رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

دوستان مراسم جشن حذف آلمان رو بعد مسابقه همینجا با حضور گرم شما برگزار خواهیم کرد. خاک پای همه طرفداران حذف آلمان توتیای چشممون :ws3:

طرفدار آلمان نیستم ولی برزیل جز امتیاز میزبانی هیچی نداره زیاد دل خوش نکنید چون نیمار بار برزیل رو به دوش میکشید که به ملکوت پیوست:whistle:

من که گفتم :whistle: حالا امشب همین بلا هم سر آرژانتینی که با 1گل 1گل میرفت دور بعد میاد تک ستاره محوری همیشه ج نمیده... مسی امشب له میشه :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من فقط میخوام این آلمان حذف بشه :banel_smiley_4:

این برزیلم تو زرد از آب دراومد. بازم گلی به جمال تیم محبوبم فرانسه که فقط یه دونه گل خورد :ws28:

عیب نداره آلمان تو فینال ببازه من بیشتر خوشحال میشم :a030: از این لحظه به بعدم من طرفدار تیم رقیب آلمان در فینال هستم عزیزان، آرژانتین یا هلند مسئله این است :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من که گفتم :whistle: حالا امشب همین بلا هم سر آرژانتینی که با 1گل 1گل میرفت دور بعد میاد تک ستاره محوری همیشه ج نمیده... مسی امشب له میشه :whistle:

من که گفتم طرفدار برزیل نبودم هیچ وقت فقط چون رقیب آلمان بود یه شب ازش طرفداری کردم، نتیجه اش رو هم دیدم :ws3: دیگه فکر نکنم از این اشتباهات مرتکب بشم :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خیلی بعیده آرژانتین یا هلند توان رویارویی با این آلمان رو داشته باشن،

فک نکنم اصلا بخوان بیان فینال، بندگان خدا می ترسن

:ws28::ws28:

هر چند ما هلند رو هم دوست میداریم تیم منسجمی هستن ولی زورشون به آلمان نمیرسه

• Like 1
لینک به دیدگاه

اغراق نکنید دیگه برزیل ضعیف بود، وگرنه آلمان چرا به فرانسه 7 تا گل نتونست بزنه؟

آلمان تو فینال میبازه یعنی امیدوارم که ببازه :ws36:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اغراق نکنید دیگه برزیل ضعیف بود، وگرنه آلمان چرا به فرانسه 7 تا گل نتونست بزنه؟

آلمان تو فینال میبازه یعنی امیدوارم که ببازه :ws36:

آها الان که اینجوری باخت شد ضعیف دیگه؟:icon_razz: عجـــــــــب

درسته دو گل اول رو که خوردن کلا متلاشی شدن ولی این رو قبول کنید که آلمان فرای تصور ظاهر شد. بنظرتون هر تیمی میتونه برزیل رو در نیمه نهایی تو خونه ی خودش اینجوری سلاخی کنه؟ بی انصافی میکنید.

این هم برای حسن ختام، کمی بخندیم:

میگن قرار بوده آلمان یه 5 تا دیگه هم نیمه ی دوم بزنه بین 2 نیمه اسکولاری نیمارو برده دم رختکن آلمان گفته حداقل ب این بچه ی علیل رحم کنین...

لینک به دیدگاه
آها الان که اینجوری باخت شد ضعیف دیگه؟:icon_razz: عجـــــــــب

درسته دو گل اول رو که خوردن کلا متلاشی شدن ولی این رو قبول کنید که آلمان فرای تصور ظاهر شد. بنظرتون هر تیمی میتونه برزیل رو در نیمه نهایی تو خونه ی خودش اینجوری سلاخی کنه؟ بی انصافی میکنید.

این هم برای حسن ختام، کمی بخندیم:

میگن قرار بوده آلمان یه 5 تا دیگه هم نیمه ی دوم بزنه بین 2 نیمه اسکولاری نیمارو برده دم رختکن آلمان گفته حداقل ب این بچه ی علیل رحم کنین...

خوب معلومه که تو این بازی ضعیف بود و باخت. یعنی شما میگی قوی بود و 7 تا گل خورد؟ جل الخالق :ws3:

برزیل در حد تیم فوتبال نوجوانان محله ما بازی کرد. انتظار نداشته باشید آلمان جلو هلند یا آرژانتین بتونه اینجوری خودی نشون بده.

حتی ممکنه ببازه! یعنی ایشالا که میبازه :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خوب معلومه که تو این بازی ضعیف بود و باخت. یعنی شما میگی قوی بود و 7 تا گل خورد؟ جل الخالق :ws3:

برزیل در حد تیم فوتبال نوجوانان محله ما بازی کرد. انتظار نداشته باشید آلمان جلو هلند یا آرژانتین بتونه اینجوری خودی نشون بده.

