رفتن به مطلب

به نظرتون چرا انقدر پسرا زشتن؟

wisdom girl

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جوزف اینام میشه ها : خود شیفته ، بقول دوستم اعتماد به سقف بالا البته این یکی دیگه رفته لایه ی اوزونم پاره کرده :whistle:

نه اینکه نمیشه میشه ولی دوزش پایینه:ws3:

لایه اوزون رو خوب اومدی:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
تو خیابون که داری راه میری یه دفعه میبینی یه زن و شوهر جوان دارن با هم راه میرن.میبینی چقدر خانومش زیبا است ولی شوهرش اه اه چقدر زشته

کلا توی دانشگاه،توی خیابون هر جا که میرم میبینم که اصلا توشون پسر زیبا پیدا نمیشه ولی دخترا به وفور چنین اتفاقی میفته.اصلا دخترا خیلی بیشتر به تیپ و قیافشون اهمیت میدن تا پسرا.

حالا از شما میپرسم.تا حالا شده پسری رو ببینید که زیبا باشه؟

این یعنی چی؟

اول اینکه هیچ کس نمیشه به خاطر چهره اش سرزنش کرد هر چهره ای زیبایی خودش داره هیچ کس نمیتونه بگه ریبای مطلق هست

دوم پسرا مثل شما اینقد آریش نمیکن واینقدر لوسیون مختلف استفاده نمیکنند

سوم اینکه شما یکم از احساس زیبا بودنتون کم کنید حتما پسر زیبا هم میبینید انشاله مورد پسندتون واقع میشه

• Like 13
لینک به دیدگاه
تو خیابون که داری راه میری یه دفعه میبینی یه زن و شوهر جوان دارن با هم راه میرن.میبینی چقدر خانومش زیبا است ولی شوهرش اه اه چقدر زشته

کلا توی دانشگاه،توی خیابون هر جا که میرم میبینم که اصلا توشون پسر زیبا پیدا نمیشه ولی دخترا به وفور چنین اتفاقی میفته.اصلا دخترا خیلی بیشتر به تیپ و قیافشون اهمیت میدن تا پسرا.

خیلی وقتها پیش میاد چنین تایپیکهای بی محتوایی زده میشه و به شخصه هیچوقت وقتمو تلف نکردم بخونمشون و چند باری هم به گوش مسئولین سایت رسوندم که سعی کنن جلو زدن چنین تایپیکهایی رو بگیرن.......شما استارتر این تایپیک یا امثال این تایپیکها رو نمیشناسم و باز خواستم مثل همیشه به اینم بی توجهی کنم اما واقعا برام جای سواله ایا یه کودک مهد کودکی هم چنین سوالی رو مطرح میکنه ؟قصد اهانت به قشری رو که تحصیلکرده نیستن رو ندارم اما باورش نمیکنم یه تحصیلکرده استارتر چنین تایپیکهایی باشه.........

شما هدفتون دقیقا چیه از زدن چنین تایپیکی ؟

با بیان کردن لذت و حال کردن از بدن پسران خارجی و بیان کلمات نامربوط که نه در شان این سایت هست و نه در شان یه خانوم به حساب تحصیلکرده.......میخوای چی رو دقیقا ثابت کنی؟

حالا به اعصابتونم مسلط باشی سرعت پایین سایت انگلیسی و فارسی نمیشناسه که.......میخواین لینک اون سایتهای انگلیسیتونو بدین بچه ها چک میکنن....:banel_smiley_4:

• Like 16
لینک به دیدگاه

عجب جوکی بسی خندیدم :ws28:

جای این تاپیک تو بخش طنزه

• Like 5
لینک به دیدگاه
خیلی وقتها پیش میاد چنین تایپیکهای بی محتوایی زده میشه و به شخصه هیچوقت وقتمو تلف نکردم بخونمشون و چند باری هم به گوش مسئولین سایت رسوندم که سعی کنن جلو زدن چنین تایپیکهایی رو بگیرن.......شما استارتر این تایپیک یا امثال این تایپیکها رو نمیشناسم و باز خواستم مثل همیشه به اینم بی توجهی کنم اما واقعا برام جای سواله ایا یه کودک مهد کودکی هم چنین سوالی رو مطرح میکنه ؟قصد اهانت به قشری رو که تحصیلکرده نیستن رو ندارم اما باورش نمیکنم یه تحصیلکرده استارتر چنین تایپیکهایی باشه.........

