رفتن به مطلب

به نظرتون چرا انقدر پسرا زشتن؟

wisdom girl

ارسال های توصیه شده

بدون آرایش هم همه پسرا رو میکشیم:w16:

شما باسه زشت ترین دختر دنیا هم چنان کف می کنید که خودتونو باسش می کشید.یه دختر صد تا خواستگار داره ولی پسر هیچی خاطر خواه نداره.:w16:

همه مدل های دنیا دخترن تا حالا دیدی یه پسر مدل بشه؟:w16: هرکی بدن لخت پسرا رو ببینه روشو اونور میکنه حالش به هم نخوره:ws3::ws28:

ولی کافیه یه دختر چاق و زشت لخت بشه اونوقت :gnugghender:

اونوقت:w58:

اون وقت یه چادر میندازی رو کله اش دیگه نبینیش:whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان واقعا این دغدغس؟؟ :w58:

با احترام فراوان ولی من فکر میکنم دوره این تاپیکها و بحث ها گدشته ! یعنی چی همه پسرها زشتن و دخترها همه خوشگلن ؟ :w58:

باسه من مشکلات اقتصادی دغدغه نیست.زیبایی دغدغه است! :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
باسه من مشکلات اقتصادی دغدغه نیست.زیبایی دغدغه است! :ws28:

آخه مسئله اینجاس این کل کل ها واقعا بی مورده . مخصوصا تو تالار گفتگوی آزاد این انجمن... :ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
این روزها دخترانی رو می بینم که از خودشون تشکر می کنن:ws3:

مثلا با خودشون دست میدن احوالپرسی میکنن بعدش هی تعارف میکنن تشکر و قدردانی میکنن، مثلا توی اتوبوس نشستن بعد بلند میشن جاشونو به خودشون میدن در این حد:ws28:

دخترا از خودشون و پسرا هم از دخترا تشکر می کنن.ولی هیچ کس از پسرا تشکر نمی کنه! :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوب زیبایی که از نظر همه یه چیز تعریف نمیشه!!!

شاید اونایی که از نظر شما نازیبان از نظر خیلیهای دیگه زیبا بنظر برسن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
دخترا از خودشون و پسرا هم از دخترا تشکر می کنن.ولی هیچ کس از پسرا تشکر نمی کنه! :ws28:

ایول خوشم اومد، جا داره بنده از شما یه تشکر ویژه بکنم و از واژه غریب خود خفن پندار استفاده کنم:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه
بدون آرایش هم همه پسرا رو میکشیم:w16:

شما باسه زشت ترین دختر دنیا هم چنان کف می کنید که خودتونو باسش می کشید.یه دختر صد تا خواستگار داره ولی پسر هیچی خاطر خواه نداره.:w16:

همه مدل های دنیا دخترن تا حالا دیدی یه پسر مدل بشه؟:w16: هرکی بدن لخت پسرا رو ببینه روشو اونور میکنه حالش به هم نخوره:ws3::ws28:

ولی کافیه یه دختر چاق و زشت لخت بشه اونوقت :gnugghender:

ببخشيد من به عنوان يك پسر زمخت (تقريبا)

تا الان كلي خاطر خواه داشتم

2-3 تاش كه توي دنياي مجازي بوده :ws3:

خواستگارم داشتم :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ایول خوشم اومد، جا داره بنده از شما یه تشکر ویژه بکنم و از واژه غریب خود خفن پندار استفاده کنم:ws3:

تو خودت راستشو بگو.تا حالا چن بار باسه دخترا کف کردی؟ همین حالاش چن بار با عکس آواتار من مستربیشن کردی؟ :w02:

قبول نداری دیوانه دختری ولی دخترا از تو خوششون نمیاد؟ :w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
21 سال.اوج جوونیمه

خوش به حالت تو اوجی:w02:

سعی کن تو اوج بمونی و کلا تو اوج خدافظی کنی که مثل علی دایی نشی بگن تو زمین فوتبال داره پیاده روی میکنه:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه
تو خودت راستشو بگو.تا حالا چن بار باسه دخترا کف کردی؟ همین حالاش چن بار با عکس آواتار من مستربیشن کردی؟ :w02:

قبول نداری دیوانه دختری ولی دخترا از تو خوششون نمیاد؟ :w02:

خعلی زیاد البته اگه بخوای تعدادشو بگم باس برم بشمرم فردا عدد دقیقش رو بهت بگم ولی تو خودت یه عددی رو فرض کن بعد دست بالاش رو بگیر:ws3:

در مورد سوال دومت من دوتا قانون دارم توی زندگیم

یکیش اینه که کسی که اخلاق نداره قیافش باد هواست

قانون دوم هم تاکیدیه بر قانون اول:w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خوش به حالت تو اوجی:w02:

سعی کن تو اوج بمونی و کلا تو اوج خدافظی کنی که مثل علی دایی نشی بگن تو زمین فوتبال داره پیاده روی میکنه:ws3:

نه تو خیالت راحت باشه.من با یک دهم زیباییم شما پسرا رو میکشم.

اگه پسرا خوشگل بودن که اونا باید چادر سر می کردن دو تا پتو مینداختن روشون تو تابستون میامدن بیرون که دخترا بتونن شهوتشونو جمع کنن!

شما الان مشکلت اینه که من خوشگلم یا نه؟ میخوای با زشت پنداشتن من بقبولونی که از ما دخترا برتری؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
خعلی زیاد البته اگه بخوای تعدادشو بگم باس برم بشمرم فردا عدد دقیقش رو بهت بگم ولی تو خودت یه عددی رو فرض کن بعد دست بالاش رو بگیر:ws3:

در مورد سوال دومت من دوتا قانون دارم توی زندگیم

یکیش اینه که کسی که اخلاق نداره قیافش باد هواست

قانون دوم هم تاکیدیه بر قانون اول:w02:

من میتونم با یه سلام خشک و خالی دین و ایمونتو بریزم تو کاسه

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...