رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

تبریک تبریک.... بالاخره حق به حقدار رسید....یک جام عالیییی.... پر از اتفاقات جذاب... و بیادماندنی.. از گاز سوارز گرفته تا هفت تایی شدن برزیل.... و البته بازی خوب ایران جلو ارژانتین....و در نهایتم قهرمانی المان.... به معنای واقعی کلمه یک تیم فوتبال... باشکوه ... با صلابت... با اقتدار.... هیچ چیز یک روزه بدست نمیاد... واقعا سالهاست المان حضور مثمر ثمر داره تو جام و بالاخره ثمره زحماتش رو چشید( جناس رو ثمر):ws3:....

خیلی خوش گذشت تو این تاپیک ... کل کل با بچه ها لذت بخش بود... فقط متاسفانه این هلندیا خیلی ترسو بودن حاضر نشدن با من شرط ببندن...:ws3:

و باحالترین کل کلر( کسی که کل کل میکند) این جام کسی نیست جز سارا کیا خیلی خوب بود و تا اخرین لحظه جام در مقابل المان مقاومت کرد... و این کل کلش جای تقدیر داره... ولی خب کاش طرفدار المان بود کاش:w02:

مرسی مهندس شما لطف داری :w02: واقعا شایسته مدح و آفرین بودم :ws3: با شکست تک تک تیم هایی که طرفدارشون بودم کمرم خم شد ولی خدا رو شکر نشکست :sigh: و برای هزارمین بار میگم این موفقیت رو مدیون محصولات تن تاک هستم :ws28:

منم به شما تبریک میگم حقا که پیش بینیاتون قویه :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی مهندس شما لطف داری :w02: واقعا شایسته مدح و آفرین بودم :ws3: با شکست تک تک تیم هایی که طرفدارشون بودم کمرم خم شد ولی خدا رو شکر نشکست :sigh: و برای هزارمین بار میگم این موفقیت رو مدیون محصولات تن تاک هستم :ws28:

منم به شما تبریک میگم حقا که پیش بینیاتون قویه :icon_gol:

کمر دشمنت خم شه رفیق:ws3:

بله اصلا خود المانم با کفش تن تاک رفت قهرمان شد:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
کمر دشمنت خم شه رفیق:ws3:

بله اصلا خود المانم با کفش تن تاک رفت قهرمان شد:ws28:

:ws53:

آلمانیا که من شنیدم کلا دو تا گزینه داشتن. یکی قهرمانی در جام جهانی و یکی هم شرکت در قرعه کشی برنج محسن بود که بحمدالله گزینه اول حاصل شد :ws3: با اون 35 میلیون دلار میدونی چند سال میتونن از محصولات تن تاک استفاده کنن؟ :sigh: به معنای واقعی کلمه سعادتمند شدن.

پ.ن: در ضمن فکر نکنی من سارا کیا نیستم بلکه پیام بازرگانیم. نه ابدا :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

قهرمانی حق آلمان بود ولی بازی آخر در حد بردن نبود(ضعیفترین بازیش در جام جهانی بود فینالش بود دلیلش هم این بود بازی نکرد فقط منتظر موند آرژانتین خسته شه بعد حمله کنه )

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::vahidrk:

جوک جالبی بود...انگلیس مگر اینکه از رو نعش من رد شه قهرمان شه:whistles:با اون تیم به درد نخورش:vahidrk:

تیم به درد نخور؟ بازیکناش خیلی جوون بودن با شناختی که من از تیم ها دارم

جام جهانی بعدی رقابت بین آلمان پیر شده و انگلیس و فرانسه است بقیه ی تیم ها هم بوق(مخصوصا ایتالیا)

• Like 2
لینک به دیدگاه
شیوا جان قهرمانی فقط به جام نیست....از نظر من اسپانیا عالیه....:a030:

من طرافدار اسپانیا بودم و هستم و خواهم بود.....:w02:

مهم اینه که طرفدار تیمم باشم و برنده بشه....نه اینکه طرفدار تیم برنده باشم...:w16::a030:

بله طرفدار بودن یه چیز دیگه است بحثش هم جداست، ولی اسپانیا عالی نیست در حال حاضر دورانش تموم شده (منظورم دوران سبک خاص و بازیکنای خاصش هست)

تو جام هم دیدیم کامل

در مورد جمله ی آخرتون بنده همیشه طرفدار 2 تیم بودم از قدیم الایام

انگلیس و آلمان، هیچ ربطی به قهرمانی الانش نداره،

:a030:

لینک به دیدگاه
قهرمانی حق آلمان بود ولی بازی آخر در حد بردن نبود(ضعیفترین بازیش در جام جهانی بود فینالش بود دلیلش هم این بود بازی نکرد فقط منتظر موند آرژانتین خسته شه بعد حمله کنه )

تیم به درد نخور؟ بازیکناش خیلی جوون بودن با شناختی که من از تیم ها دارم

جام جهانی بعدی رقابت بین آلمان پیر شده و انگلیس و فرانسه است بقیه ی تیم ها هم بوق(مخصوصا ایتالیا)

خواهیم دید:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...