رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کجایی ای فرانسه کبیر؟:banel_smiley_4:

گرگ پیر میشه میشه......:ws3:

فرانسه کبیر الان تو راه خونه ست. بابا مشکلی نیست که شکست خوردن دارن برمی گردن پاریس :ws3: سومالی که نمیرن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
فرانسه کبیر الان تو راه خونه ست. بابا مشکلی نیست که شکست خوردن دارن برمی گردن پاریس :ws3: سومالی که نمیرن.

بلیم صحیح می فرمایید،مثلا ما شکست خوردیم برگشتیم چیزی از افتخاراتمون کم شد مشکلی پیش اومد :ws3:

شکست مال بزرگان است و بس:ws3:

لینک به دیدگاه
بلیم صحیح می فرمایید،مثلا ما شکست خوردیم برگشتیم چیزی از افتخاراتمون کم شد مشکلی پیش اومد :ws3:

شکست مال بزرگان است و بس:ws3:

بله تازه تو کوچه خیابون کلی هم شادی کردیم :hapydancsmil: یادش بخیر چه روزایی بود مدام می باختیم و افتخار کسب می کردیم :sigh: فرانسه هم یکی مثل ما ، حتی شاید ضعیف تر از ما :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آخه فرانسه با این باخت به موقعش زد پیش بینی مارو خراب کرد.:banel_smiley_4:

دیگه شما به بزرگی خودتون ببخشید احتمالا از پیش بینی شما خبر نداشتن :ws3: سیستم خبر رسانیشون ضعیفه :w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
این جمله خعلی برای من آشناست:ws28:

این جمله برا همه ما ایرانیا آشناست. بالاخره از بدو تولدمون داریم این جمله رو می شنویم :ws3:یه جوری با گوشت و خونمون عجین شده این جمله :ws28:

کم چیزی هم نیست آدم ببازه ولی هیچی از ارزش هاش کم نشه. باید از لحاظ علمی دانشمندان پاسخگو باشن :ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
قطعا یکی از 4 تیم هلند آرژانتین برزیل و آلمان قهرمانه عاقا شک نکنید:w000:

چشم بسته زدی به هدف:ws3::whistle:

تنهایی فکرکردی؟:smiley-gen165:

• Like 3
لینک به دیدگاه

و هلند ،آلمان از شانس بیشتری برای فینال برخوردارن.:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
معلومه که رنگ عوض می کنم نکنه میخوای از کورس رقابت خارج بشم؟ :ws3:

نخیر جانم من تا جان در بدن دارم از تیم های رقیب آلمان حمایت می کنم. باشد که رستگار شوم . خدا جون من منتظرم. رستگاری در 20:30 دقیقه :ws28:

خدایا خودت شاهدی من آنچه شرط بلا بود با سارا گفتم.... حجت دیگه بر من تمام شد و رفت پی کارش:ws3:

حاضر طرفدار هلند داغون بشه .. طرفدار برزیل لاجون بشه.. ولی نیاد به سمت نور و حقیقت و پیروزی... یعنی المان ...

این ارژانتینم تخیلی داره میاد بالاها... :w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خدایا خودت شاهدی من آنچه شرط بلا بود با سارا گفتم.... حجت دیگه بر من تمام شد و رفت پی کارش:ws3:

حاضر طرفدار هلند داغون بشه .. طرفدار برزیل لاجون بشه.. ولی نیاد به سمت نور و حقیقت و پیروزی... یعنی المان ...

این ارژانتینم تخیلی داره میاد بالاها... :w02:

اون نور که شما میگی نور حقیقت و پیروزی آلمان نیست نور ایمانه که در چهره من موج میزنه :w02: انگار شدید بوده مانع از دید شما شده رفتید طرفدار آلمان شدید :sad0: من همینجا معذرت میخوام و ازتون خواهش می کنم به راه راست برگردید. در توبه همیشه بازه :4564:

ولی دیگه موقع حذف آلمان از این خبرا نیست. اون روز موعود ... اون روز موعود دیگه من میدونم و شما :ws3:

لینک به دیدگاه

من شک دارم :ws38: مسئولین رسیدگی کنن :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من شک دارم :ws38: مسئولین رسیدگی کنن :ws3:

قضیه خیابانی که تو اولای برنامه جام گفت یا می برن یا می بازن یا مساوی فردوسی پورم یه تیکه ملس بهش انداخت :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...