حتی ممکنه ببازه! یعنی ایشالا که میبازه :ws28:

شما اینو هم در نظر بگیر که برزیل با انگیزه ی بالا شروع کرد، همه ازشون انتظار قهرمانی داشتن، بازی فوق العاده حساسی بود، اما این آلمان بود که به این روز درشون آورد. این چیزی نیست که فقط بتونیم به ضعیف بودن برزیل نسبتش بدیم. آلمان اگر انقدر منسجم و عالی نبود که این نتیجه ی تاریخی رقم نمیخورد

:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شما اینو هم در نظر بگیر که برزیل با انگیزه ی بالا شروع کرد، همه ازشون انتظار قهرمانی داشتن، بازی فوق العاده حساسی بود، اما این آلمان بود که به این روز درشون آورد. این چیزی نیست که فقط بتونیم به ضعیف بودن برزیل نسبتش بدیم. آلمان اگر انقدر منسجم و عالی نبود که این نتیجه ی تاریخی رقم نمیخورد

:a030:

انگیزه کیلویی چند؟ اتفاقا همین انگیزه زیاد بلای جونشون شد مثل زندگی عادی که گاهی سعی می کنیم بهترین باشیم و سوتیای بدی میدیم. برزیل به همین باید قهرمان بشیم ها باخت. آلمانم خوب بود ولی برزیل بسیار بد بود. به نظر من آلمان تو فینال میبازه :gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آلمان تیم منسجم و خوبیه و تیم سوم منم هست :ws3: ولی این نتیجه دلیل نمیشه که تیمای دیگه توانایی رویارویی با آلمان رو نداشته باشن.

همین هلند حالشونو میگیره :w02:

بالاترین سطح کلاس فوتبال جهانی رو همیشه هلندیا و مربیای هلندی داشتن و دارن :w02: درسته که خط دفاع و دروازه بانش ضعیفه اما انسجام تیمیش باعث میشه زیاد مشخص نشه.

یادمون نره همین آلمان جلوی غنا که شانسی دقیقه آخر مساوی کرد و به زحمت از سد الجزایر گذشت. :banel_smiley_4: حالا اومده هفت تا زده به برزیل (که بی شک عالی کار کرد :ws3: ) دلیل نمیشه همینطور بمونه.

4سال پیش هم که آرژانتین رو تو یک چهارم له کرد و کلاً نتایج مقتدرانه تری گرفته بود، تو نیمه نهایی اومد و به اسپانیا باخت. امسالم اومده فینال و به هلند میبازه و طلسم ناکامی های هلند تو فینالای جام جهانی امسال میشکنه :w02:

اگر یک درصد هم هلند به فینال نرسه، همون آلمان قهرمان میشه ws3.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
آلمان تیم منسجم و خوبیه و تیم سوم منم هست :ws3: ولی این نتیجه دلیل نمیشه که تیمای دیگه توانایی رویارویی با آلمان رو نداشته باشن.

همین هلند حالشونو میگیره :w02:

بالاترین سطح کلاس فوتبال جهانی رو همیشه هلندیا و مربیای هلندی داشتن و دارن :w02: درسته که خط دفاع و دروازه بانش ضعیفه اما انسجام تیمیش باعث میشه زیاد مشخص نشه.

یادمون نره همین آلمان جلوی غنا که شانسی دقیقه آخر مساوی کرد و به زحمت از سد الجزایر گذشت. :banel_smiley_4: حالا اومده هفت تا زده به برزیل (که بی شک عالی کار کرد :ws3: ) دلیل نمیشه همینطور بمونه.

4سال پیش هم که آرژانتین رو تو یک چهارم له کرد و کلاً نتایج مقتدرانه تری گرفته بود، تو نیمه نهایی اومد و به اسپانیا باخت. امسالم اومده فینال و به هلند میبازه و طلسم ناکامی های هلند تو فینالای جام جهانی امسال میشکنه :w02:

اگر یک درصد هم هلند به فینال نرسه، همون آلمان قهرمان میشه :ws3:

ازت راضیم ممد :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
انگیزه کیلویی چند؟ اتفاقا همین انگیزه زیاد بلای جونشون شد مثل زندگی عادی که گاهی سعی می کنیم بهترین باشیم و سوتیای بدی میدیم. برزیل به همین باید قهرمان بشیم ها باخت. آلمانم خوب بود ولی برزیل بسیار بد بود. به نظر من آلمان تو فینال میبازه :gnugghender:

سارا روحیتو از دست نده اینا همش تقدیر بوده که کار آلمان با لاله های نارنجی تموم شه:w02:

لینک به دیدگاه

وای دیشب چقدر باحال بود کی فکرشو میکرد برزیل 7تاگل بخوره

درسته شرایط روحی خوبی نداشتن اما بازی خوب المان ها رو هم نباید دست کم گرفت دیگه شرایطشون از ایران جلوی ارزانتین که بدتر نبود

امشبم دلم میخواد هلند ببازه تا المان در فینال کاش راحت تر باشه.

هیچ تیمی به شیکی ومنظمی المان بازی نمیکنه.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سارا روحیتو از دست نده اینا همش تقدیر بوده که کار آلمان با لاله های نارنجی تموم شه:w02:

منم هلند دوس دارم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...