رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 11: Peyman

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

سلام به آقا پیمان و مهندس عزیز و بزرگوار....... :a030:

مطلب اول: + تقدیر و تشکر + :icon_gol:

بسیار بسیار ممنونم از شما بابت اینکه زحمت کشیدید و تشریف آوردید اتاق شیشه ای بنده..... :icon_pf (44):

مطلب دوم: + دعا + :ws21:

ان شاء الله که همیشه توی زندگی و کار و امورات دنیوی و اخروی موفق و پیروز و سربلند باشید. :ws21::icon_gol:

لبهای شما همیشه خندان و دلتون همیشه شاد و زندگیتون پر خیر و برکت و آخرتتون آباد باشه. :ws21::icon_gol:

توی زندگی شخصی خوشبخت و در انتها هم عاقبت به خیر باشی.

و در کل هر آنچه را که خیر است را خداوند به شما عطا کند ان شاء‌الله.

مطلب سوم: + سوالات + :ws52:

1- نظرتون در مورد موارد ذیل: :w16:

سری کلمات اول:

NSA:

اسرائیل:

صهیونیست:

آمریکا:

کریم پوست کلفت(چیز ببخشید این یارو صهیونیست کریستف کلمب):

پروتکل یهود:

عرض موعود:

آرماگدون (هارمجدون):

توهم توطئه:

سری کلمات دوم:

خدا:

پدر و مادر:

زندگی:

آخرت:

دنیا:

موهبت خدایی:

2- به نظر شما حقیقت موارد ذیل چیه؟

سازمان ملل متحد:

بانک جهانی:

صندوق بین المللی پول:

شورای امنیت:

3- موارد زیر یعنی چه؟ :ws52:

الف) مردانگی آن است که آنچه را که در عیان از انجام آن شرم داری در نهان نکنی. حضرت علی (ع) :icon_gol:

ب) علم و دانش اگر در ثریا هم باشد مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت. حضرت محمد (ص) :icon_gol:

ج) افتادگی آموز اگر طالب فیضی - هرگز نخورد آب زمینی که بلند است. :w16:

د) به نماز نگویید کار دارم به کار بگویید وقت نماز است. :ws46:

ه) سعی و تلاش برای کسب روزی حلال برای همسر و فرزندان همانند جهاد در راه خداست. :icon_gol:

و) وَ قاتِلُوهُمْ حَتی لا تَکُونَ فِتْنَهْ. :w16:

ز) اِنَّ اللهَ بَصیرٌ بِالعِبادْ. :a030:

4- با شنیدن کلمات زیر چه چیزی توی ذهنتون میاد؟ :ws3:

خدا

پدر و مادر

کار

صبح زود

نماز قضا

دوست

دختر

حجاب

تحقیق

جایگاه سازمانی

سیم کارت

عشق

همسر

لذت

مسبب خیر

انجمن

RezaMTJAME

موبایل

تحصیلات

مطلب چهارم: + این گل ها خدمت مهندس پیمان عزیز +

tb_mecsek_yellow_flower.jpg

2093146-lg.jpg

1.jpg

DOT_Flowers_A_11.jpg

در آخر هم عذرخواهی میکنم اگه سوالات عجیب و غریب و زیادی پرسیدم. :icon_redface:

موفق و پیروز و سربلند باشید. :a030::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 180
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام من باز اومدم اینجا

چه آهنگه قشنگی این پیانوهه ممنون از سمیرای عزیز بابات آهنگش, خیلی دلنشینه به من آرامش داد!:wubpink:

یکم میخوام تو سوالام حاشیه برم!:crystalball:

1-چرا همش از این دو شکلک استفاده میکنی تو پستات! (این :ws3: و مخصوصا این :icon_redface:!!) :ws38:

2-جدا 28 سالته پیمان (10 سال از من بزرگتری!!! :w58:)؟!! پیر شدی هااااااااااااااااااا :ws3:

3-این آواتارت آثاره تاریخیست؟!:thk:

4- معنی اسم پیمان یعنی چی؟ ( اون عهدو پیمان منظورم نیس):ws31:

