رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 14: ShErViN

شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟  

22 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شروین چند درصد از سوالاتو پیچونده !؟

ارسال های توصیه شده

فقط سوالای منو پیچوندیا حواست باشه

ببین کجا تلافی می کنم:167: نه بابا سوالای همه رو سعی کردم بپیچونم که خیلی تبعیض قائل نشده باشم !!! :w16:

لااقل به احترام اینکه از یه فروم دیگه قدم رنجه کردم اومدم اینجا واسه صتدلی داغ شوما درست و حسابی جواب بده

اصلا قهرم باهات یعنی قهر که بودم،دیگه هم نوه ات نیستم،عاقت کردم:w00: ای جـــــــــــانم ... قبون نوه ام برم من ! آخرالزمان که میگن همینه ها !!! :wubpink:

حالا از ارث محروممون نکنی ! :4chsmu1:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 333
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ، چطوری ! :ws3:

اون وقت میگن چرا سوالای ما رو میپیچونی ! آخه این سوالایی میکنی ؟! مگه دستم بهت نرسه مرتضی !!! :167:

1. در زمینه سیسکو ospf به چه معناست؟ به این معناست : :w00:

2. میکروبی که باعث بیماری عفونی اسب میشه اسمش چیه؟ والا تو دانشگاه بیماری های عفونی اسب جز واحدهای اختیاری بود که من برنداشتم !

3. چه کسی تونست از سد مردم مرهته بگذره و اون ها رو شکست بده؟ آقا محمد خان قاجار؟

4. ایمپرشنیسم چه ابعادی رو در بر می گیره؟ ابعاد اول ، دوم و پنجم !!!

5. مشکل همسر آقای نوبل (موسس جایزه نوبل) چه بود؟ نمیتونست ده بار پشت سر هم بگه قوری گل قرمزی !!!

6. مردم کدوم کشور در کشت قلع در معادن مهارت بیشتری دارن؟ قلع رو میکارن ؟! :w58:

7. گورهای دسته جمعی اولین بار در کدوم روستا یافت شد؟ دوقوز آباد سفلی یا علیا ! الان دقیقا یادم نیست علیا بود یا سفلی !!!

8. در کتاب خودسازی انقلابی دکتر شریعتی , ایشون خود سازی رو از چه راهی موثر تر می دونه؟ تو صندلی داغ دکتر شریعتی از خودش بپرس !!!

9. شایع ترین مواد مخدر در شاخه depressant ها چیه؟ هریون !؟

میکشمت ! :wubpink:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:4uboxsmiley: :w14: :ws53:

من می خواستم بپرسم که :

جمعه فرده یا زوجه ؟

سوال بسیار خوبی رو مطرح کردید !

اصولا ایام هفته به سه بخش تقسیم میشوند . روزهای زوج ، روزهای فرد و روزهای جمعه !!!

پس جمعه نه زوج میشه و نه فرد ... خودش یه دسته بندی جداست :2rqfst4:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام شربينيييييييييييييييييييييييي :shad: منم تشريف آوردم :shad::shad::ws3:

انقدر از این سوالای شکلکی بدم میاد ! چیه آخه ... هی شکلک بذار ، شکلک بردار !!!!

خب يك راست ميرم سراغ سوالات تصويري به رسم اتاق شيشه‌اي هاي گذشته :shad:

1- افراد زير رو حداقل با 2 شكلك نشون بده: (بيشتر هم ميتوني) بیخود ! همون یکی کافیه ! تازه نصفشون رو هم نمیشناسم . اونایی که نمیشناسم رو با :icon_gol:نمایش میدم !

