رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]نکونام:‌

[h=1]همه آرزويم رسيدن به قهرماني با استقلال بود[/h]

[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: تمام آرزويم رسيدن به قهرماني به تيم استقلال بود که به آن رسيدم.[/h][/TD]

[TD]00944249.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

جواد نکونام پس از پيروزي يک بر صفر برابر استقلال در ليگ برتر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، گفت: خدا را شکر که قهرمان شديم و توانستيم نتايج همه تلاش‌هايمان را بگيريم. همه آرزوي قهرماني با استقلال بود که به آن رسيدم و از مردم و هواداران تشکر مي‌کنم.

وي ادامه داد: مهم اين بود که يک تيم باشيم و بعد از اتفاقاتي که افتاد به قهرماني رسيديم و نشان داديم که براي رسيدن به هدف‌مان تلاش کرديم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]قلعه‌نويي: فقط خدا را شکر مي‌کنم[/h]

[h=2]سرمربي استقلال پس از کسب سومين عنوان قهرماني گفت که فقط خدا را شکر مي‌کنم.[/h][/TD]

[TD]00939970.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

تيم فوتبال استقلال توانست با برتري يک بر صفر مقابل فولاد خوزستان به عنوان سومين قهرماني ليگ برتر با امير قلعه‌نويي دست پيدا کند.

قلعه‌نويي پس از قهرماني گفت: فقط خدا را شکر مي‌کنم.

استقلالي‌ها پس از قهرماني نماز شکر به جاي آوردند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]بائو: فصل بعد هم در استقلال مي‌مانم[/h]

[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با شرايطي که دارم فصل آينده هم در استقلال خواهم ماند.[/h][/TD]

[TD]00941975.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

ميثم بائو پس از پيروزي يک بر صفر برابر فولاد خوزستان و قهرماني در ليگ برتر اظهار داشت: اين قهرماني را به تمام آبي‌پوشان تبريک مي‌گويم.

وي ادامه داد: با شرايطي که دارم فصل آينده هم در استقلال خواهم ماند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]عمران‌زاده:با حمايت هواداران 3 امتياز گرفتيم[/h]

[h=2]بازيکن تيم استقلال گفت: کسي دلش نمي‌آيد اين هواداران را رها کند. اولين نفري هستم که با استقلال تمديد مي‌کنم.[/h][/TD]

[TD]00034923.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

حنيف عمران‌زاده پس از قهرماني استقلال در ليگ برتر، گفت: بازي خيلي خوبي بود خدا را شکر مي‌کنم که با اين پيروزي گام بزرگي برداشتيم. با حمايت هواداران 3 امتياز حساس را گرفتيم.

به گزارش فارس،وي درباره شايعه حضورش در پرسپوليس، اظهار داشت: مي‌خواستم خودشان را ببينم! کسي دلش مي‌آيد اين هواداران را رها کند؟ من اولين نفري هستم که با استقلال تمديد مي‌کنم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]حيدري:فصل آينده هم در استقلال مي‌مانم[/h]

[h=2]هافبک تيم فوتبال استقلال گفت: با نتيجه‌اي که کسب کرديم مي‌توانيم پيش از بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا کمي استراحت کنيم.[/h][/TD]

[TD]00943130.gif[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

خسرو حيدري پس از پيروزي يک بر صفر برابر فولاد و قهرماني در ليگ برتر فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: بسيار خوشحالم که توانستيم پيش از بازي آخر 3 امتياز را کسب و قهرماني خود را مسجل کنيم.

وي ادامه داد: بازيکنان براي ليگ قهرمانان آسيا نياز به استراحت دارند و با اين شرايط مي توانند کمي استراحت کنند.

