رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]جان‌واريو قهرماني استقلال را تبريک گفت[/h]

[h=2]هافبک برزيلي نيم فصل اول استقلال، قهرماني تيم سابقش در ليگ برتر ايران را تبريک گفت.[/h][/TD]

[TD]00941976.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

استقلال روز گذشته (جمعه) جشن قهرماني خود را در ورزشگاه آزادي برگزار کرد.

به گزارش فارس،از همين رو فابيو جان واريو بازيکن برزيلي که در نيم فصل اول براي استقلال بازي کرد و به دليل مصدوميت اين تيم را ترک کرد از طريق شبکه‌هاي اجتماعي اين قهرماني را به آبي پوشان تبريک گفت.

جان‌واريو در ابتداي ليگ دوازدهم در ترکيب سپاهان به ميدان آمد و پس از نيم فصل بازي در استقلال، به دليل مصدوميت اين تيم را ترک کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ايمان موسوي: صد در صد قهرمان آسيا مي‌شويم[/h]

[h=2]مهاجم استقلال مي‌گويد استقلال در آسيا هم موفق مي‌شود.[/h][/TD]

[TD]00943857.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سيد ايمان موسوي پس از قهرماني استقلال در اين باره گفت: قهرماني خيلي لذت بخش است و خوشحالم که قهرمان شديم. آنرا به هواداران استقلال تقديم مي‌کنم.

به گزارش ايسنا ، او در پاسخ به اينکه چقدر در نيم فصل دوم براي استقلال موثر بودي، اظهار کرد: خدارا شکر خوب بودم و از خودم راضي هستم.

مهاجم استقلال در پايان درباره‌ي شانس قهرماني استقلال صحبت کرد و افزود: به هواداران مي‌گويم در آسيا هم موفق مي‌شويم و صد در صد قهرمان آسيا مي‌شويم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]حمودي: خوشحالم دل هواداران را شاد کرديم[/h]

[h=2]مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: جشنمان امروز کامل شد و خوشحالم دل هواداران را شاد کرديم.[/h][/TD]

[TD]00037418.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

علي حمودي پس از جشن قهرماني استقلال در دوازدهمين دوره ليگ برتر،‌ گفت: در اهواز پس از قهرماني بسيار خوشحال شديم و امروز در جشن پاياني خوشحالي ما تکميل شد.

به گزارش فارس،وي ادامه داد:‌ در خانه خودمان قهرماني را جشن گرفتيم. خدا رو شکر مي کنيم دل مردم را شاد کرديم و هوادارانمان از عملکرد استقلال راضي هستند.

حمودي در مورد اينکه سال بعد در اسقلال مي ماند يا نه، اظهار داشت: خدا بزرگ است و بايد ببينيم چه اتفاقي مي افتد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ستايش نکونام از مهدوي‌کيا[/h]

[h=2]جواد نکونام با پيراهني که عکس مهدوي کيا روي آن بود در جشن قهرماني استقلال شرکت کرد.[/h][/TD]

[TD]00944249.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

پيراهن جواد نکونام در جشن قهرماني استقلال با ساير بازيکنان متفاوت بود. روي پيراهن وي ضمن چاپ عکس مهدي مهدوي‌کيا جمله "اسطوره فراموش نشدني فوتبال" نوشته شده بود.

به گزارش فارس،اميرحسين صادقي و فرهاد مجيدي پيراهن قهرماني خود را به هواداران استقلال تقديم کردند.

* جباري زودتر از ساير بازيکنان به رختکن رفت.

* آرزه کاماچو بازيکن اهل بوليوي استقلال تمام مراسم قهرماني آبي‌پوشان را با تلفن همراهش فيلمبرداري کرد.

* سيدمهدي رحمتي در اواخر جشن قهرماني به روي تيرک يکي از دروازه‌هاي ورزشگاه آزادي رفت و جام را بالاي سر برد.

* محمد پارسا هم در ورزشگاه حضور داشت.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نکونام: ماندنم در استقلال مشخص نيست[/h]

[h=2]جواد نکونام اعلام کرد که ماندنش در استقلال هنوز مشخص نيست اما آرزو دارد با اين تيم قهرمان آسيا شود.[/h][/TD]

[TD]00943327.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

هافبک تيم فوتبال استقلال تهران پس از قهرماني در ليگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دير قهرمان شديم اما خدا را شکر که سرانجام به اين عنوان رسيديم و جشن بزرگي گرفتيم. اميدوارم اين قهرماني مبارک همه باشد.