:dancegirl2:mamooshak:

:ws53:3shahrsaz:

:icon_gol:MTM:

:icon_gol:yuhana:

:w00:A1000A:

:icon_gol:rahele_s:

:girl_in_dreams:sepide&alireza:

:icon_gol:Savarna:

NYX::icon_gol:

قاصدك::icon_gol:

:persiana__hat:FrnzT:

RezaMTJAME::scared9:

مرمر!::w14:

2- هر كدوم از شكلكاي زير شبيه كدوم كاربرهاي سايت هست؟ (ميتوني تكراري هم انتخاب كني، يعني اسم يه شخص رو با چند تا شكلك بگي... هر چي به ذهنت رسيد)

1- announcingf.gif این تویی دیگه ! مسئول روابط عمومی

2- handcart.gif جانی دپ !

3- cheers2.gif اینکه شکلک فرنازه !

4- slingshott.gif یاسی

5- frizz.gif محمد یوسفی

6- c2support.gif رضا - JMS Beta

بچگی های ادمین ! 7- cryingbig.gif

8- nananaf.gif این بی تربیت کیه !

9- kissing.gif (دقت كن اينا سه نفرنا!!) سه تا زیاده ! دوتاش کن تا بگم

10- comet.gif امیر ( اسکای شیلد )

3- اين يكي هم ربطي به شكلك نداره،‌اما اگه دوست داشتي بذار

واسه هر كدوم از خصلت‌هايي كه ميگم يه اسم بگو (واسه اينم ميشه يه نفر چند تا خصلت داشته باشه يا يه خصلت مختص چند نفر باشه )

حقته همه سوالات رو بپیچونم ! :icon_razz:

مرموزترین ادمین فرهیختگان

كهنسال‌ترين نمیگم !

شیطون ترین خودتی

شلوخ ترین خودت با سپیده

فعال ترین سمیرا

کنجکاو ترین چمیدونم !

با کلاس ترین ادمین اینجا

دلسوزترین بازم ادمبن اینجا

اخمو ترين سهیل :hanghead:

مهربون ترین مرمر

باوفاترین سمیرای بابا

کوشوووووولوترین یاسی

جدی ترین کالیگولا

با نمک ترین من !!!

بداخلاق ترین همون لج در آر ترین

عاشخ ترین سپیده بابا

احساساتی ترین نصف بچه های انجمن !

لج درار ترین فاطی لج در آر معروفه دیگه !

آروم و بی حاشیه ترین اینجا یاقوت سفید

بيتربيت ترين حمید !

شوبردارترين سپیده ؟

خب همينارو فعلا جواب بده، بازم ميام شربينييييي

دیگه از این سوالا نپرسیا !
:hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه
1- پارسال تولدت با كي بود؟ :ws3: با تـــــــــــــــــو :2rqfst4:

2- امسالم براي تولدت برنامه اي داري؟ :shad: اینجا با هم تولد بگیریم ؟

3- چرا پارسال برام هيشي نخريدي؟ :4564: خب امسال قرار میذاریم میخرم دیگه برات :62izy85:

4- چرا برام بستني طالبي و بادكنم نخريدي پس؟ :4564::4564::4564: بستی طالبی و بادکنک هم جزو هیشی به حساب میان ها !

5- نظرت در مورد نوانديشان چيه؟ :hanghead: خیلی فروم خوبیه . با رفتارهای لیبرال گونه خرابش نکنیدا

6- ميخوام ادميني رو بندازمش بيرون خودم ادمين بشم، معاونم ميشي؟ :hanghead::hanghead: کدوم ادمین ؟ محمد ؟ بیخود !!! :icon_razz:

7- چرا ايليا منو اذيت ميكنه همش؟ :w00: اذیت کردن تو یه لذت خاصی داره آخه !!!

8- واسه سيبيلاي سپيده چي بگيرم كه رشدشون متوقف بشه؟ :hanghead: به سیبیلای دختر مردم چیکار داری تو ؟!