حيدري گفت: اين قهرماني را تبريک مي‌گويم و بايد اعلام کنم که فصل آينده هم در استقلال مي‌مانم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]فتح‌الله‌زاده: بازي هوشمندانه نوعي از بازي است[/h]

[h=2]مديرعامل باشگاه استقلال گفت: تيم ما مقابل فولاد هوشمندانه بازي کرد که نوعي از بازي است.[/h][/TD]

[TD]00938044.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

علي فتح‌الله‌زاده پس از قهرماني استقلال و پيروزي يک بر صفر برابر فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ هوشمندانه بازي کردن خودش نوعي بازي است.

به گزارش فارس،وي افزود: اينکه 40 دقيقه تحت فشار در خانه حريف بازي و آن را اداره کنيم هنر است. به قلعه‌نويي، بازيکنان باغيرت و هواداران خونگرم استقلال اين برد و قهرماني را تبريک مي‌گويم.

مديرعامل استقلال در مورد قهرماني اين تيم در خوزستان گفت: خوزستان پايتخت فوتبال ايران و پايتخت هواداران استقلال است.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ماجدي:قهرماني رابه خانواده شهداتقديم مي‌کنيم[/h]

[h=2]سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: برخي رسانه‌ها بدون تفکر مسائلي را عنوان مي‌کنند.[/h][/TD]

[TD]00943505.gif[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

ميرشاد ماجدي پس از پيروزي يک بر صفر برابر فولاد خوزستان و قهرماني استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم قهرمان شديم، اين قهرماني را به خانواده شهدا و هواداران استقلال تقديم مي‌کنيم.

به گزارش فارس،وي در مورد اينکه شايعه شده بود فولاد شل بازي مي‌کند، گفت: متاسفانه در برخي رسانه‌هاي ما باب شده که بدون تفکر مسائلي را عنوان مي‌کنند و خودشان مي‌برند و مي‌دوزند. چرا فولاد بايد شل بازي کند؟ اين تيم براي کسب سهميه آسيايي مي‌جنگيد و ما هم مي‌خواستيم قهرماني شويم، بازي زيبايي از هر دو تيم ديديم و موقعيت‌هاي زيادي خلق شد. در نهايت ما پيروز شديم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]قلعه‌نويي: در خانه آبي‌ها قهرمان شديم[/h]

[h=2]سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: مربي کوچکي هستم و بهتر است براي استقلال مربي بزرگي بيايد.[/h][/TD]

[TD]00941926.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي يک بر صفر برابر فولاد خوزستان و قهرماني استقلال در نشست خبري اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که يکسال پر فراز و نشيب را پشت سرگذاشتيم و در نزديکي شملچه استقلال را قهرمان کرديم و اين زحمت کل مجموعه است و نمي‌خواهم اسم خودم را ببرم زيرا کمترين نقش را داشتم از اعضاي هيئت مديره، مديرعامل و بازيکنان تشکر مي‌کنم و لطف خدا شامل حال ما شد و قهرمان شديم و اين قهرماني متعلق به همه هواداران استقلال است.

به گزارش فارس، وي افزود: خوشحاليم که در خانه استقلالي‌ها قهرمان شديم و ديديد که مردم 100 دقيقه تيم‌شان را چطور تشويق کردند و يک حلاليت هم مي‌طلبم چه از همکارانم و چه مردم و مطبوعات، قطعا يک سري ايرادها دارم و شايد دلي شکسته شده باشد و شايد بازيکني حقي براي خودش قايل شده باشد. خوشحالم که سهم کوچکي در خوشحالي مردم داشته باشم. دوستان مطبوعاتي خوزستان کارشناس هستند و خيلي‌هاي ديگر که از دوستانم هستند و يکسال خوب با اين عزيزان داشتم و اسم آنها را خبرنگار نمي‌گذارم.

