رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 14: ShErViN

شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟

ارسال های توصیه شده

اصلا !!!!!!!!!!!!! :banel_smiley_4: ......... :4chsmu1:

1-خودت چه رنگی هستی ؟ مشکی متالیک ! صد بار این سوال رو پرسیدند !!! :banel_smiley_4:

2- بدترین اخلاقت ؟ لجباز میشم بعضی وقتها

3- بدترین اخلاق من ؟ من تا حالا اخلاق بد ازت ندیدم !

4- چرا نمایشگاه خودرو فرهیختگان رو ادامه ندادی ؟ تالار علوم دفاعی که باز شد فرصت کافی نداشتم

5- فضای انجمن نواندیشان رو چطوری میبینی ؟ خیلی عالیه ... جدی میگم

6- تا حالا با ماشین تصادف کردی ؟ بله ! :hanghead:

7- اسم بچه تو چی میذاری ؟ اگه پسر باشه میثم و اگه دختر باشه مهسا

8- به نظرت حجاب تو ایران اجباری ؟ خب اجباریه دیگه ! سوال داره ؟؟

9- برنامه مبارزه با بی حجابی خوبه ؟ به این صورت ضربتی رو نمیپسندم . جواب نمیده

10 - حريم خصوصي توي ايران خوب تعريف شده؟ از خیلی از کشورهای غربی بهتر تعریف شده

فعلا:icon_gol:

پسر خوبی بودی ، یه گلویی تازه کن:a030:

7yd8llj.jpg

دستت درد کنه خانم گل ... بالاخره یکی به داد ما رسید ! :wubpink:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 333
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Doctor_Shovan مهمان

سلام شروینی

خوفی ؟

منو نمیبینی چقدر خوشحالی ؟؟

من را در این موارد به دوستان معرفی کن هر کدوم حد اقل در یه خط با خط ارغوانی !

1.. نحوه تا پیک زنی

2.. دقت در ایجاد موضوع

3.. تعصب بر روی تاپیک

4.. جواب گویی پست های تاپیک خود

5.. شرکت در تاپیک های دیگران

6 . سرکشی به همه جای سایت

7. فعالیت با توجه به وقت و محدویت

8. اسپم به نسبت پست های مفید

9. علاقه داشتن به این عناوین کاربری مجازی

10.. عاشقانه سرودن

11.. پر رو بودن

12. اگه لازم باشه کوتاه میام یا نمیام ؟

13.. به نظرت چرا اینجا رو ترجیح دادم و چرا دوست ندارم در اینجا در بحث هایی که حتی مجاز هم هست چه مذهبی چه سیاسی شرکت کنم ؟

14 فکر میکنی الان 2/3 نفر ادم هایی هستند که اینا رو میخونند فکر میکند تو داری واسه من نوشابه باز میکنی .. میخوای بهشون بگم اقا خانم برین به دعواهاتون برسین ما وقت نداریم فعلا نوشابه رو عشقه ؟؟

15. من نمیگم خودت بهشون بگو

16 .. یه صلوات بفرست

17 برای همه ی دوستان اینجا و اونجا دعایی بکن .

18 ..یاعلی

لینک به دیدگاه

سلام.. اومدم..

ولی همه سوالا رو که ازت پرسیدن.. من چی بگم؟

1. نظرت راجبه من؟

2. اعتماد به دیگران؟

3. تنفر؟

4. احساس ناامنی؟

5.دروغ؟

همینا فعلا"..

می دونی که.. الان سوال خاصی به ذهنم نمی یاد

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای بابا پرسیدنیارو که پرسیدن ....چی از خودمون در کنیم که نه تکراری باشه نه چرت!!! :ws43:

واقعا خدا بهم رحم کرد که پرسیدنی ها رو پرسیدن ! :w58:

اوکی لتس گو!....

سوالاته سیندی شناسی:

1. منو میشناسی؟ چقد؟ در واقع اولین باره افتخار آشنایی شما نصیب ما شده !

2. تاپیکامو خوندی؟ نه والا ! چند تاش رو بذار تو پروفایلم :icon_redface:

3. نظرت راجبه خودم و آواتورم و شباهتم با اون؟!:ws43: حالا هی من بگم تو رو نمیشناسم تو هم گیر بده !

