رفتن به مطلب

میز شش ضلعی انجمن نواندیشان

masi eng

ارسال های توصیه شده

سلام.. :w16:

نمیگم میزگرد.. میگم میز شش ضلعی.. :ws3:

هر ضلع به هر معنای خوبی که شما معنی میکنید نام داره.. :a030:

اینجا یه بحث خوبی میخوام راه بندازم چتدروزی بود فکرمو بد مشغول کرده بود. منتهی نمیدونستم کجا تاپیک رو بزنم. گفتم بخش مدیران بزنم خب فقط مدیران میبینن و کاربران دیگه نمیتونن... بحثمون درمورد مدیران و مدیریتشونه... :whistle:

اینکه مدیریت اینجا از مدیرسایت گرفته تا مسئول و کاربر ویژه.. هرکدوم چه نقشی دارن؟:banel_smiley_4:

اینکه مدیریت برچه اساس انتخاب میشه؟:icon_redface:

اینکه مدیران عزیز ما چرا بعداز یه مدت خداحافظی میکنن؟:sigh:

اینکه مدیران چرا اولش مدیرن بعد میشن یه کاربر؟(خواهش میکنم تاپیک مربوط به این بخش رو یا کلا تاپیک برای تفهیم کسی بکار نبرید)جواب لطفا.. ممنونم:w16:

اینکه چرا باید یه مدیری انتخاب بشه بعد خداحافظی کنه؟اونم برای یه مدت کوتاهی مدیر بوده؟:no:

حالا اسم مدیر میارم فقط مدیران نیستن مسئولین .. کاربران طلایی کاربران ویژه /کاربران ممتاز /کلا کسانی که یه سمت بالاتر میگیرن و یه مسئولیت..

میخوام ببینم مسئولیت رو چه جوری تعریف میکنید...؟:ydm47612zsesgift969

اگه یه شرکت بخواد اینجوری هی مدیر عوض کنه که دیگه اعتبارش میره زیر سوال؟ نمیره؟:ydm47612zsesgift969

خب هرکی به نحوی قبول میکنه نمیدونه باید این مسئولیت رو پیش ببره نه اینکه استعفا بده؟:girl_yes2:

سوالات زیاده..

ولی به نظرتون مشکل چیه؟:ws52:

مشکل وقته؟

مشکل ازدواجو تاهله؟

مشکل کارزیاده؟

مشکل زده شدن از کاره؟

مشکل از حقوق نگرفتنه؟

مشکل چیه واقعا..

چرا مدیران ما (خواهش میکنم مدیران عزیزم ناراحت نشن و به خودشون نگیرن) فعالیت نمیکنن؟

به نظر من یه مسئول .. تو هر سمتی با فعالیتش میتونه تمام اعضای دیگه رو راغب کنه برای یه فعالیت جدید و نو.. پرا اینکارو نمیکنن؟یا چرااین کارو نمیکنید؟

الان به جز یه سری از مدیران گلمون که هستن.. بقیه کجاهستن؟

(این مدیران و مسئولین و کاربران ممتاز و ویژه ماهستن) کجایید؟

این لینک تمام دوستان گلم.. اگه نیستن.. ایا به دنبالشون بودین که کجاهستن؟ سلامتن؟موفقن؟ازدواج کردن؟ نباید بخاطر زحماتی ک اینجا میکشیدن .. و حالا نیستن یه ردی ازشون بگیریم؟ نه خدایی جواب بدید.. شاید دنبالشون بودید ولی بگید..

http://www.noandishaan.com/forums/showgroups.php

میخوایم به انجمنی ها و تمام کسانی که میان اینجا بگیم.. ما هممون برای هرکدوممون یه ارزش قایل هستیم.. بودنتون.. نبودنتون برامون مهمه... :a030:

از حضور همتون متشکرم.. و ممنون میشم بی تفاوت نگذرید.. و فقط با سپاس زدن نخونید.. حرف دلتونو بنویسید.. و درمورد این همه صحبتی که کردم حتی یک کلمه جواب هم بدید متشکرم..:icon_gol:

ولی حاداره از تمام کسانی که باجون دل دارن اینجا فعالیت میکنن یه تشکر ویژه کنم.. من اگه جای مدیریت بودم بدون نظر سنجی که امتیاز به کدام مدیربدهیم.. بی نظرسنجی به عنوان سپاس یه امتیاز خیلی ناچیز بهشون میدادم... والا:ws3:

:95:نقل و قول ممنوع.. رعایت کنید و تنها یک نظر بیشتر نه لطفا..:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود معصومه جان...:icon_redface:

من خودم مشمول این موارد هستم...که کوتاه مدت مدیر تالاری بودم در دو مقطع اگر اشتباه نکنم...