9- خانمي چرا انقد خودشو ميگيره؟ هر وقت فرهيختگان قاط ميزنه فقط مياد اينجا :icon_razz: خانوووومی جیگررررررررره :wubpink:

10- منو شند تا دوس داري ؟ :shad::shad: اندازه همه مموشکای دنیا :flowerysmile:

:rose:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام بر حاج شروين عزيز خودمون

من کل اين 14 صفحه رو خوندم خيلي باحال جواب داده بودي

چاکر حاج محسن ... چه کنیم دیگه فقط اهل دل میفهمن من چقدر خوب جواب دادم ! :w16:

ديگه فقط اومدم اينجا که خوشحالت کرده باشم:ws3:

فعلا فقط 1 سوال

نظرت در مورد من چيه . شما که واقعا گل پسری . مخصوصا وقتی از نزدیک دیدمت کاملا یه جنتل من بودی ... کلا من از گسر جلف خیلی بدم میاد که شما از اون دسته نبودی خدا رو شکر :wubpink:

بقيه رو بعدا ميپرسم:icon_gol:

خدا به همراهت حاج محسن
:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
1-ديگه سئوال نپرسم ازت چي مي شه؟ چرا ؟ اینجوری سوال نپرسی که خیلی بد میشه ! :hanghead:

2-تو باباي مني يا من دخمر تو؟ تو نازگل بابایی :wubpink:

3-هوا الان اونجا چطوره؟ الان خوبه . نسبت به دیروز واقعا بهتره

4-لج درار رو نديدي؟ نه خوشبختانه ! :icon_razz:

5-فكر مي كني اگه پليس نباشه چي مي شه؟ همینجوری که پلیس هست انقدر شیر تو شیره ... وای به حال اینکه پلیس هم نباشه !

6- نام 5 تا كتاب كه خوندي رو بگو... 5 تا ؟! خب باشه ... سینوهه ، شاه جنگ ایرانیان در چالدران ، سلیمان خان قانونی ، غزالی در بغداد ، جراح دیوانه

7-بين انگشتاي دستت كدومو بيشتر دوست داري؟ وووی چه سوالی مامانی کردی ! تا حالا بهش فکر نکردم خانم گل

8-دست نوشته هاي منو مي خووني؟ اینجا هم دست نوشته داری ؟ کوووووووووووش ؟ :62izy85:

9-معمولا چه سبك آهنگايي گوش مي دي؟ موسیقی آرام بی کلام

:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
1- چرا سوالاي منو جواب ندادي؟‌:brodkavelarg: حالا که شاکی شدی اصلا خوب کردم جواب ندادم ! تا تو باشی دیگه واسه من وردنه نکشی !!!

2- كتك ميخواي؟ لا اله الا الله ! یه چی بهت میگما ! :icon_razz:

3- ميخواي اسپم بارونت كنم؟؟؟ جان ؟ :167:

4- چرا كم مياي اينجا؟ :w00: چه گستاخ شده این ! دوست دارم کم بیام اصلا !

5- يه هفت آذري بسازم امسال كه كيف كني :brodkavelarg::w00::brodkavelarg: ما به آذر پر از حادثه عادت داریم :ws3:

6- قضيه كنفرانس در مسنجر آخر به كجا كشيد؟ :ws3: قضیه کنفرانس مسنجر چیه ؟! هان ؟

دیگه شاکی نمیشیا !

• Like 5
لینک به دیدگاه
حال ندارم تمام پستارو بخونم، اگه تكراريه حق نداري بپيچوني :brodkavelarg::brodkavelarg: باز که شاکی شدی ! حالا که اینجوریه تکراری هم نباشه میپیچونم !

1- نمازتو سر وقت ميخوني يا هر موقع عشقت كشيد ؟ :ws3: سعی میکنم تا اونجا که بشه سر وقت بخونم

2- به جز ماه رمضون، مثلا رجب و شعبان روزه ميگيري؟ :hanghead: تا حالا نشده یه ماه کامل رو روزه بگیرم ... ولی همیشه 3 روز آخر شعبان رو میرم پیشواز

3- ميدونستي 5شنبه ليلة الرغائب هست؟ روزه ميگيري؟ :hanghead: آخـــــــــی ... تو فرهیختگان هم یادمه این روز رو به همه یادآوری کردی ... اگه خدا بخواد روزه میگیرم

4- توي ليلة الرغائب از خدا چي ميخواي؟ كليشه اي جواب نده :banel_smiley_4: حالا که قراره کلیشه ای جواب ندم پس کلا محرمانه است !

