رفتن به مطلب

Start Up Weekend--- کارآفرینی در آخر هفته

ارسال های توصیه شده

ایده ی دیگه ای هم که می خواستم بگم راجع به طراحی یه برنامه (مثلا روی اندروید) برای گوشی یا تبلت هاست که مسیر عبور دوستان و یا افراد فامیل یا به طور کلی افرادی رو که ادم بهشون اعتماد داره رو تو شهر نشون بده. البته نه مسیر عبور همشون بلکه مسیر عبور اونهایی که ماشین شخصی آوردن و ماشینشون جای خالی برای سوار شدن داره:ws3:

این ایده تا جایی که من اطلاع دارم تو بعضی از کشورها به صورت عمومی تری اجرا میشه ولی تو ایران با توجه به محدودیت های فرهنگی ای که هست باید دایره ی استفاده کنندگان رو به دوست و فامیل و آشنا محدود کرد.

ایده ای که گفتم به نوعی همون به اشتراک گذاری خدمات هست که تو پست قبلیم بهش اشاره کردم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 89
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وقتی واژه کارافرینی استفاده میشه به شخصه ذهنم به سمت تولید میره ، از عبارت کسب درآمد استفاده کنیم بهتره در این صورت شغل شریف دلالی هم میاد تو این حیطه که بهترین راه کسب درآمده:ws3:

لینک به دیدگاه
من فقط ایده‌ی اولیه اش رو دادم میشه بیشتر به این موضوع فکر کرد و بحث کرد راجع بهش.

اما در مورد موضوع زمان که گفتین خب مسلما کسی که می خواد تو یه مراسم بزرگی مثل عروسی از یه لباس استفاده کنه شبش به فکر این نمیفته که لباس چی بپوشه. باید حتما موقع سفارش دادن لباس بعد مسافت رو در نظر بگیره و حتی الامکان گزینه هایی رو انتخاب کنه که نزدیک تر و بالطبع هزینه ی حملش کمتره.

به نظرم در کل این ایده میتونه خیلی بیشتر از خرید لباس یا کرایه لباس از بین گزینه های محدودی که بین فامیل و دوستان یه آدم وجود داره اقتصادی و توجیه پذیر باشه.

ایده اشتراک گذاری ایده خوبیه اما نه به این شکلی که شما می گید

بله جای بحث داریم و ما هم داریم همین کار می کنیم یه حسی بهم میگه ایده شما تو اجرا به مشکل می خوره

من ایده شما رو هم تو لیست میزارم تا بیشتر در موردش بحث بشه شاید بتونیم به نتیجه بهتری برسیم

ایده ی دیگه ای هم که می خواستم بگم راجع به طراحی یه برنامه (مثلا روی اندروید) برای گوشی یا تبلت هاست که مسیر عبور دوستان و یا افراد فامیل یا به طور کلی افرادی رو که ادم بهشون اعتماد داره رو تو شهر نشون بده. البته نه مسیر عبور همشون بلکه مسیر عبور اونهایی که ماشین شخصی آوردن و ماشینشون جای خالی برای سوار شدن داره:ws3:

این ایده تا جایی که من اطلاع دارم تو بعضی از کشورها به صورت عمومی تری اجرا میشه ولی تو ایران با توجه به محدودیت های فرهنگی ای که هست باید دایره ی استفاده کنندگان رو به دوست و فامیل و آشنا محدود کرد.

ایده ای که گفتم به نوعی همون به اشتراک گذاری خدمات هست که تو پست قبلیم بهش اشاره کردم:icon_gol:

من چیزی متوجه نشدم ... منظورتون یه مدل جی پی اس هست

یعنی ما از موقعیت یه سری افراد اطلاع داشته باشیم

خب این چه کمکی می کنه ...

میشه توضیح واضح تری بدید

اگه خواستین بنده هم میتونم طرحی واسه تولید قطعات آسانسور بدم .

