رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 14: ShErViN

شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟

ارسال های توصیه شده

برای هر کدام از صفات یه نفر رو اسم ببر!از اهالی سایت.... فرهیختگان ؟ :4chsmu1:

1- جدی مهریاس

2- با کلاس حاج احمد ... پیروز

3- شیطون و با نمک مارال !

4- بداخلاق متالیک !!!

5- مهربون مرمر

6- احساساتی خانومی

7- لج درار! دیگه پرسیدن داره ؟ همون که خودت میدونی !!!

گزینه آخر رو متوجه شدی کیو میگم ؟ :4chsmu1:

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 333
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1. اگه یه روزی متوجه بشی اعتقادات دینی خودت تماما اشتباه بوده ولی در عوض اعتقادات دینی دشمنت تماما درست بوده چی کار می کنی؟ اعتقاداتم رو میذارم کنار و به اعتقادات دشمنم ایمان میارم ... دقیقا همون انتظاری که از دشمنم دارم که انجام بده

2. اگه یه نفر عاشقت بشه و تو ازت خوشت نیاد، آیا بهش حق می دی که بازم عاشقت باشه؟ دیگه میل خودشه ! اگه دوست داره من حرفی ندارم ولی سختشه ها :4chsmu1:

3. اگه دو نفر عاشقت باشن و از هر دو خوشت بیاد چی کار می کنی؟ بیخیال بابا ... حالا یعنی من انقدر تحفه ام ؟!

4. اگه n نفر عاشقت باشن و از n-1 اشون خوشت بیاد با اون n-1 نفر چطور برخورد می کنی و با اون 1 نفر باقی مانده چطور؟ سمیـــــــــــــرا ؟! مگه اتاق شیشه ای سیندرلا اومدی دخترم ؟!

5. اگه عاشق یه نفر بشی و اون ازت خوشش نیاد چی کار می کنی؟ اول میسنجم ببینم اون طرف حداقل علاقه لازم رو به من داره یا نه ؟ بعد عاشقش میشم ... شاید خنده دار بیاد اما واقعا از همون ابتدا عاشق کسی نمیشم

6. اگه خیلی پولدار بشی، چی کار می کنی؟ یه جایی خوندم که میگفت خدا نکنه قبل از اینکه آدم بشیم دنیا بهمون رو بیاره

انصافا نپیچوندم دیگه نه ؟ یعنی الان 120 درصد سوالات رو پیچوندم ؟!
:hanghead:

• Like 9
لینک به دیدگاه
بابايي به مامان هم گفتم

گفت 4 شنبه يعني امروز بعد از امتحانش مي اد:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

قربونت برم من الهی بابایی :flowerysmile:

اومدمش مامان جونت :wubpink:

• Like 6
لینک به دیدگاه
احم.... اهم....

سلام سلام

سلام به شوهر گلم:icon_gol:

خسته نباشی شروین گلی:ws37:

ببخشید که دیر اومدما دیگه این امتحانا نمیزارن :icon_redface:

حالا اومدم با سوالام

سلام همسر گلم ... به خدا همه میدونند چقدر دلم میخواست تو توی اتاق شیشه ای من بیای ... خوش اومدی خانم گلم
:icon_gol:

• صندلیت تا الان چطور بود؟ اینجا که صندلی نیست ! اینجا اتاق شیشه ایه که الان البته تهویه مطبوعش هم کار میکنه !!!
  • سخت ترین سوالارو کی پرسید؟ شیما ! یه تنه 270 تا سوال ازم پرسید !!!
  • آسون ترین سوالا رو کی پرسید؟ بازم شیما ... بعضی سوالاش خیلی آبکی بود زود جواب دادم !
  • اولین نفری که بهت درخواست دوستی داد تو انجمن کی بود؟ واقعا یادم نیست اما هر کی بود دستش درد نکنه
  • اولین نفری که بهش درخواست دوستی دادی کی بود؟ بابا اینا رو یادم نیست خب ترانه جونم :hanghead:
  • بهترین دوستت تو انجمن؟ بذار از بین بچه های انجمن بگم که تو فرهیختگان نیستند . بهترین دوستم آقا رضاست ... rezamtjame
  • تا حالا به آدمین شدن فکر کردی؟:ws2: فکر که کردم ... حتی براش طرح هم دارم
  • روزانه چند ساعت تو اینترنتی؟ شاید بین دو تا 3 ساعت
  • بالاخره احم درسته یا اهم ؟:ws52: قربونت برم من الهی ... عاشق همین لنگه به لنگه گفتنتم من :icon_gol:
  • چرا تو فرهیختگان ننشستی رو صندلی داغ ؟! همین جا هم به اندازه کافی سوال بارون شدم ! اونجا اگه بشینم دیگه سرور انجمن جواب نمیده !!!