من تجربه ی خودم رو می گم.:icon_redface:

من مدیری با روابط عمومی پایین بودم.sorry.gif

یعنی در جذب کاربرها به تالاری که مسولیتش رو داشتم به طور کامل ناموفق بودم.(به جز اون زمانی که سپیده خانوم مدیر روابط عمومی من بود که خعلی اوضاع خوب بود) .با توجه به اینکه اون تالار یک تالار عمومی بود و میتونست به راحتی کاربرهای هر تالاری رو به خودش جذب کنه من نتونستم از پتانسیل موجود استفاده کنم. موردی که تالارهای تخصصی با اون مواجه نیستن و مدیران اون تالارها کار سخت تری دارن.:mornincoffee:

من مدیر خلاقی نبودم.TAEL_SmileyCenter_Ugly%20(14).gif

مدیر باید در تصمیم گیری و اجرای اون خلاقیت داشته باشه. باید سعی کن هم سلیقه بسازه با جذاب کردن اون...و هم سلیقه ی غالب بچه ها دستش باشه تا تصمیم گیری ها و اجرای اون در تالار با بچه ها زاویه ایجاد نکنه. زاویه ایجاد کنه تالار بدون کاربر می شه و مدیر می شه مدیر خودش!:banel_smiley_4:

من مدیر با درایتی نبودم.w963.gif

اینکه نظر کاربرهای رو بخونی با اینکه تسلیمشون باشی و یا اینکه رودربایسی داشته باشی باهاشون فرق میکنه. یعنی وقتی رودربایسی داشته باشی و زیاد رفیق بازی کنی و تسلیم باشی دیگه درایت مدیریت نداری.اونوقت از بیرون فکر میشه که تالارت یک تالار محفلی هست.چهار و پنج نفر هستن که دل می دن و قلوه می گیرن و کاربر تازه یا کسی که رفاقت آنچنانی با دیگران نداره حس می کنه نمی تونه بیاد یا اینکه نظر دیده نمی شه و قص الاهذا...

آنچه گفتم فقط در مورد خودم بود.:icon_redface:

این موارد و بعضی موارد دیگر که گفتن نداره باعث شد که من فعالیت مدیریتی ادامه ندادم و نتونم موفق باشم. یعنی بعد از یک مدت اون ضعف ها باعث شد حس کنم که نمی تونم تالار رو سر و پا نگه دارم و استعفا دادم.

این مورد رو هم شما در نظر بگیرین که خعلی از دوستان که ممکنه عنوان داشته باشن ولی فعالیت ندارن شاید خعلی وقته استعفا دادن ...قبول نمی شه.

من از این زاویه دیدم....خوشحال می شم زوایای دیگه رو از دوستانم بشنوم.:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام

ابتدا مواردی که خودتون گفتین :

مشکل وقته؟ دراکثراوقات

مشکل ازدواجو تاهله؟ می تونه نباشه

مشکل کارزیاده؟ درسته چو ن اکثرا وقت زیادبایدبزاری

مشکل زده شدن از کاره؟ درسته

مشکل از حقوق نگرفتنه؟ مهم همینه، خب یک چیزی واقعیته واونهم درامد -الان کسی فکرنکنم زیادباشه که زمانی رابخواد برای کاری بزاره ولی پول توش نباشه وهمه اون موارد بالا ازاین بیپولی لامصبه . مجرد باید فکر آینده کنه ولی وقت داره ولی بازهم می خواد ازاین مجردی استفاده کنه و زندگی کنه وقتی هم متاهل میشه خب فشارزندگی باید تلاش کنه دیگه خودش نیست ! اونم الان ! مدیریت انجمن گفتنش ساده است ولی موقع عمل بیچاره می شی اوجشم وقتی هست که یه کاربربه تورت بخوره ازاوناش هرچی می گی هی اسپم می ده و.......... کارزیاده ببینید روراست باشیم بدون تعارف یک مدیر ازخودش می پرسه من برای کی کارکنم وقت بزارم پول که توش نیست - نگید چرااینقدرمیگم پول برودر نانوای بگو مدیرارشد واندیشانم درحالت عادی میگه خب چکارکنم ........

پس باید بفکردرامد باشیم -باید یک خدمات ، محصول خاص ارایه دهیم . مثال : اخبار همجاهست همه هم کپی ماشاالله مهرمیگه بنقل ازایسنا، ایسنامیگه نقل ازباشگاه خبرگاران ولی ما اگه خبرهای فوری وداغ ازسایتهای خبرگذاری که ف ی ل ت ن یا....بزاریم یاخودمون خبربسازیم چی میشه.

یا قسمت فیلم صادقانه بگم بی فایده است چون کارنمی کنه .

مدیربایدترس باشه بامیزان ریسک بالا .