استارت آپ خیلی وارد تولید و اختراع نمیشه ... استارت آپ بیشتر روی مدل های کسب و کار کار می کنه

دلیل شم اینه که تولید نیاز مند هزینه است اما استارت اپ دنبال کارهایی که با کمترین هزینه و برحسب توانمدی افراد به نتیجه برسه

من تو پست های اول چند مدل از موفق ترین استارت آپ های بزرگ دنیا رو معرفی کردم اه دقت کرده بودید می دیدید که همشو ن بدون سرمایه های زیاد به سرمایه زیاد و کلان رسیدن

اکثر این شرکت ها و استارت آپ ها رو it و یا فناوری اطلاعات کار کردند که برای شروع فقط نیاز مند توان فکری و فیزکی بنیانگذاران آن است

نه نیاز به جا و مکان داره و نه نیاز سرمایه برای تولید قطعه

وقتی واژه کارافرینی استفاده میشه به شخصه ذهنم به سمت تولید میره ، از عبارت کسب درآمد استفاده کنیم بهتره در این صورت شغل شریف دلالی هم میاد تو این حیطه که بهترین راه کسب درآمده:ws3:

دلالی یه مدل از خدمات فروش که تو کشور ما تاثیر منفی داشته و بعنوان شغل کاذب معرفی شده در دنیا بهش بازاریابی گفته میشه

که می تونه کمک خوبی برای تولید کننده و مصرف کننده باشه

اما تو کشور ما برعکس عمل می کنه و نتوسته خلا موجود بخوبی پر کنه

دلیلشم اینه که همه دنبال درآمد خودشون و منافع کوتاه مدت خودشون هستند و به آینده نگاهی ندارند

الان یکی از همین استارت آپ ها موفق جهان می تونه یه دلال باشه شرکت آموزون و خیلی از این شرکت ها بقول ما دلال هستند اما کاملا در چرخش سرمایه در کشورشون و حتی دنیا تاثیر مثبت داشتند و همین تاثیر مثبت باعث شد اون ها هم موفق باشند

خب پس می بینید دلالی هم خیلی بد نیست اگه درست عمل کینم

لینک به دیدگاه

خب ظاهرا دیگه از ایده جدید خبری نیست

برای اینکه فرسایشی نشه بحثمون و سرد نشه تا فردا منتظر موضوع جدید می مونیم بعد میریم سراغ ایده ها

یه سوال بنظرتون اگه اگه هر موضوع تو یه تاپیک جدا بررسی بشه بهتر نیست اینجا شلوغ نشه و بعذ در آخر خلاصه بررسی ها و نتیجه اینجا اعلام شه و بریم سراغ بقیه موضوع

لینک به دیدگاه

برای اینکه فرسایشی نشه بحثمون و سرد نشه تا فردا منتظر موضوع جدید می مونیم بعد میریم سراغ ایده ها

یه سوال بنظرتون اگه اگه هر موضوع تو یه تاپیک جدا بررسی بشه بهتر نیست اینجا شلوغ نشه و بعذ در آخر خلاصه بررسی ها و نتیجه اینجا اعلام شه و بریم سراغ بقیه موضوع

موافقم:ws3:

لینک به دیدگاه

موافقم اینطوری نظم بهتری داره.

فقط به نظرم این تاپیک هم باز بمونه تا اگه کسی ایده جدیدی داشت بگه.

لینک به دیدگاه

من چیزی متوجه نشدم ... منظورتون یه مدل جی پی اس هست

یعنی ما از موقعیت یه سری افراد اطلاع داشته باشیم

خب این چه کمکی می کنه ...

میشه توضیح واضح تری بدید

من منظورم اینه که هر کس برای خودش یه سری حلقه های دوستی تعریف میکنه که میتونه با استفاده از سیستم جی پی اس یا سیستم های دیگه از موقعیت دوستان ماشین دارش باخبر بشه که در صورت امکان باهاشون هم مسیر بشه.