به گزارش ايسنا،وي در پاسخ به سوالي درباره نگراني هواداران براي آينده اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا گفت: هميشه در ايران اين اتفاقات مي‌افتد که مربي و مدير ثبات نداشته‌اند. حتي معلوم نيست چه بازيکناني در تيم مي‌مانند. متاسفانه مرحله به مرحله ليگ قهرمانان، تيم تغيير مي‌کند و تيم‌هاي غرب آسيا بيشتر از اين موضوع ضربه مي‌خورند تا شرق آسيايي‌ها.

وي به قرارداد دو ساله‌اش با استقلال اشاره کرد و گفت: من به عشق استقلال آمدم تا فوتبالم را اينجا تمام کنم. قراردادم دو ساله است اما براي ماندنم بايد شرايطي که مد نظر است مهيا شود. فتح‌الله‌زاده شاهد است، وقتي به تيم آمدم گفتم که نه پاداش مي‌خواهم و نه چيز ديگر. مي‌دانستيم قهرمان ليگ مي‌شويم اما من براي قهرماني آسيا به استقلال آمدم چرا که قهرماني در آسيا آرزوي من است. يکي از شرايط من براي ماندن اين است که تيم براي قهرماني بسته شود اما دوست ندارم راجع به موضوعات ديگر الان صحبت کنم چرا که دو بازي مهم در ليگ قهرمانان داريم و تيم بايد به آن بازي فکر کند.

نکونام همچنين گفت: استقلال هميشه بزرگ و جاودانه است و هر بازيکني دوست دارد در اين تيم باشد. حتي من که کاپيتان تيم ملي هستم و در اوساسوناي اسپانيا بازي کرده‌ام.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]برهاني:کل تيم از برخي مسائل دلخور هستند[/h]

[h=2]مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: کل تيم از برخي مسائل دلخوري دارند.[/h][/TD]

[TD]00942649.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

آرش برهاني پس از برگزاري جشن قهرماني استقلال در جمع خبرنگاران گفت: جشن بسيار خوبي براي ما برگزار کردند و اين اولين باري است که چنين جشني را در ايران گرفتند. دستشان درد نکند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: با سختي سال را پشت سر گذاشتيم و توانستيم قهرمان شويم. اميدوارم در آسيا هم به قهرماني برسيم تا سال بعد به دنبال ستاره چهارم استقلال در آسيا باشيم.

برهاني در مورد مشکلات مالي استقلال و احتمال جدايي بازيکنان از اين تيم گفت: بازيکناني هم که قراردادشان به پايان رسيده در استقلال مي‌مانند اما ما با سختي قهرمان شديم و شايد حق بچه‌ها بيشتر از اين باشد.

مهاجم استقلال در مورد دلخوري قلعه‌نويي و غيبتش در جشن قهرماني گفت: کل تيم از برخي مسائل دلخور است و از برخي مسائل دلخوري داريم البته در خانواده بزرگي مثل استقلال وجود برخي مشکلات و ناراحتي‌ها طبيعي است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]اکبرپور:قلعه‌نويي نمازمي‌خواند وبه جشن نرسيد[/h]

[h=2]مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: امير قلعه‌نويي در حال خواندن نماز مغرب و عشا بود و به جشن قهرماني نرسيد.[/h][/TD]

[TD]00941963.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سياوش اکبرپور پس از قهرماني تيم استقلال در رقابت‌هاي ليگ برتر اظهار داشت: متاسفانه بازيکنان مانند بازي برابر الهلال حريف را دست‌کم گرفتند و کار را تمام شده تلقي کردند.

به گزارش فارس،وي ادامه داد: داماشي‌ها هم خوب و با انگيزه بازي کردند، هرچند که اين مسابقه براي هيچ کدام از تيم‌ها اهميت چنداني نداشت. داماشي‌ها غافلگير‌مان کردند و ما هم بازي را تمام شده تقلي کرده بوديم.