یکی ازطرحها اینه که یک کد خریدی برای هریک تعریفکنیم بعدان تبلیغ زیرپست نمایش داده میشه ، درسته کاربرهرچی بیشترپست بزاره بیشترآگهیش نمایش داده شده ودرآمدش بیشتر- نواندیشا این کشتی درگل نشسته علاوه براینکه به روزمیشهو یه 5 درصد از درامد رامیگیره کاربرهم می دونه پست بزاره درامدداره .

دیگه خسته شدم ازبس نوشتم بسه دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

نظرات دوستانو نخوندم. نه به خاطر اینکه وقتشو ندارم یا حوصلشو. بلکه میخواستم رو نظرم تاثیر نذاره و حرف خودمو بنویسم

من برای مدت کوتاهی مدیریت تالار برقو تجربه کردم. البته دلیلش این نبود که من بهتر از بقیه باشم، دلیلش این بود که اون موقع که پیمان میخواست بره افراد فعال زیادی تو تالار نبودن و یه جورایی شاید من تنها گزینه بودم. اما به هرحال حدود چند ماهی (شاید 6 ماه شد، دقیق یادم نیست) مدیریت تالار برق با من بود و بعدش هم خودم نتونستم ادامه بدم.

دلایلش هم تا حدودی فکر میکنم مشخص بود. قبلش بگم هیچکدوم از حرفام شعار نیست و واقعیت رو میگم.

دلیل اول این بود که من از دید خودم صلاحیت مدیریت رو نداشتم و تو همون مدت زمان نتونستم وظیفم رو به درستی انجام بدم و تالارو بالا بکشم، کاربر جذب کنم یا اتفاق ویژه ای تو تالار رقم بزنم

دلیل دوم این بود که مشکلات شخصی نه چندان جالبی برام پیش اومده بود و نمیتونستم روی اهدافم تو مدیریت تمرکز داشته باشم. به همین خاطر همش ته ذهنم این بود که از مدیریت استعفا بدم و همین باعث میشد نتونم خودم رو واقعا مدیر بدونم و یه جورایی شاید روی عملکردم تاثیر منفی داشت.

دلیل سوم اینکه خودبخود بعد از یه مدتی آدم دلسرد میشه. این مدت میتونه یک ماه باشه یا ده سال. بالاخره این اتفاق میفته و بستگی به شرایط آدم داره. برای منی که زندگی نه چندان راحتی رو تجربه میکنم این مدت شاید 3 ماه بود. 3 ماه پر انرژی بودم و بعدش دیدم نه واقعا اونقدری که دارم حرص تالارو میخورم ارزش نداره. چون واقعا درآمدی از انجمن هم نداشتم و مشکل اصلی شاید همینجا بود! درآمدی هرچند کم میتونست اون انرژی رو حفظ کنه. منظورم رو بد متوجه نشید. دلیلش این نیست که به پول احتیاج داشته باشم، دلیلش این بود که آدم احساس مسئولیت و احساس وظیفه میکنه. وقتی آدم درآمدی از مدیریت داشته باشه حس میکنه کاری که داره انجام وظیفشه نه وقت گذرونی و صرفا اشتراک دانش.

دلیل چهارم اینکه کم کم کاربرای خوبی داشتن بهمون اضافه میشدن و من حس کردم علم اون ها کمتر از من نیست و بهتره خودمو بکشم کنار. نمیدونم شاید اعتماد به نفس لازمو نداشتم. از طرفیم نسبت به نحوه مدیریت انجمن مقداری حس منفی داشتم. نمیدونم حس میکردم اونقدری که من برای تالار خودم نگران هستم مدیریت (نسبت به مقام ها و داشته ها) حساس نیست. به همین خاطر زیاد تلاش نمیکردم که هر طور شده مدیریتم رو حفظ کنم.

این بود دلایل من. امیدوارم سایر مدیران بتونند به آرزوهاشون در مورد تالارشون برسند. ما که نتونستیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

متشکرم شخصا از masi eng بخاطر این هشدار مدیری که درزمان بحران مدیر باشه کارش درسته نه درزمان گل وبلبل !

خب به هرحال دوباره شروع کنیم ولی اینبارتجربه هست . بخشها باید مرتب شود یکی هم بخوادنمی تونه بعضی هاش نامرتبه

2- اول بیایم کارگروه درامد بزاریم یعنی فقط ایدهای درامدی بدیم چرا؟ ببینید من دیشب یه ایده دادم خب ولی کم کم گم میشه وفراموش ولی اگه بحث مخصوص باشه نه بایک مدیرفعال .

حب یادتونه توپست قبل کد گفتم. حالا پیشرفته تر امضا رابدیم به خود کاربر بخره بفروش تبلیغ کنه درآمداش مال خودش ولی 2درصد مال انجمن فقط هم صرف انجمن بشه !