مثلا من می بینم یکی از دوستام هم زمان با من دو کوچه اونورتره در حال طی مسیریه که منم قصد داشتم با تاکسی برم. با استفاده از این سیستم بهش خبر میرم که منو هم سوار ماشینش کنه و با هم اون مسیرو بریم. مثلا شبیه تاکسی های سیار

لینک به دیدگاه

درود

بچه ها کسی تا حالا اسم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
رو شنیده یا سروکارش بهش افتاده ؟

تاجایی که من فهمیدم یه سایت تبلیغاتی هست که برای ایرانی ها هم محدودیت نگذاشته طوری که باهاش میشه محصولات خود رو (هر محصولی ) در سطح جهانی تبلیغ کرد

دقیقا نمیدونم مکانیسم و روش کارش چطوریه

گفتم اینجا مطرحش کنم شاید اینم یه جور ایده شد :ws3:

لینک به دیدگاه

طبق قولی که دادم امروز خیلی خلاصه ایده خودمو تو فضای استارات آپ ویکن مطرح میکنم ..چون یکی ازشرایط اصلی این فضا اینه که صاحب ایده باید در حداقل زمان وبه صورت کاملن خلاصه ایده خودشو مطرح کنه وتا اونجا که ممکنه نظر دیگران رو به ایده خودش جلب کنه من ایده خودمو که دوستان عزیز بیشتر خواستن خدماتی باشه به شکل زیر طرح میکنم ..

عمرگرانمایه دراین صرف شد تا چه خورم سیف وچه پوشم شتا...خوردن وپوشیدن ..مهمترین فعلی که انسان از بدو تولدش تا لحظه مرگش به اون نیاز داره ..

از مهترین فعالیتهای خدماتی در زمینه خوردن ..رستورانها هستند ...که بیشتر اونها با حذف یک سری خدمات واضافه کردن نوعی خدمات دیگه کسب وکار خودشونو متحول کردند که به اصطلاح کترینگها ومطبخها راه اندازی شد

واما برای بحث پوشیدن یکی از مسیرهای خدماتی که راه اندازی شد خشکشویی هاست ....اما جالب اینجاست تنها شغلیه که اصلن تو کشورمون تعداد صاحبان این مشاغل اضافه نشدن ..علتش اینه که تغییر وتحول رو نه درک کردن ونه با تغیرات همراهی کردن ..وگرنه چرا خشکشوییها مثل رستورانها خدماتشونو تغییر ندادن ..چرا نخواستن نو آوری کنن ..چرا صاحبان این مشاغل مثل صاحبان کترینگها از فرصت شاغل بودن زنان متاهل استفاده نکردند ..چرا حجم خدماتشونو با کاهش قیمت زیادتر نکردند تا اندازه بازارشون افزایش پیدا کنه .چرا نو آوری نکردند ...چرا وچندین علامت سوال دیگه ..

واما آیا میشه موازی باحرکت رستورانها که ظرفهای چینی رو حذف کردند ..وپیک موتوری رو اضافه کردند وقیمت رو کاهش دادن تا فروش رو بالاببرند در صنعت خشکشوی هم استفاده کرد ؟؟؟؟

ایده اصلی بنده از اینجا آغاز میشه ..

1-ایجاد شعبه هایی فقط برای دریافت وتحویل البسه جهت استقبال مشتری از استفاده از خدمات خشکشویی

2-اضافه کردن پیک جهت دیافت وتحویل البسه

3-کاهش قیمت وافزایش سود از طریق افزایش حجم فروش خدمت

4-ایجاد باکسهایی مخصوص البسه وعقد قرار داد با سوپر مارکتهای بزرگ محلی جهت دریافت وتحویل البسه مردم اون منطقه ونوعی خدمت از طریق مهمترین ودر دسترس ترین کانال فروش یعنی سوپرمارکتها ونوعی سهیم کردن صاحبان سوپرمارکتها در ارائه خدمات خشکشویی ..

موارد شاید زیاد باشه ..من کاملش نمیکنم ...فقط نوع ایده رو مطرح کردم وبه طور خلاصه منظورم از این ایده ایجاد یکسری واحد خدماتی بین خشکشویی ها ومردم میباشد تا نوعی سهولت در استفاده از این خدمت روبه تنزل رفته ذر کشورمونرو ایجاد کنه ..

..

لینک به دیدگاه
طبق قولی که دادم امروز خیلی خلاصه ایده خودمو تو فضای استارات آپ ویکن مطرح میکنم ..چون یکی ازشرایط اصلی این فضا اینه که صاحب ایده باید در حداقل زمان وبه صورت کاملن خلاصه ایده خودشو مطرح کنه وتا اونجا که ممکنه نظر دیگران رو به ایده خودش جلب کنه من ایده خودمو که دوستان عزیز بیشتر خواستن خدماتی باشه به شکل زیر طرح میکنم ..

