رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]ماجدي: پاداش قهرماني اين هفته پرداخت مي‌شود[/h]

[h=2]سرپرست تيم فوتبال استقلال در خصوص جدايي‌اش از اين باشگاه گفت: فقط براي بازي رفت مقابل الشباب غايب خواهم بود، اما در بازي برگشت در خدمت تيم استقلال هستم.[/h][/TD]

[TD]00944003.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

ميرشاد ماجدي با بيان اين مطلب افزود: هيچ تصميمي در مورد جدايي از تيم استقلال نگرفتم و حتي اين موضوع به گوشم هم نرسيده است، اما قرار است در مورد ادامه همکاري با تيم استقلال با امير قلعه نويي و علي فتح الله زاده صحبت کنم و بعد از جمع بندي‌هاي لازم تصميم نهايي گرفته شود.

به گزارش فارس ، وي ادامه داد: يک سال خيلي خوب را با تيم استقلال داشتم، با تمام فراز و فرودها، فصلي که گذشت يکي از فصل‌هايي بود که کمترين حاشيه را پيرامون تيم استقلال چه در تمرينات و چه در حضور خبرنگاران شاهد بوديم.

سرپرست تيم استقلال خاطر نشان کرد: ما حتي در مسابقات آسيايي سعي کرديم اجازه ندهيم مسائل حاشيه‌اي براي تيم مشکل ساز شود. در اين بين رسانه‌هاي نوشتاري و شنيداري را از اطراف تيم دور کرديم، در نهايت توانستيم به عنوان تيم اول از گروه خود در ليگ قهرمانان صعود کنيم، خدا را شکر در ليگ هم توانستيم عنوان قهرماني را به دست آوريم، بنده هم به عنوان يکي از خادمين استقلال اين افتخار نصيبم شد که در قهرماني اين تيم سهم کوچکي داشته باشم.

وي با بيان اين مطلب که هم اکنون براي بازديد از امکانات آکادمي شهرداري کرمان و هيئت فوتبال اين استان در کرمان به سر مي‌برد افزود: امور کميته جوانان فدارسيون فوتبال را براساس يک برنامه از پيش تدوين شده پيش مي‌بريم، کارهاي خيلي خوبي براي جوانان فوتبال دوست کشورمان در سراسر استان‌ها انجام شده و در ادامه هم انجام خواهد شد و با وجود اينکه همزمان سرپرستي تيم استقلال را بر عهده دارم به کمک همکاران در کميته جوانان اجازه نمي‌دهم امور بر زمين بماند.

ماجدي در خصوص اينکه در مسابقه رفت تيم استقلال مقابل الشباب امارات غايب خواهد بود گفت: به خاطر جلسه رسمي که در مالزي و در محل کنفدارسيون فوتبال آسيا برگزار مي‌شود به طور موقت در اين يک بازي همراه استقلال نخواهم بود، اما در بازي برگشت در خدمت تيم محبوبم خواهم بود. باشگاه هم يکي از اعضاي مديريتي را به جاي من، به عنوان سرپرست در اين تک بازي معرفي خواهد کرد.

ماجدي با بيان اين مطلب که خود او هم يکي از پاداش بگيران قهرماني استقلال از سوي مديريت اين باشگاه است گفت: آقاي فتح الله زاده طي صحبتي که با من داشته اند اعلام کردند که پاداش قهرماني در اين هفته پرداخت خواهد شد.

ماجدي در پايان گفت: تمرينات استقلال بعد از مسجل شدن قهرماني‌اش از امروز ساعت 17:30 براي مسابقه روز جمعه برابر داماش پيگيري خواهد شد. ان‌شاءالله روز جمعه در کنار هواداران يک جشن با شکوه را بابت قهرماني در ليگ برتر برگزار کنيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]پورحيدري: قهرماني استقلال شاهکار بود[/h]

[h=2]مدير فني استقلال با تمجيد از قلعه‌نويي قهرماني آبي‌ها در ليگ برتر را شاهکار خواند.[/h][/TD]

[TD]00015239.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

منصور پورحيدري درباره قهرماني استقلال گفت: بدون تعصب مي‌گويم که استقلال مي‌توانست يک يا دو هفته زودتر قهرماني‌اش را جشن بگيرد. استقلال در اين فصل مشکلات و کمبودهايي داشت که البته با وجود اين مشکلات درايت کادر فني و در راس آن امير قلعه‌نويي ميل به قهرماني در بازيکنان ايجاد شد. مسائل مالي نسبت به گذشته بيشتر بود اما همين ميل خواستن بود که باعث قهرماني استقلال شد. من اين قهرماني را به همه هواداران استقلال، قلعه‌نويي، فتح‌الله‌زاده و آبي‌هاي خوزستاني تبريک مي‌گويم.

به گزارش ايسنا ، مديرفني استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا صحت دارد امير قلعه‌نويي چندان تمايلي به حضور در استقلال براي فصل آتي ندارد اظهار کرد: من به قلعه‌نويي حق مي‌دهم. با کمبودهاي زياد و فشار زيادي که بر رويش بود سال سختي را گذراند. اين قهرماني شاهکاري بود که انجام شد. با اين شرايط انصافا نمي‌توان ادامه داد. ما الان آسيا را در پيش داريم. بايد به کارمان ادامه دهيم، با وجود آن که خستگي ما را اذيت کرده است. من که چندان در اين فصل درگير نبودم خيلي اذيت شدم. مطمئنا امير هم سال سختي را گذرانده است. با اين حال حتما با قلعه‌نويي صحبت مي‌کنم چرا که دوست دارم اين گروه حفظ شود.

