رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 11: Peyman

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

منم باز اومدم

به شدت هر چه تمامتر خوش اومدی آبجی فهیمه خودم :icon_redface::icon_gol:

تا به حال به چند نفر از قصد آدرس اشتباه دادی ؟

اِی ناقلای اصفهونی :ws3: پس دستی اشتباه آدرس می دن ؟ :ws3:

تو تهرون یه اصفهونی از من آدرس بگیره، اگه بخواد بره تجریش، می فرستمش راه آهن ! یه بار تو اصفهان همچین منو پیچوندن که می خواستم آسفالت رو گاز بزنم

وقت بیکاری چی کار می کنی؟

قبلنا، جمعه صبح می رفتم کوه ! البته نه مثل بچه آدم، معمولا ساعت 4.30 یا 5 صبح می زدم بیرون، تا 10 یا 11 بر می گشتم. البته یه بار خوابم نمی برد، ساعت 1 نصف شب راه افتادم، پیاده خیابون ولیعصر رو رفتم بالا! از اینجایی که حرکت کردم ، حول و حوش 10 کیلومتری تا تجریش راهه ! بقیه اوقات هم یا پشت کامپیوترم یا کتاب می خونم یا فوتبال می بینم.

سگ دوست داري يا گربه يا هيچكدام؟

آره دوست دارم، هر دو شون رو، ولی نه برای نگهداری ! گربه ها رو که خیلی دوست دارم، تقریبا همه گربه های محل منو می شناسن ! حتی وقتی میخوام بهشون غذا بدم، طرفم نمیان ! میدونن پشت این محبت، یه فکر پلیدی هست :ws3:

اگر بهت بگن 50 ميليون ميديم تو غذاي يكي سم بريز چيكار ميكني؟

نه ! اصلا ! 50 تا ارزش نداره ! :ws3:

اگه بعد ريختن سم بگن 100 ميليون ميديم خودتو معرفي كن چيكار ميكني؟

اینم نه ! اصلا ! اینم ارزش نداره ! روی رقم قبلی باید صوبت کنیم، هر چی اونجا دادن، اینجا باید دو برابرش رو بدن :4chsmu1:

نظرت درباره ی سیاست چیه؟

نظرم به شدت منفیه ! تمام این سیاستمدارها، چه داخلی و چه خارجی، جوشه موقعیت و مقام و ثروت خودشون رو میزنن، فقط یه مشت آدم بدبخت رو تحریک می کنن که اونا بیفتن جلو و پشت اونها قایم شن !

نظر شما در مورد دموکراسی چیه؟

دموکراسی یه پروسه طولانی مدته ! معمولا از این کلمه خیلی سوء استفاده می کنن. حتی آدمهایی که این کلمه رو به کار می برن، تصویر روشنی از معنای این کلمه تو ذهنشون ندارن و فکر می کنن همین که یه انتخابات بر گزار می شه، نماد دموکراسیه ! یکی که هیچ، هزارتا برگزار کنند، فایده ای نداره ! چون معنیش رو نمی دونن ! تا وقتی حقوق شهروندی به رسمیت شناخته نشه، دموکراسی یعنی کشک ! بدتر از این، استفاده از واژه نامفهوم مردم سالاری دینیه ! خیلی خوبه که یه واژه به کرّات استفاده می شه ولی حتی یک بار هم معنیش نکردن، که بدونیم مرزش کجاست !

شیر ، دلستر، نوشابه ، دوغ، آب ،ردبول ؟

من با غذا معمولا دلستر می خورم. وزنم خوبه ولی به خاطر همین یه نموره شیکم دارم :icon_redface: ، شیر هم اگه تو خونه باشه، یه لیوان صبح می خورم.

بدترین خصلت یک انسان از نظرت؟

حسادت و زبان نیش دار :pichak29:

خنده دار ترین سوتیت ؟

همون خاطره که برات گفتم تو پست قبلی، به نظرم خنده دار ترین سوتی این اواخرم بود. همون که مثله وحشی ها رفتم تو اتاق رییس، شیش متر پرید هوا :ws3:

نظرت راجع به این جمله چیه؟ هر چی تو مخته بریز بیرون! ((a+b)به توان دو!)