مهاجم تيم فوتبال استقلال درخصوص عدم حضور قلعه‌نويي در جشن قهرماني گفت: وي مشغول نماز خواندن بود و نمي‌دانم چرا به جشن نيامد. بهتر است دليل اصلي را از خودش بپرسيد، اما من اينقدر مي‌دانم که درحال خواندن نماز مغرب و عشا بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]سرمربي استقلال با خبرنگاران مصاحبه نکرد[/h]

[h=2]امير قلعه‌نويي که در جشن قهرماني استقلال حاضر نشده بود پس از پايان مراسم حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد.[/h][/TD]

[TD]00035838.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال استقلال که بعد از بازي تيمش برابر داماش از موضوعي ناراحت بود و در جشن شرکت نکرد، حاضر نشد با اصحاب رسانه هم روبرو شود و مستقيماً به سمت اتوبوس حامل بازيکنان استقلال رفت. علي فتح‌الله زاده ، اميدوار رضايي و مقداد نجف نژاد در حاليکه ناراحت بنظر مي‌رسيدند در رختکن استقلال حاضر شدند و بنظر مي‌رسيد همه آنها از مسئله‌اي ناراحت هستند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

آره اخر بازی پدیده شده بود سوژه

هوادارا میگفتن جمع کنید پدیده رو و ..........

تو مصاحبه ایی نشون دادند دختر بائو گریه میکرد

بائو اصلا خوب بازی نکرد باید زودتر تعویض میشد

در کل باخت شیرینی بود:w16:

هوادارا واقعا گل کاشتن من خودم تا الان صدام گرفته اینقدر از ظهر جمعه تشویق کردیم

امیر قلعه نوعی اصلا توجهی به هوادارا نداشت حتی یه دست هم برای هوادارا تکون نداد قبل از شروع بازی کسی نفهمید امیر کی اومد تازه هرچی بیشتر تشویقش میکردیم عصبانی تر میشد حرصشم سر سیاوش خالی کرد آخرشم نیومد تو جشن شرکت کنه آخه ژنرال این چکاریه ما اگه میگیم فرهاد باید باشه برای تیم میگیم کم این هوادارا تشویقت کردن کم گذاشتن اون سالی که پرویز مظلومی ویا مرفاوی سرمربی بودن کم تو رو تو همین ورزشگاه تشویق کردیم

این رسمش نبود

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]خداحافظي روانخواه در سن 26 سالگي[/h]

[h=2]هافبک اسبق تيم استقلال در سن 26 سالگي از دنياي فوتبال خداحافظي کرد.[/h][/TD]

[TD]00023862.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

اميدرضا روانخواه که در سن 22 سالگي در اين تيم دچار مصدوميت سنگين شد امروز در سن 26 سالگي رسما خداحافظي‌اش از فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش فارس، روانخواه با اعلام اين موضوع اظهار داشت: خيلي وقت است چنين تصميمي گرفته‌ام اما تا امروز آن را رسمي نکرده‌ام.

وي افزود: براي بازيکني که در سن 26 سالگي از فوتبال خداحافظي مي‌کند همه چيز سخت خواهد بود و شايد هيچکس شرايط من را درک نکند. در اين مدت و اين چند سال شرايط بسيار سختي را متحمل شده‌ام که هيچکس از آنها خبردار نيست. من از خيلي از مسائل نارحت هستم اما همه آنها را در دلم نگه مي‌دارم.

روانخواه در پايان صحبت‌هايش به فارس گفت: مبلغ 180 ميليون تومان از باشگاه استقلال طلب دارم و اميدوارم مسئولان اين باشگاه شرايط من را درک کنند زيرا جز از راه فوتبال درآمدي ندارم و بايد با همين مبلغ در سن 26 سالگي زندگي خود را اداره کنم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]مهدوي‌کيا: از نکونام و همه‌ي استقلالي‌ها ممنونم[/h]

[h=2]کاپيتان اسبق تيم ملي و اسطوره باشگاه پرسپوليس از حضورش در کنار تيم ملي نوجوانان گفت: فوتبال حرفه‌اي‌ام را زير نظر دوستي مهر شروع کردم و خوشحالم مربيگري‌ام را هم در کنار او آغاز مي‌کنم و اميدوارم سفير خوبي براي فوتبال پايه در AFC باشم.[/h][/TD]

[TD]00939945.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

مهدي مهدوي‌کيا درباره حضورش کنار تيم ملي فوتبال نوجوانان در امارات، اظهار کرد: خوشحالم که در کنار تيم بودم و همراه با اين بازيکنان تمرين مي‌کردم. من پيش از اين گفته بودم هر وقت فوتبالم تمام شود، کار مربيگري را در حوزه آموزش و انجام آن دنبال خواهم کرد. الان هم از حضور در کنار تيم علي دوستي مهر، به نوعي مربيگري را شروع کرده‌ام.