او در پاسخ به اين سوال که براي تقويت استقلال براي فصل بعد چه برنامه‌اي وجود دارد، به ايسنا گفت: اول بايد در نظر بگيريم که با مسجل شدن قهرماني استقلال شايد قلعه‌نويي به بازيکنان اصلي‌اش استراحت دهد تا با تمام قوا و آمادگي کامل به امارات برويم و برابر الشباب صف‌آرايي کنيم. براي فصل بعد هم اول بايد ببينيم آقاي قلعه‌نويي در استقلال باقي مي‌ماند يا خير چرا که اين مسئله از اختيارات ايشان است ولي من هم موافقم استقلال بايد در بعضي از خطوط تقويت شود. با اين حال همه چيز در اين رابطه بر عهده قلعه‌نويي است.

پورحيدري در پاسخ به اين سوال که آيا خداحافظي فرهاد مجيدي از استقلال صحت دارد، بيان کرد: من چنين چيزي را نشنيده‌ام. اين از مسائلي است که به خود فرهاد مجيدي ارتباط دارد. مجيدي بازيکن بسيار بزرگي است و از پشکسوتان موثر در استقلال است. او قابل احترام است و ما همه او را دوست داريم. نمي‌دانم اين صحبت‌ها از کجا مطرح مي‌شود.

او درباره برنامه خودش براي فصل بعد گفت: اگر مديريت استقلال من را بخواهد که هستم، اگر هم قرار باشد استراحت کنم همين کار را مي‌کنم. واقعا وضعيت آينده‌ام مشخص نيست.

مدير فني استقلال در پايان با تمجيد از هواداران استقلال افزود: لازم مي‌دانم بار ديگر به هواداران استقلال تبريک بگويم. آن‌ها در اين فصل در قهرماني ما نقش بسزايي داشتند. البته اين مسئله را هم بگويم که از شکست پرسپوليس برابر سپاهان ناراحت شدم. رويانيان در پرسپوليس زحمات زيادي مي‌کشد ولي اي کاش کمي حرفه‌اي تر کار مي‌کردند و قهرماني جام حذفي را جشن مي‌گرفتند. با اين حال چيزي نشده و ان‌شاءالله سال بعد نتايج بهتري را کسب خواهند کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]بيک‌زاده: من و نکونام سيبل استقلال بوديم[/h]

[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: امسال من و جواد نکونام سيبل استقلال شده بوديم و عده‌اي مي‌خواستند ما را خراب کنند.[/h][/TD]

[TD]00940894.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

هاشم بيک‌زاده من چه در نيم فصل اول و چه در نيم فصل دوم با تمام وجودم براي تيم استقلال بازي کردم ولي متاسفانه يک سري هواداران در مورد من نامهرباني کردند. آنها نمي‌دانستند من دارم با تمام وجود براي تيمم بازي مي‌کنم. اما خدا را شکر توانستيم عنوان قهرماني را به دست بياوريم و آنها را خوشحال کنيم.

به گزارش فارس ، بيک‌زاده در خصوص اينکه در ابتداي فصل او و جواد نکونام دوران بسيار سختي را پشت سر گذاشته‌اند، گفت:‌دقيقا همين طور است؛ من و نکونام سيبل شديم و هر کسي هر چه مي‌خواست به ما گفت. اين در حالي بود که ما بازي‌هاي خوبي انجام داديم. جا دارد از امير قلعه‌نويي تشکر کنم که پشت سر ما ايستاد و از ما حمايت کرد. او اين روزها را مي‌ديد و به توانايي‌هاي ما ايمان داشت. من هم خوشحالم توانستم براي تيمم مثمر ثمر باشم. گل بزنم، گل‌سازي کنم در نهايت قهرمان شديم. امير قلعه‌نويي با ديد بزرگش اين روزها را مي‌ديد اما بعضي از تماشاگران با ما نامهرباني کردند. اما من اين قهرماني را تقديم به آنها مي‌کنم همان‌هايي که با من نامهربان بودند.

وي افزود: بالاخره هواداران در سرما و گرما به ورزشگاه آمده و دوست دارم تيم نتيجه بگيرد. در اين بين اگر فراز و نشيبي به وجود آمد اما باز هم بايد احترام هواداران حفظ شود. ما هم اميدواريم بتوانيم با پشت سر گذاشتن الشباب به جمع 8 تيم برتر آسيا دست يابيم و هواداران بيشتر خوشحال شوند.

هافبک تيم استقلال در خصوص آينده اين تيم گفت: به نظرم اسکلت تيم بايد حفظ شود تا بتوانيم در آسيا هم حرفي براي گفتن داشته باشيم. البته هواداران بايد بدانند من و جواد نکونام سختي‌هاي زيادي را در فصل گذشته متحمل شديم. شعار روي سکوها، بي‌پولي و در کنار آن نامهرباني‌هايي که انجام شد، اينها موضوعات تلخي بود که در طول فصلي که گذشت با آن گريبانگير بودم.

بيک‌زاده خاطرنشان کرد: بايد بگويم ما در همان نيم فصل اول با کسب 31 اميتاز قهرمان ليگ برتر شديم آن هم در حالي که فقط 11 بازيکن در تيم وجود داشت. گاها سه دروازه‌بان روي نيمکت قرار مي‌داديم يا 3-4 بازيکن جوان در ترکيب 13-14 نفره تيم قرار مي‌گرفتيم. اما با اين حال با سختي‌ها و فشردگي‌هايي که داشتيم توانستيم با جمع‌آوري امتيازات لازم در نيم فصل اول خود را به قهرماني نزديک کنيم.

هافبک استقلال ادامه داد: عده‌اي با قصد و غرض مي‌خواستند به استقلال ضربه بزنند و در اين بين من و جواد نکونام که 8 سال در اسپانيا بازي کرده و کاپيتان تيم ملي است را کوبيدند و به شدت تحت فشار قرار دادند اما ما در نهايت توانستيم شايستگي‌هاي خود را نشان دهيم و تيم قهرمان شد و به نظرم اين قهرماني پاداش نامهرباني‌هايي بود که در طول فصل و به خصوص اوايل فصل کشيديم و آن را خدا به ما داد. بايد گفت روسياهي به ذغال ماند.