فکر کنم منظورش اینه که ریلکس باش :ws3: اون قسمت دومش اتحاده دیگه :ws3:

اینا رو بجواب بازم میام :ws3:

منتظرتم، حتما حتما بیا :icon_redface::icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 180
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w00:

اخه چرا اینقدر میپرسین

سوال برای ما نزاشتین که :4564:

هنوز کلی سوال مونده خوب :hanghead:

خو من چی بپرسم :4564:

تارا خانومه :icon_gol:

هر سوالی دارید بپرسید، تکراری هم باشه، به طور کامل جواب می دم :icon_redface::icon_gol:

ممنونم از اینکه اومدید :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام پیمان جان گفتم ما هم شرکت کنیم از ما بعد دلگیر نشی شرمنده اگه سوالام تکراری شد:icon_gol:

1- آدم جدی هستی یا شوخ؟

2- تا حالا با کسی دعوا کردی؟ بزن بزن چی؟:167:

3- عروسیت همه بچه های انجمنو دعوت میکنی؟:ws2:

4- چندتا برادر خواهرید؟بچه اولی یا آخر؟

5- دوست داشتی خارج از ایران به دنیا میومدی؟

6- بازیگر مورد علاقه زن و مرد ایرانی و خارجی؟

دیگه همینا کافیه تا بعد

• Like 7
لینک به دیدگاه
تارا خانومه :icon_gol:

هر سوالی دارید بپرسید، تکراری هم باشه، به طور کامل جواب می دم :icon_redface::icon_gol:

ممنونم از اینکه اومدید :icon_gol:

بابا تواضع بابا فروتن بابا فداکار

میگم بجای همه تو بیا تو اتاق:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

من بازم اومدم

خسته نباشی .

شرلوک هلمز یا پوآرو ؟

آخرین فیلم هندی ؟

تا حالا فیلمی دیدی که خیلی تحت تاثیر قرارت بده ؟

شبکه فارسی 1 را نگاه می کنی ؟

رابطه ات با بچه ها (نی نی کوچولو) چطوره ؟

چرا آقایون با زباله گذاشتن دم در مشکل دارن ؟

حیوون خونگی داری ؟ بچه که بودی چطور؟ اسمشون چی بود؟

آدم متعصبی هستی ؟ از اون پسرایی که تا تقی به توقی می خوره رگ گردنشون میزنه بالا ؟

اگه قرار باشه یکی رو بکشی چطور این کار رو انجام میدی اگه جوابت هیچکدامه خودت راه حل پیشنهاد بده :

گیوتین - بریدن سر به وسیله ی اره - اتاق گاز- سوزن هوا - شلیک گلوله - چاقو

آخرین بار کی از خوشحالی بالا پایین پریدی و جیغ زدی ؟

صفتی که دوستات تو را با اون خصوصیت می شناسن ؟

بازم بیام یا کافیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hanghead:

• Like 6
لینک به دیدگاه

بابا دوستان یه خورده رحم کنید بذارید پیمانم یه کمی نزدیک بشه. فکر کنم سوالا رسیده به صفحه 9 ولی پیمان هنوز تو صفحه 3 باشه :ws28:

من دیگه روم نمیشه سوال بپرسم. فقط میگم خسته نباشی :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بابا تواضع بابا فروتن بابا فداکار

میگم بجای همه تو بیا تو اتاق:ws3:

تو اتاقه کی؟ ها !!؟! :ws3:

آها پس به خودت قبولوندی که نفر بعدی شدی ! :ws3:

بابا دوستان یه خورده رحم کنید بذارید پیمانم یه کمی نزدیک بشه. فکر کنم سوالا رسیده به صفحه 9 ولی پیمان هنوز تو صفحه 3 باشه :ws28:

من دیگه روم نمیشه سوال بپرسم. فقط میگم خسته نباشی :ws3:

خندَه می کنی ؟!! :ws3:

شوما سوالات رو بپرس ! به حساب شما بعدا رسیدگی خواهد شد :167:

• Like 5
لینک به دیدگاه
تو اتاقه کی؟ ها !!؟! :ws3:

اتاقه شیشه ای:w00: دهه:icon_razz:

شولوخwassat.gif

آها پس به خودت قبولوندی که نفر بعدی شدی ! :ws3:

ابدا:icon_razz:

ولی تبانی رو در اطرافم حس میکنم:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینا رو بپرس

فهیمه من باید بپرسم :ws3:

تا حالاعاشق کسی شدی؟

نه ! تجربه ای ندارم. :icon_redface: راستش اصلا برام قابل درک نیست !

