رفتن به مطلب

به نظرتون چرا انقدر پسرا زشتن؟

wisdom girl

ارسال های توصیه شده

تو خیابون که داری راه میری یه دفعه میبینی یه زن و شوهر جوان دارن با هم راه میرن.میبینی چقدر خانومش زیبا است ولی شوهرش اه اه چقدر زشته

کلا توی دانشگاه،توی خیابون هر جا که میرم میبینم که اصلا توشون پسر زیبا پیدا نمیشه ولی دخترا به وفور چنین اتفاقی میفته.اصلا دخترا خیلی بیشتر به تیپ و قیافشون اهمیت میدن تا پسرا.

حالا از شما میپرسم.تا حالا شده پسری رو ببینید که زیبا باشه؟

• Like 14
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو خیابون که داری راه میری یه دفعه میبینی یه زن و شوهر جوان دارن با هم راه میرن.میبینی چقدر خانومش زیبا است ولی شوهرش اه اه چقدر زشته

کلا توی دانشگاه،توی خیابون هر جا که میرم میبینم که اصلا توشون پسر زیبا پیدا نمیشه ولی دخترا به وفور چنین اتفاقی میفته.اصلا دخترا خیلی بیشتر به تیپ و قیافشون اهمیت میدن تا پسرا.

شاید بخاطر اینه که از تاثیر لوازم آرایشی بی خبرن!!!

بنظر من هم تعداد مرد های زیبایی که میبینم از تعداد زن های زیبا کمتره - همونطور که تعداد زن های 4 شونه ای که میبینم از تعداد مردهای 4 شونه کمتره !! (امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین)

• Like 8
لینک به دیدگاه

چه سوالی!!!!!!!!!!

خب معلومه پسر زیبا هم هست

اما اون زوجی رو که میگی ببین چقدر پسر از لحاظ های دیگه ارجعیت داشته که اون دختر زیبا انتخابش کرده

قیافه ظاهر انسانهاست مهم باطن هر شخص:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه
چه سوالی!!!!!!!!!!

خب معلومه پسر زیبا هم هست

اما اون زوجی رو که میگی ببین چقدر پسر از لحاظ های دیگه ارجعیت داشته که اون دختر زیبا انتخابش کرده

قیافه ظاهر انسانهاست مهم باطن هر شخص:icon_gol:

به خاطر پول انتخابش کرده یا تحصیلات بالا به خاطر درآمد بالا یا به خاطر اخلاق خوبش:ws28: نه بابا این ایرانیا که اکثرا دوس پسر ندارن.شاید به خاطر ایمانش ولی به نظر نمیامدن مذهبی باشن

ولی موندم اون دختره چطوری میتونه اون پسره زشت رو تحمل کنه

ولی عجب تاپیک جان کاهی شد باسه آقا پسرا.ببینیم شرکت میکنن.:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه

فکر میکنم که این نظر شخصی شماست.

بستگی داره که آدم زیبایی رو در چی ببینه.سیرت زیبا مهمه.

• Like 7
لینک به دیدگاه

راستش برای منم همیشه سوال بوده که چرا پسرا انقد زشتن:ws52:

اصلا از آواتار بچه ها هم میشه اینو فهمید

مثلا من که پسرم روم نشد عکس خودمو اینجا بذارم عوضش عکس کفشام رو گذاشتم:sad0:

ولی شما که دخترید عکس خودتون رو گذاشتید خانم افشار:ws3:

• Like 14
لینک به دیدگاه

اگر جرئت دارید شما یه روز بدون ارایش بیاین تو خیابون اون وقت ببینیم دیگه کی میاد مستتون :ws3:

اصلا با ارایش هم بیاین یه هفته اون سیبیل هاتون نزنید:icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه
راستش برای منم همیشه سوال بوده که چرا پسرا انقد زشتن:ws52:

اصلا از آواتار بچه ها هم میشه اینو فهمید

مثلا من که پسرم روم نشد عکس خودمو اینجا بذارم عوضش عکس کفشام رو گذاشتم:sad0:

ولی شما که دخترید عکس خودتون رو گذاشتید خانم افشار:ws3:

چرا من فکر میکردم تو دختری:icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
اگر جرئت دارید شما یه روز بدون ارایش بیاین تو خیابون اون وقت ببینیم دیگه کی میاد مستتون :ws3:

نظافت ربطی به زیبایی نداره

حرف دوستمون رو قبول ندارم که دختر از پسر سره ، همه خالقمون یکی بوده و اون هنرمنده توانایی هست ، پس همه زیبا هستیم مگر اینکه خودمون واسه خودمون کوتاهی کنیم .