تلگرام: چرا همه مخالفند نمی دونم چرا آقای مدیری یه فکرغلط را تزریق می کنه واونم بد بودن شبکه اجتماعی و......... بعضی هادرامدشون ازتلگرامه. یکی ازاصلها اینه که دیده شویم. ببینید با مشورت با قاصدک یک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ساختیم (البته آزمایشی) این کارش اینه که هر12 دقیقه لینک های جدید همرا بامطالب ومیفرسته تو تلگرام.

لینک به دیدگاه

با سلام

من یه مدتی مدیر بودم و چون تخصص هم داشتم و کلا از کارم لذت میبردم

بعد یه مدت فعالیتم کم شد بخاطر دسترسی به نت بود یا هرچیزی یادم نیست یهویی اومدم فعال بشم دیدم از سمتم برم داشتند بعد طبیعتاً به علت شوک وارده دلسرد شدم و کلا حضورم کمرنگ شد و چیزی حدود یکسال دسترسی به نت نداشتم و الانشم دل و دماغ اون موقع رو ندارم .

خب کاری به باقیه ندارم ولی منو تا اونجایی که یادمه بخاطر فعالیت بالایی که داشتم در زمینه هنر و نداشتن مدیر و نیاز به تغییرهای اساسی در تالار هنر اون زمان انتخاب شدم و کلا هم خیلی سر و سامون گرفت تالار هم کلی اطلاعات بهش اضافه شد در کنار دوستان عزیز یعنی یه طرح مسابقه تشخیصی داشتیم که یک هنر و حدس میزدند و بهشون امتیاز می دادیم و در عوض باید در مورد اون هنر مورد نظر تاپیک مرتبط میزدند دوستان و کلی تالار جدید و سرفصل دار به تالار هنر اضافه شد که همش باعث خوشنودی دوستان بود و هست.

مسئله فقط نبود وقت و نت بود و برای من نوعی مسئله مادی در نظر نبوده و نیست.

هنوزم اگر صلاح بدونند و وقت داشته باشم حاضر به همکاری دوباره هستم .

لینک به دیدگاه

:icon_redface:چی بگم من....

سلام.

ممنونم بابت دعوت معصومه جان...سپاس از تاپیک خوبت...و زحمتات که خودت یکی از بهترینای انجمنی در سمتت...:icon_gol:

------

خودم...

اول که خب عضو شدم واقعا هدف خاصی نداشتم...فقط واس کمک از بچه های معماری عضو بودم...

نمیدونم چیشد شروع کردم به فعالیت....که خب کاربرفعال شدم... 1سال بعد مسئول تالار معماری...که خب همین سمت باعث شد بیشتر فعالیت کنم...که خب راستش لذت میبردم واقعا....هم از فعالیت هم کنار دوستان...

باسامیار مدیر تالارمعماری آشناشدم....من نت نداشتم1 سال....با گوشی میومدم...سام کمک میکرد تاپیک که میزدم ایشون زحمت میکشید ویرایش میکر گاهی....که خب مشکله باگوشی تاپیک زدن بخدا...نتم که برگشت بیشتر بیشتربا سام همکاری کردیم...

که خب سام رفت..:hanghead:

اصلا دلم نمیخواست تالار بخوابه و فعالیتی نداشته باشه....کارم شده بود تاپیک زدن....یکم که گذشت مسابقه عکاسی رو برگزار کردم...علاقه بود....دلزده نمیشدم....حتی با قولی که با سام دادیم که باهم ازانجمن بریم....نشد...1ماه رفتم ولی برگشتم....

باز فعالیتم شروع شد....

که مجله رو با همکاری آقا ناصر تموم کردم....واقعا از بی کسی"دوستان معمار"مجبور شدم از آقاناصر کمک بخوام...که کم نزاشت الحق واسه مجله...

فعالیتم کم شد بخاطر کنکور کارشناسی....

ولی خب از مهر پارسال باز فعالیت کردم که خب مدیران لطف کردن سمت مدیریت تالار معماری رو دادن بهم.....و بعد هم که مدیریت روابط عمومی...

همین...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

منم مثل خیلیا کار دارم درس دارم خانواده دارم....ولی خب اون علاقه به تالار و معماری نزاشت دل زده بشم...:hanghead:

لینک به دیدگاه

لطفا تمام مدیران شرکت کنن.. فقط سپاس نه... :w16:

از 17 سپاس فقط 9 نفر از مدیران ما درمورد مدیریتشون توضیح دادن و ممنونم ازشون..

