رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من چند روز پیش سیب زمینی سرخ کرده بودم جای فلفل روش زردچوبه ریختم!:icon_pf (34): یدونه که خوردم گلاب به روتون... :84eb3ampc0vsywihe0i

پیشنهاد میکنم امتحانش نکنید:4564:

من همیشه زرچوبه میریزم خیلیم خوشمزس:ws52:

لینک به دیدگاه
من چند روز پیش سیب زمینی سرخ کرده بودم جای فلفل روش زردچوبه ریختم!:icon_pf (34): یدونه که خوردم گلاب به روتون... :84eb3ampc0vsywihe0i

پیشنهاد میکنم امتحانش نکنید:4564:

زدچوبه خام؟؟؟؟:ws38::JC_thinking:

لینک به دیدگاه

اینی که می خوام بگم سوتی یکی از دوستامه از سالهای خیلی خیلی دور!

موقع تحویل نمره ورقه امتحانی، مال دو نفر رو معلم نگه می داره! اینا رو صدا می زنه که بیاین! دو تا ورقه می ذاره جلوشون نمره کامل، ولی کپی هم! با خودکار آبی، دست خط ها عین هم، اسم ها عین هم!

(یکی نبود بگه اسم خودت رو هم بلد نبودی؟؟دست خط بغل دستی رو چرا کپی پیست می کنی با همون فونت و فرمت؟؟/ حالا اون یکی که اسمش رو دو بار نوشتن، از خود مطمئن وایساده چون اسم اون دوبار نوشته شده!:ws28::ws3:)

لینک به دیدگاه

داشتم به هم اتاقیم میگفتم میخوام برم ساز دهنی یاد بگیرم

گفت داداشِ زن داییم بلده بزنه

بعد دیگه بحثمون رفت سمتِ نقاشی

گفتم خوبه دیگه دوره نقاشیتو برو بعدشم برو ساز یاد بگیر

گفت کجا؟

گفتم پیشِ شوهرِ زن داییت دیگه

گفت پیش کی؟:w58:

من: :| :(

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش با بچه ها داشتیم صحبت میکردیم که برای شبِ یلدا دورِ هم باشیم

داشتیم میشمردیم که ببینیم کِی میشه

من گفتم خب تا 1 دی که چیزی نمونده

یهو یکی از بچه ها خندیدُ گفت بابا شبِ یلدا که هر سال ده روز میاد عقب دیگه میشه 20 اذر :|

لینک به دیدگاه

امروز رفتم کارت ورود به جلسمُ پرینت بگیرم

زیراکس خیلی شلوغ بود

دو نفر هم داشتن اونجا کار میکردن

آقاهه اومد فلشمُ زد به سیستم

بعد همینطور که نگاهش به سیستم بود،گفت کدومه؟

منم بهش گفتم

بعد چند ثانیه گفت چه خبر؟

یه آن برگشتم نگاهش کردم دقیقا به همین شکل:w58:

تازه متوجه اشتباهش شد :|

گفت خانم معذرت میخوام با دوستِ خودم بودم :|

خب بگو نمیتونی حداقل یه چیزی بگی که آدم متوجه بشه با یکی دیگه ای؟ :|

لینک به دیدگاه

کارگاه جوشکاری داشتیم قدیم الایام ..

یکی از بچه ها جوش افتاد چشمش من دیدم وضعش خیلی وخیمه

گفتم بهش فرزاد امشب باید سیبزمینی خام استفاده کنی تا از التهاب چشمات کم شه

فرداش دیدمش تا منو دید :w000:

گفتم چی شده ؟؟:w58:

گفت مرد حسابی چشم دردم بس نبود دل دردم گرفتم

گفتم :w58: چرا اخه ؟؟؟

گفتش به فرموده شما سیب زمینی خام یه کیلویی خوردم چشم دردم خوب نشد هیچی دل درد هم گرفتم :ws28:

منو بگو کلا داشتم بیهوش میشدم نتونستم بهش توضیح بدم بابا منظورم این بود که حلقه اش کنی بزاری روی پلکت موقع خواب

خلاصه این شد سوتی مشترک من و فرزاد روحش شاد :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

امروز اینترنت یکی از همکارای خانم که ید طولایی در اشائه حجاب و عفاف فاطمی و سبک زندگی علوی دارند و بینی مبارک به سختی پیداست و شخصا ارادت ویژه ای به این بانوی مکرمه دارم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gifمشکل پیدا کرده بود ، رفتم مشکل این بزرگوار رو برطرف کنم مشکل رو حل کردم و مرورگرش رو بازگردم تا تست کنم وصل میشه یا نه از قضا دستم خورد به restore last session و موج صفحات مختلف و به شدت اخلاقی و اسلامی بود که باز شد biggrin.gif، این بانوی مکرم که بدجور هم دست و پاش رو گم کرده بود :banel_smiley_52:با تته پته میگه چرا صفحه همکارا رو سیستم من باز میشه