بيک‌زاده در خصوص اينکه قراردادش را با تيم استقلال تمديد خواهد کرد،‌ گفت: من براي فصل اينده تصميمي نگرفته‌ام. بايد بگويم من امسال تاکنون 40 درصد از قراردادم را گرفته‌ام و هنوز 60 درصد آن باقي مانده با همه اين سختي‌ها هواداران با من بد کردند. اکنون هم هيچي براي تمديد قراردادم مشخص نيست. بازي باقيمانده هم بگذرد و جشن قهرماني را با هواداران بگيرم و بعد از آن با جمع‌بندي شرايط تصميم قطعي را خواهم گرفت.

وي افزود: من 4 قهرماني ليگ برتر و يک قهرماني جام برتر را به دست آورده‌ام و اين طور که مي‌گفتند بازيکن ضعيفي نبودم سه سال در تيم استقلال بودم و دو قهرماني و يک نائب قهرماني را در زمان صمد مرفاوي به دست آوردم در سپاهان قهرمان ليگ برتر شدم. اين خود نشان مي‌دهد من بازيکن ضعيفي نبوده و نيستم. فقط مي‌توانم بگويم امسال هم با وجود تمام نامهرباني‌هايي که به من شد در آخر فصل ثابت کردم از چه توانايي‌هايي برخوردارم و آنها که بايد توانايي‌هاي من را مي‌ديدند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]برنامه‌هاي جشن قهرماني استقلال تهران[/h]

[h=2]نشست هماهنگي برنامه‌هاي جشن قهرماني تيم فوتبال استقلال در ليگ برتر، در سازمان ليگ فوتبال برگزار شد.[/h][/TD]

[TD]00944640.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

صبح امروز (سه‌شنبه) در سازمان ليگ برتر فوتبال جلسه‌اي با حضور نماينده باشگاه استقلال، سرپرست سازمان ليگ، رييس مجموعه ورزشي آزادي، نماينده صداوسيما، حراست وزارت ورزش و جوانان و فرمانده يگان ويژه مستقر در ورزشگاه آزادي برگزار شد تا درباره مراسم جشن قهرماني استقلال در ليگ برتر هماهنگي‌هاي لازم صورت گيرد.

به گزارش ايسنا ، در ابتداي اين مراسم مهدي تاج به مراسم اهداي جام قهرماني حذفي اشاره کرد و ايرادهاي آن را مورد بررسي قرار داد. او در پايان از رسانه‌ها و همه عواملي که در برگزاري مراسم نقش داشتند تشکر و تاکيد کرد که در مراسم اهداي جام قهرماني ليگ برتر نيز مانند فينال جام حذفي قواعد ويژه‌اي وجود دارد که از آن جمله مي‌توان به حضور يافتن تنها سه نفر بر روي سکوي اهداي مدال اشاره کرد.

تاج در ادامه گفت: ‌از وزير ورزش براي حضور در مراسم اهداي جام قهرماني استقلالي‌ها دعوت کرده‌ايم که قرار است ايشان به همراه مديرعامل باشگاه استقلال و رييس فدراسيون فوتبال اين کار را انجام دهند.

سرپرست سازمان ليگ همچنين از خبرنگاران خواست که براي رعايت نظم بيشتر مراسم اصراري به حضور در زمين چمن و کنار زمين نداشته باشند و بر اساس کارت‌هايي که برايشان صادر شده، عمل کنند. به اين ترتيب هيچ مصاحبه‌اي در زمين چمن انجام نمي‌شود و تيم‌ها موظف هستند براي انجام مصاحبه در "ميکسد‌زون" حضور پيدا کنند.

تاج اين را نيز گفت که نشست خبري ديدار استقلال و داماش، پس از پايان مراسم اهداي مدال و جام قهرماني و دور افتخار بازيکنان استقلال انجام خواهد شد و بازيکنان در ميکسدزون حضور پيدا مي‌کنند.

از ديگر مواردي که در جلسه امروز مطرح شد، اين بود که دو تيم استقلال و داماش به طور جدي مراقبت کنند که به جز کادر فني و بازيکنان هيچ فرد غير مرتبطي در زمين حضور پيدا نکند. اين قاعده شامل معاونان و همراهان تيم‌ها نيز مي‌شود. همچنين قرار شد 5 تن از نيروهاي يگان ويژه با لباس رسمي (کت و شلوار) در هنگام مراسم در زمين حضور داشته باشند تا نظم مراسم را کنترل کنند.

سرهنگ عرب‌سرخي، فرمانده يگان ويژه مستقر در ورزشگاه آزادي هم در ادامه جلسه با گلايه از برخي رسانه‌ها و روزنامه‌ها که از "حضور کمرنگ يگان ويژه در هنگام فينال جام‌حذفي" سخن گفته بودند، اظهار کرد: همکاران ما در تمام دقايق بازي اوضاع را تحت کنترل داشتند و مسابقه با حضور 100 هزار تماشاگر به خوبي برگزار شد. برخي رسانه‌ها نبايد چنين چيزي را مي‌نوشتند. بر خلاف نوشته اين رسانه‌ها نيروهاي ما به هنگام انفجار ترقه در نيمه دوم بازي در محل حضور داشتند.

در ادامه جلسه نيز نماينده صداوسيما نسبت به تغيير دروازه‌اي که قرار بود پنالتي‌هاي فينال جام حذفي به آن زده شود اعتراض کرد و گفت که اين کار براي پوشش تصويري اين ضربات مشکل ايجاد کرد.

در ادامه نيز مهدي تاج ضمن اعلام اين خبر که اعضاي کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي به دليل برگزاري خوب مراسم اهداي جام حذفي از سازمان ليگ تشکر کرده‌اند، گفت: اين‌که به جاي رحيمي، سميعي‌نژاد، مديرعامل کارخانه فولاد سپاهان براي اهداي مدال‌ها بر روي سکو آمد، خواست مديرعامل باشگاه سپاهان بود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TABLE=class: cms_table, align: center]

[TR]

[TD]آشتي‌کنان رحمتي و نکونام رسمي شد

دروازه‌بان و هافبک استقلال در تمرين امروز اين تيم به صورت رسمي با يکديگر آشتي کردند.