وي در خصوص عملکرد فولاد خوزستان گفت: به فوتبال ايران بايد تبريک بگويم به خاطر کارهاي زيربنايي که باشگاه فولاد انجام داد و ماحصل زحمات فولاد را چند سال ديگر مي‌بينيد. دهکردي بالاي 50 سال در پست هاي مختلف مديريت کرده است. با جوانان فولاد کار بزرگي کرده است و در چند بازي اخير هيچ تيمي اينقدر ما را اذيت نکرده است اگر فولادي‌ها يک زمين بهتر داشتند يکي از قطب‌هاي اصلي فوتبال ما مي‌شدند. دهکردي مدير بسيار خوبي است و جايي که مديرش اهل فوتبال باشد همين مي‌شود. برخي مديران ما فوتبالي نيستند و به اندازه 10 سال مصاحبه مي‌کنند. اما امثال دهکردي هيچ وقت موبايل به دستش نمي‌گيرد و مصاحبه نمي‌کنند. آرزو دارم سه تيم ابومسلم، استقلال اهواز که تيم خودمم است

وي گفت: برنامه ريز‌هاي اشتباه و کيفيت‌ بد زمين‌ها کمي کيفيت ليگ را پايين آورد و اگر اين چيزها حل مي‌شد همه چيز خوب مي‌شد و بايد بحث زير ساخت‌ها را حل کنيم. چون کشوري مثل قطر اين همه ميزباني و برنامه ريزي درست داشته است مثل زير‌ساخت‌هايش، به العين امارات رفتيم و زمين را ديديم و اکنون هم اين زمين را ديديم. هرچند انصاري خيلي زحمت مي‌کشد اما اين زمين زيبنده فوتبال خوزستان نيست.

وي در مورد فصل آينده استقلال گفت: اجازه بدهيد که سه بازي ديگر تمام شود و من مربي کوچکي هستم و بگذاريد که يک مربي بزرگ بيايد و انشالله در بازي الشباب آنچه بايد اتفاق بيفتد و مربي بزرگ بيايد که شان هواداران حفظ شود.

قلعه‌نويي در مورد داوري گفت: اگر داوري را به شغل حرفه‌اي تعبير کنيم بايد دستمزدها را بالا ببريم و امروز ترکي به صحنه‌ها نزديک بود و قضاوت خوبي انجام داد.

سرمربي استقلال در مورد مشکلات مالي استقلال گفت: از علي انصاري تشکر مي‌کنم سه هفته پيش کمک زيادي به ما کرد. امثال پرهام، عرب، اميري زحمت زيادي کشيدند و فتح الله زاده هم زحمت زيادي کشيد. گفته بودم استقلال به بلوغ تاکتيکي مي‌رسد که اکنون به آن شرايط رسيده و اميدوارم در بازي با الشباب خوب بازي کنيم و به جمع هشت تيم برسيم و اميدوارم مسئولان به فوتبال توجه کنند و تنها جايي که جوانان احساسات خودشان را خرج مي‌کنند ورزشگاه‌هاست. بايد از عباسي وزير محترم ورزش هم تشکر کنم و نگاه ويژه به استقلال داشته باشد. زيرا ما تنها نماينده ايران در اسيا هستيم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
:ws37: دوست داشتم قهرمانی هامونو با هم جشن بگیریم... حیف که نشد:sigh:

به هر حال بهتون تبریک میگم:a030:

خیلی خوش خیالید

قهرمانی هامونو:ws28:

سپاهان وقت اضافه دوم همه استادیوم آزادی ساکت کرد:w02:

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]عسگري: پنالتي‌ استقلال به‌درستي اعلام شد[/h]

[h=2]رئيس دپارتمان داوري گفت: داور ديدار تيم‌هاي استقلال و فولاد به درستي خطاي روي مجيدي را پنالتي اعلام کرد.[/h][/TD]

[TD]00940184.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، حسين عسگري درباره قضاوت داوران رقابت‌هاي هفته 33 ليگ برتر و فينال جام حذفي عنوان کرد: بازي‌هاي حساسي در بالا و پايين جدول ليگ برتر و همچنين فينال حساس جام حذفي برگزار شد و داوران روز گذشته کار آساني نداشتند اما خوشبختانه داوران قضاوت‌هاي خوبي داشتند و مشکل خاصي در هيچ کدام از بازي‌ها توسط ناظران گزارش نشده است.