عمرگرانمایه دراین صرف شد تا چه خورم سیف وچه پوشم شتا...خوردن وپوشیدن ..مهمترین فعلی که انسان از بدو تولدش تا لحظه مرگش به اون نیاز داره ..

از مهترین فعالیتهای خدماتی در زمینه خوردن ..رستورانها هستند ...که بیشتر اونها با حذف یک سری خدمات واضافه کردن نوعی خدمات دیگه کسب وکار خودشونو متحول کردند که به اصطلاح کترینگها ومطبخها راه اندازی شد

واما برای بحث پوشیدن یکی از مسیرهای خدماتی که راه اندازی شد خشکشویی هاست ....اما جالب اینجاست تنها شغلیه که اصلن تو کشورمون تعداد صاحبان این مشاغل اضافه نشدن ..علتش اینه که تغییر وتحول رو نه درک کردن ونه با تغیرات همراهی کردن ..وگرنه چرا خشکشوییها مثل رستورانها خدماتشونو تغییر ندادن ..چرا نخواستن نو آوری کنن ..چرا صاحبان این مشاغل مثل صاحبان کترینگها از فرصت شاغل بودن زنان متاهل استفاده نکردند ..چرا حجم خدماتشونو با کاهش قیمت زیادتر نکردند تا اندازه بازارشون افزایش پیدا کنه .چرا نو آوری نکردند ...چرا وچندین علامت سوال دیگه ..

واما آیا میشه موازی باحرکت رستورانها که ظرفهای چینی رو حذف کردند ..وپیک موتوری رو اضافه کردند وقیمت رو کاهش دادن تا فروش رو بالاببرند در صنعت خشکشوی هم استفاده کرد ؟؟؟؟

1-ایجاد شعبه هایی فقط برای دریافت وتحویل البسه جهت استقبال مشتری از استفاده از خدمات خشکشویی

4-ایجاد باکسهایی مخصوص البسه وعقد قرار داد با سوپر مارکتهای بزرگ محلی جهت دریافت وتحویل البسه مردم اون منطقه ونوعی خدمت از طریق مهمترین ودر دسترس ترین کانال فروش یعنی سوپرمارکتها ونوعی سهیم کردن صاحبان سوپرمارکتها در ارائه خدمات خشکشویی ..

موارد شاید زیاد باشه ..من کاملش نمیکنم ...فقط نوع ایده رو مطرح کردم وبه طور خلاصه منظورم از این ایده ایجاد یکسری واحد خدماتی بین خشکشویی ها ومردم میباشد تا نوعی سهولت در استفاده از این خدمت روبه تنزل رفته ذر کشورمونرو ایجاد کنه ..

..

بسیار عالی... با ایدتون موافقم.. خوردن و پوشیدن مهم ترین و اصلی ترین فعالیت های ماست:icon_redface:

با هر دوش موافقم.... :w16:

من فک میکنم این بحث خوردنه خیلی مهم تره..:ws3:

لینک به دیدگاه

نزدیک 4 ماه که وارد حوزه کارآفرینی شدم.

و از اونجایی که برا ارشد تصمیم دارم رشته مدیریت رو اتتخاب کنم رو این موضوع خیلی زوم کردم.

تجربه این 4 ماهم رو میگم با اینکه میدونم خیلی کمه:

مشکل اساسی ما تو زمینه ایجاد شغل و کارافرینی اینه ک کار تیمی و گروهی رو بلد نیستیم.

قبل هر چیری نیار داریم بعضی مهارت های اجتماعی رو بدست بیاریم(با اینکه خودمون معتقدیم کاملا روابط عمومیون خوبه!!!)