خیـــــــــــــــلی خوشحال شدم که اومدی

• Like 9
لینک به دیدگاه

• چی شد که خواستی من زنت بشم تو انجمن؟:icon_gol: ای جانم... خب بس که تو خانم و نجیب و ماه بودی :icon_gol:
  • خداییش از این که منو انتخاب کردی به عنوان همسر مجازیت پشیمون نیستی ؟:ws3: نه ! برای چی پشیمون ... همسر به این خوبی دارم ... کلی خانواده خوش بخت داریم برای خودمون
  • اگه منو انتخاب نمیکردی و کلا من نبودم دوست داشتی کی جای من زنت بشه ؟ مگه زن گرفتن الکیه که اگه تو نباشی یکی دیگه ! دیگه از این حرفا نزنی ها خانمی :wubpink:
  • میدونی سالگرد ازدواجمون نزدیکه؟ اگه گفتی چه روزی بود؟:ws37: وای نه ترانه راس میگی ؟ سالگرد ازدواجمون کیه ؟ آخ من چقدر فراموشکارم ... حتما بهم بگو میخوام تو اسکادران یه جشن باشکوه بگیرم
  • حلقت الان دستته ؟:banel_smiley_4: میشه دستم نباشه ؟ :icon_redface:

من به تو نه نمیگم ... نه ! به تو نه نمیگم :2rqfst4:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام شروین خان.خوبی؟نه خسته!

من اولین پستمو اینجا دارم می نویسما:a030:

چرا کسی اینجا رو به من معرفی نکرده بود؟!:w00:تازه لینکشو تو امضات اونور دیدم و پرسیدم و فهمیدم اون مدت که انجمن قاط زده بود همه اینجا بودن!اصن نیو که نباشه هیشکی منو تحویل نیگیره:ws44:

-از رشته ای که خوندی راضی هستی؟

-دوست داشتی معماری میخوندی؟

-با چه دیدی به بچه های معماری نگاه میکنی؟شما هم مث بقیه میگی معماریا خودشون و میگیرن؟:w00:

-به کارای هنری علاقه مندی؟

-تنوع رنگیو حال میکنی؟:ws3:

-اینجا هم ازون آهنگا برای پروفایلا درست میکنی؟

-من تا چه اندازه میشناسی؟و در همین حد شناختن چه برداشتی داری؟

-چقدر دلت برای نیو تنگ شده؟موافقی که جای خالیش حس میشه؟:ws44:

- به نظرت ماها به عنوان دوست مجازی (و من تا حدودی غیر مجازی)چقدر میتونیم کمکش کنیم؟

خب بخشین مزاحم شدم:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

• خواهر داری؟ آره ... یه دونه . از من بزرگتره
  • علیرضا خوبه ؟ سلام میرسونه ... دیگه اصلا کلا یادش رفته فرهیختگان رو !!!
  • با هم دعوا میکنین؟ نه بابا برای چی ! ما با هم کلی تفاهم داریم !
  • اون بهت دستور میده یا تو به اون ؟:ws3: دستور که نه ! ولی خب در قالب تفاهم نامه هایی که امضا کردیم یه سری کارها رو برای همدیگه انجام میدم !
  • بچگیاتون کدومتون مامانتو بیشتر اذیت کردین ؟ من !!!! علیرضا بچه آرومی بود ...
  • تو دنیای واقعی هم همینقدر اکتیو و شیطون و باحالی؟:a030: باحالی که از خودتونه ولی شیطون و اکتیو رو آره ... احتمالا همینجوریم ! :62izy85:
  • چرا اینقدر دوست داری جیگر بقیه رو بخوری؟:ws2: نه بابا بقیه چیه ! فقط جیگر توی جیگرطلا و دو سه نفر دیگه رو دوست دارم بخورم :wubpink:
  • تا حالا آشپزی کردی؟ یه بار ماکارونی پختم اونم با علیرضا با هم بودیم ! تازه خواهرم هم مدام زنگ میزد و نظارت از راه دور میکرد !
  • بقیه در مورد دست پختت چی میگن ؟ کلا فقط یه بار آشپزی کردم که اونم خوب شده بود . خوشمزه ترین ماکارونی بود که تا حالا خورده بودم !!! :4chsmu1:
  • چه غذایی رو بیشتر دوست داری؟ کوبیده با ریحون و نون سنگک داغ

جیگررررتو :rose:

• Like 9
لینک به دیدگاه

• دوست داری همسر آیندت رو خودت انتخاب کنی یا خونوادت ؟ خودم انتخاب کنم ولی موافقت خانواده برای ادامه زندگی خیلی مهمه .
  • فکر میکنی چادر حجاب کامله یا نه بدون اون هم میشه حجاب داشت؟ بدون چادر هم میشه حجاب کامل داشت . چون حجاب کامل کاملا مشخصه و بدون چادر هم میشه استانداردهای اون رو رعایت کرد اما من باز مخصوصا دختر چادری رو خیلی میپسندم :icon_gol:
  • طرح مبارزه با بدحجابی رو قبول داری؟ چرا ؟ مبارزه با بدحجابی رو قبول دارم چون واقعا این مسائل رو نباید دست کم گرفت ... خیلی از انحرافات که حتی فکرش رو هم نمیکنی به کجا میکشه از همین جا ها شروع میشه ... اما مبارزه درست و منطقی ...
  • به نظرت تا حالا گشت امنیت اخلاقی به من گیر داده ؟! نه بابا ! به زن من ؟ جدی گیر داده ؟ بگردم الهی ! :flowerysmile:
  • یه سوالی همیشه تو ذهنم هست که هیچ وقت هم یه جواب خوب نگرفتم براش ، میخوام از تو هم بپرسم : وقت خوندن نماز ما خانوما باید چادر سرمون کنیم و حجاب کامل داشته باشیم ولی برای مردا این طور نیست ؟ چرا؟ مگه خدا مرده ؟ مرد هم باید حجاب خاص خودش رو داشته باشه . مثلا شلوار بالای زانو برای مرد در هنگام نماز ایراد داره ... یه بار جلوی یه جمع که همه هم محرمت باشند بدون چادر همون حرکات رکوع و سجود رو انجام بده . فکر کنم جواب سوالت رو بگیری :icon_gol:
  • نماز صبح میخونی ؟ اگه آره خودت بیدار میشی یا باید یکی بیدارت کنه؟ سعی میکنم بیدار بشم البته با زنگ موبایل ... اولش شاید سخت باشه اما وقتی نماز صبح رو میخونی حس خیلی خوبی داری
  • امسال هم میری اعتکاف ؟ اگه خدا بخواد آره ... خیلی ایام خوبیه :icon_gol:
  • تا حالا چند بار رفتی اعتکاف ؟ پارسال اولین بارم بود ترانه :icon_redface:
  • شب لیله الرغائب چه آرزویی میکنی؟ بذار این یکی رو نگم خانم گل باشه ؟ :wubpink:

:wubpink: انصافا من سوالا رو میپیچونم ترانه جونم ؟

• Like 8
لینک به دیدگاه

• در روز چقدر sms میدی ؟ بستگی داره که چقدر اس ام اس برام بیاد چون من معمولا فقط جواب اس ام اس میدم !
  • آخرین اس ام اسی که تا این لحظه برات اومد مضمونش چی بود؟ شب بخیر ... خوب بخوابی ! :icon_gol:
  • مدل گوشیت چیه ؟ سونی اریکسون k-800
  • تکیه کلامت ؟ دیگه دیگه :4chsmu1:
  • یه شوخی با من؟ جیگرررتو خام خام بخورم من آخه ... :62izy85:
  • یه شکلک واسه من ؟ :wubpink:
  • یه انتقاد از من ؟ خب تو ماهـــــی ... از چیت انتقاد کنم من ؟!
  • یه سوال ازم بپرس؟ سمیرا که بهت خبر داد شروین نمیتونه بیاد فرهیختگان بعد از خواست یه کاری بکنی ولی تو گفتی نمیشه . یادته ؟ چرا نمیشد ؟ :icon_redface:
  • نظرت در مورد عکس آواتارم ؟ من اون عکس آواتارت که وقتی اومدم خواستگاریت داشتی رو خیلی دوست داشتم ... میشه دوباره بذاریش ؟
  • نظرت در مورد پروفایلم ؟ رنگش نمیشه سفید باشه ترانه ؟ :wubpink:

جواب اون سوال رو برام پیام خصوصی کن :flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه
چند تا سوال میپرسم که ببینم قوه تخیلت چقدر بهت راست میگه :

به نظرت من چه شکلی ام :

• لاغر یا چاق ؟
  • قد بلند یا کوتاه ؟
  • سفید ، سبزه یا ...
  • رنگ چشم ؟
  • خشکل یا زشت ؟

خب بذار ببینم ...

به نظرم یه دختر بیشتر لاغر ، قد متوسط ، سبزه ، چشم قهوه ای روشن و با نمکی ... درست گفتم ؟

---------

• منو چقدر میشناسی؟ یه دختر ساده و بی شیله و پیله که اصلا مغرور نیست و این خیلی خوبه

:rose:

• Like 8
لینک به دیدگاه

63 درصد اینجاست ! 63 درصد اینجاست !!! :2rqfst4:

یهو دیدم تو نظرسنجی 63 درصد بچه ها به گزینه آخر رای دادند ذوق زده شدم !:4chsmu1:

خب دیگه لوس بازی بسه ! سوالا رو بپیچونیم !!!