چون زیاد منو نمی شناسی سوالای اون بخش تمومید:Ghelyon: خدا رو شکر !!!

سوالاته معنا شناختی:

1. رابطتت با خدا چطوره؟ تو یه روز به طور مفید چقد بهش فک می کنی؟ چند بار میگی خدایا شکرت؟ واقعا به این اعتقاد دارم که اگه رابطه ام رو با خدا اصلاح کنم خدا رابطه ام رو با بقیه اصلاح میکنه

2. کی و سر چه موضوعی وجوده خدارو عمیقا حس کردی؟آیا همه نیازاتو از خدا میخوای یا از واسطه ها(پیامبرو امامو ...)؟ البته توسل هم میکنم ولی باز هم از خدا خواستنه دیگه . من همیشه وجود خدا رو عمیقا حس میکنم ...

3. به قسمت معتقدی؟اگه معتقدی،این موضو باعث نمی شه که در مورده رسیدن به هدفات کمی شل عمل کنی؟ اگه نه چرا؟ معتقدم ولی باعث نمیشه در رسیدن به اهدافم شل بشم. خیلی وقت های قسمت هست که اگه تلاش کنی به هدفت برسی

4. اعتماد به نفس که داری؟! چقد؟ چه واژه هایی و چه کارایی اعتماد به نفستو بالا میبره؟ تا حد نیاز اعتماد به نفس دارم . تا اون حد که به غرور منجر نشه . توکل به خدا اعتماد به نفس رو خیلی زیاد میکنه

5. دروخ میگی؟ زیاد؟ قبول داری دروخ یه نوعه خودفریبیه؟ سعی میکنم تا جایی که ممکنه دورغ ( دروخ ! ) نگم و قبول دارم دروغگو اول به خودش دروغ میگه

6. تا چه اندازه باعثو بانیه شکست یا ناکامیاتو (اگه داشتی که داری:ws43:) رو خودت میدونی؟ سر رشته زندگیت دسته خودت هس؟ نمیتونم آمار قطعی بدم . بستگی به شرایط داره که باعث شکست چه عاملی بود .

7. آیا قبول داری وجوده تمامیه آدما متعالیه چه پست تریناشون چه بهتریناشون؟ این تفک چه تاثیری روی برخودت با شخصیت آدما میزاره؟ اگه فطرت اصیلشون رو در نظر بگیریم بله درسته . اما این فطرت گاهی اونقدر زیر گناه مدفون شده که اصلا دیده نمیشه !

8. وختی از یکی بدجوری عصبانی میشی چیکارش می کنی؟ فشش میدی؟ کتکش میزنی؟ یا به رو خودت نمی یاریو بعدا بدجوری پوزشو میزنی؟ دیگه باهاش کاری ندارم ... بهش اهمیت نمیدم و میدونم بالاخره از این بی اهمیت بودنش حسابی حالش گرفته میشه !

9. کتابای روان شناسی خوندی؟ چندتا؟ نام ببر!!! کدومش بهتر بودش؟ نه ! راستش اصلا خوشم نمیاد از کتابای روانشناسی . خیلی بازاریه !

10. اهل خیال پردازی هستی؟ با خودت حرف میزنی؟رویاهاتو به صورت مجسم شده چندبار در روز میبینی؟ خیالپردازی شاید بکنم اما در دنیای بیرون واقع نگرم

11. کودکه درون چیه؟ حسش کردی؟ آره ! وقتی با خودم تنهام انگار حسش میکنم ...

12. چه چیزایی راجبه قانون جاذبه میدونی؟ مستند سکرت رو که دیدی؟ آیا از قانون جاذبه نتیجه ای گرفتی؟ لطفا بگو! مستند سکرت چیست !؟ ندیدم ! این قانون جاذبه که گفتی مربوط به گرانش زمین میشه ؟

13. آیا قبول داری که توی این دنیا هیچ چیزی به طور قطع ماله تو نیس؟آیا میدونستی که هیچ چیزیو نمی تونی تصاحب کنی و فقط برای مقطعی از زمان در اختیاره توئه؟ صد در صد مالکیت انسان بر همه چیز حتی بر جسمش قراردادیه