از همه فصل های کتاب های درسی دانشگاه میشه ی شغل و منبع درامد ایجاد کرد بشرطی که از پایه برنامه ریزی کنیم..اونم با حداقل امکانات(اینجا با دوره هایی ک برگزار میکنیم حتی افراد دانشجو زیر ترم 4 هم تونستن صاحب منبع درامد شن)

نمونه های کارافرینی برای دانشجوهای کارشناسی دانشگاهمون:

بچه های کشاورزی: با گرفتن زمین از دانشگاه کشتی انجام دادن ک 1.5 میلیون تومان سود براشون موند

بچه های کامپیوتر:با راه اندازی نصب نرم افزارهای کامپیوتر زیر قیمت بازار تونستن از چند ماه پیش خرجی خودشون رو خودشون در بیارن(خوابگاهی هستن)

دانشجوهای رشته کشاورزی-مکانیک-عمران-فضای سبر دارن رو کارخونه تعطیل از 30 سال پیش دانشگاه تحقیق میکنن ک اونجا رو راه اندازی کنن.ب شرط استخدام در اون کارخونه

همیشه یادمون باشه برا اینکه بتونیم به بالا بالاها برسیم باید از پایین شروع کنیم و با این طرز فکر بریم جلو.

هر چی خودمون رو درگیر غرور کاذب کنیم بعد چند سال که سنمون از این هم بالاتر رفت مجبور به انجام کارهایی میشیم ک الان مثلا برامون کسر شان هستش.

بحث جالبیه اتفاقا تصمیم داشتم بعد ی مدت ک وقتم ازادتر شد بیام و تو انجمن همچین تاپیکی رو راه بندازم البته اموزشی.که دیدم دوست خوبم زحمتش رو کشیده:icon_gol:اگه تا وقتی برگرم این برنامه همچنان ادامه داشته باشه سعی میکنم دست پر و با راهکار های عملی تر بیام:w16:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

انگاری من دیر به این موضوع رسیدم :(

چند تا سوال داشتم اینکه ایده ای که اینجا مطرح میشه چطوری اجرایی میشه؟ یعنی در حد طرح میمونه یا واقعا تیمی تشکیل میشه برای اجرایی شدنش؟

الان ایده برتر ک انتخاب شد کجا بقیه مواردش مطرح میشه؟ تو تاپیک جداگانه؟ چون منم میخوام حضور داشته باشم

من تو زمینه گردشگری و سایت کمی سر رشته دارم که در صورت نیاز میتونم کمکی کرده باشم

لینک به دیدگاه

..

پیشنهاد خوبیه اینکه خوشکشویی ها بعنوان یکی از مشاغلی که هنوز تهولی نداشتند معرفی کردید

اما برای شخص خودم ابهامات زیادی در مورد طرحتون وجود داره که انشالله به وقتش مطرح می کنم

طرح شما هم تو لیست طرح ها قرار می گیره

نزدیک 4 ماه که وارد حوزه کارآفرینی شدم.

و از اونجایی که برا ارشد تصمیم دارم رشته مدیریت رو اتتخاب کنم رو این موضوع خیلی زوم کردم.

تجربه این 4 ماهم رو میگم با اینکه میدونم خیلی کمه:

مشکل اساسی ما تو زمینه ایجاد شغل و کارافرینی اینه ک کار تیمی و گروهی رو بلد نیستیم.

قبل هر چیری نیار داریم بعضی مهارت های اجتماعی رو بدست بیاریم(با اینکه خودمون معتقدیم کاملا روابط عمومیون خوبه!!!)

از همه فصل های کتاب های درسی دانشگاه میشه ی شغل و منبع درامد ایجاد کرد بشرطی که از پایه برنامه ریزی کنیم..اونم با حداقل امکانات(اینجا با دوره هایی ک برگزار میکنیم حتی افراد دانشجو زیر ترم 4 هم تونستن صاحب منبع درامد شن)

نمونه های کارافرینی برای دانشجوهای کارشناسی دانشگاهمون:

بچه های کشاورزی: با گرفتن زمین از دانشگاه کشتی انجام دادن ک 1.5 میلیون تومان سود براشون موند

بچه های کامپیوتر:با راه اندازی نصب نرم افزارهای کامپیوتر زیر قیمت بازار تونستن از چند ماه پیش خرجی خودشون رو خودشون در بیارن(خوابگاهی هستن)

دانشجوهای رشته کشاورزی-مکانیک-عمران-فضای سبر دارن رو کارخونه تعطیل از 30 سال پیش دانشگاه تحقیق میکنن ک اونجا رو راه اندازی کنن.ب شرط استخدام در اون کارخونه

همیشه یادمون باشه برا اینکه بتونیم به بالا بالاها برسیم باید از پایین شروع کنیم و با این طرز فکر بریم جلو.