شما هدفتون دقیقا چیه از زدن چنین تایپیکی ؟

با بیان کردن لذت و حال کردن از بدن پسران خارجی و بیان کلمات نامربوط که نه در شان این سایت هست و نه در شان یه خانوم به حساب تحصیلکرده.......میخوای چی رو دقیقا ثابت کنی؟

حالا به اعصابتونم مسلط باشی سرعت پایین سایت انگلیسی و فارسی نمیشناسه که.......میخواین لینک اون سایتهای انگلیسیتونو بدین بچه ها چک میکنن....:banel_smiley_4:

این نظر شماست نه نظر من.باسه ی من این مسئله مهمیه

عجب جوکی بسی خندیدم :ws28:

جای این تاپیک تو بخش طنزه

بگو خیلی ناراحت شدم وقتی اینطوری زیر تیغ انتقاد قرار گرفتم:ws28:

به نظر من شما از یه پسر شکست عشقی خوردی همچین تاپیکی زدی و دیگر هیچ:w16::4564:

نه.موضوع من خوشگلی پسرا است

ملت چه دغدغه هایی دارن !!!

زیبایی برای کسی مهمه که بخواد ازش استفاده کنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه

تعریف زیبایی برای هرشخصی متفاوته.شاید اون شخصی که از نظر شما اصلا زیبا نیست از نظر یکی دیگه کاملا بالعکس باشه.

پس بحث درموردش بی فایده هست.

• Like 3
لینک به دیدگاه

من دکترام هم بگیرم همینی هستم که میبینی.مشکل اینجاست که همه میتونن با تلاش دکترا بگیرن حتی اگر شیطان پرست باشن:ws28:

من با اینترنت فیلم دانلود میکنم همین تابستون گذشته 50 تا فیلم امریکایی دانلود کردم.تو سایتای پ.ور.ن هم مثل ردتیوب میرم.تو اونجا بعضی از کلیپای گی ها رو میبینم یکیشون یک بدنی داشت که نگو.تا چن شب خوابشو میدیدم.

من اگه بخوام شوهر هم کنم با یه پسر خوشگل آمریکایی ازدواج می کنم.پسر ایرانی بیاد خواستگاریم میکشمش.:ws37:

وضع اقتصادیمم خوبه میتونم برم امریکا:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

تقریبا 3 سالی می شه که با دیدن چنین تاپیک های سعی می کنم چیزی نگم و از کنار این قضایا عبور کنم...این جملات جای تاسف داره و من ربطش را به مدرک دکتری متوجه نشدم . از این ها بگذریم خیلی جای تاسف داره که به جای مسایل علمی و حتی مطالب جالب چنین مسئله پیش و پاافتاده ای این همه مخاطب داره .. البته برای کشور ما که الان در فقر علم به سر می بره باید این مسایل پر رنگ بشه.

من اگه جای شما بودم در رویه ذهنیم کمی تجدید نظر می کردم ...این نوع فکر کردن به مرد ها خیلی غلطه .