14. اهل کمک هستی؟دلسوز چی؟ آیا وختی ببینی یه بچه 8 ساله با تمامه جونو انرژیش و البته با علاقه داره کفشای یه مردو واکس میزنه و با صورته واکسیه سیاه شده به تو نگا می کنه و لبخند میزنه چه حسی بهت دست میده؟ چه قشنگ توصیف کردی ... اینجوری که تو گفتی فکر کنم منم یه لبخند درشت بزنم و حسابی انرژی بگیرم

15. دوس داری وارسته از همه چی باشی؟ یا نه تمام دل مشغولیات و محدودیاتاتو دوس داری؟! قطعا همشون رو دوست ندارم اما اونقدر اراده ام قوی نشده که از همشون دل بکنم

16. آیا تا حالا تونستی با تمرکز کردن روی فکره یه نفر توش نفوذ کنی؟ تو فکرش نتونستم اما تو دلش چرا

17. میگن آدمایی که میتونن به راحتی مردمو ببخشن روح بزرگی دارن..فک می کنی کلیدای بخشودگی چیاس؟ یه دل بزرگ که به این زودی پر نشه

18. خب دیگه حسش نیس این مدلیارو ادامه بدم بریم تو یه فازه دیگه!:Ghelyon: برو بریـــــــــم :62izy85:

سوالاته زنگ تفریح:

1. فیلم نیگا می کنی؟ جدیدترین فیلمی که دیدی چی بودش؟ راجبه فیلم دیدن آپ تو دیتی یا نه؟ اصلا آپ تو دیت نیستم . آخرین فیلمی که دیدم تو سینما دایره زنگی بود

2. عشقی،جنگی،ترسناک،خونوادگی ....تو چه مایه هایو دوس داری؟چرا؟ فیلم نمیبینما ! مستند رو ترجیح میدم

3. شده فیلم ترسناکیو ببینیو بترسی؟ فیلم Paranormal Activity رو دیدی؟ ای وای سیندی ! در مورد فیلم نپرس !!!

Paranormal-Activity-512x502.jpg

4. گیم بازی می کنی؟ از سری های تام رایدر چیزی بازی کردی؟ تام رایدر نه . بیشتر ماشین سواری بوده و مخصوصا نید فور اسپید

5. اهل معما حل کردن هستی؟ حل جدول رو دوست دارم . معماست دیگه نه ؟

6. دوس دخمل داشتی؟ چندتا؟ ای شیطون بلاها ! شما دخترا چقدر از این سوالا میپرسید ؟

7. به نظرت من فضولم؟ نوچ!:persiana__hahaha: ای جانم ! :wubpink:

8. چند بار تو زندگیت پشیمون شدی؟ فک می کنی تا چن درصد از فرصتای خوبو از دس دادی؟ فرصت های خوب رو معمولا نمیفهمی که از دست دادی . خیلی بی سر و صدا از کنارت میگذرند . اما بعضی وقت ها از اینکه به کسی لطفی کردم که لیاقتش رو نداشته واقعا پشیمون میشم

9. آدم خوش شانسی هستی به نظر خودت؟ خب ... آره . بدشانس نیستم واقعا

10. احساس مفید بودن می کنی یا نه؟ جوری هستی که مادرت بتونه بهت تکیه کنه یا نه؟ چرا گفتی مادرم ؟ سعی میکنم کمک پدرم باشم :icon_gol:

فعلا میرم استراحت....شاید بازم اومدم!! :wubpink:

اولش دیدم این همه سوال پرسیدی گفتم واویلا ! اما واقعا سوالای قشنگی پرسیده بودی :flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اصلا کافی نبود با آیه و روایت جواب نده ، توضیح از خودت ،فکر کن من اسلام رو قبول ندارم ! ای بابا مگه نمیبینی دارم همه سوالا رو میپیچونم ؟!