به گزارش ايسنا ، وي افزود: ياد گرفتن بسياري از مسائل در کنار اين مربي برايم اهميت زيادي دارد. من فوتبال حرفه‌اي‌ام را زير نظر دوستي مهر شروع کردم. او بيش از 20 سال تجربه دارد و الان مشتاقانه مي‌خواهم از تجربيات او در کنار تيمش استفاده کنم. بازي کردن با مربي بودن فرق مي‌کند و پيشرفت در اين دو مقوله هم متفاوت است. در مربيگري قطعا بايد از رده پايين پله پله کار را شروع کرد و بالا آمد. واقعا خوشحالم بلافاصله بعد از تمام کردن فوتبالم در بازيگري آمده‌ام و به همراه تيم ملي نوجوانان هستم. برنامه‌ام اين است که در اردوهاي مختلف از جمله جام جهاني هم کنار اين تيم باشم.

مهدوي‌کيا در پاسخ به اين سوال که تاثير حضورتان در کنار بازيکنان نوجوان را چگونه ديديد؟ اظهار کرد: به هر حال اين بازيکنان نوجوان هستند و شرايط روحي خاص خودشان را دارند. کار کردن با اين بازيکنان لذت بخش است و آنها انگيزه زيادي در پيشرفت دارند. اردوي امارات طولاني نبود و من فرصت کمي براي حضور کنار اين بازيکنان داشتم. ان‌شاءالله در اردوهاي بعدي سعي مي‌کنم بيشتر در خدمتشان باشم تا به سهم خودم سعي کنم از نظر انگيزشي شاهد آماده‌تر شدن اين تيم باشم.

کاپيتان اسبق تيم ملي در پاسخ به اين سوال که تيم نوجوانان را در دو بازي تدارکاتي که انجام داد چگونه ديديد؟ گفت: آنها تيم خوبي هستند، اما احتياج به بازي‌هاي تدارکاتي بسيار بيشتري دارند. تنها چند ماه تا جام جهاني باقي مانده و اين تيم بايد در بازي‌هاي تدارکاتي بيشتري شرکت کنند. رقابت با تيم‌هاي اروپايي، آفريقايي و آمريکاي جنوبي در جام جهاني بسيار دشوار است. اين کشورها با تيم‌هاي فوق‌العاده‌ آماده، با تجربه و قدرتمندي پا به اين مسابقات مي‌گذراند و اگر تيم ملي ما از نظر افزايش تجربه که فقط با بازي‌هاي تدارکاتي بيشتر به دست مي‌آيد آماده نباشد، نمي‌توانيم از آنها انتظاري داشته باشيم. اميدوارم فدراسيون به اين تيم بيش از پيش اهميت دهد و مسابقات تدارکاتي بيشتري برايشان فراهم کنند.

مهدوي‌کيا درباره انتخابش به عنوان اولين سفير ايراني فوتبال پايه در آسيا گفت: خوشحالم بلافاصله بعد از پايان دوران بازيگري‌ام اين عنوان را به من دادند. من هميشه به فوتبال پايه علاقمند بودم و هستم و معتقدم که يک بازيکن براي موفقيت بايد از پايه رشد کند و بالا بيايد. خوشحالم به عنوان يک ايراني مي‌توانم ساختار فوتبال آسيا را در کشورهاي مختلف ببينم و تا حتي الامکان به رشد فوتبال پايه در اين قاره کمک کنم. من از تمام تجربياتي که در اروپا داشته‌ام استفاده خواهم کرد و اميدوارم تجربه ارزشمند فوتبال اروپا در رده پايه هم در ساختار فوتبال پايه آسيا پياده شود. اميدوارم AFC با حرکتي که شروع کرده در سال‌هاي آينده بتواند مسبب پيشرفت فوتبال در اين رده شود.