زندگي خوب رو در چي ميبيني؟

زندگی خوب یعنی سالم زندگی کردن ! زندگی سالم یعنی ایجاد تعادل بین کار و تفریح و استراحت. زندگی سالم یعنی فاصله گرفتن از روزمره گی ! حس خیلی بدیه که یه آدم به این نتیجه برسه که زندگیش داره مرتب تکرار می شه ! من هر از گاهی دچار این حالت شدم. یه جورایی آدم افسرده می شه ! دقیقا همون موقع بیماری های مختلف میاد سراغ آدم. اینجور بیماری ها هیچ راه درمانی نداره، مگر ایجاد تنوع در زندگی، تنوع در نوع غذا، حتی نوع لباس پوشیدن !

به نظرت پول بهتره يا علم يا هيچكدام؟

هر دوتاش به اندازه کافی ! همینکه من پولدار باشم، کفایت نمی کنه برای اینکه آدم هم باشم. آدم بودن فرهنگ می خواد، فرهنگ اکتسابیه ! باید یاد گرفت. از طرف دیگه علم به تنهایی ثروت نمیاره ! باید موقعیتش فراهم بشه. یکمی هم شانس توش دخیله ! یه آدم با علم خودش یه کارخونه راه می ندازه، کارش رو بلده، شرایط بازار هم بهش مجال حرکت میده و به یه ثروت لایتناهی می رسه ! حالا اگه شرایط بازار اجازه نده، این دیگه می شه شانس و فراهم نشدن موقعیت.

ببین حتما شنیدی

به نظرت خدا كجاست؟

اگه واسه خودم رو بگم، همین جا بالا سر من واستاده ببینه من چی می نویسم :ws3: که اگه جمله ای خلاف اون چیزی که هست نوشتم، محکم بزنه پس گردنم، که درس عبرت بشه برام:ws3:

اولین و آخرین آروزت ؟

سوالت خیلی سخته ! فک کنم خودت بودی فهیمه جان که گفتی آخرین آرزوت چیه، منم گفتم نمی تونم بگم. البته خصوصی نیست، اما هنوز جدی نیست. در نتیجه گفتنش فعلا فایده نداره. به قول معروف نه به داره، نه به باره !

موهات چند سانته؟سانت کن بعد بگو!

7 سانت ! یه دونه از جلو هم کندم که همچین تپل مپل باشه ! دو سه هفته پیش بود رفتم سلمونی، ولی معمولا تو همین مایه ها نگهش می دارم. یه خط کش فلزی داشتم، اون رو پیداش نکردم، وگرنه مو رو می ذاشتم کنارش، ازش عکس می گرفتم، با سند و مدرک حرف می زدم :ws3:

یه جمله واسه این کلمات بگو:

نوزاد قورباغه!

نوزاد قورباغه سوخاری، به شرط چاقو، بخور و ببر !

مورچه

کله پاچۀ مورچه، دستی 700

موش

هفته پیش تو مسیر خونه زیر بارون، مثله موشه آب کشیده شدم.

جوراب بوگندو!

همین جا کنار شوفاژ اتاقم یه دو سه لنگه اش افتاده ! :ws3:

کندو عسل

bee-0828-ase1.jpg

جوش زیر پوستی بدخیم!

جوش زیر پوستی چی هست ؟؟ :JC_thinking: ببین صورت من هر از گاهی جوش می زنه، ولی من برره ای عمل می کنم. :ws3: همیشه نه، ولی بعضی موقع ها یه خورده بتادین می زنم روش، چند ساعت بعد خشک می شه، می افته :ws3:

تعریف قانون شارل؟

فک کنم رابطه دما و حجم گاز باشه تو فشار ثابت ؟؟:ws38: درسته ؟؟!

