رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بجای نرم کننده ها هفته ای یکبار موهاتون رو بعد شامپو تقویت کننده بزنید و بلافاصله ابکشی کنید هم شفافیت و براقی خاصی به موها میده هم نرم و خوش فرم میشه

بعد از خشک کردن مو هم روغن مخصوص مو رو به موها بزنید از وز وز شدن مو و گره خوردن جلوگیری میکنه....من از محصول elvital استفاده میکنم و خیلی راضیم تبلیغ نیست صرفا جهت اطلاع بود که محصول بدی نیستش.

لینک به دیدگاه
من درست کردم

با پسته و فندق و بادوم.البته هر کدوم جدا.

واقعا بوی سوختگی بدی میداد.اما باعث بهتر شدن وضعیت مژه ها میشه.

وقتی بادوم یا پسته یا هر کدوم از اینها رو میسوزونید ، باید از اون دودی که ایجاد میشه استفاده کنید نه اینکه بذارید بسوزه بعد پودرش کنید...

میتونید یه سینی استیل بردارید زیرش چند تا لیوان بذارید که از سطح فاصله بگیره، بادومی هم که به سوزن زدید وقتی آتیشش زدید بگیرید زیر سینی تا دودش اونجا جمع بشه، بعد از اینکه هر چند تا که خواستید درست کردید، با یه چاقو دوده رو بتراشید. تو سینی هم یه ذره آب بریزید که وقتی بادوم یا... داره میسوزه سینی چیزیش نشه و به جاش آب تبخیر بشه

بهترینش هم بادوم هست، بقیه خیلی چرب هستند.

لینک به دیدگاه
بجای نرم کننده ها هفته ای یکبار موهاتون رو بعد شامپو تقویت کننده بزنید و بلافاصله ابکشی کنید هم شفافیت و براقی خاصی به موها میده هم نرم و خوش فرم میشه

بعد از خشک کردن مو هم روغن مخصوص مو رو به موها بزنید از وز وز شدن مو و گره خوردن جلوگیری میکنه....من از محصول elvital استفاده میکنم و خیلی راضیم تبلیغ نیست صرفا جهت اطلاع بود که محصول بدی نیستش.

از نرم کننده استفاده نمیکنم. ولی با این حال بعضی وقتها الکتریسیته دارند.

قبلا وقتی روغن بادام تلخ میزدم اینطور نبود ولی یک مدتی است که هیچی نمیزنم. یعنی موها ضعیف شده اند؟

چون یک مدتی تصمیم گرفتم به موهایم بعد از استحمام هیچی نزنم که حالت خودشان را حفظ کنند ولی این الکتریسیته کار را خراب میکند. :ws3:

لینک به دیدگاه
بچه ها بعد بند چی میزنین به صورتتون؟ :ws3:

اگه پوستت حساسه آب نمک با پنبه بمال به صورتت دیگه جوش نمیزنه..

الکل سفید هم خوبه..

لینک به دیدگاه
خیار رنده شده فک کنم خوب باشه :ws38:

من اصلا بند نمیزنم ولی مامانم یه پماد میزنه فکر کنم خیلی پوستش حساسه آخه

اگه پوستت حساسه آب نمک با پنبه بمال به صورتت دیگه جوش نمیزنه..

الکل سفید هم خوبه..

پوستم حساسه ؛ ولی جوش نمیزنه فقط خیــــلی قرمز میشه ؛ مرسی امتحان میکنم :ws37:

لینک به دیدگاه
از نرم کننده استفاده نمیکنم. ولی با این حال بعضی وقتها الکتریسیته دارند.

قبلا وقتی روغن بادام تلخ میزدم اینطور نبود ولی یک مدتی است که هیچی نمیزنم. یعنی موها ضعیف شده اند؟

چون یک مدتی تصمیم گرفتم به موهایم بعد از استحمام هیچی نزنم که حالت خودشان را حفظ کنند ولی این الکتریسیته کار را خراب میکند. :ws3:

:icon_gol:

خب عزیزم مو رو باید خیلی مراقب بود .استفاده از شامپوهای با کیفیت و شناخته شده .تقویت کننده که هفته ای یکبار الزامیست تا بافت تارهای مو رو مستحکم کند بعلاوه روغن مخصوص مو که از داروخانه ها یا لوازم بهداشتی آرایشی معتبر میتونی بگیری ..این روغن علاوه بر زیبایی و نرمی موها و جلوگیری از وز وز شدن جلوگیری از ریزش بی رویه مو میکند و قطعا برای جلوگیری از همین الکتریسیته نیز مفید است.......