کاپيتان پيشين تيم پرسپوليس همچنين در واکنش به اقدام جواد نکونام در مراسم جشن قهرماني استقلال که تصوير او را بر روي لباسش داشت و در آنجا از مهدوي‌کيا به عنوان يک اسطوره فراموش نشدني فوتبال ايران يادکرد، به ايسنا گفت: من از جواد نکونام تشکر کردم. جواد دوست خوب من است و به خاطر حرکتي که او انجام داد از او ممنونم. از استقلالي‌ها هم به خاطر محبتي که به من داشتند تشکر مي‌کنم و اميدوارم نکونام و تيمش و همچنين تيم ملي در آينده نتايج‌ خوبي بگيرد. من يک زماني فوتبالم را شروع کردم و پس از 20 سال‌ بازي کردن آن را تمام کردم. حالا از مردم به خاطر حمايت هايي که در اين دوران از من داشتند و محبت‌هايي که ابراز مي‌کردند تشکر مي‌کنم و اميدوارم همه آنها از عملکردم در اين سال‌ها راضي باشند.

مهدوي‌کيا که همراه تيم ملي نوجوانان در امارات به سر مي‌برد همراه اين تيم به ايران بر نمي‌گردد و قرار است از دوبي راهي مالزي شده تا عنواني که AFC به او داده را طي مراسمي دريافت کند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نشست فدراسيون با رحمتي براي بازگشت[/h]

[h=2]نشست دروازه بان تيم استقلال با رييس فدراسيون فوتبال برگزار شد.[/h][/TD]

[TD]00944676.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

در اين جلسه که ساعت 11:30 روز يکشنبه در محل فدراسيون فوتبال برگزار شد،علي کفاشيان،مهدي محمد نبي،اميد نمازي و مهدي رحمتي حضور داشتند.

به گزارش اوج نيوز، در اين جلسه درباره بحث بازگشت رحمتي به تيم ملي ميان طرفين بحث و تبادل نظر شد.

رحمتي در اين نشست با تاکيد بر اينکه حضور در تيم ملي را افتخار بزرگي براي خود مي داند،گفت در صورتيکه کادر فني تيم ملي صلاح بداند با تمام وجود در خدمت تيم ملي خواهد بود.

در همين حال برخي اخبار مبني بر اين منتشر شده که فدراسيون پيشنهاد داده رحمتي در نامه اي از کي روش عذرخواهي کند اما دروازه بان استقلال فعلا به اين موضوع واکنشي نشان نداده است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]واکنش باشگاه استقلال به صحبت‌هاي رويانيان[/h]

[h=2]باشگاه استقلال به صحبت‌هاي مديرعامل باشگاه پرسپوليس در برنامه تلويزيوني واکنش نشان داد.[/h][/TD]

[TD]00028449.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

محمد سررشته‌داري با اشاره به صحبت‌هاي روز گذشته مديرعامل باشگاه پرسپوليس در برنامه ورزش از نگاه دو عنوان کرد: با کمال احترام بايد مسائلي را مطرح کنيم. قصد نداشتيم در شرايط کنوني که پرسپوليس در بحران قرار دارد صحبت کنيم اما آقاي رويانيان مسائلي را در اين برنامه مطرح کردند که هواداران استقلال را ناراحت کرد.

به گزارش فارس ، وي ادامه داد: زماني که قهرماني استقلال مطرح شد مديرعامل پرسپوليس به گونه‌اي صحبت کرد که اين مفهوم را متبادر مي‌کرد که استقلال کوچک‌تر است و پرسپوليس بزرگ‌ترين تيم ايران است در حالي که هيچ متري براي اندازه‌گيري تيم‌ها وجود ندارد.

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تصريح کرد: پرسپوليس تيم بزرگي است و احتياجي به اثبات آن نيست اما براي بزرگي يک تيم نبايد استقلال را کوچک کرد. اين مسائل فرافکني و توهين به هواداران استقلال است. مديرعامل پرسپوليس اشاره‌اي به اسطوره‌هاي اين باشگاه از جمله علي پروين داشت در حالي که بايد بگوييم علي جباري هم همان نشاني را دريافت کرد که پروين گرفته بود.