وي ادامه داد: در بازي فولاد خوزستان و استقلال روي پنالتي که براي استقلال گرفته شده اعتراض هايي صورت گرفته است که ما امروز و از اول وقت آناليز ويديويي بازي‌ها را در دستور کار دپارتمان داوري قرار داديم و فيلم بازي فولاد و استقلال و همچنين بازي پرسپوليس - سپاهان در جام حذفي بازبيني شد. در صحنه اي که فولادي ها روي آن اعتراض دارند، بازيکن قرمز با پاي چپش به پاي چپ فرهاد مجيدي ضربه اي وارد مي کند که باعث خطاي پنالتي مي شود. اين يک خطاي واضح بود و ترکي به درستي تصميم گرفت.

عسگري درباره بازي پرسپوليس و سپاهان گفت: داور عملکرد بسيار خوبي داشت و در کل جريان بازي، اين فينال حساس را به خوبي مديريت کرد. در صحنه اي که پرسپوليسي ها معتقد بودند روي فشنگچي در محوطه جريمه خطا انجام شده، داور به درستي تصميم گرفت و اعلام پنالتي نکرد چرا که بازيکن سپاهان هيچ خطايي روي فشنگچي انجام نداد. يک برخورد ساده بود و خود فغاني هم به صحنه نزديک بود و به درست ترين تصميم را گرفت.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]مجيدي: منتظر 100 هزار استقلالي هستيم[/h]

[h=2]امروز يک استقبال کم‌نظير از هواداران پرشور هواداران استقلال در اهواز ديدم و تاکنون در طول دوران حرفه‌اي خود اين گونه استقبالي را نديده بودم.[/h][/TD]

[TD]00032449.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

فرهاد مجيدي در حالي که در اتوبوس استقلالي‌ها مشغول پاسخ دادن به ابراز علاقه‌ي هواداران پرشور استقلال در اهواز بود، گفت: امروز يک استقبال کم‌نظير از هواداران پرشور هواداران استقلال در اهواز ديدم و تاکنون در طول دوران حرفه‌اي خود اين گونه استقبالي را نديده بودم. اهوازي‌ها براي ما سنگ تمام گذاشتند.

اميدوارم روز جمعه نيز 100 هزار تماشاگر پرشور را در ورزشگاه آزادي ببينم و در حضور اين هواداران که نماينده‌ي ميليون‌ها هواداري که جاي آن‌ها در ورزشگاه آزادي نخواهد بود، جشن قهرماني باشکوهي را برگزار کنيم.

به گزارش گل، امروز مجيدي پايه‌گذار تک گل استقلال برابر فولاد خوزستان بود و او بود که پنالتي را از مهدي اميرآبادي گرفت و شايد بايد مجيدي را بهترين خريد نيم‌فصل ليگ بدانيم که بازي‌هاي تاثيرگذاري را براي قلعه‌نوئي انجام داد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]حامد حدادي قهرماني استقلال را تبريک گفت

ملي‌پوش ايراني تيم بسکتبال فينيکس قهرماني استقلال در ليگ برتر فوتبال را تبريک گفت.

[/TD]

[TD]00944630.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]تيم فوتبال استقلال دیروز (يکشنبه) توانست با شکست يک بر صفر فولاد خوزستان در آستانه يک هفته تا پايان ليگ‌برتر قهرمان شود.

به گزارش فارس، حامد حدادي، ملي‌پوش ايراني تيم بسکتبال فينيکس سانس که يکي از طرفداران اين تيم محسوب مي‌شود، در صفحه اجتماعي خود قهرماني اين تيم را تبريک گفت.

وي همچنين گفته است اين حق مهدوي کيا نبود، چون او زحمات زيادي براي ورزش ايران کشيده بود.

