رفتن به مطلب

به نظرتون چرا انقدر پسرا زشتن؟

wisdom girl

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چون دختر نیستن :ws3:

:ws28:

البته که دخترم.حالا منم یکم در مورد تاپیک اغراق کردم.اینطور نیست که پسر زیبا نبینم ولی اون طور که میخوام یا اون طور که باید باشه نیست(حقیقتش دوس داشتم حال پسرا رو بگیرم اگرچه همینطورم هست :ws28:

حالا بعدا پستای جدید دارم باسشون بشین ببین:gnugghender:

• Like 1
لینک به دیدگاه

البته که دخترم.حالا منم یکم در مورد تاپیک اغراق کردم.اینطور نیست که پسر زیبا نبینم ولی اون طور که میخوام یا اون طور که باید باشه نیست(حقیقتش دوس داشتم حال پسرا رو بگیرم اگرچه همینطورم هست :ws28:

ببین پسره چه جور حالتو زمانی گرفته اینجور ازشون سرد شدی.

• :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

بارزترین خصوصیت دختران زیبایی و لطافت اوناست که پسرها از این ویژگی بی بهره هستن:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

به نظرم نحوه بحث کردن دو طرف یکم absurd هست بلاخره این خانوم یه نظری داره از قانون موجود در این فروم هم تا زمانی که تخطی نکنه هر چقدر به نظر شما این حرفاش بی معنی هست حق داره بپرسه لزومی نداره از مسائل علمی حرف بزنه و فیلسوفانه

همین سوال به نظر دوستان احمقانه اینقدر طرفدار داشته بین دوستان که این تاپیک 11 صفحه بره جلو .این سوال ذهنش رو گرفته و داره دنبال میکنه .ممکنه از نظر شما مسخره باشه اما از نظر خودش نیست حالا خب مایه خوشحالی و شادمانی هست که دوستان از این تاپیک شاد شدند و خنده بر لب هاشون اومده فقط امیدوارم سوال هایی که فکر بقیه رو مشغول کرده به اندازه کافی عالمانه و به درد بحث و بررسی بخوره

یلم

اما خانوم استارتر

من یک حالت بیشتر نمیبینم اگه بخوام نتیجه گیری کنم

شما تحت تاثیر فیلم ها و چیز هایی که دیدید بشدت قرار گرفتید .کیه که تحت تاثیر قرار نگیره؟مسلما من یه فیلم پورن x رو ببینم یا یک فیلم از سیسسل دومیل اون ادمی نیستم که قبلش بودم کوچک ترین عملی تاثیر داره تو زندگی

ولی شما زیادی تاثیر پذیرفتی .شرایط شما طوری بوده که ارزش زیادی برای یک پسر خوشگل یا خوش هیکل یا هرچیزی شبیه این قائل بودی اما در اطرافت پیدا نکردی .یک چیزی دیدی خواستی ولی اطراف شما چیزی نبوده .بره همین خشمگین و عصبانی اینو بسطش دادی به همه جا .حتی ممکنه ضربه هم خورده باشی از یکی

اولا زندگی در فیلم و پورن خلاصه نمیشه .شما یک دهم چیزی که در فیلم ها هست مثلا در رابطه جنسی در زندگی اون طور اتفاق نمیفته .حالا ما ها اینو تو ذهنمون میکنیم تابو در عمل وقتی میبینیم شریکمون یا دوست دختر یا دوست پسر این طوری نیست زده میشیم

هم دختر زیبا وجود داره هم پسر خوشتیپ اما ممکنه در اطراف من و شما نباشه خب حالا چی کار باید کرد؟یا باید نشست در دنیای ذهن فانتزی و سر کرد با شرایط یا اینکه اگر بران مهمه شرایطت رو تغییر بدی تا اونی که می خوای پیدا بشه

ولی trust me این کار ارزش وقت گذاشتن نداره زیبایی مرلین مونرو داشته باشی یا کلودیو کاردیناله بعد یه مدت در نظر شریکت قیافت عادی میشه و معمولی .و بر عکس خدای تیپ هم باشه پسر بعد یه مدت عادی میشه .یعنی زن و مرد عادت میکنن به همدیگه تا مرگ اینارو از هم جدا کنه

