رفتن به مطلب

روشهای تولید قطعات مختلف در صنعت ساخت وتولید

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...
  • پاسخ 196
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لوله تفنگ و خان های داخل لوله تفنگ به چه نحوی ساخت و ایجاد میشند؟>:w02:

--------------------------------------------------

لوله تفنگ رو مثل بقیه لوله ها میسازند ولی اون مارپیچ داخلش رو بوسیله عمل خان کشی ایجاد میکنند راستش من خودم ندیدم ولی قبلا یکی از استادام بهم گفت.

لینک به دیدگاه
سلام به بچه هایی که تو کار ساختن:a030:

منم یه سوالی پیش اوده که این سوراخ روی سوزن هارو چ جوری میزنن؟؟؟؟؟؟؟:whistle:

(منظور سوزن های بافندگی)

سلام. این سوراخ هارو با استفاده از روش های تو لید مخصوص مثل ibm - edm -ecg و غیره تولید میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

چرخدنده های بالای 2متر قطر چجوری میسازن یعنی از اول تا اخر فرآیند ساخت.ممنون

بنده دیدم که با روش هاپ چرخ دنده های بزرگ رو درست میکنن. شاید روش های دیگه ای هم باشه.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
بنده دیدم که با روش هاپ چرخ دنده های بزرگ رو درست میکنن. شاید روش های دیگه ای هم باشه.

از روش شیپینگ هم استفاده میکنن

فک کنم دستگاهی که عکسشو گذاشتین هم شیپینگ باشه چون هاپ همزمان با پیشروی به پایین قطعه رو میچرخونه

لینک به دیدگاه

بله عکس بالا شیپینگ یا همون کله زنی هستش. دقت نکردم. کله زنی تک تک دندونه هارو در میاره که تو عکس بالا هم همینطوره.

هاب:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام به همگی دوستان من یه پروژه ای در مورد ساخت کاور های خودپرداز ها یا همان atm ها از استادم گرفتم و طبق تحقیق هایی که کردم به اینجا رسیدم که ساخت این نوع کاور ها بستگی به جنسشون داره که معولن از جنس پلاستیک کلفت ها یا همان pvc ها میباشد و یا از جنس فلز که معمولترینش آلومینیوم به دلیل سبکی ، فولاد به دلیل امنیت دستگاه . بیشترین نوع جنس مصرفی همون پلیمر های pvc میباشد حال با توجه به اینکه خودمم خیلی علاقمند شدم که روش ساخت این نوع کاور ها چه جوریه میخام اطلاعات بیشتری در این ضمینه کسب کنم لذا از دوستایی که این مطلبو میخونن عاجزانه خواهش دارم که اطلاعاتشونو برای من و دیگر افراد علاقمند به نو آوری و روش هایه ساخت هم به اشتراک بذارین خیلی ممنون که وقتتونو گذاشتین

لینک به دیدگاه

خیلی هم خوبه

من متوجه نشدم. منظور خودت کارت ه بانکی ه ؟

کاور؟

ی عکس بزاری بهتره

جویا شدی ک تو ایران تولید می شه یا نه؟

لینک به دیدگاه
خیلی هم خوبه

من متوجه نشدم. منظور خودت کارت ه بانکی ه ؟

کاور؟

ی عکس بزاری بهتره

جویا شدی ک تو ایران تولید می شه یا نه؟

مهندس همون دستگاهایی که پول میگیرن دیگه منظورم atm هاس اونایی که تو فروشگاهها یا مکان هایه دیگه میذارن.

بله تو ایران تولید میشه کاورهاش دستگاهاشم هست ولی تا به الان اطلاعاتی پیدا نکردم :(

فقط از رو آگهی هایی که تو وبسایتا دیدم این اطلاعات رو کسب کردم

لینک به دیدگاه

چی شد؟

رها شد؟

پیشنهاد می کنم اول دنبال این باشی ک جنس بدنه ای ک تو ایران تولید می شه چی هست.

ی تکه ازش پیدا کنی می تونی بدی تست، ازمایشگاه متالورژی زیاده. زنگ بزنم 118 بپرس

جنس رو ک فهمیدی روش ساخت رو برا کپی می تونی پیدا کنی و بعد ب فکر بهینه سازی و یا چیزهای دیگه باشی.

لینک به دیدگاه

سلام مهندسای عزیز

کسی از تزریق پلاستیک اطلاعاتی داره؟؟؟؟

یه کتاب و منبع و یا اطلاعاتی که بتونه کمکم کنه در این مورد که آیا قالبی که ارتفاع 1.5 متری داره آیا تزریق پلاستیک میشه یا نه؟؟؟ منظورم رک یا کاور هایه خودپرداز هاست

لینک به دیدگاه
چی شد؟

رها شد؟

پیشنهاد می کنم اول دنبال این باشی ک جنس بدنه ای ک تو ایران تولید می شه چی هست.

ی تکه ازش پیدا کنی می تونی بدی تست، ازمایشگاه متالورژی زیاده. زنگ بزنم 118 بپرس

جنس رو ک فهمیدی روش ساخت رو برا کپی می تونی پیدا کنی و بعد ب فکر بهینه سازی و یا چیزهای دیگه باشی.

مهندس میگن از جنس pvc هستش و یا ورقه هایه آلومینیومی تو ایران بیشتر از این پلیمر هایه pvc استفاده میکنن خودتون که میدونین کمیت اینجا خیلی مهمه و همچنین قیمت تمام شده

لینک به دیدگاه
سلام مهندسای عزیز

کسی از تزریق پلاستیک اطلاعاتی داره؟؟؟؟

یه کتاب و منبع و یا اطلاعاتی که بتونه کمکم کنه در این مورد که آیا قالبی که ارتفاع 1.5 متری داره آیا تزریق پلاستیک میشه یا نه؟؟؟ منظورم رک یا کاور هایه خودپرداز هاست

این شما دنبالش هستی دقیقا چی هست؟من که منظور از کاور رو نگرفتم؟یه عکس بذارید و نشون بدید

لینک به دیدگاه
این شما دنبالش هستی دقیقا چی هست؟من که منظور از کاور رو نگرفتم؟یه عکس بذارید و نشون بدید

دوست عزیز منظورم کاور یا بدنه یا رک این دستگاهه

94ujhf72g18ATM.jpg

حالا نظرتون چیه؟؟؟ تزریقه ینی؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...