ماه ترین ادم تو دنیا؟

خانواده ام رو از همه کسی بیشتر دوست دارم. :icon_redface::icon_gol:

بازم بگم ؟؟؟؟؟

بگم .... بگم ...... بگم ..... :ws3: آره فهمیه جان :icon_gol: بوگو .... بوگو ..... بوگو

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام :ws3:

سلام، خیلی خوش اومدید :icon_redface::icon_gol:

راست میگن! آقا پیمان هیشی سوال برا ما نموندhexer.gif

:ws3::ws3::ws3:

حالا سوال های من :ws3: :

در خدمتم :icon_gol:

1. آهنگای کریس دی برگ را دوست داری؟healer.gif

آره. صداش رو دوست دارم. سبک کارش رو هم همینطور. متاسفانه فقط یه آلبوم ازش دارم، ولی اون آلبوم رو بارها و بارها گوش دادم.

3. از این دنیا چی میخوای و چه زندگی ای؟10.gif

من چیزی ازش نمیخوام، تا حالا چند دفعه هم بهش گفتم، بزن کنار می خوام پیاده شم، منتها گوش نمیده :ws3: زندگی هم از نوع آرومش و سالمش ! بدم نمیاد هر از گاهی مسافرت برم. دور دنیا رو بزنم. پول داشته باشم، فضا هم میرم :imoksmiley:

4. هیچوقت دوست داری رئیس جمهور ایران باشی؟acigar.gif

رییس جمهور ایران نه ! اگه بهم پیشنهاد بشه :ws3: ترجیح میدم رییس جمهور کشوری باشم که در اون کشور، سیستم کار می کنه، نه آدم ها ! یعنی با رفت و اومد و جایگزین شدن افراد، سیاست ها تغییر نمی کنه ! حداکثر ممکنه شیوه اجرا عوض بشه که اون هم به خاطر اختلافه سلائق هستش.

5. به نظرت معنی این شکلکه چیه؟ _________ rainbowf.gif

شاید آدم هایی که زود رنگ عوض می کنن ! پایبند به عهد و پیمان خودشون نیستند ! حتی حرف خودشون هم برای خودشون ارزش نداره. ولی من از رنگ آبیش خوشم میاد. احساس خنکی می کنم. :icon_redface:

6. تا حالا با صدای بلند خندیدی که بعدش نفست نیاد بالا؟!!!loudlaff.gif

آره ! بیشتر زمانی که با یکی از پسر خاله هام هستم. یکی دو سال از من بزرگتره ! من بچه آرومیم فقط تا زمانی که به پست پسر خاله ام نخورده باشم. در اینصورت هیشکی از دست ما دو تا در امان نمی مونه ! اگه یک ساعت با هم باشیم، 45 دقیقه اش رو فقط داریم می خندیم. اونم بلند، بلند. :icon_redface:

7. به نظرت جوجه تیغی قشنگتره یا گنجشک؟ treeswing.gif

این سوال رو فک کنم ایمان بهتر می تونه جواب بده ! ولی در کل من خاصیت گنجیشک رو نمی دونم چیه ! اصلا به چه دردی می خوره. مسلمه که حکمتی در آفرینش گنجیشک هست، ولی خب من نمیدونم :icon_redface: در مورد جوجه تیغی، قسمت نشده از نزدیک زیارتش کنم، ولی حداقل یه خاصیت مفید ازش شنیدم، اونم اینه که گوشتش واسه آسم خوبه ! البته این فقط در حد یه شنیده است از یه آدم عامی !

برا آینده دوست داری بشه داشته باشی؟ اگه آره چند تا ؟ 4025mr7.gif

آره ! یه چهار پنج تا تپلش :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
من نيس فعلا وقت ندارم، گفتم بيام بگم..

سلام پيمان، چطوري؟ :ws3:

پنجره‌هاي اتاق الان در چه وضعه؟؟ :ws3:

اگه سالمه با گروه خدمت برسيم :ws3:

ببخشید جمیعا ! این یه مورد اورژانسیه که باید سریع جواب بدم !

سلام ، خوبم !

پنجره ها هنوز سالم، آخه جلو پنجره فنس کشیدم، بعد سه لایه بتون ریختم !

حالا من باز در خدمتم ! دیگه هر جور صلاح می دونی :ws3:

---------------------------

شوخی بود !

خوشحالم می کنی بیای :w16:

منتظرم :icon_redface::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

با اجازه بزرگترها منم سوالام را بپرسم

1.تا حالا از کلاس جیم زدی

2.از کدوم درس تو دوره راهنمایی و دبیرستان بدت میومد

3. حالا ار کدوم درس خوشت میومد

5. از معلمت کتک خوردی

6.دوست داشتی جایی غیر از تهرون بدنیا میومدی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
ببخشید جمیعا ! این یه مورد اورژانسیه که باید سریع جواب بدم !