سیستم بزرگوار2i1d1co.gif

اینترنت:jawdrop:

بیل گیتس و دوستان:ws27:

حضرت عاقاTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

ie :girl_blush2:

من:4chsmu1:

خب یکی نیس بگه زنـی..... ....... ........ پیش قاضی و ملق بازی؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
امروز اینترنت یکی از همکارای خانم که ید طولایی در اشائه حجاب و عفاف فاطمی و سبک زندگی علوی دارند و بینی مبارک به سختی پیداست و شخصا ارادت ویژه ای به این بانوی مکرمه دارم TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gifمشکل پیدا کرده بود ، رفتم مشکل این بزرگوار رو برطرف کنم مشکل رو حل کردم و مرورگرش رو بازگردم تا تست کنم وصل میشه یا نه از قضا دستم خورد به restore last session و موج صفحات مختلف و به شدت اخلاقی و اسلامی بود که باز شد biggrin.gif، این بانوی مکرم که بدجور هم دست و پاش رو گم کرده بود :banel_smiley_52:با تته پته میگه چرا صفحه همکارا رو سیستم من باز میشه

سیستم بزرگوار2i1d1co.gif

امیدوارم منفجر بشی تو بچه :ws28:

وای خدا مردم از خنده :ws47:

لینک به دیدگاه

سیستم بزرگوار2i1d1co.gif

خیلی باحال بود:ws47:

چ چ چ ...

لینک به دیدگاه

والا از اونجایی که اینجانب آشپز قابلی هستم (تعریف از خود توانمندم نباشه:ws3:) پریشب تصمیم گرفتم آش بپزم.

خواستم نعنا داغ درست کنم. تو یه ظرف شیشه ای بود. گفتم یه کم بریزم تو ماهیتابه که دیدم نعنا نریخت:ws38: کلا ظرف رو سر و ته کردم قدرت خدا بازم هیچ دونه نعنایی تو ماهیتابه ندیدم :w58: چند بار ظرف رو محکم تکون دادم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد. این پدیده مافوق بشری زبونم رو بند آورده بود. باورم نمیشد نعنا چطور تونسته بود به نیروی جاذبه زمین غلبه کنه؟؟؟:jawdrop:میخواستم داد بزنم مامانم بیاد این معجزه رو ببینه که دیدم در ظرف رو باز نکردم :biggrin:

من همیشه میدونستم که یکی از افتخارات ایران زمینم ولی این دفعه بهم ثابت شد :ws28: من برم مغزم رو بدم آزمایش کنن شاید امکان تکثیرش بود :th_running1:

لینک به دیدگاه
والا از اونجایی که اینجانب آشپز قابلی هستم (تعریف از خود توانمندم نباشه:ws3:) پریشب تصمیم گرفتم آش بپزم.

خواستم نعنا داغ درست کنم. تو یه ظرف شیشه ای بود. گفتم یه کم بریزم تو ماهیتابه که دیدم نعنا نریخت:ws38: کلا ظرف رو سر و ته کردم قدرت خدا بازم هیچ دونه نعنایی تو ماهیتابه ندیدم :w58: چند بار ظرف رو محکم تکون دادم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد. این پدیده مافوق بشری زبونم رو بند آورده بود. باورم نمیشد نعنا چطور تونسته بود به نیروی جاذبه زمین غلبه کنه؟؟؟:jawdrop:میخواستم داد بزنم مامانم بیاد این معجزه رو ببینه که دیدم در ظرف رو باز نکردم :biggrin:

من همیشه میدونستم که یکی از افتخارات ایران زمینم ولی این دفعه بهم ثابت شد :ws28: من برم مغزم رو بدم آزمایش کنن شاید امکان تکثیرش بود :th_running1:

فرار مغزها نشی یه وقت منگوله!:w02:

لینک به دیدگاه
فرار مغزها نشی یه وقت منگوله!:w02:

نمیدونم خودمم خیلی نگرانم :ws38: آخه من ریشه هام تو این مملکته چطوری وطنم رو بذارم برم :sigh: نخبگی هم دردسره :ws3:

لینک به دیدگاه
نمیدونم خودمم خیلی نگرانم :ws38: آخه من ریشه هام تو این مملکته چطوری وطنم رو بذارم برم :sigh: نخبگی هم دردسره :ws3:

:sigh:

میتونی وطنت رو هم با خودت ببری. :hanghead: در عوض جامعه جهانی از هوش سرشارت بهره مند میشن.:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...