5-از تئاتر خوشد میاد؟:persiana__hat:

6-کنسرت چی دوست داری بری؟:TAEL_SmileyCente:

7-کدوم کشوره خارجی رو از همه بیشتر دوس داری؟:ws48:

8-چرا این سریاله هوش مصنوعی رو از سریال خارجی جنایتهای غیر حرفه ای و سریال(24) Copy و Paste کردن!! نظرت چیه پیمان؟:ws33::icon_pf (34)::icon_pf (34):

9-ما تا 2 سال پیش تیمه ملی فوتبالمون جای رده 17بودیم الان فک کنم 60 می باشیم!! چرا انقدر نزول؟!!:banel_smiley_4:

10-خوزه مورینیو چرا انقدر مغروره؟!:banel_smiley_4: قابله توجه یوحنا و چند نفر دیگه!:icon_pf (95)::w74:

11-ماهی ها چرا حرف نمی زنن؟!! دهنشون رو باز میکنن انگار میخوان به ما یه چیزی بگن!:sad0:

13- میدونستی پیمان قبلا مرغ و خروس ها می تونستن پرواز کنن؟!! ولی با نزدیک شدن زیاد آدما به اونا قدرت پرواز ازشون گرفته شد!!:sigh::hanghead:

14-دوست داشتی تو چه زمانی بودی؟قبل از انقلاب؟ همین موقع؟یا چندین سال بعد؟!:JC_thinking:

15-گفته بودی گربه ها رو اذیت میکنی! چرا؟؟؟!:w00:

16-دوست داشتی مثله حضرت سلیمان یه قالیچه پرنده داشتی و با اون سفر میکردی و میرفتی اون بالا بالاها؟!:shad::babygirl:

17-ما که اینقدر افسانه های و اتفاقاته تاریخیه زیبا و قشنگ داریم,چرا یه سریال مثلا:در مورد کوروش کبیر درست نمی کنن بعد میان سریالهای جومونگ رو از کره می خرن میذارن ملت هم اسقبال میکنن؟!!:pichak29: (ولی یه چیزی هست اونم اینکه بصورت حرفه ای و اکشن نمی تونن بسازن ایرانیا فیلماشونه! بهترین سریالهای اکشن هم فک کنم همین هوش سیاه باشه!!!):thumbsdownsmiley:

18-تو اخبار چند روز پیش شنیدم ایران جزوه کشورهایی که خیلی درصده کمی کتاب مطالعه می کنن!یعنی مردم ایران از کتاب خوانی فراریند؟:sigh::sigh:

19-میدونستی کشور آمریکا از نظره علم فقط 8 ساعت عقب تره از ژاپنه! جالبه نه پیمان؟ (یعنی اگه 8 ساعت برقهای کشور ژاپن از کار بیفته آمریکا به ژاپن میرسه!!):jawdrop::banel_smiley_52::jawdrop:

20-کدم شاعر ایرونی رو بیشتر از همه دوست داری پیمان؟:dancegirl2:

الان دیگه سوالی به ذهنم نمیاد شاید بعدا هم اومدم

فعلا بای داداشی :flowerysmile:

• Like 8
لینک به دیدگاه

خوب خوب خوب بازم نوبت خودمه

سیلاملکم جناب داخ:ws3:

121. چه ادکلن يا اسپري استفاده ميکني؟

122. محدوده خونتون کجاست؟ميخوايم جميعا بريزيم خونتون چتر!!(همراه با کوروکي)

123. از خونتون تا محل کار چقد راه بيده؟چقد طول ميکشه برسي؟

124. خونتون ويلايي يا آپارتمان؟اگه آپارتمانه طبقه چندمين؟

125. لپ تاپ يا پي سي يا هردو؟

126. چايي يا قهوه؟

127. مشخصات adslبه طور کامل

128. چرا هميشه آره آره نه نه؟چرا اره نه نه آره؟(گرفتي مطلبو):ws3:

129. يه شعري رو که خودت خيلي دوست داري تقديم کن به همه دوستات که اينجا هستن

130. يه بار بلند شو و تا 5 بشمار بعد يه نفس عميق بعد دوباره بشين )انجام بديااااااااااااااا وگرنه خشک ميشي رو صندلي بسکه بايد بشيني جواب بدي)انجام دادی؟:ws3:

:w31:

ادامه دارد...:flowerysmile:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام پیمان جان :flowerysmile:

میبینم هنوز بیشتر سوالات مونده دلم نمیاد اضافه کنم. :hanghead:

اضافه کنین بابا:ws3:

هر چقد بیشتر اینجا طول بکشه به نفعه بقیه ست که قراره برن تو اتاق شیشه ای:whistle:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خوب خوب خوب

یه آمارگیری کلی انجام بدیم تا با کل فامیل پیمان آشنا بشیم:ws3:

131. تعداد عموها؟عمه ها؟خاله ها؟دايي ها؟

132. خونواده مامانتون بيشترن يا باباتون؟

133. نوه چندمي هم خانواده پدري هم مادري؟

134. کوچکترين نوه در خونواده پدري چندسالشه؟دختره يا پسر؟اسمش؟ايضا خونواده مادري؟

135. حالا بزرگترين نوه رو بوگو در هر دو خونواده؟

136. حالا تعدا کل نوه هاتونو در هر دو خونواده بوگو بينم پر جمعيتين يا نع؟اينا همش آمارگيريه هااااااااااااا

137. از اينکه با تباني منو دارين ميفرستين اتاق شيشه اي چه حسي داري؟هان؟بزنم بکشمت؟

138. تيکه کلامت چيه؟

139. راستي چندماهگي تونستي راه بري وختي کوشولو بودي؟

140. اون بچگيات کلمه يا کلماتي بود که اشتباه بگي و باعث بشه بمونه توي ذهن خونوادت؟يا عادت عجيب غريب توي بچگي داشتي؟

چه کنم که بازم سوال دارم در اینور اونور ذهنم:ws3:

می آیم...

• Like 7
لینک به دیدگاه

نه بابا اینجا آخر پنجشنبه بسته میشه

تازه من تو اتاقم که بودم فکر میکردم مهلت اتاق سه روزه

برای همین خواستم که تمدیدش کنن.

اگه میدونستم یه هفته ست با خیال راحت جواب میدادم

تازه بعضیها هم دچار توهمات شدید نمیشدن :banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام پیمان جان :flowerysmile:

میبینم هنوز بیشتر سوالات مونده دلم نمیاد اضافه کنم. :hanghead:

ممنون که اومدی فرناز :icon_gol:

من منتظر سوالای شما هستم :icon_redface::icon_gol:

هر چقد بیشتر اینجا طول بکشه به نفعه بقیه ست که قراره برن تو اتاق شیشه ای:whistle:

شما خیالت راحت باشه :ws3:

من سه شماره قرقی می رسم اینجا :ws3:

نه بابا اینجا آخر پنجشنبه بسته میشه

تازه من تو اتاقم که بودم فکر میکردم مهلت اتاق سه روزه

برای همین خواستم که تمدیدش کنن.

اگه میدونستم یه هفته ست با خیال راحت جواب میدادم

تازه بعضیها هم دچار توهمات شدید نمیشدن :banel_smiley_4:

چرا پنجشنبه ! تمدید می خوره بهش !

من پارتی دارم، تمدیدش می کنم :ws3:

یهنی کی دچار توهمات شدید شده؟!:ws3:

این توهمات چی بوده اصلا؟؟:ws3:

شما واسه هفته بعد رو باز شدن اتاق شیشه ایت حساب کن :w16: :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

ای کلک...... :ws3:

می خوای پیمان رو نگه داری توی اتاق شیشه ای که مال خودت دیرتر برسه ها............ :ws28::ws28:

قصه نخور تمام بچه های انجمن با هم هماهنگ کردند به ازای هر 1 سوالی که پرسیدی 1648195 برابر جبران کنند........ :ws28::ws28::ws28::ws28:

البته نه به قصد اذیت خدایی ناکرده....... :ws46:

من هم اگه ان شاء الله Dialup بهم راه بده از خجالتت درمیام آبجی یوحنا....... :icon_gol::icon_gol:

واقعاً بابت اتاق شیشه ای خودم ازت ممنونم....... :ws21: :icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
1-چگونه عشق خود را نسبت به کسی که دوستش داری ابراز می کنی؟

به بدترین شکل ممکنه خودش :icon_redface: واقعا بلد نیستم ! به نظرم دونستن روش محبت کردن هم یه هنره. بعضی ها بلدن، بعضی ها هم مثله من دلشون می خواد، اما راهش رو بلد نیستن. البته یه بخش رو هم بذار به حساب اینکه من کلا بچه مظلومیم :ws3:

2-بدترین کاری که نمی تونی انجام بدی چيه؟
خراب کردن شخصیت و کار دیگران

3-نظرت در مورد واژه ی (هرگز)؟
ما یاد نگرفتیم که به هم دیگه نه بگیم. درست ترش رو بگم، جنبه شنیدن نه رو نداریم. واژه هرگز یه کمی از نه جلوتره ! یه جمله قشنگی هست که می گه: کمتر از توانت قول بده و بیشتر از قولت عمل کن. قسمت اولش می شه همون جرات نه گفتن.

4-زندگیت چه رنگی ست؟
من خیلی زیاد نوسان دارم. بعضی وقت ها که بی حال می شم، خصوصا تو ایام تعطیل، بیشتر اوقات رو دراز می کشم، بدون اینکه کاری بکنم، یا حتی به چیزی فکر کنم. بنابراین اگه بگم خاکستری است، همیشه اینطور نبوده، و اگه بگم آبی مایل به بنفش، پس اون مواقع بی حوصلگی رو کجای ماجرا بذارم.

5-فکر می كنی با شرایط فعلی چند سال دیگه می تونی دوام بیاری؟(منظورم شرایط اجتماعی و مشکلاتیه که خداوند سر راه آدم میزاره تا وجودتو بسنجه ست)
من شرایط اجتماعی رو از موضوع دوم جدا می کنم. شرایط اجتماعی فعلی حاصل عملکرد بد خودمونه. با این شرایط، حتی قدرت بلامنازع مملکت، یعنی سپاه، هم دووم نمیاره ! امروز با یکی از دوستان در همین مورد صحبت می کردیم. اینکه سپاه پول داره، قدرت نظامی داره، اسلحه و توپ و تانک داره، نیروی انسانی متخصص داره و هزارتا چیز دیگه، یعنی گردش پول و قدرت در دست عده معدودی از افراد جامعه. این شرایط پایدار نخواهد بود. بالاخره به یه جا می رسیم که دیگه نفتی در کار نیست یا اینکه نمی تونن استخراج کنن. اون موقع زمان تحوله !

در مورد موضوع دوم هم می دونم که منظورت از مشکل، معنی کلمه مشکل نیست. اصولا خدا واسه بنده هاش مشکل درست نمی کنه ! این بندۀ خطاکارش است که با ندانم کاری، اوضاع رو به خودش سخت می کنه و تو این شرایط تازه یاد خدا می افته !

6-مرگ ترسناکه؟
آره ! تصویری ازش ندارم. چون تصویری از جهان بعد از مرگ ندارم. یقینا بهش معتقدم، چرا که این نظم و دم و دستگاهی که تو این جهان ایجاد شده، اتفاقی نیست و قطعا هدفی پشتش وجود داره برای جدا کردن خیر و شر. ولی در کل مشکل من بیشتر با زمانه که قبلا هم برات نوشتم.

7-کدوم قسمت از زندگیتو دوست داری برگردی از اول شروع کنی؟
بچگی ! وقت زیاد تلف کردم. فرصت برای انجام خیلی کارها داشتم، ولی وقتم رو از دست دادم.