5- واسه من يادت ميمونه ليلةالرغائب دعا كني؟ :hanghead::hanghead: محتاجیم به دعا حاج خانم :wubpink:

6- تعريفت از ماه رمضون چيه؟ ماه صمیمیت

7- براي توام ماه رمضون با ماه هاي ديگه متفاوته؟ يعني شده هر چي ازش بخواي بهش برسي؟؟ :hanghead: همین که دوباره به ماه رمضون میرسم خودش کلیه ... چی بیشتر از این میخوای دیگه ؟

8- ميدونستي اوايل ، يعني اولين بار كه انجمن فرهيختگان ديدمت چه فكري ميكردم در موردت؟ :ws47:لابد فکر میکردی یه دختر لوس الکی خوشم نه ؟ :hanghead:

9- با فريحه آشتي شدين آيا؟ :62izy85::shad::62izy85: فعلا روابطمون در حد کارداره ! یه گوشت تلخیه !!!

10- بازم بيام؟ :shad: بیا خانم گل

:dancegirl2:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام بر حاج شروين گل گلاب

خسته نباشي دلاور

سلامت باشی حاج محسن . در خدمتیم

1-تا حالا شده بخواي ثواب کني بعد کباب شي؟چه حسي پيدا کردي؟ خیلی حس بدی داره ! آدم هم وقتش رو میذاره هم انرژیش رو تازه اونم با نیت خیر اما دست آخر هم آبروش میره و هم اعتبارش ...

2- چرا هر چی سنگ همه زیر پای لنگه؟ (البته فقط نظر شخصی خودت رو می خوام بدونم) پایی که راه رفتن بلد نباشه خود به خود به سنگ میخوره و به مرور زمان لنگ هم میشه ...

3- اگه بخواي بري سفر دوست داري کجا بري؟ دوست دارم برم دهمون ... تنهایی

اگه بگن از الان تو ادمین انجمنی اولین کاری که میکردی چی بود؟ یه برنامه محرمانه همین الان براش دارم :w16:

5- از رانندگي توي شهر بيشتر خوشت مياد يا تو جاده؟ فرقی نمیکنه ... از رانندگی کلا خوشم میاد

6- دوست داري بريم کافي شاپ مهمون تو؟ هــــــــــــــــا ؟ :hanghead:

7- دوست داري بريم رستوران مهمون من؟ ها ؟ آرررره ! آررره ... آره :62izy85:

8- دوست داري يه نفر ديگه رو هم با خودمون ببريم تا جفتمون رو مهمون کنه؟ کي؟ نه دیگه چه کاریه وقتی تو میخوای مهمون کنی ! :4chsmu1:

بریم سراغ دور دوم سوالات :wubpink:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام شروین

سلام افشین !

1 دلت می خواد چن سال عمر کنی قبلا هم پرسیدند بچه ها . دوست دارم از زندگیم لذت ببرم فقط

2 خودکشی بی دلیل با دلیلش هم کار احمقانه ایه

3 دلت می خواد قاتل شی وا !؟ :w58:

4 تا حالا دلت خواسته کسی رو بکشی این سوالا چیه میپرسی تو پسر !

5 اگه یه روز بگن دو ماه زنده ای چیکار می کنی دو ماه دیگه زندگی میکنم ... زندگی :icon_gol:

6 اگه مردی اون دنیا یقه تو گرفتن چرا تو سیاست بی طرف نبودی چیکار می کنی فکر کنم احتمالا باید یقه اونایی رو که بی طرف هستند رو گرفت !

7 سیاست خب سیاست چی ؟ :hanghead:

8 از رشته ات راضی هستی کاملا ... دارم باهاش کار میکنم

9 اگه یه روز از خدا بدت بیاد چیکار می کنی ترجیح میدم بمیرم !