پرسپوليس دیروز در فینال جام حذفي مقابل سپاهان شکست خورد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]مهدوي‌کيا و تنهايي‌اش را ديدم و ياد خودم افتادم

[h=1]حاجيلو: استقلال فعلي مجموعه‌ کاملي است[/h]

[h=2]پيشکسوت استقلال، تيم فعلي آبي‌ها را مجموعه‌اي کامل دانست.[/h][/TD]

[TD]00033365.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

اصغر حاجيلو با ابراز خرسندي از قهرماني استقلال گفت: آوردن امير قلعه‌نويي به استقلال کار بزرگي بود که فتح‌الله‌زاده انجام داد. اين قهرماني دل مردم را شاد کرد؛ هرچند از شکست پرسپوليس برابر تماشاگران خودش بسيار ناراحت شدم. وقتي شرايط مهدوي‌کيا و تنهايي‌اش را ديدم ياد خودم افتادم. خيلي ناراحت شدم وقتي که ديدم، مهدوي‌کيا به تنهايي دور زمين مي‌دويد.

به گزارش ايسنا ، او افزود: فتح‌الله‌زاده نشان داد که بدون پول هم مي‌شود، مديريت کرد. به اين نتيجه رسيده‌ام که او وقتي که پول ندارد، حواسش جمع‌تر است. فتح‌الله‌زاده مي‌داند که در زمان کم‌پولي چه کسي را به عنوان سرمربي به تيم بياورد. او قلعه‌نويي را آورد که بتواند حاشيه‌ها را هم جمع کند. با کمترين هزينه در آسيا و ليگ، بهترين نتايج را گرفت. کار سختي بود اما باشگاه با آوردن بازيکنان و کادرفني مناسب يک پازل قهرماني چيد.

پيشکسوت استقلال در ادامه باز هم به تمجيد از مديريت فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي پرداخت و افزود: قلعه‌نويي به خوبي حاشيه‌ها را جمع کرد. او وضعيتي ايجاد کرد تا فرهاد مجيدي به استقلال بيايد و به اين ترتيب جواب حاشيه‌سازان را داد. همان‌طور که ديديد اين هوشياري امير باعث شد تا فرهاد به استقلال کمک کند و زمينه‌ساز قهرماني استقلال شود. وقتي که مي‌بينيد افرادي از کيلومترها آن‌طرف‌تر دل‌شان براي تيم استقلال مي‌تپد و با اين قهرماني خوشحال مي‌شوند، حس خوبي به شما دست مي‌دهد.

او در پاسخ به اين سوال که نظرش درباره جدايي احتمالي قلعه‌نويي از استقلال چيست، اظهار کرد: مطمئنم اين صحبت حقيقت ندارد. قلعه‌نويي را مي‌شناسم. اگر بخواهد براي پيشرفت به خارج از کشور برود، چيز ديگري است اما به طور قطع او در ايران تنها در استقلال خواهد بود. قلعه‌نويي براي پول به جايي نمي‌رود. او استقلال را در بي‌پولي هدايت کرد و حتما کارش را در آسيا به سرانجام خواهد رساند.

حاجيلو ادامه داد: همين حضور نکونام در استقلال از نکات مثبت قلعه‌نويي و فتح‌الله‌زاده بود. نکونام بازيکن بسيار تاثيرگذاري است و ضدحملات حريف را به خوبي خنثي مي‌کند. استقلال فعلي يک مجموعه کامل است. فقط فردي مثل امير است که مي‌تواند با قول به بازيکنان آنها را آرام کند اما قطعا اين مسئله هميشگي نخواهد بود. شما سپاهان را ببينيد. اين تيم نتيجه مديريتش را مي‌گيرد. اگر آقاي رحيمي از اين تيم برود و آقاي ايکس به اين تيم بيايد، هيچ اتفاق خاصي نمي‌افتد؛ چرا که مديريت کار خودش را مي‌کند.

