رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خداوند به شما بابت این پیشبینی جزای خیر دهد ان شاء الله:ws3:

با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه با پیش بینی کردنم آلمان قهرمان!:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه با پیش بینی کردنم آلمان قهرمان!:ws28:

بخندید......... چون در یوم سبت بسیار گریه نمودید!!!:w02:

آن روز که فُرانسه را حذف نمودیم کجا بودید؟؟؟؟؟آیا حاجت به حلوا بود؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

آن برد به اندازه تکه ای حلوای شیرین کام ما را شیرین کرد....ما را با محذوفان کل کل نیست!!!:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بخندید......... چون در یوم سبت بسیار گریه نمودید!!!:w02:

آن روز که فُرانسه را حذف نمودیم کجا بودید؟؟؟؟؟آیا حاجت به حلوا بود؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

آن برد به اندازه تکه ای حلوای شیرین کام ما را شیرین کرد....ما را با محذوفان کل کل نیست!!!:ws3:

شهریارا سابق بر این هرکس به دام نخوت و غرور گرفتار می آمد جمله خلق بر او نهیب می زدندی که ای بزرگوار! دنیا پستی و بلندی بسیار دارد. بترس از آن روز که از عرش به فرش آیی و آه مظلوم دامنت بگرفته و دچار تیر غیب شوی!

اینک ما نیز به روال گذشتگان و درگذشتگان خود به حضرت عالی انذار می کنیم که چون بگذرد پشیمانی را چه سود!

باشد که رستگار شوی، والسلام.

• Like 4
لینک به دیدگاه
شهریارا سابق بر این هرکس به دام نخوت و غرور گرفتار می آمد جمله خلق بر او نهیب می زدندی که ای بزرگوار! دنیا پستی و بلندی بسیار دارد. بترس از آن روز که از عرش به فرش آیی و آه مظلوم دامنت بگرفته و دچار تیر غیب شوی!

اینک ما نیز به روال گذشتگان و درگذشتگان خود به حضرت عالی انذار می کنیم که چون بگذرد پشیمانی را چه سود!

باشد که رستگار شوی، والسلام.

ای خردمند....یاد آر آن روز که تو را گفتم در پی این ملت خروس نشان مرو که ملتی بس دم دمی هستند و به ضرب و زور زیزو به دو فینال رسیده اند...اگر آن روز به گفته من گوش فرا دادی اینک به این دام غیب مبتلا نمی گشتی و مغموم و مسلسل نبودی....جمله مریدان گفتند که فرانسه را به فوتبال قدمی نیست و در کارش ابا کردند اما تو در پی موهومات خود بودی و تک رای خود را به صندوق انداختی.....

گفتی فرانسویان بسیار بلند می پرند و کله میزنند گفتم سهل است چغزی نیز بلند میپرد...گفتی که فرانسویان بسیار میدوند و در لحظه ای از سر زمین به ته آن روند گفتم

شیطان نیز در یک نفس از مغرب به مشرق رود...این چیز ها را چندان قیمتی نیست...تیم آن است که در میان خلق بنشیند و بسخبد و برخیزد ولی ۴ گل به پرتغال زند....

باشد که هدایت شوی.....

و من الله توفیق!!

(متنتون خیلی خوب بود وقتی خوندم کفم برید خدایی!!!:ws3:)

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای خردمند....یاد آر آن روز که تو را گفتم در پی این ملت خروس نشان مرو که ملتی بس دم دمی هستند و به ضرب و زور زیزو به دو فینال رسیده اند...اگر آن روز به گفته من گوش فرا دادی اینک به این دام غیب مبتلا نمی گشتی و مغموم و مسلسل نبودی....جمله مریدان گفتند که فرانسه را به فوتبال قدمی نیست و در کارش ابا کردند اما تو در پی موهومات خود بودی و تک رای خود را به صندوق انداختی.....

گفتی فرانسویان بسیار بلند می پرند و کله میزنند گفتم سهل است چغزی نیز بلند میپرد...گفتی که فرانسویان بسیار میدوند و در لحظه ای از سر زمین به ته آن روند گفتم

شیطان نیز در یک نفس از مغرب به مشرق رود...این چیز ها را چندان قیمتی نیست...تیم آن است که در میان خلق بنشیند و بسخبد و برخیزد ولی ۴ گل به پرتغال زند....

باشد که هدایت شوی.....

و من الله توفیق!!

(متنتون خیلی خوب بود وقتی خوندم کفم برید خدایی!!!:ws3:)

:w58:

یا شیخ به تطویل سخن چه حاجت که تو مو بینی و من پیچش مو !

تو نیز این دم را به خاطر بسپار که سخن بر تو تمام نمودم و رهایی از دام حب هیتلرزادگان را برایت خواستار شدم.

لیکن چه کنم که :

دست ما کوتاه و خرما بر نخیل

آسمان و زمین بر ما شده بخیل

شیخ امروز سخن ما به پشیزی نشمری ولی چون آن شب موعود با جور و جفای زمانه همدم شدی و آرزوهای قهرمانیت به ملکوت اعلی پیوست، احوال شما را از مریدانتان جویا خواهیم شد :ws3:

پس تا آن شب ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
ایران به کی خندید تیر غیب بهش زدن حذف شد:ws28:

ایران به کسی نخندید یکی از تیر غیبا اشتباهی بهش خورد :banel_smiley_4: ولی بازم این تیر غیبا چیزی از ارزش های تیم ما کم نمی کنه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره :shad:

دوستان مراسم جشن حذف آلمان رو بعد مسابقه همینجا با حضور گرم شما برگزار خواهیم کرد. خاک پای همه طرفداران حذف آلمان توتیای چشممون :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

طرفدار آلمان نیستم ولی برزیل جز امتیاز میزبانی هیچی نداره زیاد دل خوش نکنید چون نیمار بار برزیل رو به دوش میکشید که به ملکوت پیوست:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه

چه بازی ای بشه امشــــــــــــــــــــــــــــــب :gnugghender::gnugghender:

آخه این برزیل ته دیگ چی داره انقدر طرفدارشین.:icon_razz:

یه دونه نیمار بود که شهید شد رفت

مجدا جا داره اعلام کنم

جاست آلمان

• Like 2
لینک به دیدگاه
چه بازی ای بشه امشــــــــــــــــــــــــــــــب :gnugghender::gnugghender:

آخه این برزیل ته دیگ چی داره انقدر طرفدارشین.:icon_razz:

یه دونه نیمار بود که شهید شد رفت

مجدا جا داره اعلام کنم

جاست آلمان

من طرفدار برزیل نیستم اما دشمن آلمانم :banel_smiley_4:

دشمن دشمن ما، دوست ماست :ws28:

جاست برزیل

• Like 2
لینک به دیدگاه

برزیل فقط میتونست به نیمار بنازه حالا که اون بیچاره دیگه رفت

پس امشب المان میره فینال یووووووووووووووووهوووووووووووووووهوووووووووو:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
برزیل فقط میتونست به نیمار بنازه حالا که اون بیچاره دیگه رفت

پس امشب المان میره فینال یووووووووووووووووهوووووووووووووووهوووووووووو:hapydancsmil:

دقیقا:ws3::w16::a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...