[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]جواد نکونام و مهدي رحمتي در تمرين امروز استقلال به طور علني آشتي کردند و دست در دست يکديگر به سمت هواداران رفتند. مدتي بود حاشيه قهر اين دو بازيکن شنيده مي‌شد که در اردوي امارات استقلالي‌ها اعلام شد اين دو بازيکن اختلافات را کنار گذاشته و با يکديگر آشتي کردند.

نکونام و رحمتي در تمرين امروز استقلال که از ساعت17:30 دقيقه در کمپ مرحوم ناصر حجازي برگزار شد به صورت رسمي با يکديگر آشتي کردند و عکس يادگاري نيز انداختند.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

جدایی قلعه‌نویی از استقلال قطعی شد/ ۴ پیشنهاد خارجی و داخلی برای سرمربی آبی‌ها

معاون اجرایی باشگاه استقلال از جدایی امیر قلعه‌نویی بعد از دیدار مقابل الشباب امارات از جمع آبی‌پوشان خبر داد.

13920216000251_PhotoA.jpg

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، این روزها شایعات فراوانی مبنی عدم تمدید قرارداد امیر قلعه نویی با آبی پوشان به گوش می رسد که به نظر می رسد این اتفاق در حال رخ دادن است و سرمربی کنونی استقلال از این تیم جدا خواهد شد.

امیر عرب معاون اجرایی باشگاه استقلال با اعلام خبر جدایی امیر قلعه نویی گفت: وی چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارد و 2 - 3 تیم از کشورهای خلیج فارس برای استخدام وی با او تماس گرفتند از سوی دیگر می دانم که قلعه نویی پیشنهادهای فراوانی از تیم های دیگر دارد و او قطعا از استقلال جدا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به گفته علی فتح الله زاده قرارداد قلعه نوی

لینک به دیدگاه

اهدای جام به قلعه‌نویی/بازار داغ گل و شیرینی و بنر، حضور بازیگر سینما

در تمرین امروز تیم استقلال دو بازیکن این تیم رسما آشتی کردند و قلعه‌نویی جام قهرمانی را تحویل گرفت.

13920217000472_PhotoA.jpg

• Tweet

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم استقلال اولین تمرین خود را بعد از سومین قهرمانی در لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار کرد.

با توجه به اینکه آبی‌پوشان یک هفته قبل از پایان فصل به عنوان قهرمانی رسیدند، پیش‌بینی می‌شد تمرین استقلال پذیرای هواداران زیادی باشد که این اتفاق افتاد و نزدیک به 250 نفر از طرفداران این تیم به زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آمدند. طرفداران تیم استقلال با پخش شیرینی و اهدای دسته گل به بازیکنان تیم استقلال و همچنین نصب بنرهای مختلف قهرمانی را تبریک گفتند. روی یکی از این بنرها نوشته شده بود «ما استقلالیم و حالا حالاها قهرمان»‌و از سوی دیگر طرفداران استقلال به طرفداری از قلعه‌نویی، بنری را تهیه کرده بودند و همچنین روی یکی از پارچه‌ها علیه عادل فردوسی‌پور شعارهایی نوشته شده بود.

* تیم ملی بوکس در حین تمرین آبی‌پوشان مشغول برنامه‌های هوازی بود که آرزه کاماچو این تمرینات را از نزدیک نظاره می‌کرد و دقت عمل خاصی روی آن داشت.

* امیر قلعه‌نویی به هنگامی که به محل تمرین آمد مورد استقبال طرفداران آبی قرار گرفت. وی به میان جمعیت رفت و با آنها عکس یادگاری گرفت اما جالب است که هواداران این تیم از قلعه‌نویی می‌خواستند تا از این تیم نرود و استقلال قهرمان آسیا کند.

* درحالی که 30 دقیقه از تمرین آبی‌پوشان گذشته بود جواد نکونام به همراه مهدی رحمتی و حنیف عمران‌زاده خود را به محل تمرین رساند. رحمتی و نکونام مورد استقبال عکاسان رسانه‌های ورزشی قرار گرفته و در اقدامی جالب به کدورت خود پایان داده و آشتی‌کنان خود را رسمی کردند.

* هاشم بیک‌زاده امروز تنها تمرین انجام داد و راهی سونا و استخر شد.

* منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، مهدی فنونی‌زاده، سیروس دین‌محمدی و امیر عرب در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بودند.

*‌یکی از هواداران تیم استقلال با تهیه یک کاپ قهرمانی در حین برگزاری تمرین به سمت قلعه‌نویی رفت و در اقدامی عجیب آن را به سرمربی تیم استقلال تحویل داد. قلعه‌نویی با تعجب به این تماشاگر نگاه می‌کرد و با خنده جام را از او گرفت.

* بازیکنان تیم استقلال در مرحله اول تمرین زیر نظر مجید صالح به دویدن دور زمین و کارهای تاکتیکی پرداختند. در تمرین امروز خسرو حیدری، مجتبی جباری و سیاوش اکبرپور غایب بودند.

* سرمربی تیم استقلال در تمرین امروز تنها نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی تیمش بود و برنامه‌های تیمی را مجید صالح برعهده داشت.

* دو کودک خردسال که چند روز پیش هم به محل تمرین آمده بودند در تمرین امروز پا به توپ شدند و جالب این جا بود که هر دو نفر پیراهن شماره 7 فرهاد مجیدی را پوشیده بودند.

* بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل فولاد خوزستان به میدان رفته بودند امروز تنها تمرینات سبک انجام دادند و بقیه در قالب دو گروه فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند.