پس یه سری هاش رو دوباره می پرسم

1- خدا چندتاست و چرا ؟ برای پذیرفتن یک امر شهادت دو مرد عادل کافی است . اینکه 124 هزار پیامبر گواهی دادند که خدا یکتاست برای پذیرفتن آن کافی نیست ؟

2- چرا اسلام ؟ دین اسلام آخرین ورژن ادیان الهیه و به طبع پیشرفته ترینشون . حتی این رو خیلی از دانشمندان غیرمسلمان هم قبول دارند

3- از کجا معلوم اسلام دین آخره؟ حداقل تا حالا که آخرین دین بوده

4- و لتکن منکم امه یدعون الی الخیر و یامرون بالمعروف و ینهون عن المنکر ( چه قدر رعایت می شه ؟ خودت چقدر رعایت کردی ؟ ) مخصوصا امر به معروف رو سعی میکنم رعایت کنم و از غیبت کردن هم خوشم نمیاد اگه ببینم کسی غیبت میکنه هم بهش تذکر میدم

5- حالا بگو این جمله از دکتر شریعتی یعنی چی؟

"حرف هایی است برای نگفتن.ارزش واقعی هر انسانی به حرف هایی است که برای نگفتن دارد ."

این جمله رو با جمله امام علی متناظر میدونم . آن چیز که نمیدانی نگو و هرآن چیز را که میدانی را نیز بر زبان نیاور . چیزی که فقط تو میدونی مثل کالایی است که فقط در انحصار توئه .

6- نظرت درباره دکتر شریعتی چیه ؟ من دکتر شریعتی رو خیلی قبول دارم . یه اسلام شناس متعهد بود اما بعضی ها روی روحانی نبودن ایشون اصرار دارند تا نشون بدن عالم دینی میتونه روحانی هم نباشه که این موضوع جالب نیست

7-فرض کن من یه آدم لائیک که خدا رو به هیچ وجه قبول ندارم و تا یه حدی هم ماتریالیست(ماده گرا)هستم و میگم ممکنه 0.0000000001% احتمال داشته باشه که این جهان به این صورت که هست به صورت کاملا تصادفی به وجود آمده باشه !اون وقت تو به عنوان یک موحد از چه راه دیگه ای میتونی برای من خدا رو اثبات کنی ؟ از این راه که 99.999999999 % این جهان تصادفی به وجود نیومده بلکه یک نیروی ماورایی اون رو به وجود آورده . دیگه آدم عاقل خودش بین این دو احتمال تفاوت قائل میشه .

8- چرا به یک کار میگیم این کار بده ؟ واون کار ،کاره خوبیه ؟یعنی واقعا دلیلش چیه که بعضی چیزها بد تلقی می شن ؟مثلا چرا قتل بده ؟ من میگم خوبه !تو میتونی برای من اثبات کنی که این کار بده ؟ یه سری کارها به طور مطلق خوب یا بد هستند مثل نیکی کردن که اثرش کاملا مشخصه که خوبه یا بد . از اثر کاری که برجا میذاره میشه فهمید کار خوبه یا نه

9- نهایت آرامشت کی اتفاق می افته ؟ بعد از نماز عصر

10- عاشق شدن یعنی چی ؟ و به کی می گن عاشق ؟ در این مورد اصلا تجربه ندارم ! این سوالت رو میپیچونم

سوالایی پرسیده بودی ها مرتضی !

• Like 3
لینک به دیدگاه

ای کاش اتاق شیشه ایت تو زمانی بود که بیشتر میتونستم بیام انجمن:hanghead:

:ws37:خسته نباشی با این همه سوالی که پرسیده شده و جواب دادی:mornincoffee:

1-احساست رو راجع به این کلمات بگو:

مادر

پدر

دوست

دریا

کویر

عشق

2-اگر بخوای یک شعر رو به تمام اونایی که دوستت دارن و دوسشون داری تقدیم کنی اون چه شعریه؟

3-شده دلت بخواد قسمتی از گذشته رو پاک کنی؟چرا؟

4-شده دلت بخواد با همه وجود حتی چند ثانیه به یه قسمتی از گذشته برگردی؟چرا؟

5-اگه با کسی روبرو شی که خیلی عجیب و غریب در عین حال با استدلال وجود خدارو منکر میشه و تو رو به بحث میکشونه چجوری سعی میکنی بهش جواب بدی؟

6-تاحالا شده سوالی برات پیش بیاد که هیچ وقت نتونسته باشی دلیلشو بفهمی؟

7-وقتی با آدمای بی چشم و رو روبهرو میشی عکس العملت چیه؟

8-تا حالا شده خسته شی از ادامه دادن زندگی؟آره یا نه توضیح هم بده واسه جوابت(امیدوارم نشده باشه هیچ وقت:icon_gol:)