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

درسته که خردادی ها مظلومن و باهوش و دوشخصیتی(سه تاشو خودم قبول دارم آخه هستم)

چرا دلت نمی خواد حرفه ای ترین قاتل جهان شی(من دلم میخواد شم)

اگه یهو قاتل شدی اولین نفر که می کشی کیه

اگه تو آمریکا به دنیا اومده بودی به نظرت الان دینت چی بود

آیا توانسته ای خدا به صورت کامل اثبات کنی

اگر قران وجود نداشت مسلمان می موندی

آیا حکومت الان آن چیزیه که قران می خواد

دلت می خواد الان بمیری

اگه اطلاعات ایران اشتباهی بگیرنت به جرم جاسوسی به زور هم ازت اعتراف بگیرن چیکار میکنی(این یکی سوال رو نپیچونی)

به نظرت رهبر بعدی کیه

اگه رفسنجانی باشه چیکار میکنی

اگه یه اصلاح طلب باشه چی (بعیده)

مرجع تقلیدت کیه تا حالا عوضش کردی

به نظرت اون دنیا جز بهشتیانی یا جهنمیان

ااگه سوالای سخت بپرسم جواب می دی یا می پیچونی

کدوم امامو بیشتر دوس داری

چرا بعضی از امامارو کمتر بهشون احترام می ذارن با اینکه اماما فرق ندارن فقط نسبت به زمانشون عمل کردن یعنی جاهاشون رو عوض می کردند عملکردشون یکی بود

حال سوالای سخت رو می ذارم برا بعدا

• Like 4
لینک به دیدگاه

خوب

نظرت درباره ی کلمات زیر

ایران

آمریکا

اسراییل

کارگر

و کارای زیر

شاه شدن

کشتن

کودتا

جنگ

به نظرت من چه جور آدمی هستم

خودت چه جور آدمی هستی (تعریف از خود مشکل نداره)

اگه مخالفت یه چیزی رو درست بگه قبول می کن یا بهونه می آری

دلت می خواست شاه کل جهان بودی

تا حالا شده از خدا نا امید شی

از چه نوع آدمی بدت می آد

از چه نوع آدمی خوشت میاد

نظرت درمورد مناطق محروم(یعنی قسمت های ما) چیه

چرا طرفما یه عده پیاده ان یه عده سواره

چرا همه چیز سیاهه

تا حالا خواننده های زیر رو به آهنگشون گوش دادی از کدوم خوشت اومده به ترتیبی که پیش خودم اولویت دارن می نویسم

1 شاهین

2 همای

3 نامجو

4 شجریان

از این سبک ها کدوماشو بیشتر دوس داری

رپ

سنتی

سنتی

پاپ

• Like 3
لینک به دیدگاه

اسم چند تا از بچه های انجمنو میگم ، اولین کلمه ای که در موردشون میاد به ذهنت رو بگو :

• سمیرا ها ها ها ها !
  • امیر داداشی
  • احمد احسان خواجه امیری
  • علیرضا پرچم
  • مهدیس تاتاشی !!!
  • آرام خانم دکتر
  • احسان برژینسکی
  • محمد ( آدمین ) دلسوز
  • سروش حرفه ای
  • ترانه خانم خانما
  • مارال ( با اجازه ترانه جونم مارال رو خودم اضافه کردم ) متعادل

:rose:

• Like 6
لینک به دیدگاه
1.بلدی برقصی ؟ مثل تو که اصلا ! در واقع کلا بلد نیستم ! :hanghead:

2.اگه بخوای یکیو تو انجمن به فضا پرت کنی اون کیه ؟ بذار نگم که بعدا هیجان زده بشه وقتی خواست پرت بشه !

3.سیاره مورد علاقت ؟ زمین ! :icon_gol:

4.به نظرت سال 2012 اتفاق بدی میفته ؟ کدوم سال رو سراغ داری که توش هیچ اتفاق بدی نیافتاده باشه ؟

5.صدای کدوم خواننده رو بیشتر دوس داری؟ صدای محمد اصفهانی

6.گواهینامه داری؟ یه پنج سالی میشه

7.یکی از خصوصیات اخلاقیت که فکر میکنی خوبه؟ خونگرم بودن

یکیش که فکر میکنی بده؟ لجباز بودن

8.چپ دست یا راست دست؟ چپ دست ! :a030:

9.چه سوالی دوس داشتی بکنن ازت ولی نکردن ؟ والا همه جور سوالی کردن از ما دیگه چیزی نمونده !

10.چقدر خودتو قبول داری؟ نزدیک به 90 درصد ! کمپوت اعتماد به نفسم من !!! :4chsmu1:

ترانه جان واقعا زحمت کشیدی که اومدی عزیزم
:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...