*حسن جوهرچی بازیگر سینما در تمرین امروز حاضر شده بود و در پایان با مهدی رحمتی و علی حمودی دقایقی صحبت کرد.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]موسوي: دوست دارم در استقلال بمانم[/h]

[h=2]مهاجم تيم استقلال گفت: دلم بسيار روشن است که قهرمان آسيا مي شويم.[/h][/TD]

[TD]00943857.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

ايمان موسوي درباره قهرماني تيمش در ليگ برتر عنوان کرد: خداراشکر مي کنم که توانستم به يکي از بزرگترين آرزوهايم برسم. قهرماني با استقلال رويايي بود که از بچگي آن را در سر داشتم و حالا که در کنار بازيکنان بزرگي مثل جواد نکونام، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، مجتبي جباري و... اين عنوان را کسب کرده ام بسيار خوشحالم. کاش مقابل فولاد محروم نبودم و مي توانستم بازي کنم.

به گزارش اوج ، وي ادامه داد: فصل پر فراز و نشيبي را پشت سر گذاشتم. روز که آمدم استقلال با اميد و آرزو آمدم اما با وجود اينکه اوايل اوضاع خوب بود اما در شرايط سختي را در ادامه تحمل کردم. خداراشکر که در 6، 7 هفته پاياني شرايطم خوب بود. از قلعه نوعي ممنونم که به من بازي داد و اميدوارم توانسته باشم جواب زحماتش را بدهم.

مهاجم تيم استقلال درباره شانس قهرماني تيمش در ليگ قهرمانان آسيا تاکيد کرد: من از ابتداي حضور استقلال در ليگ قهرمانان اعلام کردم که تيم ما قهرمان آسيا مي شود. بازيکنان بسيار خوبي داريم و من دلم بسيار روشن است. در بازي با الشباب بايد تمام تلاشمان را به کار بگيريم تا بتوانيم بهترين نتيجه را کسب کنيم.

او همچنين گفت: حضور در استقلال آرزوي من بود اما حالا آرزويم اين است که سال ها در اين تيم بمانم و بتوانم بازي کنم. اگر خدا اين اتفاق مي افتد. باورت نمي شود چقدر دوست دارم يک روز جام قهرماني را اولين نفر با استقلال بالاي سر ببرم. شايد چند سال ديگر به اين آرزويم هم رسيدم.

موسوي در پايان افزود:يکسال ديگر با استقلال قرارداد دارم و دوست دارم بمانم. اميدوارم شرايط طوري مهيا شود که در استقلال بمانم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]AFC بر حاشيه‌سازي سعودي‌ها مهر بطلان زد

[h=1]شکايت الهلال رد شد[/h]

[h=2]دبير کل کنفدراسيون فوتبال آسيا در واکنش به شکايت عربستان عليه ايران گفت که AFC در بررسي خود به تخلفات و قانون شکني‌هاي قابل توجهي در ايران دست پيدا نکرد.[/h][/TD]

[TD]00944441.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

الهلال عربستان در مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا با يک گل در ورزشگاه آزادي برابر استقلال شکست داد. عبدالرحمان بن مساعد، رييس جنجالي الهلال پس از پايان بازي به شدت از ميزباني استقلال انتقاد کرد و از شکايت خود به کنفدراسيون فوتبال آسيا خبر داد.

به گزارش ايسنا ، آلکس سوسي، دبير کل کنفدراسيون فوتبال آسيا اعتراف کرد که کاروان الهلال در تهران اذيت شد، اما اين گونه نبود که اذيت کردن آنها برنامه‌ريزي شده يا از قبل تعيين شده باشد، بلکه تنها بعضي از حالت‌هاي فردي رخ بود.

سوسي در گفت و گو با روزنامه‌ الاتحاد امارات گفت: کنفدراسيون فوتبال آسيا رفتار ايراني‌ها را از نزديک دنبال مي‌کند. درباره شکايت عربستان از ايران هم بايد بگويم که ما در تحقيق و بررسي خود به قانون شکني ها و تخلفات بزرگي دست نيافتيم. بلکه تنها بعضي از رفتارهاي فردي رخ داد.

او افزود: با وجود اعمال محروميت‌ها و مجازات ها هنوز شاهد نژادپرستي و قوميت گرايي هستيم. به طور کلي AFC تمام تلاش خود را مي‌کند تا از تيم‌هاي مهمان حمايت کند. ما مجازات‌هايي را براي ايران در نظر گرفته‌ايم، چرا که تماشاگران گاهي اوقات دست نوشته‌هايي همراه دارند که بيانگر توهين نژادپرستي است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]هدفم قهرماني با اين استقلال در آسياست؛

[h=1]قلعه‌نويي: با استقلال قرارداد 2 ساله دارم[/h]

[h=2]سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: من با استقلال قرارداد 2 ساله دارم و هدفم قهرماني با اين تيم در آسياست.[/h][/TD]

[TD]00944377.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

امير قلعه‌نويي در خصوص شايعه جداييش از استقلال در پايان فصل اظهار داشت: اصلاً چنين چيزي صحت ندارد تمام فکر و ذکر من بازي با داماش و 2 بازي با الشباب است. من به عشق اين مردم قرارداد 2 ساله با استقلال بستم و هدفم اين بوده که با اين تيم قهرمان آسيا شوم.

به گزارش فارس، وي افزود:‌ شايد اصلاً بعد از اين 3 بازي مردم و هيئت‌مديره من را نخواهند من که نمي‌توانم از حالا بگويم مي‌خواهم بروم يا بمانم. هميشه گفته‌ام تا لحظه‌اي که هستم با قدرت کار مي‌کنم همين امروز 3 ساعت فيلم بازي حرکات خود را ديده‌ايم و با قدرت به فکر بازي با الشباب امارات هستيم.

قلعه‌نويي با تأکيد بر اينکه استقلال نياز به آرامش دارد، ادامه داد: درست است که در بازي الهلال يک سري دلخوري‌ها به وجود آمد اما اينها مسائل درون‌خانوادگي است و باعث نمي‌شود که ما با قدرت به کارمان ادامه ندهيم.