سلام ، خوبم !

پنجره ها هنوز سالم، آخه جلو پنجره فنس کشیدم، بعد سه لایه بتون ریختم !

حالا من باز در خدمتم ! دیگه هر جور صلاح می دونی :ws3:

---------------------------

شوخی بود !

خوشحالم می کنی بیای :w16:

منتظرم :icon_redface::icon_gol:

خودم ميام همه پنجره هاتو داغون ميكنم :ws3:

فقط تا كي اينجايي؟ من برنامه ريزي كنم خدمت برسم :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

این شکلک اگه گفتی واسه کیه(:banel_smiley_4:)

1:محمد حسین

2:نفیسه(ساز شکسته)

3:افسانه

4:مبهم

5:هیچ کدام

6:همه موارد

7:اصلا به تو چه مبهمه بی تربیت:jawdrop:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خیلی خوش اومدی سهیل جان، فدای محبتت :icon_redface::icon_gol:

زود تند سریع بگو

بدون رو دربایستی

بدون رو دربایستی

خودت چه جور آدمی هستی؟ کلاتو بذار جلوت بگو من این نقاط قوت و ضعفو دارم

نقاط ضعف : در مجموع درجه اعتماد به نفس بالایی ندارم. این همیشه برام دردسر بوده، چراکه تو بعضی لحظات حساس، داشتن اعتماد به نفس کافی، تمرکز میاره ! نداشتن تمرکز روی انجام کار یعنی از دست دادن موقعیت های مناسب. تو این چند ساله اخیر برای بهبودش خیلی تلاش کردم و الان تا حدودی اوضاعم بهتر شده، اما هنوز رضایت بخش نیست.

ممکنه فکر کنی دارم مزخرف می گم، اما قرار شد بدون رودربایستی باشه ! من اخلاق فوق العاده بدی دارم. خیلی زود عصبانی می شم، خصوصا موقع انجام کار. از این اخلاقم به شدت بدم میاد، معمولا بعد از اینکه آروم می شم، از عملکرد قبلم پشیمونم. به شدت دلم می خواد این رفتارم رو اصلاح کنم. منظورم از اصلاح کردنش اینه که به خودم بیشتر مسلط باشم و زمانی که عصبانی هستم، تو اوجش، فکرم رو ببرم به یه سمت دیگه ! به نظرم این راه خوبی باید باشه !

نقاط لاضعف : :ws3: سرم تو کار خودمه ! تو انجام کار وسواس زیادی دارم، خیلی اوقات این ایراد رو بهم میگیرن که این وسواس، روند کار رو کند می کنه، اما من هیچ وقت از این موضوع نه تنها ضرر نکردم، بلکه سود هم بردم. سعی می کنم به اطرافیان نگاه تمسخر آمیز نداشته باشم و به همه احترام بذارم.

من چه جور آدمی هستم؟

اول اینو بگم که من فوق العاده دوست دارم :icon_redface::icon_gol: موضعت روشنه ! حرفی نمی زنی که نتونی ازش دفاع کنی، از طرفی شجاعت پذیرش اشتباه خودت رو داری. برای سخنت دلیل و مدرک منطقی میاری. هیچوقت ندیدم تو بحث به کسی توهین کنی که این ناشی از احاطه تو به مطلب مورد بحث هستش.

هر یک از این سوالات 5 جمله کامل
اثباتت برای وجود خدا؟

انسان ها مثل یه تعداد صفر هستند. هر چقد که این صفرها رو کنار هم بذاری، بازم صفرن ولی زمانی که یه یک بذاری اول همون صفرها، ارزشمند می شن، می شن تمام هستی. این عدد یک همون خداست.