سپاس

am in,ENG.SAHAND,Farzaaneh,Imaaan,Just Mechanic,Mehdi.Aref,mherdad,Mohammad Aref,S.F,sam arch,sama-sh,seyed mehdi hoseyni,shahdokht.parsa,Tamana73,Yamna 1,آرتاش,زفسنجانی

لینک به دیدگاه
بیایم انتظارات واقع بینانه داشته باشیم

اینجا رویه کلی در اینه که همه مشکلا مشمول مرور زمان بشن و هیچ جوابی اصولا وجود نداره چون ذهنی نیست که خودش رو درگیر جواب دادن بکنه

در همین حد براتون کافی نیست که همچین موضوعی عوض اینکه بهش جواب داده بشه به گفتگوی خودمانی تعبیر شده و جوابی براش ندارند (بازگشتش به گفتگوی آزاد رو بر حسب معجزه فرض کنید)

درود امین جان

میخوام باهم انتظاراتمون رو واقع بینانه کنیم.

خب کجا مشکلی عنوان شده که مشمول مرور زمان بشه؟(لطفا با مثالی مشهود)

ببین گذشته رو به حال وصل کردن درست نیست گذشته گذشت ما الان تو حال زندگی میکنیم و کدوم مشکل عنوان شده که جوابی براش نباشه؟:ws38:

استارتر تاپیک از دید خودشون و به هر دلیلی در بخش خودمونی این تاپیک رو گذاشتن و دنبال کردن که مدیران به بخش صفحه اصلی انتقال دادن که بیشتر دیده بشه و اگر مشکلی هست با هم فکری حل بشه که این هم خودش دلیلی برا پیگیر بودن مشکلات و سعی در حل کردنشون هست.

ما اینجاییم تا با هم به حل مشکلات بپردازیم:a030:

لینک به دیدگاه
همه چیز عزیز

هرچی که فکر کنی اینجا فقط و فقط با قضیه مشمول مرور زمان رفع و رجوع میشه

نتیجش رو هم میبینید که چی و چطور شده

اگر از اول اونجا بوده من اشتباه کردم

وگرنه اونهمه نخبه که به هر دلیلی و با خون دل جمع شده بودند و هر روز شاهد خرابی ها و دلسردی های مختلف بودن برای دیدن حاصل زحماتشون گه گاهی هم شده سرکی میزدن

در مجادله ها و مباحث بعد از مشمول مرور زمان شدن طرف آشنا رو گرفتیم و همون آشنا گفت الان اینجوری شد چرا بعدا با من نه و رفت

برای نمونه

اونهمه تلاش شد برای راه اندازی مجله کهربا

اشخاصی که هیچکدومشون برادران خیابانی نبودن

الان شده ملک اجدادی

این مجله برای من با کیهانی که شریعتمداری سردبیرش هست هیچ فرقی نداره

اینه حاصل تلاش برای اینجا

میوه ای که هر چقدر هم خوش بر و ظاهر باشه وقتی هستش رو کرم خورده باشه هیچ ثمری نداره به غیر از یه به به و چه چه موقت

:icon_gol:

دوست عزیز فکر کنم از شماره اول این مجله صاحب امتیاز و ناشر اون نواندیشان بود. شما در دو شماره از این نشریه بعنوان ویراستار در کنار ما بودین. که اتفاقا من و خیلی از دوستان دیگه هم در این شماره ها بودیم.اکثر افتخارات و موفقیت های نواندیشان و کهربا سالها بعد در اثر ممارست و همکاری خیلی از دوستان بوده. از ابتدای کار تا الان که نزدیکه به انتشار شماره دوازدهم این مجموعه هستیم خیلیا همکاری کردن که میتونید تو شماره های قبل این مجموعه ببنید. از شما و خیلی از دوستانی هم که تاحالا برای این مجموعه کاری کردن تو مناسبتهای مختلف تقدیر شده .این مجموعه ملک شخصی هیچکس نیست و هرکسی میتونه قسمتی از این مجموعه رو پیش ببره.

امین جان شما یکی از مدیران خوب ما بودی خودتم میدونی اون زمان خیلی بهت اعتماد داشتم تاجاییکه بسته آموزشی خودمون رو بهت دادم که قرار بود بعدا باهم کار کنیم اما اون اتفاقا پیش اومد که واقعا سخت بود برای خودم و باور نداشتم. کاش همه ما قبل از اینکه سخنی به میون بیاریم قبلش بیشتر بهش فکر کنیم کمی بیشتر احترام همو نگه داریم . واقعا خودمون هستیم که میتونیم همه چی رو بسازیم.

با عرض معذرت از معصومه عزیز که با این حرفا باعث شدم این تاپیک خوبش کمی منحرف بشه. ایشالا بزودی منم بعنوان عضوی از این مجموعه نظرمو میگم

لینک به دیدگاه

من که گفته بودم میام نظرمو میگم. سوالات زیاد بود و نیاز داشت و فرصت نداشتم.