وي در پايان تأکيد کرد: من به عنوان سرمربي استقلال اگر بخواهم حرفي بزنم، خودم مي‌زنم و هرکسي جاي من صحبت کند حرف من نيست.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]پيشنهاد قابل توجه الريان به مدافع استقلال

باشگاه الريان قطر خواهان به خدمت گرفتن مدافع 30 ساله ملي پوش تيم استقلال شده است.

[/TD]

[TD]00941491.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]باشگاه الريان با ارائه پيشنهادي قابل توجه توجه قصد جذب پژمان منتظري را دارد.

اخبار رسيده حاکي از آن است که اين باشگاه قصد دارد منتظري را در فصل آتي ليگ ستارگان قطر جايگزين ناتان اوتاويو،مدافع برزيلي خود کند و به همين منظور تلاش هاي خود را آغاز کرده است.

منتظري در پايان فصل 91_90 هم مورد توجه باشگاه السيليه قطر قرار گرفته بود اما سرانجام قراردادش را با استقلال به مدت يک سال ديگر تمديد کرد.با اين وجود،عملکرد موفق وي در فصل جاري ليگ برتر ايران و ليگ قهرمانان آسيا باعث شده است تا نگاهها همچنان به سمتش باشد.

در نيم فصل ليگ برتر هم تيم داليان چين خواهان به خدمت گرفتن منتظري شد و نماينده اين باشگاه هم براي مذاکره به ايران آمد اما هم خود او و هم باشگاه استقلال در آن مقطع با اين انتقال مخالفت کردند.

اين در حالي است که پيشنهاد اخير باشگاه الريان ممکن است باعث شود منتظري که در سال 86 به استقلال پيوست،پس از هفت فصل از جمع آبي پوشان جدا شود.

با اين وجود ديدار حساس تيم ملي با قطر در مقدماتي جام جهاني و سرنوشت شاگردان کارلوس کي روش در اين مسابقات در نهايت جزو عوامل تعيين کننده در راه تصميم گيري منتظري خواهد بود.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

اوج نیوز

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]عرب: قلعه‌نويي مادي نيست، دلخور است[/h]

[h=2]معاون اجرايي باشگاه استقلال گفت: سرمربي استقلال فرد مادي نيست و فقط کمي دلخور است.[/h][/TD]

[TD]00035838.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

امير عرب در خصوص اينکه روز گذشته اعلام کرده بود امير قلعه‌نويي در استقلال نمي‌ماند اما امروز (چهارشنبه) قلعه‌نويي گفته با استقلال قرارداد دارد و در اين تيم مي‌ماند، گفت: هر چيزي امير قلعه‎‌نويي مي‌گويد درست است. ديروز، ديروز بود و من امروز اعلام مي‌کنم بايد قلعه‌نويي را از رفتن منصرف کرد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: استقلال پرافتخارترين سرمربي ايران را روي نيمکت دارد و من به عنوان معاون اجرايي باشگاه استقلال از هواداران پرشور مي‌خواهم که روز جمعه قلعه‌نويي را چنان تشويق کنند که وي از رفتن منصرف شود. روز جمعه علاوه بر جشن قهرماني ليگ برتر هواداران استقلال بايد سرمربي پرافتخار خود را تشويق و به نوعي همه اتفاقات گذشته را از دلش بيرون کنند.

معاون اجرايي باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: استقلال با مديريت فتح‌الله‌زاده و سرمربيگري قلعه‌نويي به دنبال افتخار ديگري در آسيا است. قلعه‌نويي فرد مادي نيست و فقط کمي دلخور است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]نکونام: من و رحمتي دشمنان‌مان را بهتر شناختيم[/h]

[h=2]کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد، جريان اختلافش با سيدمهدي رحمتي باعث شد تا هر دوي آنها شناخت بيشتري از اطرافيانشان در استقلال به دست آورند.[/h][/TD]

[TD]00939984.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

جواد نکونام درباره آشتي‌اش با سيدمهدي رحمتي گفت: "همان‌طور که رحمتي گفت، متاسفانه برخي افراد با آوردن و بردن حرف‌هاي بي‌پايه و اساس باعث شدند تا اختلافي بين ما ايجاد شود. درست است که درون زمين با هم خوب بوديم و تنها فکرمان موفقيت استقلال بود اما در بيرون از زمين رابطه‌مان قطع شد؛ آن هم فقط به خاطر آن حرف‌هاي پوچي که اين افراد بين من و مهدي مطرح کرده بودند."

به گزارش ايسنا ، وي در پاسخ به اين سوال که آيا اين افراد از استقلال بودند، گفت: "بله اما فکر مي‌کنم اين اتفاق حکمتي داشت و آن هم اين که من و مهدي دوست و دشمن‌مان را بهتر بشناسيم. درباره ديدار‌مان هم در رستوران دوبي بايد بگويم، برنامه‌ريزي از قبل نشده بود و تنها دوستان مشترک من و مهدي هم که اتفاقا فوتبالي هم نيستند، ما را به رستوران‌شان دعوت کردند. در آنجا با هم حرف زديم و گفتيم که اگر مسئله‌مان با گفت‌وگو حل مي‌شود، بنشينيم و در تهران با يکديگر صحبت کنيم که اين اتفاق هم افتاد و کدورت‌ها از بين رفت. بازگشت شرايط به حالت عادي بين من و رحمتي اتفاقي بود که بايد به هر حال مي‌افتاد و از امروز به بعد من و رحمتي مثل گذشته و شايد بهتر از گذشته دوست هم هستيم."

نکونام درباره قهرماني استقلال و گلزني‌اش در ديدار برابر فولاد گفت: "گلي که زدم واقعا طعم خاصي برايم داشت اما مهم اين بود که تيم محبوبم قهرمان شد تا دل ميليون‌ها هوادار شاد شود. درباره آن گل هم بايد بگويم، کار خاصي را انجام ندادم و اگر تلاش بازيکنان نبود، نمي‌توانستم از آن موقعيت استفاده کنم. بايد از مردم و هواداران هم به نوبه خودم عذرخواهي کنم که اين فصل خيلي اذيت‌شان کرديم و دير قهرمان شديم."