او در پاسخ به اين سوال که به نظرش کدام‌يک از خطوط استقلال براي فصل بعد بيشتر بايد تقويت شوند، گفت: فکر مي‌کنم اگر اسکلت اصلي استقلال که 13 بازيکن هستند، حفظ شود، خيلي از مسائل حل مي‌شود. با اين حال فکر مي‌کنم در هافبک نفوذي به‌خصوص جناح چپ، استقلال نياز به تقويت دارد که با برطرف کردن اين ضعف حتما توانايي قهرماني در آسيا را دارد.

پيشکسوت استقلال در پايان در پاسخ به شايعه خداحافظي مجيدي از فوتبال واکنش نشان داد و بيان کرد: خدا نکند که اين گونه باشد. او تا 40 سالگي قادر به بازي است. وجود مجيدي يک نعمت است و اميدوارم در مجموعه استقلال باقي بماند؛ چرا که مانند يک جوان بازي مي‌کند و به هيچ وجه از لحاظ بدني کم نمي‌آورد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]دين‌محمدي:

[h=1]فتح‌الله‌زاده‌وقلعه‌نويي حرف‌اول رادرقهرماني مي‌زنند[/h]

[h=2]آناليزور استقلال مي‌گويد اتحاد کادر فني و بازيکنان موجب قهرماني استقلال شد.[/h][/TD]

[TD]00938883.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

سيروس دين‌محمدي درباره قهرماني استقلال گفت: در اين فصل خيلي سختي کشيديم، من به اين مسئله اعتقاد دارم که هيچ چيز به آساني به دست نمي‌آيد. بازي‌هاي زيادي بود که مي‌شد در آن پيروزي شويم اما اين اتفاق نيفتاد، با اين حال خدا را شکر که قهرمان ليگ شديم.

به گزارش ايسنا ، وي در پاسخ به اين سوال که چه عواملي درقهرماني استقلال موثر بوده است اظهار کرد: به نظرم تيم منسجمي داشتيم. بازيکنان و کادر فني اتحاد خوبي داشتند و خدا را شکر که موفق شديم. البته حرف اول در قهرماني را آقاي فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نويي مي‌زنند. همبستگي آن‌ها باعث شد تا استقلال قهرمان شود.

آناليزور استقلال درباره شايعه عدم تمايل قلعه‌نويي براي سرمربي‌گري در استقلال هم گفت: اين تصميم ايشان است. قلعه‌نويي زحمت کشيده و مطمئنا اگر مشکلات حل شود در استقلال مي‌ماند. به طور قطع اگر جلسه‌اي برگزار شود من در آن شرکت مي‌کنم و سعي مي‌کنم تا به ايشان بگويم که از استقلال جدا نشود.

او در ادامه درباره شايعه خداحافظي مجيدي از فوتبال هم اظهار کرد: من چنين چيزي نشنيدم. فرهاد يک استقلالي است. او جزئي از خانواده استقلال است و بعيد مي‌دانم جايي جز استقلال به ميدان برود. همه اين صحبت‌ها هم به نظرم شايعه است.

دين‌محمدي در پاسخ به اين سوال که آيا استقلال براي فصل بعد نياز به تقويت دارد يا خير، بيان کرد: قطعا با آغاز فصل بازيکنان جديدي جذب خواهند شد. اما بايد بگويم بازيکنان خودمان هم واقعا زحمت کشيدند و نبايد زحمات آن‌ها را فراموش کرد. با اين حال جذب بازيکن بستگي به سيستم دارد و بايد ببينيم که سيستم استقلال براي فصل آتي چه خواهد بود. اما به شخصه فکر مي‌کنم استقلال به بازيکن خلاق نياز دارد.

او درباره برنامه فصل بعدش هم گفت: فعلا در خدمت استقلال هستم. من در استقلال مطرح شدم و استقلال خانه من است.