9-چه چیزی بیشتر از هز کار دیگه بهت آرامش میده؟

10-امیدوارم بتونم بازم بیام:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

خب خب

برین کنار من اومدم

میبینم که شروین هموز زندس

حالا اتاق شیشه ای رو رو سرت خراب میکنم

1- بچه که بودی خجالتی بودی؟

2- الان چی؟

3- بچه بودی از چی میترسیدی؟

4- با چی استرس میگرفتی؟

5- تو مدرسه چند بار کتک خوردی؟

6- شیطنت کودکید چی بود؟

7- چند بار از ناظمتون اخطار گرفتی؟ برای چی؟

8- معلماتو دوست داشتی؟

9- با مامان بابا صمیمی بودی؟

10 تو بچگی کی رو بیشتر از همه دوست داشتی؟

اینا همه مال کودکی و دوران ابتداییه ها

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوباره سلام

البت نه دوباره چون اونبار سلام نکردم

1- دوست داری به گذشته برگردی؟به کی؟

2- اگه به گذشته برگردی کدوم قسمت زندگیتو تغییر میدی؟

3- تاحالا کاری کردی که پشیمون بشی بعدش؟ چی و کجا؟

4- دوست داری ازدباج کنی؟

5- همسرت باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟

6- بعد ازدباج به همسرت میگی انجمن بودی و چه آتیشایی سوزوندی؟ یوزر پسوردتو بهش میدی؟

7- اگه بخوای از بین دخترای انجمن یکی را انتخاب کنی اون کیه؟

8- برای ازدباج یا د...؟

9- به نظرت میشه از روی سوالای من به شخصیتم پی برد؟ بچه ها رو چی؟

10- شخصیت من چطوریه؟ نظرت در مورد قبل و بعد دیدن سوالا

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلامممممممم

1.امروز نهار چی خوردین؟

2.بزرگترین آرزوت چیه؟

3.چه گلی رو از همه بیشتر دوست داری؟

4.چه کسی رو از همه بیشتر تو زندگیت دوست داشتی و داری؟

5.تا حالا عاشق شدی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلامممممممم

1.امروز نهار چی خوردین؟

2.بزرگترین آرزوت چیه؟

3.چه گلی رو از همه بیشتر دوست داری؟

4.چه کسی رو از همه بیشتر تو زندگیت دوست داشتی و داری؟

5.تا حالا عاشق شدی؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بابايي من اومدم از نو...:62izy85:

سلام به روی ماهت از نو :flowerysmile:

1-کی دوست داشتی بیاد اینجا که نیومده هنوز؟ ترانــــــــــه ... صداش میکنی ؟ :hanghead:

2--یکیو حلال کنicon_love.gif من کینه ای نیستم که بخوام حلال کنم . میبخشم اما فراموش نمیکنم

3-مثل من از سوسک میترسی؟icon_neutral.gifنه مثل تو !!!! :4chsmu1:

3-نظرت در ارتباط با اين عكسا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یاد خودت افتادم ! :wubpink:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یاد همونی که در موردش باهم تلفنی صحبت میکردیم افتادم ... که گفتم چه آدم نامردیه !

4- نظرت زاجع به این جمله ها:

1. من رفتم میروم جایز نیست دیگه اوج خستگی یک نفره ...

2.کی شود بار دگر گرد هم آییم همه؟ انجمن فرهیختگان ایران سابق ؟

3. دلتنگی های آدمی را باد ترانه ای می خواند یاد نسیم سرد دم غروب افتادم

4.عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید زندگی عرضش از طولش مهمتره

5.الیس الله بکاف عبده. چرا قطعا همینطوره . برای من که اینجوریه

6.الا بذکرالله تطمئن القلوب سمیرا واقعا برای من واقعیت داره . تو جوابام به بعضی سوالا میبینی خودت

7.می توان هر لحظه هر جا عاشق و دلداده بودن این هم شبیه مورد چهارمه

قربون دخترم برم مجددا :rose:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام شروین....شبیه علامت سوال شدی دیگه فکر کنم:ws28: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ws2:

خوب:شروع میکنیم..

اسمت چیه؟(تربچه) پس اولش به کی سلام کردی ؟

چند سالته؟ 24 اگه اشتباه نکنم !

چرا عضو این سایت شدی؟ سایت خوبیه خب ... گفم یه وقت لازم میشه !