وي افزود: "استقلال با پتانسيلي که داشت، بايد زودتر از اين‌ها قهرمان مي‌شد. در نيم فصل اول روزهاي دشواري را پشت‌سر گذاشتيم. بهتر است بگوييم که استقلال در نيم‌فصل اول قهرمان شد. در نيم‌فصل دوم با بازيکنان خوبي که به تيم‌مان اضافه شدند، کارمان راحت شد."

نکونام در پاسخ به سوالي درباره عدم همراهي استقلال از سوي هوادارانش در طول فصل جاري گفت: "هواداران را در اين فصل خيلي اذيت کرديم. در سه بازي در خانه جلوي چشم‌شان شکست خورديم. دو بار به سپاهان باختيم و يک بار هم برابر الهلال شکست خورديم. فکر مي‌کنم با اين بازيکنان و توانايي مي‌توانستيم زودتر آنها را شاد کنيم."

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]رسولي نژاد و فتح‌الله‌زاده به تمرين استقلال آمدند[/h]

[h=2]رئيس هيئت مديره و مديرعامل باشگاه استقلال در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر شدند.[/h][/TD]

[TD]00944276.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

احمد رسولي نژاد و علي فتح‌الله‌زاده در تمرين امروز استقلال حاضر شدند تا با بازيکنان ديدار کنند.

تيم فوتبال استقلال قهرماني‌اش در ليگ برتر مسجل شده و روز جمعه و در پايان ديدار با داماش گيلان در هفته پاياني ليگ مراسم جشن قهرماني اين تيم در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]گزارش تمرين امروز آبي پوشان[/h]

[h=2]تمرين روز چهارشنبه تيم فوتبال استقلال در حالي برگزار شد که فتح الله‌زاده و رسولي‌نژاد قبل از نزديک نظاره‌گر تمرين آبي‌ها شدند.[/h][/TD]

[TD]00944612.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش مهر، تمرين امروز چهارشنبه تيم فوتبال استقلال امروز از ساعت 17:30 در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي برگزار شد که حاشيه‌هاي آن به شرح زير است:

* احمد رسولي‌نژاد، عضو هيات مديره باشگاه و علي فتح الله‌زاده قبل از تمرين در زمين شماره دو آزادي حضور يافتند و پس از روبوسي با کادر فني در کنار آنها نشستند و تمرين را تماشا کردند.

* سياوش اکبرپور که در تمرين روز گذشته غايب بود امروز حاضر بود.

* مهدي رحمتي با 20 دقيقه تاخير در تمرين حاضر شد. مجتبي جباري هم با 25 دقيقه تاخير خود را به تمرين رساند.

* از تمرين امروز استقلال استقبال نسبتا خوبي شد به طوري که 150 تماشاگر در کنار زمين شماره دو آزادي حضور يافتند. البته آنها پشت درب‌هاي مجموعه ورزشي آزادي مانده بودند که با وساطت ماجدي به داخل مجموعه راه يافتند.

* امير قلعه‌نويي در تمرين امروز استقلال پا به پاي بازيکنان تمرين کرد.

* شاهرخ بياني، مهدي فنوني‌زاده، سيروس دين محمدي و منصور پورحيدري مثل روزهاي گذشته از نزديک تمرينات را نظاره گر بودند.

* هواداران استقلال با ديدن امير قلعه نويي دور وي حلقه زدند و از او خواستند در استقلال ماندني شود. آنها خطاب به قلعه نويي عنوان کردند که تنها کسي که مي تواند اين تيم را قهرمان کند وي است.

* در گوشه اي از زمين يک بنر در حمايت از سرمربي تيم نصب شده بود که روي آن نوشته شده بود: "فتح کاپ آسيا فقط با امير قلعه نويي"

* در ابتداي تمرين قلع نويي پنج دقيقه صحبت کرد و از آنها خواست مقابل داماش خوب بازي کنند و کاري به اين که از قبل قهرمان شده بودند نداشته باشند. قلعه نويي همچنيني خطاب به آنها گفت: اين بازي مي تواند يک پيش بازي خوب براي بازي با الشباب باشد. بايد با پيروزي به استقبال آن برويم و جشن هواداران را پررنگ تر کنيم." پس از آن بازيکنان خود را گرم کردند و به بازي آقا وسط پرداختند که خود قلعه نويي هم با آنها بازي مي کرد. پس از آن کارهاي تاکتيکي زير نظر سرمربي تيم برگزار شد.

* فتح الله زاده با حضور در بين هواداران با آنها عکس يادگاري گرفت و مورد تشويق قرار گرفت. يک فرد معلول هم که در تمرين استقلال حاضر شده بود با مديرعامل باشگاه عکس يادگاري گرفت.

* فرهاد پورغلامي مربي سابق تيم فوتبال ملوان بندر انزلي بر سر تمرين استقلال حاضر شد و با ماجدي به گفتگو پرداخت.

* جواد نکونام و علي فتح الله زاده براي دقايقي در گوشه اي به طور خصوص با يکديگر گفتگو کردند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]فتح‌الله‌زاده: يک نفر هست که جاي من را پر کند[/h]

[h=2]مديرعامل استقلال مي‌گويد در صورت پرداخت بودجه‌اي کمتر از 20 درصد از بودجه پرسپوليس و سپاهان به استقلال، او و امير قلعه‌نويي فصل بعد را در استقلال خواهند بود.[/h][/TD]

[TD]00944276.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

علي فتح‌الله‌زاده در حاشيه تمرين امروز استقلال درباره قهرماني و حضور قلعه‌نويي براي فصل آتي در اين تيم گفت: پيش از اين به صورت شفاف گفته بودم که اگر 20 درصد کمتر از بودجه داده شده به پرسپوليس و سپاهان را براي فصل بعد به ما بدهند، در اين تيم خواهيم ماند. اگر اين پول را به ما ندهند، چگونه تيم را ببنديم؟ وقتي تيم را خوب نبنديم، نتيجه نمي‌گيريم و آن وقت اين هوادار از ما توقع دارد. به هر حال اگر پول را ندهند، بنده نيستم ولي قلعه‌نويي را نمي‌دانم. اگر پول بدهند، به طور قطع من و قلعه‌نويي در استقلال خواهيم ماند.