مرحوم شریعتی :icon_gol:

اثباتت برای وجود ذات بشری خودت؟

امروز صبح یه کاری انجام دادم واسۀ .....، ازم تشکر نکرد. یعنی اصلا منتظر تشکرش نبودم، ولی بعدش خیلی خوشحال بودم. بعد فک کردم که من می خواستم از دو تا راهرو اونورتر برم و در نتیجه این کار رو هم انجام نمیدادم. حالا چی شد که مسیرم عوض شد؟ احتمالا خدا می خواسته یه حالی به من بده دیگه ! پس حواسش به من هست :icon_redface:

سهیل مضخرف گفتم :imoksmiley:

چرا از من بدت میاد؟ دروخ نگو بدتم نیاد بی تفاوتی:دی

قسمت اول سوالت که طنز بود. در مورد قسمت دوم هم 180 درجه اشتباه فکر می کنی. می دونی تا حالا چند بار تو صحبت هایی که با بچه ها داشتم از جمله با محمد یا فرناز یا ابوذر، ذکر و خیرت بوده ! من به شدت هر چه تمامتر بهت ارادت دارم و شدیدا مشتاقم که حضوری ببینمت :icon_redface::icon_gol:

محمد خیلی آدمین خوبیه نه؟

آره، یقینا. دلیلش اینه که از جنس خودمونه :ws3: خیلی آروم و منطقیه و سعی می کنه که تو آرامش و به دور از جنجال مشکلات رو حل کنه ! برای همه بچه ها وقت می ذاره. به لحاظ اخلاقی هم خیلی پسر خوب، با شخصیت و پاک نیتیه :icon_redface::icon_gol:

نظرت درباره اینها
امین مکانیک

بچه خوبیه

چیز فکر

:ws3: من و روشنفکر چند باری با هم همکلام شدیم، ولی باعثه خجالت منه که بگم خیلی خوب نمی شناسمش :icon_redface: فقط ازش شاکیم، چون همش به من می گه حاجی ! درسته من یه نموره شیکم دارم، ولی این شیکم نمره قبولی واسه حاجی شدن نمی گیره :ws3:

فرناز

مثله خواهرم میمونه :icon_redface::icon_gol: خیلی خیلی مهربونه. چیزی رو که خونده بلده و به کارش و حرفه اش مسلطه. بچه ها رو خیلی دوست داره. نیت بسیار بسیار پاکی داره و امیدوارم به خاطر همین نیت خیرخواهانه ای که داره، هر چی از خدا می خواد، بهش بده :icon_redface::icon_gol:

مونا

دختر خوبیه ولی من خیلی نمی شناسمش !!

امیر

ژنرال یکم امیر :ws3: بسیار قُد، یه دنده، مهربون، با معرفت، احساساتی :icon_redface: همون اندازه که تو رو دوست دارم، امیر رو هم.

قاصدک

قاصدک ، ایلیا، علی ، اورانوس :ws3: یه تاپیک زد که به خاطر کمبود وقت، می خواست بره. راستش رو بگم، خیلی دلم گرفت :icon_redface: تمام بار ادبیات این فروم رو دوشه دو نفره، یکی آرماندیس و یکی هم قاصدک. واقعا از حضورش تو این انجمن خوشحالم. راستی تاپیک مشاعره فی البداهه که زد، به نظرم یکی از بهترین تاپیک هایی بود که تا به حال تو فروم زده شده. سهیل من شعرهاتو خوندم :ws3: چرا تو اون تاپیک شرکت نکردی ؟ یا شرکت کردی و من ندیدم :JC_thinking:

آتوسا

ایشون رو صرفا از باشگاه و از فعالیت هایی که تو خیریه انجام دادن، می شناسم. در همین حد، فقط می تونم ازشون تشکر کنم بابت مسئولیتی که تو خیریه پذیرفتند و انجام می دن. :icon_gol:

این کلماتو معنی کن .....اونچه که تا حالا فهمیدی؟
بدبختی

روی منابع غنی نفت بشینی و کارگری که یکساله حقوق نگرفته و تعدیل نیرو از 675 هزار نفر به 25 هزار نفر :sigh:

حماقت

سایه سنگینش همیشه رو سر این مملکت بوده و تا ابد الدهر هم خواهد بود

چرا مسیحی نیستم؟

چون وقتی هنوز یه هفته هم نداشتی، هنوز چشات رو هم نمی تونستی باز کنی، هنوز سر و دست و پاهات تعادل نداشتن که ثابت نگهشون داری ................. تو گوشت اذان گفتن !