8-عدالت؟قاضیه خوبی هستی؟
نه ! من یه نسبتی با رابین هود دارم ! :ws3: یه فقیر و یه غنی شکایتشون رو بیارن پیش من، بیخیال واقعیت، من حق رو به فقیره می دم. :icon_redface:

9-اگه این قدرت و داشتی که بفهمی چه کسی داره بهت دروغ می گه با اون چه کار می کردی؟
یه چیزی تو مایه های چشم بصیرت دیگه :ws3: ترجیح می دم که همچین قدرتی رو نداشته باشم، چون که دائما تو اطرافم در جامعه صحنه های ترسناک می بینم :ws3:

10-اگه یه نفر یه خطای بزرگ کرده اما میاد و بهت می گه این باید بگم که اگه بهت نمی گفت تو هیچ وقت خطا و دروغش و نمی فهمیدی باهاش چه کار میکنی؟
اگه خطاش از روی ندونم کاری باشه، می بخشمش. البته پاسخ به این سوالت خیلی مشکله ! بستگی به موقعیتش داره ! فرض کن بخاطر خطای اون زندگی من داغون شده باشه ! واقعا نمیدونم چه عکس العملی نشون میدم، ولی احتمالا به این راحتی ها برام قابل هضم نباشه !
  • Like 8
لینک به دیدگاه

شما خیالت راحت باشه :ws3:

من سه شماره قرقی می رسم اینجا :ws3:

بله میدونم شوما برای به صلیب کشیدن بنده لحظه شماری میکنی:ws27:

شما واسه هفته بعد رو باز شدن اتاق شیشه ایت حساب کن :w16: :ws3:

من یه حساب بانک کشاورزی دارم همون کفایت میکنه من حساب اتاق شیشه ای نمیخوام:ws3:

ای کلک...... :ws3:

می خوای پیمان رو نگه داری توی اتاق شیشه ای که مال خودت دیرتر برسه ها............ :ws28::ws28:

قصه نخور تمام بچه های انجمن با هم هماهنگ کردند به ازای هر 1 سوالی که پرسیدی 1648195 برابر جبران کنند........ :ws28::ws28::ws28::ws28:

البته نه به قصد اذیت خدایی ناکرده....... :ws46:

من هم اگه ان شاء الله Dialup بهم راه بده از خجالتت درمیام آبجی یوحنا....... :icon_gol::icon_gol:

واقعاً بابت اتاق شیشه ای خودم ازت ممنونم....... :ws21: :icon_gol::icon_gol:

من در خدمتتون هستم:icon_razz:

:ws3:

من کلا بچه مظلومیم

با دلیل و سند اعلام میکنم این جمله شدیدا تکذیب میشود:icon_razz:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بله میدونم شوما برای به صلیب کشیدن بنده لحظه شماری میکنی:ws27:

ادیبان (منظور قاصدک هستش) از دیرباز بیان نموده اند که: :ws3::ws3::ws3:

چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور:ws28::ws28::ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ادیبان (منظور قاصدک هستش) از دیرباز بیان نموده اند که: :ws3::ws3::ws3:

چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور:ws28::ws28::ws28:

بُ جونه یوحنّا من کاری نکردم که باز اید به کنعان:ws3:

من اشتباهیم:sigh:

• Like 5
لینک به دیدگاه
بُ جونه یوحنّا من کاری نکردم که باز اید به کنعان:ws3:

من اشتباهیم:sigh:

نه عزیزم چی چیو اشتباهی هستی ؟

من دارم برای اتاق شیشه ای تو لحظه شماری می کنم :ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
1- این بیت را تفسیر کنید؛ خانقاه و مسجد و دیر و کنشت....هرکه را دیدم به دل بت میسرشت

وقتی محوریت خدا باشه، خانقاه و مسجد و دیر و کنشت هیچ فرقی با هم ندارن. چه اهمیتی داره که بشینی در دیر و خداوند رو بپرستی و یا بری تو مسجد ! فقط ای کاش مسجد حرمت خانقاه رو نگه می داشت و دیر حرمت کنشت رو !؟! ای کاش کاری به کار همدیگه نداشتن ! :sigh:

2-ایا انسان میتواند در خانه اش کعبه بسازد؟
چرا که نه !