به گزارش ايسنا، او در پاسخ به اين سوال که در اول فصل گذشته مشابه اين صحبت‌ها را داشته اما استعفايش اواسط فصل اعلام شده و چه تضميني وجود دارد که فصل بعد هم اين گونه ادامه ندهد، گفت: در آغاز فصل قبل استعفا نکردم. آن بار هم که گفتم استعفا، انتقادم به دليل انجام نشدن کارها بود. فشار روحي‌-رواني رويم زياد بود. سلامتي‌ام به خطر افتاده بود. مگر امکان دارد که زماني دلار 140 تومان در يک کشور بود، بودجه استقلال 5 ميليارد تومان بود اما الان که دلار قيمت بسيار بالايي دارد، تنها 3.5 ميليارد تومان از وزارت ورزش دريافت کرده‌ايم. مگر پول اضافه خواستم؟ به هر حال همان زير 20 درصدي را که به پرسپوليس و سپاهان داده‌اند، به ما بدهند، تيم خوبي مي‌بنديم و نتيجه مي‌گيريم. اگر اين گونه نشود جاي خود را به فرد ديگري مي‌دهم و يکي از دوستان بيايد و جايم را پر کند.

مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سوال که اين دوستان چه کساني هستند، اظهار کرد: منظور خاصي نداشتم به هرحال يک نفر حتما وجود دارد که جاي من را پر کند.

او در ادامه درباره حضور رسولي‌نژاد در تمرين امروز استقلال صحبت کرد و گفت: حضور ايشان دليل خاصي نداشت. او ديروز با من تماس گرفت و قهرماني استقلال را تبريک گفت. به او گفتم امروز در تمرين استقلال حاضر مي‌شويم و گفت پس من هم مي‌آيم. اين کل ماجرا بود.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به اين سوال که آيا هيات مديره از او خواسته تا با امير قلعه‌نويي براي فصل بعد صحبت کند، بيان کرد: يکي از وظايف مديرعامل همين است که با سرمربي صحبت کند. من با امير پيش از اين صحبت کردم و دردمان مشترک است. ما نياز به پول داريم تا تيم قدرتمندي داشته باشيم.

او در پاسخ به اين سوال که ليست خروجي‌ها و ورودي‌هاي استقلال براي فصل بعد چگونه است، گفت: بعد از بازي جمعه شب با امير قلعه‌نويي روز يکشنبه يا شنبه در اين باره صحبت خواهم کرد و احتمالا آنجا همه چيز روشن مي‌شود.

مديرعامل استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا در صورت گرفتن پول از وزارت ورزش اين پول به طور کامل صرف بازيکنان اين فصل استقلال نمي‌شود و دست استقلال خالي نمي‌ماند اظهار کرد: بازيکنان استقلال 60 تا 70 درصد قراردادهايشان را گرفته‌اند اين در حالي است که قانون ليگ مي‌گويد در پايان فصل آن‌ها بايد 80 درصد قراردادشان را گرفته باشند. اين 10 درصد را عقب هستيم.

وي درباره پاداشي که بابت قهرماني قرار است بدهد هم صحبت کرد و افزود: يک پاداش را فردا مي‌دهيم که 5 ميليون تومان است.

مديرعامل استقلال در پايان درباره جشن قهرماني استقلال صحبت کرد و گفت: ان‌شاءالله جشن خوب و منظمي را به همراه آتش‌بازي خواهيم داشت. همچنين برنامه داريم تا از پيشکسوتان استقلال در اين جشن تجليل به عمل آوريم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]برنامه‌هاي فرهنگي جشن قهرماني استقلال[/h]

[h=2]معاونت فرهنگي باشگاه استقلال برنامه‌هاي فرهنگي اين باشگاه را براي جشن قهرماني اعلام کرد.[/h][/TD]

[TD]00028449.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سيد‌مهدي علوي در خصوص برنامه‌هاي فرهنگي باشگاه استقلال براي جشن قهرماني عنوان کرد: با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با فدراسيون ورزش و فدراسيون فوتبال در نظر داريم چندين اقدام فرهنگي در جشن قهرماني انجام دهيم. يکي از موارد برنامه‌ريزي شده همراهي 22 يتيم با بازيکنان است که از کودکان يتيم تکريم کرده باشيم.

وي ادامه داد: همچنين سرودهاي حماسي تنظيم شده تا قبل از بازي پخش شود. در ميان بازي نيز کليپي پخش خواهد شد که هواداران بتوانند روزي مرفه و شاد را پشت سر بگذارند.

به گزارش فارس، معاونت فرهنگي باشگاه استقلال با اشاره به دعوت از پيشکسوتان تصريح کرد: در نظر داريم که پيشکسوتان استقلال را روز جمعه به ورزشگاه دعوت کنيم تا همراه با ساير بازيکنان و نفرات آبي‌پوش در اين جشن حاضر شوند.

علوي يادآور شد: برنامه‌هاي نور‌افشاني و موارد ديگر را خود وزارت قول داده و اميدواريم که با حضور مردم و هواداران بتوانيم روزي شاد و مرفه را پشت سر بگذاريم. قصد داريم عزت و احترام مسئولين باشگاه به خصوص سرمربي و بازيکنان را حفظ کنيم و از آنها تقدير و تشکر کنيم.

وي افزود: با کانون هواداران باشگاه استقلال نيز جلساتي برگزار خواهيم کرد تا هماهنگي‌هاي مناسب انجام شود. همچنين شعارهاي فرهنگي در ورزشگاه نصب خواهيم کرد. از برنامه هاي ديگر ما اقامه نماز جماعت ظهر و عصر است. همچنين گروه موزيک نيروهاي مسلح نيز در ورزشگاه حاضر خواهند شد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...