اما حرف شما رو هم قبول ندارم امید خان

• Like 8
لینک به دیدگاه

بدون آرایش هم همه پسرا رو میکشیم:w16:

شما باسه زشت ترین دختر دنیا هم چنان کف می کنید که خودتونو باسش می کشید.یه دختر صد تا خواستگار داره ولی پسر هیچی خاطر خواه نداره.:w16:

همه مدل های دنیا دخترن تا حالا دیدی یه پسر مدل بشه؟:w16: هرکی بدن لخت پسرا رو ببینه روشو اونور میکنه حالش به هم نخوره:ws3::ws28:

ولی کافیه یه دختر چاق و زشت لخت بشه اونوقت :gnugghender:

• Like 1
لینک به دیدگاه

چه تاپیکای عجیبی زده میشه

• w58.gif

خلقت خداس دیگه.

پسرا با همین ظاهر پسرونشون جذابن.وگرنه یه پسری که ظاهر خودشو مثل دخترا بکنه مطمئنم کمتر دختری خوشش بیاد.

خدا هم یه زن و هم به مرد زیبایی داده.کافیه نگاهمون رو عوض کنیم و زیبایی مرد رو توی چشم و ابروش نبینیم

• :w16:

• Like 11
لینک به دیدگاه

الان واقعا این دغدغس؟؟ :w58:

با احترام فراوان ولی من فکر میکنم دوره این تاپیکها و بحث ها گدشته ! یعنی چی همه پسرها زشتن و دخترها همه خوشگلن ؟ :w58:

• Like 16
لینک به دیدگاه

:w58: خدای من! کیان آینده سازای مملکت ما!!!! آخه اینم شد بحث!!

:ws28: والا امروزه دختر 250 نوع عمل رو صورت و اندامش انجام داده! 24 ساعتم وقت صرف مالوندن انواع ملات رو صورتش می کنه... می خوان خوشگل نباشن!!! هر چند که بعضی پسرای دختر نما تو این مواردم دارن گوی سبقت رو از خانوما می ربایند.... :ws28:من زیبایی زنای دوره قاجارو بیشتر دوست داشتم.. حداقلش این بود که از این بحثا راه نمی نداختن و به زیبایی عاریه گرفته شون نمی نازیدند:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

این روزها دخترانی رو می بینم که از خودشون تشکر می کنن:ws3:

مثلا با خودشون دست میدن احوالپرسی میکنن بعدش هی تعارف میکنن تشکر و قدردانی میکنن، مثلا توی اتوبوس نشستن بعد بلند میشن جاشونو به خودشون میدن در این حد:ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه
چه تاپیکای عجیبی زده میشه

• w58.gif

خلقت خداس دیگه.

پسرا با همین ظاهر پسرونشون جذابن.وگرنه یه پسری که ظاهر خودشو مثل دخترا بکنه مطمئنم کمتر دختری خوشش بیاد.

خدا هم یه زن و هم به مرد زیبایی داده.کافیه نگاهمون رو عوض کنیم و زیبایی مرد رو توی چشم و ابروش نبینیم

• :w16:

منظورم این نیست.پسر هم میتونه خوشگل باشه.منتها زیبایی در چارچوب خودش داره.زیبایی پسرونه! بله من این پسرای خارجی رو وقتی بدناشونو میبینم خیلی حال می کنم.ولی پسرای ایرانی که اینطوری خودشونو نمیکنن.اکثرا به خودشون نمیرسن که خوشگل بشن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...