وي افزود: ديگر پيشکسوتان ما نيز در جهان محبوبيت داشتند. دروازه‌بان سوم قرن آسيا در استقلال حضور داشته است. به هيچ عنوان قياس کردن کار درستي نيست. کاش به جاي اينکه اينگونه صحبت‌ها مطرح شود آقاي رويانيان با هواداران که توقع بجايي داشتند تا حداقل سهميه آسيايي کسب کنند، صحبت مي‌کرد و دلايل فني‌تر مي‌آورد نه اينکه چهارم هم نشدند و براي اينکه خودشان را توجيه کنند استقلال را پايين بياورند.

سررشته‌داري يادآور شد: دايي، پروين و بزرگان ديگر مايه افتخار هستند. آنها براي تمام مردم هستند مگر در زمان حضور شما ساخته شده‌اند که اين صحبت‌ها را مطرح مي‌کنيد؟ شما چه بازيکناني را ساخته‌ايد؟ کدام آقاي گل را پرورش داده‌ايد. استقلال پرافتخار‌ترين تيم ايران در آسيا است. متري براي بزرگي تيم‌ها وجود دارد که مي‌توان به آنها استناد کرد. نمي‌خواهم بگويم استقلال از پرسپوليس بزرگ‌تر است ما دو تيم بزرگ به نام‌هاي استقلال و پرسپوليس داريم.

وي ادامه داد: استقلالي که دو ستاره روي پيراهن خود دارد و يک نايب قهرماني و يک مقام سومي در آسيا کسب کرده نبايد کوچک‌تر از پرسپوليس شمارده شود. بايد با انصاف‌تر صحبت کنيم تا مردم از حرف‌هاي شما دلخور نشوند. مسئولان تيم‌ها بايد مسئولانه‌تر صحبت کنند. پرسپوليس تيم بزرگي است و کمال احترام هم براي آنها قائليم. اميدوارم آنها به دنبال اوج خود بازگردند تا مردم خوشحال شوند. مهم شادابي هواداران است نه اينکه براي شکست به دنبال توجيه و تخريب باشيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

ستایش نکونام از مهدوی‌کیا و حضور محمد پارسا

13911221000227_PhotoA.jpg?1368204428

جواد نکونام با پیراهنی که عکس مهدوی کیا روی آن بود در جشن قهرمانی استقلال شرکت کرد.

پیراهن جواد نکونام در جشن قهرمانی استقلال با سایر بازیکنان متفاوت بود. روی پیراهن وی ضمن چاپ عکس مهدی مهدوی‌کیا جمله "اسطوره فراموش نشدنی فوتبال" نوشته شده بود.

*امیرحسین صادقی و فرهاد مجیدی پیراهن قهرمانی خود را به هواداران استقلال تقدیم کردند.

* جباری زودتر از سایر بازیکنان به رختکن رفت.

* آرزه کاماچو بازیکن اهل بولیوی استقلال تمام مراسم قهرمانی آبی‌پوشان را با تلفن همراهش فیلمبرداری کرد.

* سیدمهدی رحمتی در اواخر جشن قهرمانی به روی تیرک یکی از دروازه‌های ورزشگاه آزادی رفت و جام را بالای سر برد.

* محمد پارسا هم در ورزشگاه حضور داشت.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]اکبرپور: هواداران ما قهرماني زياد ديده اند[/h]

[h=2]مهاجم تيم استقلال گفت: تماشاگران ما قهرماني زياد ديده اند البته يک مقدار هم پرتوقع هستند.[/h][/TD]

[TD]00939920.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سياوش اکبرپور در حاشيه تمرين روز دوشنبه تيمش عنوان کرد: خدارا شکر مي کنم که توانستيم قهرمان شويم. يک بازي سخت با الشباب امارات داريم و بايد اين ديدار را هم با پيروزي پشت سر بگذاريم تا در تهران يک جشن ديگر را پس از صعود به جمع 8 تيم برتر برگزار کنيم.

به گزارش اوج نيوز، وي ادامه داد: بازيکنان استقلال امسال سختي کشيدند و به نظرم من شايسته بهترين تقدير ها هستند. ما با وجود مشکلات تلاش کرديم تا موفق باشيم و اين اتفاق هم افتاد. با کمبودهايي که داشتيم بايد يک جشن در شان اين بازيکنان گرفته شود.

اکبرپور در خاتمه افزود: تماشاگران ما قهرماني زياد ديده اند البته يک مقدار هم پرتوقع هستند و اين توقع را خودمان بالا برده ايم. آنها بايد صبرشان را زياد کنند چرا هواداران باشعوري داريم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...