بخوام واسه همه سوالا یه جوابی بدم شاید خیلی پراکنده بشه. چون بعضی سوالا موضوعات مختلفی هستن. ولی فکر کنم بیشتر مانور روی استعفا و بازنشستگی و کم کار کردن مدیرا و این چیزاس :ws38: که منم رو همین قسمت نظرمو میگم.

اکثر کسایی که بعد یه مدت استعفا میدن یا کم کار میکنن، دلیلشون رو کم بودن وقتشون میگن. از این تعداد یه سریاشون واقعاً شاید فرصت سر خاروندن هم نداشته باشن. ولی یه سریا حالت بهونه میگن. و در واقع دلیلشون بر میگرده به خودشون و خواسته و باورشون که این دسته دوم رو در ادامه میگم:

به نظرم همه چی به خودمون بستگی داره. هدف و انگیزه و علاقه خودمون.

ادم اگه کار بی هدفی رو به مدت طولانی و فقط برای گذروندن وقت انجام بده، دیر یا زود ازش زده میشه. و اصلاً شاید به جایی برسه احساس پوچی و بیهودگی کنه.

وقتی ادم به این مرحله برسه رفتن طبیعی هستش. طرف خسته میشه یا کلا پا میشه میره یا مثل روح فقط میچرخه و حال هیچ کاری رو نداره.

ولی اگه هدف باشه، راه ادامه پیدا میکنه. فعالیت کم و زیاد میشه. گاهی انرژی زیاد و گاهی خستگی هست، ولی در مجموع هست و به فعالیت ادامه میده چون هدف داره.

اگه انجمن هم صرفا به عنوان ابزار تفریحی بهش نگاه بشه، خب قطعا راحتی های شبکه هایی مثل تلگرام رو نداره. تفریح راحت تر طبیعتاً ترجیحش بیشتره. در حالی که انجمن صرفا تفریح نیست. و این بستگی به خود شخص داره.

بعضی وقتام هدف هست اولش، ولی وقتی ادم بهش نمیرسیم سرد میشیم. یکی از مشکلات ما اینه که اغلب هدفا و برنامه ریزی های کوتاه مدت داریم که این مسئله دید و فعالیت ما رو محدود میکنه. ما میگم چون خود منم این مشکلو دارم.

بعضیا هم شاید هدف داشته باشن، ولی تو اولویت چهارم پنجمشون هستش. طبیعتا وقت و انرژی و توان خیلی کمی واسه این اولویت های پایین تر میمونه. هرچقدر کاری تو اولویت بالاتر باشه، رسیدن به هدف های تعیین شده واسش هم سریع تر و امکان پذیرتر هستش. و مسائل حاشیه ای کمتر روی کارمون تأثیر داره.

خود من تو یه برهه انجمن اولویت اولم بود. الان تو اولویت دومم هست و حتی گاهی اوقات به اولویت سوم هم میرسه. طبیعیه که حرکتم به سوی هدفایی که دارم کندتر شده.

و قطعا حضور و فعالیت مدیر تأثیر مستقیم روی حضور و فعالیت بقیه اعضا میذاره. این عنوانها هم مسئولیته. هرچی به قول معروف درجه اون عنوانه بیشتر باشه، مسئولیتش هم بیشتره. و طبیعتاً اولویت انجمن باید واسش بالاتر باشه.

اگه به طور مثال انجمن تو اولویت چهارم یه مدیر ارشد باشه، واسه مدیرا و مسئولای تالار ایکس میشه اولویت پنجم و واسه بقیه اعضای اون تالار هم میشه اولویت ششم. رسما باید گفت بی اهمیت دیگه.

لینک به دیدگاه

ببخشید من چندبار خوندم درست متوجه نشدم، الان برادرتون منظور من بودم؟ :ws3:

من؟ مجله کهربا؟ :ws52: نفر ششم که هیچی نفر شصتمم نبودم و نیستم :ws3: اصلاً ربطی به اون مجله نداشتم و ندارم. نه اسمم بوده نه حضورم نه چیز دیگه :ws52:

تمام پیگیری ها بابت گرفتن مجوزهای مختلفش هم خود مهدی به تنهایی پیش برد و انجام داد. حتی برای تالار صنایع هم راهنمایی کرد به بچه های صنایع که این مجوزها رو برای مجلشون بگیرن (که اون زمان جز مجلات فعال بود) ولی خب خودشون خیلی پیگیر نبودن و نگرفتن دیگه. من خودم که هیچی سایمم تو این مجله نبوده :ws3:

چیزی هم که من از دور دیدم، هروقت اتفاقی افتادی، مجوزی گرفته شده یا ... از همه اعضا که از روز اول همکاری داشتن تا روز آخر تقدیر و تشکر شده. چون اون مجوز و یا موفقیت نه برای شماره اول بوده و نه برای شماره آخر. بلکه برای مجموعه کهربا و مجموعه افرادی بوده که همکاری داشتن.