و خدایی که در این نزدیکی است

لایِ این شب بوها، پای آن کاجِ بلند

روی آگاهی آب، روی قانون گیاه .....

3-زیباترین حس یک عاشق به معشوق چیست؟

:w74: فک کنم صبر :icon_redface:

4-آیا مولانا از سرفروتنی فرمود هفت شهر عشق را عطار گشت..ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم و یا حقیقتست!؟
اگه اشتباه نکنم، مولانا شاگرد عطار بود. همیشه باید همینطور باشه ! کسانی که زحمات معلمان خودشون رو فراموش کنند، زحماتشون در آینده فراموش خواهد شد. بهش می گن روزگار وصل .

5-آیا بتها نیز خدا را میپرستند؟چگونه؟
مسلمه که جزء به جزء سنگ و خشت بت ها ذکر خداوند رو گویند. برداشت ما خیلی سطحی است.

.

• Like 6
لینک به دیدگاه
نه عزیزم چی چیو اشتباهی هستی ؟

من دارم برای اتاق شیشه ای تو لحظه شماری می کنم :ws3:

همونطور که میدونید فایلهای متنی از نوع txt و rtf و doc و docx و html و htm و امثالهم حجم بسیار پایینی دارند. :ws3:

طبق گزارش بسیار دقیق سربازان گمنام انجمن :w410: فهیمه بالغ بر 1648195 گیگا بایت سوال برای پرسیدن از یوحنا جمع کرده....... :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:

قابل توجه که یه فایل 650 صفحه ای تمام متنی تنها 850 کیلوبایت حجم میگیره..... :ws3:

آبجی یوحنا حالا حسابش با خودت........ :ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
1-نظرت در مورد کتاب شازده کوچولو چیه؟

نمیدونم سمیرا جان. نخوندمش. این همونی نیست که کارتونش هم پخش می شد. یه پسر کوچولو تو یه سیاره تنها به همراه یه گل :ws3: همین بود دیگه ؟!!؟! چیزی ازش یادم نیست. :icon_redface:

2-یه شباهت اینجا با دنیای واقعی بگو؟
روابط اجتماعی. فروم های گفتگو اصولا جای خوبیه برای تقویت و بهبود روابط اجتماعی. برای اینکه تمرین کنیم که در دنیای واقعی چگونه با هم برخورد کنیم.

3-یه تفاوت اینجارو با دنیای واقعی بگو؟
صمیمیت، رفاقت و رفتار دوستانه از نوع خالصش نسبت به هم.

4-نظرت در مورد درس ریاضی چیه؟
عاشقشم :ws3: نه در این حد، ولی ریاضی دوز دارم. :babygirl: نمره هام خوب بوده معمولا

5-تا حالا مشروط شدی؟
خدایا توبه ! نهی :banel_smiley_4:

6-تا حالا د رسی رو حذف کردی؟نام ببر؟
تا دلت بخواد ! :ws3: روی شیوه درس دادن و برخوردشون تو کلاس تصمیم می گرفتم. البته فکر نمی کنم منظورت تو حذف اضافه باشه ! من معمولا درسی رو که می خواستم، تو هر روزی و با هر شخصی، می گرفتم، بعدش تو حذف و اضافه درستش می کردم. :4chsmu1: اما درس هایی که نرفتم امتحان بدم: عملیات حرارتی، انجماد فلزات. این دومیه فسیلی بود واسه خودش ! تو فوق هم یه ترمو حذف کردم. 2 جلد کتاب 200 صفحه ی بود که من به امتحانش نمی رسیدم. توی ترم خیلی فرصت نشده بود که درست بخونمش ! :icon_redface:

7-تا حالا درسی رو افتادی ؟نام ببر؟
آره ! :icon_redface: فقط یه دونه تو لیسانس. اسمش شکل دادن فلزات بود. دانشگاه نامردی کرد. دو امتحان بود تو یه روز. صبحش درس خواص مکانیکی بود و به فاصله 3 ساعت بعدش این امتحان. تو رشته مواد تخصصی تر از این دو تا نداریم. صبحیه اوکی بود، بعدازظهری رو می دونستم می افتم، ولی حماقت کردم رفتم امتحان دادم. تنها علتش این بود که نمی خواستم یه بار دیگه سر این کلاس بشینم. از این تیپ امتحان ها که 4 تا سواله و 3 تا 4 ساعت وقت. نکته جالبش هم اینه که بخش بیشتر نمره ماله جواب آخره مثل محاسبات. کلاسش واقعا برام خسته کننده بود. این درس فقط به دردر کسانی می خوره که تو ارشد، تو همین زمینه می خوان ادامه بدن.

.

• Like 8
لینک به دیدگاه
1-دوست داري اول عاشق بشي بعد ازدواج كني يا اول ازدواج كني و بعد عاشق بشي؟چرا؟

اون عشقه خیلی برام مهم نیست. تصویری ازش تو ذهنم ندارم که چه جور حال و هواییه ! اما ترجیح می دم که طرفم رو اول بشناسم و به صداقتش ایمان بیارم، بقیش دیگه می شه بجا آوردن رسوم و سنت ها که البته من خیلی هم به لزوم بجا آوردنشون معتقد نیستم.

2-تالار خودت رو دوست داری یا کل انجمن رو ؟!؟!
فرقی واسم نمی کنه ! اگه فرصت کنم تو همه تالارها یه سرکی می کشم، حداقل تو گپ و گفت دوستانش که می تونم برم :ws3: تصمیم داشتم یه کمی تو تالار زبان هم بیشتر برم، ولی متاسفانه برنامه ام با شکست روبرو شد. :ws3: ایشالا در آینده با یه برنامه ریزی بهتر این کار رو می کنم. من تو باشگاه عمده فعالیتم تو تالار گفت و گوی آزاد بود و اخبار، ولی نمیدونم چرا اینجا اوضاع احوالم فرق کرده ! فک می کنم به خاطر جو نه چندان خوبی بود که تو تالار اخبار اونجا برقراره ! شاید یه مقدار تحت تاثیر اون جو قرار دارم هنوز. هر چند که اینجا همچین خبری نیست خداروشکر. :ws50:

2- نظرت در مورد بهمن قبادی چیه ؟
فقط در این حد می دونم که کارگردان فیلم "کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد؟" است. تا حالا چند بار شرایطش پیش اومده که این فیلم رو ببینم، ولی نشده :sigh: آخرین خبری که از بهمن قبادی شنیدم این بود که این فیلم رو به رایگان در اینترنت قرار میده برای ایرانیان داخل کشور.

3- بین آسمون و دریا کدومشو بیشتر دوست داری ؟ چرا ؟
از دریای ایران خوشم نمیاد. هم به این خاطر که بسیار آلوده است به لحاظ شیمیایی و کثیف به لحاظ آت و آشغال هایی که توش می ریزن و هم بسیار خطرناک. بین این دو تا آسمون رو انتخاب می کنم. ولی اگه یه مورده جنگل رو هم بهش اضافه می کردی، اونوقت بین این سه تا جنگل رو انتخاب می کردم. خیلی اهل این نیستم که دراز بکشم و به آسمون زل بزنم. اما هر از گاهی که این کار رو می کنم، بعدش یه حال خوبی دارم. خصوصا وقتی هوا ابری باشه و یه نسیم خنکی هم در حال وزیدن ! این حالت بیشتر تو شمال ایران پیش میاد.

4-چند تا سیمکارت داری ؟

یه دونه ! :45645: ......... :ws3:

5-نظرت در مورد عشق های گذرا چی هست ؟ دوستی خیابانی که به ازدواج برسه چرا میگن دوام نداره ؟!
ممکنه همیشه هم اینطوری نباشه (یعنی با دوام باشه) ! اما اغلب از روی احساسات تصمیم گیری می شه، نه از روی حس مسئولیت پذیری. عنصر گم شده اینجور تصمیم گیری ها عقله، بدون اینکه به مشکلات پیش رو فکر کنن، یه تصمیم ناشیانه می گیرن.