دین اکتسابی

تو خونه یه جور باش، تو دانشگاه جور دیگه ای و تو محل کارت ادا در بیار ! این نتیجه دین اجباریه ! حالا اگه همه جا یه رنگ بودی، یعنی دینت رو خودت انتخاب کردی.

ازدواج

مسئولیت بسیار سنگین. فراموش کردن منیت ها!

مهاجرت از ایران

از دست دادن امید ! بی هدف زندگی کردن ! برنامه ای برای آینده نداشتن !

آلمان

جای خوبیه برای درس خوندن، آلمان و اروپا فقط یه پل محسوب می شن. به درد زندگی کردن نمی خورن.

انریکو ایگلاسیاس

همیشه وقتی اثری از آثار اسپانیا به گوشم می خوره، یاد دو چیز میفتم: گیتار و گاو بازی

پینک فلوید

The Wall ..... آهنگ و فیلمش ، هر دو ! فوق العاده :w16:

متالیکا

عاشق این آهنگم : nothing else matters

درد

یکی از آشنایانم، فوت کرد به علت سرطان روده ! از درد زیاد مُرد :sigh:

فقر

سال 78 ، خرمشهر ! فقر موج می زد

لپ تاپ

Dell Inspiron 6400 ...... فسیله ولی با هیچی عوضش نمی کنم.

محمود

هاله نور، آمریکایی های محمود دزد، غنی سازی تو توالت، صندلی های خالی سازمان ملل، اعتبار پاسپورت دو تا مونده به آخر، بگم ... بگم ... بازم بگم ....

استفاده ابزاری از جنس زن

تو ایران بدتر از همه ! لا اقل خارجی ها ادعای دین و حجاب و ناموس پرستی ندارن، اونقدی که ما داریم. همین دو هفته پیش نمایشگاه نفت و گاز !!!! اگه عکس داشتم از متصدی های خانوم غرفه ها با لباس های قرمزشون، برات می ذاشتم، تا یکمی همه با هم خجالت بکشیم.

مارکسیسم

اعدام های دهه 60

کمونیسم

چاوز، باج خواهی، بنزین لیتری دو برابر قیمت ! دست راست تو دست محمود، دست چپ تو دست یه مانکن !

سکولاریسم

ترکیه ! نماد سکولاریسم تو یه کشور اسلامی

فمنیسم

حقوق زنان رو به رسمیت می شناسم، در عین حال باید حقوق آقایون هم به رسمیت شناخته بشه :ws3:

شاهین نجفی

فک کنم خواننده است، نمی شناسمش :icon_redface:

لوقا

:ws3:

یوحنا:دی .....هر دوتاش

هر دو تاش مهربون، با محبت، انرژی مثبت، شلوخ، خیلی خیلی با ظرفیت و تحمل بالا !

انجمن نواندیشان

پاتوق من شده. میام یه گپی می زنم و انرژی می گیرم برای یه شروع خوب در روز آینده !

پیمان

اینو ولش کن، بچه مظلومیه :icon_redface:

متالوژی

ر جا افتاده :w00:

دوسش دارم، دلم می خواست بهتر درس می خوندم! اگه فرصت داشتم، تو بعضی درس ها، پایه رو بتنی می ریختم.

فئودور داستایوسکی

جنایت و مکافات، حس خوبی نسبت به روس ها ندارم !

وی پی ان

راه در رو ! مخابرات هم به طور کامل از پسش بر نمیاد !

لئونارد کوهن

فکر می کنم خواننده باشه :JC_thinking: چیز بیشتری متاسفانه نمی دونم.

چرا بوعلی سینا گفته عشق 9 ماهه؟

برداشت من خیلی عامیانه است. معمولا با تولد یه بچه، عشق ذوجین جایگزین می شه با عشق طرفین به بچه ! نمی دونم حالا سهیل، اصلا ارتباطی داشت :ws3:

یه کتاب خوب برا من؟

کورش بزرگ و محمد بن عبد ا...

نوشته مسعود انصاری

نمیدونم که اینو خوندیش یا نه ! من این کتاب رو سه یا چهارسال پیش خوندم. نکته اینه که چنین قیاسی اساسا مع الفارغه ! آدم ها تو جایگاه خودشون محترمند و هر کدام به واسطه اعمال و رفتارشون مورد ستایش یا تقبیح قرار می گیرند. بنابراین من شخصا با دیدگاه مقایسه ای این کتاب رو نخوندم. تو این کتاب در چند مورد اوضاع و احوال در زمان کورش و حضرت محمد به تصویر کشیده شده. هر چند کتاب سعی کرده تا به خواننده موضوعاتی رو بقبولونه، اما به نظر من خیلی تو این کار موفق عمل نکرده !