در مورد ایده نشریه هم (نه صرفا مجله کهربا) مال خیلی وقت پیش و مال همون اوایل کار انجمن هست که هنوز کهربا تهیه نشده بود :ws38: فقط کهربا همت و پشتکار داشت به صورت ممتد توسط دوستان مختلفی که زحمت کشیدن، پیش برده شد و به موفقیت هایی رسید که الان داره.

http://www.noandishaan.com/forums/thread39856.html

6sov03mi8fogh5xieiq.jpg

mtq59stknor2ac8lj7yk.jpg

شرمنده کاملاً بی ربط به موضوع بود. ولی کلاً عجیب بود واسم و مجبور شدم جواب بدم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
متشکرم شخصا از masi eng بخاطر این هشدار مدیری که درزمان بحران مدیر باشه کارش درسته نه درزمان گل وبلبل !

خب به هرحال دوباره شروع کنیم ولی اینبارتجربه هست . بخشها باید مرتب شود یکی هم بخوادنمی تونه بعضی هاش نامرتبه

2- اول بیایم کارگروه درامد بزاریم یعنی فقط ایدهای درامدی بدیم چرا؟ ببینید من دیشب یه ایده دادم خب ولی کم کم گم میشه وفراموش ولی اگه بحث مخصوص باشه نه بایک مدیرفعال .

حب یادتونه توپست قبل کد گفتم. حالا پیشرفته تر امضا رابدیم به خود کاربر بخره بفروش تبلیغ کنه درآمداش مال خودش ولی 2درصد مال انجمن فقط هم صرف انجمن بشه !

تلگرام: چرا همه مخالفند نمی دونم چرا آقای مدیری یه فکرغلط را تزریق می کنه واونم بد بودن شبکه اجتماعی و......... بعضی هادرامدشون ازتلگرامه. یکی ازاصلها اینه که دیده شویم. ببینید با مشورت با قاصدک یک

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
ساختیم (البته آزمایشی) این کارش اینه که هر12 دقیقه لینک های جدید همرا بامطالب ومیفرسته تو تلگرام.

متشکرم..

ولی لطفا اصلا لینک نذارید.. فقط نسبت به سوالاتی که دادم نظرتونو در یک پست بدید.. نه بیشتر.. ما نمیخوایم.. با بحثهای مختلف و نظر دادن بخوایم یه مدیریت رو به چالش بکشیم.. اصلا بحث ماالان شخص خاص نیست و لطفا کسی رو نام نبرید شما موظف هستید درمورد خودتون و سوالا نظر بدید.. و نه دنیای مجازی نه شخص خاصی.. متشکرم.. این نه تنها برای مشا صدق میکنه بلکه برای همه ..

متشکر میشم اگه رعایت کنید...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود امین جان

میخوام باهم انتظاراتمون رو واقع بینانه کنیم.

خب کجا مشکلی عنوان شده که مشمول مرور زمان بشه؟(لطفا با مثالی مشهود)

ببین گذشته رو به حال وصل کردن درست نیست گذشته گذشت ما الان تو حال زندگی میکنیم و کدوم مشکل عنوان شده که جوابی براش نباشه؟:ws38:

استارتر تاپیک از دید خودشون و به هر دلیلی در بخش خودمونی این تاپیک رو گذاشتن و دنبال کردن که مدیران به بخش صفحه اصلی انتقال دادن که بیشتر دیده بشه و اگر مشکلی هست با هم فکری حل بشه که این هم خودش دلیلی برا پیگیر بودن مشکلات و سعی در حل کردنشون هست.

ما اینجاییم تا با هم به حل مشکلات بپردازیم:a030:

لطفا نقل و قول نگیرید.. و تمام نقل و انتقال ها پاک بشه.. هر کس یه نظر همین..

قرار نیست ما اینجا به چالش بکشیم چرافلانی فعالیت کرد فلانی نکرد.. اون یکی مشکل حل کرد اون یکی نکرد..

ما برای هر هر مشکلی یه تاپیک داریم.. سوالات متدوال کاربران انجمن.. مشکلات پیرامون کاربران انجمن.. اینجا بحث حل کردن نیست..

ممنون میشم به عنوان یک مدیر ارشد نقل و قول نگیرید.. و بقیه دوستان.. منم گرفتم مجبور شدم.. دقت کنید اصلا سپاس هم برای کسی نزدم.. چون اصلا بحث تشکر از کسی نیست و بحث اعتراض هم نیست.. فقط جواب و نظر همین.

هرکس فقط یک نظر .. بیشتر نه..

اگه بخوایم چنین تاپیکی اینطور منحرف بشه تبدیل میشه به حل مشکلات انجمن.. ما الان نظرمون و حرفامون چیزه دیگریست...