10 تانزانیا تانزانیا و اره برقی ! با این سوال پرسیدنات !!!

11 اگه امام زمان بیاد خوابت بگه یه نفرو بکش میفهمم که اون شخص امام زمان نیست

12 اگه شیطان بیاد تو خوابت (خودم تجربه شو دارم) خب من تجربه اش رو ندارم ... همیشه با بسم الله میخوابم

:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام دلاور :hi:

خدا قوت

من اومدم يه چندتا سوال بپرسم برم:w410:

سلام مجدد ... انگار قبلا هم تشریف آورده بودی آخه ! :icon_pf (44):

1- دوست داري جاي کدوم شخصيت تاريخي باشي؟ امیرکبیر

2- دوست داري جاي کدوم يک از مقامات کشور باشي؟ وزیر دفاع

3- دوست داري رييس جمهور بشي؟ نه بابا همش دردسره !!!

4- دوست داري اگه رييس جمهور نشدي نماينده مجلس بشي؟ اون باز بهتره ... روش فکر میکنم :a030:

5- دوست داري سفير بشي؟ اگه آره توي کدوم کشور؟ دوست دارم سفیر ایران تو برزیل باشم

6- چرا همه از درجه حرارت صندليت ميپرسن؟مگه اينجا صندلي داغه؟ والا ! منم همین رو بهشون میگما !

ولي من يه سوال ديگه ميپرسم

7- الان به اون حد رسيدي که بزني شيشه اتاق رو بشکوني در بري؟ لامصب شیشه هاش ضدگلوله است ! صندلی رو پرت کردم تو شیشه ولی خطم نیافتاد روش !

8- دوست داري تمام سوالايي که شيما ازت پرسيده، از خودش بپرسي؟ من میدونم با شیما چیکار کنم ... نه تنها سوالای خودش که سوالای همه بچه ها رو ازش میپرسم !

9- دوست داري ديگه چه سوالايي ازت بپرسم؟ دیگه خودت میدونی ! من خیلی در مسائل شخصی دخالت نمیکنم :4chsmu1:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:wubpink:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام شروینی

خوفی ؟

منو نمیبینی چقدر خوشحالی ؟؟

سلام دکتر جان ... خودتم میدونی چقدر دلتنگتیم ها :wubpink:

من را در این موارد به دوستان معرفی کن هر کدوم حد اقل در یه خط با خط ارغوانی !

1.. نحوه تا پیک زنی مگه نحوه تاپیک زنیت چجوریه ؟!

2.. دقت در ایجاد موضوع نه انصافا در این یه مورد خوب دقت میکنه

3.. تعصب بر روی تاپیک به خصوص به مدیران توصیه میکنم هیچوقت دست به تاپیک های دکتر نزنید که آبرو و حیثیت براتون نمیمونه !

4.. جواب گویی پست های تاپیک خود دیگه استارترررر تاپیکی گفتند دیگه !

5.. شرکت در تاپیک های دیگران مثل بقیه دیگه نه ؟

6 . سرکشی به همه جای سایت دقیقا تو همه جای سایت هست . از بحث های سیاسی تا تاپیک های آشپزی !

7. فعالیت با توجه به وقت و محدویت شما که جزو ده کاربر برتر فرهیختگانی آخه :icon_gol:

8. اسپم به نسبت پست های مفید اسپم نمیکنی که ! دشمن اسپمه این دکتر

9. علاقه داشتن به این عناوین کاربری مجازی بابا این دکتر ما خیلی وارسته است ! اصلا کاری به این عناوین نداره ... یه عضو فعال زیر اسمش بود اونم گفت بردارید

10.. عاشقانه سرودن وا ؟ دکتر ؟؟؟؟

11.. پر رو بودن نه خب پر رو که نمیشه گفت ! یه کم صریح اللهجه ای

12. اگه لازم باشه کوتاه میام یا نمیام ؟ مگه کوتاه میای ؟! :w58: نخندون ما رو دکتر !!!