هر چی خودمون رو درگیر غرور کاذب کنیم بعد چند سال که سنمون از این هم بالاتر رفت مجبور به انجام کارهایی میشیم ک الان مثلا برامون کسر شان هستش.

بحث جالبیه اتفاقا تصمیم داشتم بعد ی مدت ک وقتم ازادتر شد بیام و تو انجمن همچین تاپیکی رو راه بندازم البته اموزشی.که دیدم دوست خوبم زحمتش رو کشیده:icon_gol:اگه تا وقتی برگرم این برنامه همچنان ادامه داشته باشه سعی میکنم دست پر و با راهکار های عملی تر بیام:w16:

امیدوارم که هرچه زودتر هم به جمعمون اضافه بشید تا بتونیم از دانش و تجربیاتون استفاده کنیم :w16:

سلام دوستان

انگاری من دیر به این موضوع رسیدم :(

چند تا سوال داشتم اینکه ایده ای که اینجا مطرح میشه چطوری اجرایی میشه؟ یعنی در حد طرح میمونه یا واقعا تیمی تشکیل میشه برای اجرایی شدنش؟

الان ایده برتر ک انتخاب شد کجا بقیه مواردش مطرح میشه؟ تو تاپیک جداگانه؟ چون منم میخوام حضور داشته باشم

من تو زمینه گردشگری و سایت کمی سر رشته دارم که در صورت نیاز میتونم کمکی کرده باشم

خب قبلا هم گفته شد : ایده ها مطرح میشه و قرار شد تو تاپیک های جداگونه مخصوص خودشون بررسی و بعد ایده نهایی مشخص و در انتها تیمها اجرایی اون ایده رو اون ایده کار خودشون شروع می کنند

برای مثال هرکسی که توانمندی داره میره سراغ یه قسمت کار مثلا خود شما که در سایت تجربه دارید اگه ایده ایی به طراحی سایت احتیاج داشت کارشو شما انجام می دید

خب اینطوری اجرایی میشه

این نکته هم بگم که از یه مسیری که کار ایده مشخص شد تاپیک های شکل خصوصی تر پیدا میکنه تا جنبه امنیت ایده هم حفظ بشه

------------------

ببخشید دوستان دیر شد حضور شرمنده یخورده دگیر شده بودم

من تا امشب لیست نهایی ایده ها رو اماده می کنم بعد از ایده دها می خوام در تاپیک جدا در همین تالار ایده هاشون معرفی و دوستان هم در مورد ایده ها انجا نظراتشون اعلام کنند تا ما ایده ها رو بررسی کنیم

-------------

این نکته هم اضافه کنم یکی از عملکر های اصلی استارت آپ ها نقد و بررسی ایده هاست بعضی وقت ها دیده شده برخی دوستان از جمله خود من به برخی ایده ها نقد کردیم این اصل استارت آپ و در ادامه هم به همین شکل جلو می ریم پس دوستان اگه نقدی دیدند یا تذکری به خودشون نگیرند

و از همه دوستان می خوام که در بحث حضور داشته باشند و آزادانه در مورد پیشنهاد دوستانمون صحبت کنیم

مرسی از توجهتون و مرسی از اینکه هنوز بحث ادامه داره

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

ببینید ایده من یه جورایی گردشگری هست و یه جورایی هم به سایت و اینترنت بر میگرده

هدف اینه تو یه سایتی اماکن دیدنی ایران فرهنگ، آداب و رسوم و .. بیاد و در کنارش کارهایی مانند تور، فروشگاه اینترنتی و ... هم برای درآمدزایی داشته باشه

یه کمی از کار هم شروع شده و در حال انجام هست

جالا باز نمیدونم این هم ایده ای هست یا اینکه با ایده دوستمون در مورد گردشگری یکی حساب میشه

لینک به دیدگاه
ممنون از شما

ببینید ایده من یه جورایی گردشگری هست و یه جورایی هم به سایت و اینترنت بر میگرده

هدف اینه تو یه سایتی اماکن دیدنی ایران فرهنگ، آداب و رسوم و .. بیاد و در کنارش کارهایی مانند تور، فروشگاه اینترنتی و ... هم برای درآمدزایی داشته باشه