از بچه های این سایت راضی هستی؟(از من چی از منم راضی هستی:ws2::ws3:) از تو که حسابی راضیم ! در کل بچه ها خوبی داره ...

معنی اسمت چیه؟ جاودان

تا حالا شده دست کنی تو چشه یکی؟:ws2: ها ؟! تو کردی مگه ؟ :w58:

با کدوم یکی از بچه ها تو سایت صمیمی تری؟ اینجا ؟ با سمیرا و مرمر صمیمی ام و سروش هم که جای خود دارد ...

اسمش چیه؟چند سالشه؟ گفتم دیگه ... نه ؟

تا حالا حس کردی کسی دوستت نداشته باشه؟ آررررررررره ... حتی حس کردم کسی از متنفر باشه. آدم باید جاذبه و دافعه رو با هم داشته باشه ...

تا حالا کسی و دوست داشتی؟(سوالام شخصی شد ولی اگه بپیچونی نپیچوندیا:167::167:) تهدید میکنی ؟ میپیچونم ببینم چیکار میخوای بکنی ! :4chsmu1:

چرا همه ازت سوال میپرسن؟ چرا داد میزنی حالا ؟!

چرا گوش خر درازه؟ خرگوش میشه که اونجوری !

چرا در دیزی بازه؟ جوابش رو پایین دادم

پشه ها روزا کجا میرن؟!!! پشه ها میرن تو همون دیزی که درش بازه !

کیف کردی جوابها رو ؟!

• Like 7
لینک به دیدگاه

سلام بابایی

خوبی؟

اداش علیرضا خوفه؟

میگما چرا جوا بچه ها رو میپیچونی؟

فکر میکنی تا حالا چند تا پست تخلفی به انجمن دادی؟

کافر رو با یه شکل توصیف کن(میتونه یه شکل هندسی باشه یا شخصیت کارتونی تا یه جسم و میوه)

امیرضا چی؟

مامانم؟

مهسا؟

من؟

علیرضای من؟

داداش علیرضای خودت؟

سروش؟

پری؟

ادمین اینجا؟

مرمر؟

انوشه؟

حمید a1000a (فرهیختگان)؟

دایی امیرم؟

خانومی؟

حامد دی .جی؟

alone?

mantis?

آبجی پریسا؟

بابا پژ مان؟

هستی؟

یاسی؟

آسمان اعتماد؟

مهران -ستاپ؟

ادمین فرهیخته؟

گیلاس؟

جانی دپ؟

رامین؟

مهریاس؟

؟

؟

؟

و:

؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
1-به نظرت دین به چه دردی می خوره؟ حداقل فایده ای که دین داره اینه که یه محدودیت اخلاقی ایجاد میکنه که فرد دیندار دست به هر علمی نزنه

2-چه فصلی رو بیشتر از همه دوست داری؟ پاییز

3- سه خصلت را از ویژگی های یک مدیر شایسته و توانا نام ببر کاریزما - ثبات رفتاری - خوش قولی

4-رابطه شعر و عرفان ؟ مثل رابطه خیار و نمک !

6- به نظر خودت خوش قیافه ای؟ از ظاهرم ناراضی نیستم

7-چه ترانه ای رو در تنهایی زمزمه میکنی؟ ترانه خاصی نیست . معمولا ترانه ای رو زمزمه نمیکنم اصلا !

:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سیییییییلام سیلاممممممممم:626gdau:

ببین صندلی داخ کیه:icon_gol:

احوالات شما؟ خوبی عروس گلم ؟ چه عجب اومدی :hi:

خوب هستین؟

درجه حرارت اتاقت الآن چنده؟ درجه حرارت اتاقم الان 29 درجه است . کولرش خرابه !

خف منم سری اول سوالاتمو ازت بپرسم:62izy85:

1-فکر میکنی چند درصد دوستانت رفتار و اخلاقشون مثل خودته؟ مثل مثل خودم ؟ هیچی ! ولی رفتار مشابه اگه منظورت باشه چرا ...

2-تاحالا شده با کسی که هیچ جوری اعتقادتتون مشابه نیست رفاقت صمیمی پیدا کنی؟ آرررررره ... زیاد . البته بعدش تا حدی اعتقاداتمون شبیه شده :ws2:

3-اگر از یه نفر خیلی بدت بیاد ولی اون همش دورو برت باشه باهاش چیکار میکنی؟ اگه بخواد اذیت کنه بدجور حالش رو میگیرم !