نه شما همه دوستان...:w16:

لینک به دیدگاه
لطفا نقل و قول نگیرید.. و تمام نقل و انتقال ها پاک بشه.. هر کس یه نظر همین..

قرار نیست ما اینجا به چالش بکشیم چرافلانی فعالیت کرد فلانی نکرد.. اون یکی مشکل حل کرد اون یکی نکرد..

ما برای هر هر مشکلی یه تاپیک داریم.. سوالات متدوال کاربران انجمن.. مشکلات پیرامون کاربران انجمن.. اینجا بحث حل کردن نیست..

ممنون میشم به عنوان یک مدیر ارشد نقل و قول نگیرید.. و بقیه دوستان.. منم گرفتم مجبور شدم.. دقت کنید اصلا سپاس هم برای کسی نزدم.. چون اصلا بحث تشکر از کسی نیست و بحث اعتراض هم نیست.. فقط جواب و نظر همین.

هرکس فقط یک نظر .. بیشتر نه..

اگه بخوایم چنین تاپیکی اینطور منحرف بشه تبدیل میشه به حل مشکلات انجمن.. ما الان نظرمون و حرفامون چیزه دیگریست...

نه شما همه دوستان...:w16:

درود

دوست عزیز تاپیک زدید و جواب خواستید.

امین سوال پرسید و جواب هم میخواد و باید جواب داده بشه همچنان که از جواب ندادن شاکی بود

اینجا گاهنوشته ها نیست که بگیم نقل قول بگیرید یا نگیرید.

بحثی که میشه انتقادی که میشه و حتی پیشنهاد مستلزم جواب هستش تا طرفین به نتیجه برسن.

هر چیزی جای خودشو داره و اگر میخواید گاهنوشته ای پیش ببرید تالار ها و مطالب رو باید به شکلی دیگر نقل میکردید

لینک به دیدگاه
درود

دوست عزیز تاپیک زدید و جواب خواستید.

امین سوال پرسید و جواب هم میخواد و باید جواب داده بشه همچنان که از جواب ندادن شاکی بود

اینجا گاهنوشته ها نیست که بگیم نقل قول بگیرید یا نگیرید.

بحثی که میشه انتقادی که میشه و حتی پیشنهاد مستلزم جواب هستش تا طرفین به نتیجه برسن.

هر چیزی جای خودشو داره و اگر میخواید گاهنوشته ای پیش ببرید تالار ها و مطالب رو باید به شکلی دیگر نقل میکردید

نه اصلا چنین نیست.. لطفا تاپیک رو منحرف نکنید.. درسته ایشون جواب میخواد هرچیزی جایی مکانی دارد.. اینجا بحث جواب دادن نیست به اشتباه فکر کردن کاربران...

و همچنین دوست عزیز اصلا بحث گاهنوشته نیست.. به عنوان یه مدیرارشد شما نباید این حرفو بزنید.. که به من یاد بدید که من چه شکلی و چه فرمی باید پیش میبردم.. میتوانستید انجام میدادید.. اگرچه وقت ندارید...:icon_gol:

و اینکه شما به عنوان یه مدیرارشد مانند تمام کسانی که سمت گرفتید به جای حل مسئله اون چیزی که از شما خواسته شده رو انجام بدید.. نه شورای حل اختلاف بشید..

ایا شما اصلا درمورد وضعیت گذشته و تاکنونتون حرفی زدید.. نه.. پس بحث گاهنوشته رو شما دارید پیش میبرید..

دقت کنید گاه نوشته نقل و قول نداره.. ولی اینجا چون مدیرارشد هستید فکرمیکنید باید چون ارشدید هرجور که شما میخواید پیش ببرید.. اگر چنین است.. خوب چرا سمت یا عنوان میگذارید.. لطفا اگر جوابی دارید نقل قول نگیرید و مراجعه کنید به پی وی من.. و به خودم بگید..

چون نمیخوام تاپیکم منحرف بشه همنطور که مهدی عزیز گفتن.. پس من میدونم که دارم چیکار میکنم.. و میدونید اقا مهدی هم مدیر کل سایت هستن. همین.

سعی کنید و سعی کنیم.. که نسبت به حرفا جبهه نگیریم و تاپیک دیگر رو به رخ نکشیم.. سعی کنیم.. رعایت کنیم.. و انطور که استارتر تاپیک زده پس میدونه چه جوری دوست داره پیش ببره.. بخاطر همین گفتم که در تاپیک ازاد قرار نگیره.. چون بحث ما حل مشکلات نیست.. اینجا .....

اینجا بحث دیگریست...:w16:

متشکرم.. دوست عزیز.

بعداز خواندن تمام نقل و قولها پاک بشن ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...