یه کمی از کار هم شروع شده و در حال انجام هست

جالا باز نمیدونم این هم ایده ای هست یا اینکه با ایده دوستمون در مورد گردشگری یکی حساب میشه

خب شما می تونید در تکمیل همون ایده به ما کمک کنید و با ایده رو تکمیل ترش می کنیم

لینک به دیدگاه

اینی رو که دارم میگم ایده ی پارسالم بود ولی الان دیگه عملی شده !! من توی خونمون کار

راه انداختم زیاد کارم نگرفته هنوز ولی زمان می بره درسته که رشتم کامپیوتر هست ولی به گرافیک علاقه ی بیشتری دارم../

الان حرف من ربطی داشت به تاپیک؟؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه

با سلام

ببینید عزیزان مشکل ما بیشتر سر اینه که فقط نشستیم حرف میزنیم و عمل نمی کنیم . در واقع نشستیم فکر میکنیم که چه فکری کنیم . به نظر من ، مادر تولید نیازه و خوب نیاز امروز این کشور یا بطور جامع تر این دنیای امروز چیه؟؟؟ به نظر من ما مهندس ها باید خالق چیزی باشیم که نیاز این دنیا رو برطرف کنه و خوب همه چیز از انرژی شروع میشه و دنیایی بسازیم که از این نوع انرژی پاک استفاده کنه . طرح من روستای پاکه . جایی که نیازهاشو بطور کامل از درون خود دهکده فراهم میکنه .به نظر من ... (ادامه نمیدم چون تاپ سکرته . ولی اگر محیط امنی فراهم شد و دوستان قابل اعتماد ، بنده در همفکری حاضر هستم.)

لینک به دیدگاه
اینی رو که دارم میگم ایده ی پارسالم بود ولی الان دیگه عملی شده !! من توی خونمون کار
راه انداختم زیاد کارم نگرفته هنوز ولی زمان می بره درسته که رشتم کامپیوتر هست ولی به گرافیک علاقه ی بیشتری دارم../

الان حرف من ربطی داشت به تاپیک؟؟؟:ws3:

خب ما به شدت به یه اپلیکشن نویس و طراح سایت نیاز مندیم اگه هم خودش دستی تو گرافیک هم داشته باشه که چه بهتر

با سلام

ببینید عزیزان مشکل ما بیشتر سر اینه که فقط نشستیم حرف میزنیم و عمل نمی کنیم . در واقع نشستیم فکر میکنیم که چه فکری کنیم . به نظر من ، مادر تولید نیازه و خوب نیاز امروز این کشور یا بطور جامع تر این دنیای امروز چیه؟؟؟ به نظر من ما مهندس ها باید خالق چیزی باشیم که نیاز این دنیا رو برطرف کنه و خوب همه چیز از انرژی شروع میشه و دنیایی بسازیم که از این نوع انرژی پاک استفاده کنه . طرح من روستای پاکه . جایی که نیازهاشو بطور کامل از درون خود دهکده فراهم میکنه .به نظر من ... (ادامه نمیدم چون تاپ سکرته . ولی اگر محیط امنی فراهم شد و دوستان قابل اعتماد ، بنده در همفکری حاضر هستم.)

خب می تونیم بازم بشینیم و عمل نکنیم

ما الان اومدیم که تمتم تلاشمون کنیم عمل کنیم

مشکل اصلی جای دیگست مشکل اصلیه بیشتر سعی می کنیم فکر کنیم

طرح روستای پاک ... فقط یه اسم مطرح کردید

خب این دیگه مشکل شماست

شما تنها راهتون اعتماده کاری که خیلی های دیگه بر همین اصل می رند جلو

اینجا که دنیا مجازیه ولی در دنیای واقعیشم نمیشه چنین قولی به کسی داد

حتی تو خود استارت آپ ویکنده ای هم که برگزار میشه زمینه مناسبی برای کپی ایده ها فراهم میشه

که یکی از دغدغه های برگزار کننده های استارت آپ ویکند هم همین موضوع چون شما ایده دتون به 100الی 150 نفر مطرح می کنید و اونجا بحث می کنید در حال که هیچ شناختی نسبت به شرکت کنندگان وجود نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...