رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خوب سبيلاتو بزن كه يه كم شبيه به دخترا بشي

ببخشيد شبيه به خانوما:ws3:

من سيبيلام نامرئيه، هر وقت ميام اينجا مرئي ميشه فقط :hanghead:

اونا كه خودشون آخرين ورژن ها رو هم تجربه كردن كه! چرا بايد چشم ديگران رو در بيارن؟!

ولي خوب بعضي مهر ورزي ها رو نمي شه علني كرد به خـــــــــــــــــدا!

:ws41:اين عمل قبيح ِبغل نمودن در ملا عام به چند دليل مقبوح است:

اول اينكه بعدش دردسر خواهيد داشت...! :icon_pf (34): :jawdrop:

دوم اينكه گشت ارشاد مياد به راه راست هدايتتون مي كنه:girlhi: :zadan:

سوم اينكه اگه نامزديتون ازون نامزديها باشه كه نيست!، اشد من الكار بي تبيتي :ws46:

و ديگه اينكه دخترا و پسراي مجرد از ته دل آآآآه مي كشن و شما رو نفرين مي كنن :viannen_38:

و نكات ديگري كه نمي دونم...

خوب پس نتيجه مي گيريم تو خيالتون همديگه رو بغل كنين :a030:

ولي من خودم حاضرم تن به اين عمل قبيح بدم :girl_yes2:

چرا قبيحه؟؟ :w00:

شوبرمه خب :w00: اگه اينطور باشه واسه همه زن و شوبرا قبيح هست :w00:

گشت ارشادم غلط كرده، فوقش ميگيرمون بعد آخرش كه بفمه زن و شوبريم كلي ضايع ميشه ما هم ميخنديم بهشون :ws47::ws47:

نامزديمون چه مدليه مگه؟؟ :w00::brodkavelarg::w00:

ايني كه گفتي دختر پسراي مجرد آه ميكشن! مال زمان قلقلك ميرزاس :ws3: الان ببخشيدا، دور از جون شما مجردا اوستاي اين چيزان، ماهارو درس ميدن!!

انقدر صحنه‌هاي وحشتناك توي اين خيابونا ميبينم كه يه بوسه‌‌ي كوچيك زن و شوهر، يا اينكه آغوش كشيدن زن و شوهر براي ابراز محبت توش گمه! (البته سوء تفاهم نشه ها! منظورم از آغوش كشيدن اين نيست كه كامل بپرن بغل هم!!)

چرا تو خيال بغل كنيم؟؟ هان؟؟ :brodkavelarg: شوبرمه خب :brodkavelarg::brodkavelarg:

خودت پس دوس داري كه 2ساعت منو ارشاد ميكني :ws47::ws47:

ميسيييييييييييي خيلي جالب و به درد بخور بود ..

:w16::icon_gol::icon_gol:.البته بيشتر واسه (آقايون)

اميدوارم همه كسايي كه متاهل هستن از اين مطالب نهايت استفاده رو ببرن :a030:

بقيه هم كه مجرد تشريف دارن و هنوز فرصت كافي واسه ......پيدا نكردن (اگه فرصتشو داشتن خيلي وقت پيش اقدام ميكردن:ws28:)از الان بخونن و ياد بگيرن بد نيست ...:icon_pf (34)::w16:

خيلي مطلب ساده اي به نظر ميرسه.. اما رعايتش واقعا توي زندگي زناشويي مثه يه معجزه ميمونه!

براي خود من كه هميشه مثه معجزه اس... ايشالا براي همه همينطور باشه :icon_gol:

سپاس مهسا خانوم

من همیشه آرزو داشتم با یکی ازدواج کنم که عاشقش باشم ولی..............

چه گویم که نگفتنم بهتر است فقط میدونم که دیگه ازدواج نمیکنم من آدمی هستم که هر چیز رو یکبار تجربه میکنم و اگه توی کاری که شروع میکنم شکست بخورم دیگه به قول معروف از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشم

الان فصل جدیدی رو توی زندگیم باز کردم و دارم همه چیو فراموش میکنم

بقول یک نویسنده که اسمشو نمیدونم:

زندگی مردن در کنار دیوار آرزوهاست

ممنون كه نظر دادي...

اما هميشه نبايد عشق قبل ازدواج باشه، عشق قبل ازدواج يه مقدار خطرناكه...

تضميني براي موندنش يا بيشتر شدنش اصلا نيست! كافيه قبل ازدواج تشخيص بدي اوني هست كه تو ميخواستي.... عشق خيلي زود توي زندگي بوجود مياد... بعد از ازدواجم ميشه تقويتش كرد و بيشترش كرد يا ثابت نگهش داشت

يك بار اگه اشتباهي مرتكب شديد، توصيه ميكنم ديگه اشتباهتون رو با يه اشتباه ديگه (عدم ازدواج) تكرار نكنيد!

عشق رو فرصت داريد تجربه كنيد... خيلي قشنگتر و بالاتر از اوني كه ميخواين :icon_gol:

شكستها تلخ نيستن... توي همون لحظه البته تلخ هستن.. اما وقتي به پيروزي رسيدي، متوجه ميشي كه اون شكست برات لازم بوده! قدر اون چيزي كه الان داري رو هم خيلي بهتر ميدوني...

بعدشم اينو هميشه يادت باشه، اگه چيزي رو طلب كردي و نشد! بدون خيلي بالاترش رو قراره بدست بياري... اينو الان ميدونم درك نميكني و قبول نميكني، اما زمانيكه بهش ميرسي خيلي خوب دركش ميكني و به خاطر شكست امروزت، فردا كه به پيروزي رسيدي خدارو هزاران بار شكر هم ميكني

آرزوي عشقي ابدي و جاوداني برات دارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 132
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

لطفا دوستان از ایجاد اسپم خودداری فرمایید ..........

هر گونه پستی که جنبه اسپم داشته باشد ، حذف خواهد شد

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام به همه...... :icon_pf (44):

خیلی خیلی تایید میشه.......... :icon_pf (34):

از مهسا خانم هم بسیار بسیار متشکرم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مطالب این چنینی هم بیشتر بیان کنید. :icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

این بغل کردن برای رضایت و شادی همسر که هستش حکم جهاد در راه خدا رو داره و مثل عبادت پیش خدا اجر و قرب داره. :w16:

الهی که خانم ها و آقایان متاهل انجمن زندگی نورانی و پربرکتی داشته باشند و علاقه به همدیگر در شما همواره پایدار و به خاطر خدا باشد و بهترین ها رو خداوند به خانم ها و آقایان متاهل انجمن در دنیا و آخرت عطا کنه ان شاء الله. :ws21::ws21::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

این گل ها هم برای همه آقایون و خانم های متاهل انجمن :icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

6q2jx1e.jpg

33jlsba.jpg

این گل و صلوات هم برای خوشبختی همه زوج ها و متاهل های انجمن. :icon_redface::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

129606975_8fd342ac16.jpg

ما که هیچ چی....... :icon_pf (34)::ws44:

مجردیم و دعاهای بالا و گل و صلوات هم که شامل من نمیشه........ :ws44::icon_pf (34):

کسی هم که برای ما مجردها دعا نمیکنه که.......... :ws44::ws44:

پس من هم میشینم و گریه میکنم....... :4564::4564::4564::4564::4564::4564:

تا اینکه خدا مشکل ما رو هم حل کنه........... :4564::4564::4564::4564::4564::4564:

سلام دوست من،منم باهات ابراز همدردی میکنم:cryingf:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...