PDF این تو اینترنت هست، منم دارمش، اگه نخونده بودی این کتاب رو، بگو برات بفرستم.

یه پند خوب برا من؟

ما فقط می تونیم به هم دیگه پیشنهاد بدیم، نه پند و نصیحت. پند دادن کار من و تو نیست. احساس می کنم یکمی دیدت نسبت به زندگی منفیه ! نمیدونم چرا این حس رو دارم، شاید هم اینطوری نباشه که امیدوارم نباشه. پیشنهاد می کنم تو زندگیت یه تنوعی ایجاد کنی، مهم نیست چی باشه، حتی می تونه تنوع توی غذا باشه ! تو لباس پوشیدنت ! حتی تو نوع کتاب هایی که می خونی !

یه آرزوی خوب برا من؟

آرزو :JC_thinking: اگر قصد داری برای ارشد بخونی، از همین الان برنامه ریزی رو برای دکترا انجام بده ! اگر ارشد رو خوندی و ولش کردی، بیشتر وقتت رو تلف کردی ! آرزو می کنم که برای ادامه تحصیل تو مقطع دکتری، یه پذیرش درجه یک از یه دانشگاه درجه یک تر داشته باشی :icon_gol:

یه لحظه خوب تو زندگیت؟

پارسال حس می کردم که خانوادم خیلی خیلی خسته اند از کار روزمره، لحظه ای که بهم خبر رسید مسافرتشون OK شده، اینقد خوشحال شدم که پشتش دو سه تا داد زدم :icon_redface: البته من نرفتم باهاشون ! همینه دیگه، می گم مظلومم، باورتون نمیشه :ws3:

شرمنده پیمان جان بابت پرتو پلاهایی که گفتم

سوالام انسجام نداشت

ولی اینه دیگه

مث فرناز نشه که آخرش جواب هم ندی بپیچونی

فعلا

قوربونت

سهیل نمیدونی که چقد خوشحالم کردی از اینکه اومدی تو اتاق شیشه ای من. موقع خوندن سوالات، روی هیچکدومش، فکر پیچوندن به سرم نزد، ولی اونایی رو که نوشتم نمیدونم، واقعا نمیدونم :icon_redface: بینهایت شرمنده ام از اینکه دیر جواب دادم :icon_redface:

خیلی آقایی سهیل جان :icon_gol:

دمت جلیز بلیز :icon_redface::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
خودم ميام همه پنجره هاتو داغون ميكنم :ws3:

فقط تا كي اينجايي؟ من برنامه ريزي كنم خدمت برسم :ws3:

با این سرعتم تو جواب دادن، حالا حالا ها هستم :icon_redface:

شما خیالت راحت :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

به به اقا پیمان میبینم اتاقت حسابی گرمه گرمه با وجود اشخاصی مثل یوحنا دیگه سرد هم نمیشه:ws28:

اخر سر نتونستی یوحنا رو شکست بدی نه:w00: اشکال نداره دفعه بعد تو هم بیا همکاری کن یوحنا رو بفرستیم تو اتاق:a030:

خوب حیفه سوال نپرسیم

1-ترم چندی ؟یا که درست تموم شده/

2-چقدر به درس خوندن علاقه داری؟

3-علم بهتر است یا ثروت

4-چجوری تو کارت استخدام شدی؟ پارتی داشتی:167:

5-دوست دختر داری؟

6-قبلا داشتی؟

7-چند تا تاحالا دوست دختر داشتی

9-قصد ازدواج داری ؟

10-زن ایندتو خودت انتخاب میکنی یا کسه دیگه ای؟

11-اگه خودت باهاش دوست میشی یا اعتقاد به ازدواج سنتی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12-برا خانومت بخوای کادو بخری چی میخری؟

13-چن سالگی ازدواج میکنی

14-دوست داری بازم بیام ؟

15-من خیلی فضولم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلا همینا من اصولا سوالام خونوادگیه

خسته نباشی اقا پیمان

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...