاموش میشن

مگه چقدر در روز میتونیم اینجا باشیم؟

من در زمان خودم آنلایتر و پیگیرتر از وحیدوشقایق ندیده بودم !در نهایت زندگی بیرون مجبورشون کرد دیگه نیان....

یا خود من.....تغییر شغل و روش زندگی .....

ازدواج و تشکیل خانواده

پیدایش تغییرات اساسی در نگرشها

و صدها دلیل منطقی و غیرمنطقی دیگه

نمیشه انتظار داشت همیشه همه چی یه جور بمونه:icon_gol:

بخوام بنویسم یه کتاب جرف دارم:sigh:

لینک به دیدگاه

منم یه مدتی مدیر بودم و البته اون موقع تالار عمران در اوج شکوفاییه خودش به سر میبرد :ws3: ولی متاسفانه به علت مشغله زیاد و نبود وقت نتونستم تو فروم باشم و حتی شاید هفته ای یکبار میتونستم به فروم و تالار مربوطه سر بزنم بخاطر همین استفا دادم و گزینه بعدی که اکتیو تر بود جایگزین شد.. .. :a030: به همین سادگی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ممنونم از همه دوستانی که اومدن و حرفاشونو خیلی قشنگ بیان کردن..

بعداز یه مدتی که اومدم دیدم خیلی ها بازنشسته شدن.. دلم گرفت.. چراانقدر زود.. :hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
ممنونم از همه دوستانی که اومدن و حرفاشونو خیلی قشنگ بیان کردن..

بعداز یه مدتی که اومدم دیدم خیلی ها بازنشسته شدن.. دلم گرفت.. چراانقدر زود.. :hanghead:

اینقدر تو دنیای واقعی همه چی سخت میگذره که زمانی برا خودت و دنیای مجازی نمی مونه،

یعنی یه جورایی از اولویتهات خارج میشه، خیلی وقتا هم دست خودت نمیتونه باشه،

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...