موفق باشید..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به خاطر پول انتخابش کرده یا تحصیلات بالا به خاطر درآمد بالا یا به خاطر اخلاق خوبشws28.gif

نه بابا این ایرانیا که اکثرا دوس پسر ندارن.شاید به خاطر ایمانش ولی به نظر نمیامدن مذهبی باشن

ولی موندم اون دختره چطوری میتونه اون پسره زشت رو تحمل کنه

ولی عجب تاپیک جان کاهی شد باسه آقا پسرا.ببینیم شرکت میکنن.ws28.gif

من نميدونم شماها چشماتون نميبينه يا از در خونه بيرون نميريد ....يه سر تو كوچه رو ببينيد بچه دبيرستانيا همه ماشالا جفت جفت ريختن

اين وظيفه خطير در ايران هم جديدا از سن 15 سالگي در ايران به وفور ديده ميشه

شما سعي كن جاي ديدن سايتاي خارجي يه سر به كوچتون بزني تا ببيني

اگر جرئت دارید شما یه روز بدون ارایش بیاین تو خیابون اون وقت ببینیم دیگه کی میاد مستتون ws3.gif

اصلا با ارایش هم بیاین یه هفته اون سیبیل هاتون نزنیدicon_pf%20%2834%29.gif

هر وقت ديدي دختري سبيل داشت بدون امتحان داشتvahidrk.gif

بدون آرایش هم همه پسرا رو میکشیمw16.gif

شما باسه زشت ترین دختر دنیا هم چنان کف می کنید که خودتونو باسش می کشید.یه دختر صد تا خواستگار داره

پسر هیچی خاطر خواه نداره.w16.gif

همه مدل های دنیا دخترن تا حالا دیدی یه پسر مدل بشه؟w16.gif هرکی بدن لخت پسرا رو ببینه روشو اونور میکنه حالش به هم نخورهws3.gifws28.gif

ولی کافیه یه دختر چاق و زشت لخت بشه اونوقت gnugghender.gif

چرا؟همون اقاهه تو همون فيلمه كه چند روز خواب از چشمات گرفته بودws28.gif

من تو دانشگامون هنوز پسر زیبا ندیدم

شما جز خودت كسي رو هم ميبيني دوست عزيزbanel_smiley_4.gif

من میتونم با یه سلام خشک و خالی دین و ایمونتو بریزم تو کاسه

w58.gifw58.gifws28.gifws28.gif

بسی روحمون شاد شد خدا روحتون رو شاد کنه.....whistle.gif

آمين

ده امتياز طلايي به اين كاربر بايد داد خيلي وقت بود نخنديده بودم ws28.gifخدا خيرش بده

یعنی واقعا این تایپیک قراره همچنان باز بمونه؟؟؟w58.gif

بده ميخنديمws28.gif

ميبينم برخي از دخترا حسادت ميكنند به زيبايي اين خانوم

رفتار پسنديده اي نيستا

ws3.gifws3.gifws3.gifws3.gif

خب زشتي قبول كن / چش نداري ببيني يك خشگل اومده تو سايت

( فراررررررررررررررررررررررررررر / الان ترور ميشم ) ws28.gif

________

چند وقتي بود اسپم نكرده بودما ...... اخيش چسبيد

TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifنميدونم الان وقتي به زيبايي اين خانوم نميرسيم بايد چي كنيمTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم دکترا هم بگیرید توی افکار کودکانه شما تاثیری داشته باشه

متاسفم واسه شما که افتخاراتتون دانلود فیلم و رفتن به سایت های با محتوای که گفتی هست

بعدشم شما با این خودشیفتگی و شخصیتی همون بهتر که با پسر آمریکایی ازدواج کنید

• Like 9
لینک به دیدگاه

برعکس اونایی که به این خانم توهین میکنن من باهاش موافقم.

تو فیلم رسوایی یه سکانسی پیرمردی حرف خوبی زد.

گفت هر چیزی یه تاوانی داره، تاوان زیبایی تنهاییه.

• :w16:

دخترایی که خیلی زیبان، آهن پرست و پول پرست میشن، میوفتن دنبال زشتای چاق و پولدار.

بعد مدتی هم دوباره تنها میشن چون با شوهره حال نمیکنن میوفتن دنبال پسرای مردم.

• :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...