4-اگه ببینی یه مادر بچشو تو خیابون میزنه چه عکس العملی نشون میدی:4564:؟ چه غلطا ! به شدت تذکر میدم بهش !!!

5-فکر میکنی آدم مغروری هستی یا صمیمی و راحت یا خجالتی؟(خارج از دنیای مجازی) خجالتی که نیستم ، صمیمی و راحت ...

6-اصلاً کلاً شخصیتت توی این فروم ها با خارج از اون با هم فرقی میکنه یا نه؟ به نظر خودم نه ! خیلی فرق نمیکنه ...

7-یکی از شیطنتای دوره دانشجوییتو بگو؟ یه بار روغن موتور ماشین استادمون رو خالی کرده بودیم ! البته روغن ریخته بود کف خیابون و استاد فهمید و ماشین رو روشن نکرد وگرنه فکر کنم یه میلیونی پیاده میشد !

8-اگه یه روز از خواب پاشی ببینی یکی دیگه شدی چیکار میکنی؟(فیلمای فارسی1 روم تاثیر گذاشته:ws3:) عادت میکنم بهش ! :4chsmu1:

9-نظرت راجع به من؟یه شکلک رو هم بهم نسبت بده:ws3: این شکلک نسبت دادن خیلی کار لوسیه ها ! :icon_razz: . تو عروس گلمی ! فکر کنم یه کم خجالتی و سر به هوا هم باشی

!!!

10-اممممممممممممممم حالا باز میام:62izy85: قبون عروس گلم

:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه

برای هر کدام از صفات یه نفر رو اسم ببر!از اهالی سایت....

1- جدی

2- با کلاس

3- شیطون و با نمک

4- بداخلاق

5- مهربون

6- احساساتی

7- لج درار!

8- آروم و بی حاشیه

• Like 3
لینک به دیدگاه

1. اگه یه روزی متوجه بشی اعتقادات دینی خودت تماما اشتباه بوده ولی در عوض اعتقادات دینی دشمنت تماما درست بوده چی کار می کنی؟

2. اگه یه نفر عاشقت بشه و تو ازت خوشت نیاد، آیا بهش حق می دی که بازم عاشقت باشه؟

3. اگه دو نفر عاشقت باشن و از هر دو خوشت بیاد چی کار می کنی؟

4. اگه n نفر عاشقت باشن و از n-1 اشون خوشت بیاد با اون n-1 نفر چطور برخورد می کنی و با اون 1 نفر باقی مانده چطور؟

5. اگه عاشق یه نفر بشی و اون ازت خوشش نیاد چی کار می کنی؟

6. اگه خیلی پولدار بشی، چی کار می کنی؟

7. اگه بگن می خوایم تبدیلت کنیم به یه حیوان!! کدوم حیوان رو انتخاب می کنی؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
من این شروینوم میکشم :167:

تقریبا 60 درصد سوالامو پیچونده:w00:

بعدشم دیگه باهات قهرم

من به خاطر تو اومدم اینجا......اونوقت این همه منو پیچوندی

نظرت راجع به اینا چیه؟؟ :ws28:

چقدر بدی

من گل پسرم؟؟؟ :ws44:

الان سوال کردی ، دعوا کردی ، چیکار کردی آخه ؟!

لابد سوالات قابلیت پیچوندن داشته که پیچوندم دیگه !!!
:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
1 کسی مجبورت کرد بیای اتاق شیشه ای؟ اگه نه چرا می پیچیونی؟ نه خودم نشستم ولی از تو هم اگه بیش از هزار تا سوال بپرسند مجبور میشی نصفش رو بپیچونی دیگه نه ؟! :4chsmu1:

2 فکر نمی کنی پیچوندن جواب سوال ها توهین به سوال کننده باشه؟ نه بابا تازه کیف هم میکنند ! در تماس با روابط عمومی من کلی تشکر کردند از پیچوندن سوالاشون ! اسنادش هم موجوده !

اگه همه مثل تو 2 تا سوال میپرسیدند که دیگه من نیازی نبود بپیچونمشون !
:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...