6-نظرت در مورد ویکتور هوگو و کتاب بینوایانش چی هست ؟

خب من چیزی که از این کتاب یادمه اینه که یه بنده خدایی بود که از درموندگی و دزدی رسید به جایگاه یه آدم حسابی. فک می کنم داستان طوری بود که نشون می داد، شخصیت داستان شایستگی این مقام رو داشته. به این می گن شایسته سالاری. چیزی که تو جامعه ما وجود نداره، آدم های شایسته رو به کارهای کوچیک می ذارن و کارهای بزرگ رو می دن دست آدم های نالایق. این بهترین کاریه که باهاش می شه یه مملکت رو داغون کرد. ببخشید زدم کانال دو :icon_redface:

7-بهترین کتابی که شما رو تحت تاثیر قرار داد کدوم کتاب بود و چرا ؟ مگه توش چی بوده ؟

مشکله که بگم این کتاب بهترین بود، اما در مجموع من کتاب خاطرات مرحوم آیت الله العضمی منتظری رو دوست دارم. کلا به تاریخ علاقه دارم، هر چند که کمتر پیش میاد کتاب تاریخی بخونم. یکی دو روز پیش یه سر کوچولو رفتم نمایشگاه، اولین چیزی که گرفتم تاریخ ده هزار ساله ایران بود، بلکه با خوندنش یه سر و سامونی به اوضاع و احوال تاریخیه خودم بدم :ws3: تاریخ معاصر و غیر معاصر، هر دو رو دوست دارم. هر کدومشون داستان ها دارند.

.

• Like 8
لینک به دیدگاه
1-یه سوال از خدا بپرس؟

:JC_thinking:

خدایا چقدر بايد تو اين جهنمت سگ دو بزنيم تا تو بهشتت رامون بدي؟

2-اهل نذر کردن هستی؟اگر آره ...دم دست ترین چیز واسه نذرات چیه؟یعنی بیشتر چی نذر می کنی؟
نه خیلی :icon_redface: معمولا موضوعات مهمی که پیش میاد، چون مادرم هم در جریان قرار دارن، بابتش نذر هم می کنن. معمولا هم غذا ! خیلی ساده. از همون غذایی که خودمون می خوریم یه چند وعده بیشتر آماده می شه تو ظرف. دور اطراف هم کارگر ساختمونی زیاده. بیخشید، دوست داشتم کامل بگم، چون روش ساده ایه و دمه دستیه ! :icon_redface:

3- تا بحال اشتباه بزرگ داشتی که نتونی جبرانش کنی؟
خیلی مشکله پاسخ دادن به این سوالت. هر زمانی که آدم کسی رو ناراحت می کنه، هر چقدر هم که دلجویی کنه، باز هم به طور کامل جبران نمی شه !

4-به استخاره اعتقاد داری؟به معجزه چه طور؟

به استخاره نه ! اما به معجزه آره ! موردی بوده در ارتباط با یکی از دوستان ارمنیم که متوسل شد به اما رضا (ع) و جوابش رو هم گرفت.

5-از نیرو جاذبه ها استفاده می کنی؟

ببین هر موجود زنده ای یه نیروی جاذبه مخصوص به خود داره. هر چی آگاهی و شناخت آدم ها از خودشون بیشتر بشه، در عمل میدان این نیروی جاذبه بزرگتر می شه و در نتیجه قوی تر می شه، که نتیجه اون هم غلبه بر مشکلاته !

6-تا حالا زیر بارون قدم زدی؟چه حسی می شی؟

زیر بارون بودم، در واقع یه جورایی زیر بارون گیر کردم. اگه بارونش نمه باشه، در کنارش یه باد خنک هم بیاد، منم چیز خاصی دستم نباشه، حوصله هم داشته باشم، عازم خونه هم باشم نه جایی دیگه و خلاصه کل موارد دیگه، در اینصورت دوز دارم :babygirl: ولی اگه بارونش تند باشه، حتی اگر موارد بالا هم رعایت بشه :ws3:دوز ندارم.

.

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...