لینک به دیدگاه

بعد از بند برای جلوگیری از جوش زدن صورت و یا قرمزی پوست باید در اصطلاح خنکی مصرف کنید منظورم خوردن چیزایی مثل خیار، ماست و ... هستش. من خودم خیار که می خورم بهتر میشم

لینک به دیدگاه
بچه ها چیکار کنیم درد بند انداختن کمتر شه؟؟؟ :4564:

نخو خیس کنی تاثیر داره؟!!!

درد نداشته باشه باید تعجب کرد :4564:

نزدیک پریود و زمان پریود آستانه درد بالاست اگر این روزا بند نندازی بهتره.

لینک به دیدگاه
سلام.

بچه هااااااااا پاک کردن آرایش صورت با آب و صابون بهتره یا شیر پاک کن؟؟!:whistle:

برای پوست معمولی

من کل آرایشمو با شامپو بچه میشورم

هم چشم هم صورت ... سالهاست :ws3: یه بارم دکترم گفته بود آرایش چشمتو با شامپو بچه بشور

شامپو بچه فیروز

لینک به دیدگاه
من کل آرایشمو با شامپو بچه میشورم

هم چشم هم صورت ... سالهاست :ws3: یه بارم دکترم گفته بود آرایش چشمتو با شامپو بچه بشور

شامپو بچه فیروز

اتفاقا 1 دفه هم من رفتم چشم پزشکی گفت با شامپو بچه فیروز چشممو بشورم.بخاطر حساسیت چشمام.

اما من فقط منظورم کرمه.چون فقط از کرم استفاده میکنم(ضد آفتاب+پنکک)بعضی وقتا هم ضد آفتاب تنها.وقتی هم فقط ضد آفتاب تنها استفاده میکنیم بعدش نیاز هست پوست رو بشوریم؟آخه هیچیش نمیمونه:ws3:

لینک به دیدگاه
اتفاقا 1 دفه هم من رفتم چشم پزشکی گفت با شامپو بچه فیروز چشممو بشورم.بخاطر حساسیت چشمام.

اما من فقط منظورم کرمه.چون فقط از کرم استفاده میکنم(ضد آفتاب+پنکک)بعضی وقتا هم ضد آفتاب تنها.وقتی هم فقط ضد آفتاب تنها استفاده میکنیم بعدش نیاز هست پوست رو بشوریم؟آخه هیچیش نمیمونه:ws3:

آره بشور .. فکر میکنی هیچیش نمیمونه :ws3:

شب قبل خوابت (اگه خوابت میپره یکم قبل خوابت) صورتت رو بشور (من بازم شامپو بچه رو پیشنهاد میدم:دی) بعدشم مرطوب کننده بزن و بخواب

صبحم که پاشدی بشور ... مرطوب کننده بزن بعد ضد آفتاب و پنکیک

:ws3:

لینک به دیدگاه
آره بشور .. فکر میکنی هیچیش نمیمونه :ws3:

شب قبل خوابت (اگه خوابت میپره یکم قبل خوابت) صورتت رو بشور (من بازم شامپو بچه رو پیشنهاد میدم:دی) بعدشم مرطوب کننده بزن و بخواب

صبحم که پاشدی بشور ... مرطوب کننده بزن بعد ضد آفتاب و پنکیک

:ws3:

بعضی وقتا که از حال میرم:5c6ipag2mnshmsf5ju3اما سعی میکنم دیگه بشورم

واسه مرطوب کننده قبل خواب؟یکی میگه نباید زد یکی میگه باید زد:w58:واسه منافذ پوست...

من روغن گل بابونه میزنم 1 مدته.احساس میکنم پوستم روشن تر میشه.امامنافذش مشکلی نداره:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...