آناليزور استقلال قهرماني استقلال را به هواداران اين تيم تبريک گفت و افزود: من با تمام وجود از زحمات همه از تدارکات تيم تا راس باشگاه تشکر مي‌کنم.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]ماجدي: با حداقل‌ها به حداکثر رسيديم[/h]

[h=2]سرپرست استقلال مي‌گويد استقلال با وجود کمبودهاي بسيار، موفق به کسب جام قهرماني در ليگ برتر شده است.[/h][/TD]

[TD]00939877.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

ميرشاد ماجدي با تبريک قهرماني به هواداران استقلال گفت: بايد از همه بازيکنان و کادر فني که براي اين قهرماني متحد شده بودند تشکر کنيم. امسال با حداقل‌ها به حداکثر رسيديم. اگر جامعه ورزش ما را ياري کند حتما در آسيا هم حرفي براي گفتن خواهيم داشت.

به گزارش ايسنا ، او در پاسخ به اين سوال که وضعيت امير قلعه‌نويي براي فصل بعد در استقلال چگونه است اظهار کرد: ايشان يک سري اهداف و نظراتي دارند که بايد تحقق يابد. اينکه ايشان با نبود امکانات تيم را بگيرد و قهرمان کند نمي‌شود. آقاي قلعه‌نويي توقعاتي دارد که اگر حل شود مطمئنا خودش علاقه‌مند‌تر خواهد بود که در استقلال بماند و سومين قهرماني استقلال را در آسيا کسب کند.

ماجدي در توضيح اين توقعات بيان کرد: اين توقعات شامل يک سري مسئوليت‌ها و مشکلات مالي است. تيم از لحاظ مالي سال سختي را پشت سر گذاشت و اين مسئله بسيار آزار دهنده بود.

سرپرست استقلال در ادامه از علاقه شخصي‌اش به قهرماني پرسپوليس در جام حذفي صحبت کرد و افزود: به شخصه علاقه‌مند بودم تا پرسپوليس قهرمان جام حذفي شود. حضور پرسپوليس با هوادارانش در آسيا اتفاق خوبي بود. سپاهان به علت کسب رتبه دوم در ليگ برتر سهميه آسيايي را در اختيار داشت. به هر حال حيف شد و پرسپوليس موفق به قهرماني نشد ولي اعتقاد دارم اين شکست از ارزش‌هاي پرسپوليس چيزي کم نمي‌کند. ايشان کارهاي زيربنايي زيادي انجام داد و اميدوارم اين شکست موجب نشود از هدف‌شان عقب‌نشيني کنند.

او در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا جدايي مجيدي از استقلال و خداحافظي‌اش صحت دارد به ايسنا گفت: من چنين چيزي را نشنيده‌ام. در حال حاضر همه هم‌قسم شده‌ايم تا بين 8 تيم برتر آسيا باشيم. با پايان دو بازي‌مان برابر الشباب بايد استراحت خوبي بکنيم و با آرامش خاطر سال بعد را آغاز کنيم.

ماجدي در پايان درباره برنامه‌اش براي سال آتي گفت: فعلا که در استقلال هستيم ولي شرايط سال بعد را نمي‌دانم چرا که اساسا فردا هم قابل پيش‌بيني نيست.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD][h=1]حريف استقلال فيناليست شد[/h]

[h=2]تيم فوتبال الشباب با پيروزي مقابل الوحده به فينال مسابقات پرزيدنت کاپ امارات راه يافت.[/h][/TD]

[TD]00938262.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

از مرحله نيمه نهايي مسابقات پرزيدنت کاپ امارات، الشباب حريف استقلال در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الوحده به ميدان رفت و با نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيد.

به گزارش فارس، الشباب با اين پيروزي به فينال مسابقات راه يافت و بايد در اين مرحله به مصاف الاهلي برود.

الاهلي موفق شده بود يک‌‌شنبه شب العين را با نتيجه 2 بر يک مغلوب کند.

استقلال ايران در مرحله يک‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در دو ديدار رفت و برگشت به مصاف الشباب امارات خواهد رفت.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...