یه چیز دیگه هم اینکه شما نفرت داری از پسرا جوری که احساس میکنی حقت رو خوردن یا یه عده ادمای کثیفی هستند .خب این باز برمیگرده به تجربه شما یا حتی به فعالیت های شیمیایی مغز شما

ما ها هیچ کدوم عادی نیستیم هرکدوممون هم یه حالت خاص داریم حالا دو حالت داره

یا این حالت خاص ازارمون نمیده بلکه انگیزه هم میده

یا این حالت در ما خشم ایجاد میکنه که اگه ازار میده باید ببینی دلیلش چی بوده؟

به نظرم سوال نپرسیده احمقانه ترین کار دنیاست .ایشون یه دغدغه ای داشته اومده مطرح کرده حالا هرچقدر این دغدغه پوچ باشه از نظر دوستان پوچ تر ازون زیر سوال بردن این دغدغست و تشویق خودخوری افراد بره بیان نکردن سوال هاشون

• Like 5
لینک به دیدگاه
تو خیابون که داری راه میری یه دفعه میبینی یه زن و شوهر جوان دارن با هم راه میرن.میبینی چقدر خانومش زیبا است ولی شوهرش اه اه چقدر زشته

کلا توی دانشگاه،توی خیابون هر جا که میرم میبینم که اصلا توشون پسر زیبا پیدا نمیشه ولی دخترا به وفور چنین اتفاقی میفته.اصلا دخترا خیلی بیشتر به تیپ و قیافشون اهمیت میدن تا پسرا.

حالا از شما میپرسم.تا حالا شده پسری رو ببینید که زیبا باشه؟

زیباترین چهره ها هم با داشتن شخصیت زشت غیر قابل تحمل هستند ، دنبال شخصیت زیبا باش دخترم

• Like 9
لینک به دیدگاه
من فقط برای دو چیز زندگی می کنم:

1-فیلد خودم (دانش رشته تخصصی خودم)

2-مسائل جنسی

هیچ هدف دیگه ای در زندگی ندارم

خب خیالمون راحت شد با فهمیدن اهدافتون:banel_smiley_4:

بهتره جای دیگه ای دنبال هدف دومت باشی دوستم..اینجا یه انجمن علمیه نه..:w16:

دوستان ابراز تاسف بنده رو بپذیرید:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

واقعا متاسفم ..... ممنونم از همه دوستانی که پاسخگو بودن......

این تاپیک بسته میشه ، اگر تا الان همه سکوتی بوده که استاتر تاپیک بدونن که دخترای انجمن طرز فکر خودشون رو ندارن.:icon_gol::icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

قصد توهین به کسی رو ندارم شخص سخنم استارتر محترمه....

ولی بر خود لازم میدونم که به یه مطلبی اشاره کنم ،که آهای جوون عزیز که دنیات دیدن بدن یه پسر خوشگله یا هر چیز دیگی ای، اینجا یه سایت عملی و فرهنگی نه یه سایت....بهتر در انتخابت دقت کنی...... و با گفته های نه چندان منصفانت باعث ناراحتی حداقل بانوان این سایت نشی، من این سخن رو برگرفته از دهها گزارش تخلفی که بانوان گرامی برای این تاپیک رد کرده بودن زدم تا بدونی اقشار مختلفی که تو این سایت علمی و فرهنگی دارن فعالیت میکنن چه بانوان گرامیش چه آقایون عزیزش قداستشون و شخصیتشون بالاتر و والاتر از این نوع تاپیک های بی محتواس......

بقول ستاره عزیز ما از روز اول که این تاپیک منحرف شد می تونستیم به راحتی جلو این تاپیک رو بگیریم ولی گفتیم بذار دوستان بزرگوار خودشون نقطه نظراتشون رو بگن تا شما کمی روشن بشی که کجا اومدی و همنطور که گفتم در انتخاب سایتت دقت کنی...

برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم.:icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...