13.. به نظرت چرا اینجا رو ترجیح دادم و چرا دوست ندارم در اینجا در بحث هایی که حتی مجاز هم هست چه مذهبی چه سیاسی شرکت کنم ؟ خب اینجا کار خوبی میکنی که شرکت نمیکنی ... خیلی ها به خاطر همین حسن نواندیشان اینجا رو ترجیح دادند ...

14 فکر میکنی الان 2/3 نفر ادم هایی هستند که اینا رو میخونند فکر میکند تو داری واسه من نوشابه باز میکنی .. میخوای بهشون بگم اقا خانم برین به دعواهاتون برسین ما وقت نداریم فعلا نوشابه رو عشقه ؟؟ جیگرررتو دکتر ... خانم ها و آقایون دوست دارم برای دکتر نوشابه باز کنم حرفیه ؟!

15. من نمیگم خودت بهشون بگو گفتم دکتر جان ... خیالت راحت باشه

16 .. یه صلوات بفرست یاد تاپیک صلوات که زده بودی افتادم :icon_gol: اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها بعدد ما احاط به علمک

17 برای همه ی دوستان اینجا و اونجا دعایی بکن . خدا عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه

18 ..یاعلی

علی یارت پهلوون
:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام.. اومدم..

ولی همه سوالا رو که ازت پرسیدن.. من چی بگم؟

سلام مارالی ... خوبی خانمی :wubpink:

1. نظرت راجبه من؟ با اینکه میدونم از اینجور تعریف ها خوشت نمیاد اما یکی از بهترین دخترایی هستی که تو فضای مجازی تا حالا دیدم ... اون دو تا خصوصیت که من خیلی خوشم میاد یه دختر داشته باشه رو دقیقا تو داری

2. اعتماد به دیگران؟ خیلی محتاطم در این زمینه ... به هیچ کس کاملا اعتماد نمیکنم و همیشه برای خودم یه حریم کاملا خصوصی قائل میشم

3. تنفر؟ حس نابود کننده ایه

4. احساس ناامنی؟ استرس پنالتی آخر تیم محبوبت که اگه گل نشه بازی رو باخته !

5.دروغ؟ خوشم نمیاد ... با دروغ آدم کار خودشو سخت میکنه

همینا فعلا"..

می دونی که.. الان سوال خاصی به ذهنم نمی یاد

خیلی خوش اومدی ... سوالای تو رو اصلا نپیچوندما :wubpink:

• Like 7
لینک به دیدگاه

احم.... اهم....

سلام سلام

سلام به شوهر گلم:icon_gol:

خسته نباشی شروین گلی:ws37:

ببخشید که دیر اومدما دیگه این امتحانا نمیزارن :icon_redface:

حالا اومدم با سوالام

• صندلیت تا الان چطور بود؟
  • سخت ترین سوالارو کی پرسید؟
  • آسون ترین سوالا رو کی پرسید؟
  • اولین نفری که بهت درخواست دوستی داد تو انجمن کی بود؟
  • اولین نفری که بهش درخواست دوستی دادی کی بود؟
  • بهترین دوستت تو انجمن؟
  • تا حالا به آدمین شدن فکر کردی؟:ws2:
  • روزانه چند ساعت تو اینترنتی؟
  • بالاخره احم درسته یا اهم ؟:ws52:
  • چرا تو فرهیختگان ننشستی رو صندلی داغ ؟!
  • Like 4
لینک به دیدگاه

• چی شد که خواستی من زنت بشم تو انجمن؟:icon_gol:
  • خداییش از این که منو انتخاب کردی به عنوان همسر مجازیت پشیمون نیستی ؟:ws3:
  • اگه منو انتخاب نمیکردی و کلا من نبودم دوست داشتی کی جای من زنت بشه ؟
  • میدونی سالگرد ازدواجمون نزدیکه؟ اگه گفتی چه روزی بود؟:ws37:
  • حلقت الان دستته ؟:banel_smiley_4:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...