رفتن به مطلب

* تجربیات شخصی رموز زیبایی *

*Polaris*

ارسال های توصیه شده

ترکیب توت فرنگی له و رنده شده با چند قاشق ماست که بهتره ماست ترش باشه لایه بردار ملایمی هست که خوبه برای این فصل :a030:

کلا توت فرنگی خیلی مفیده واسه طراوت پوست

اما هیچی اندازه شیر واسه پوست مفید نیست در کل

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 194
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من هر وقت بند میندازم صورتم جوش میزنه ، 2 ماهم طول میکشه جوشش خوب شهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

الان دو ماهه بند ننداختم. میترسم.

دوستم گفت با صابون گل ختمی بشورم؟ نظرتون چیه بچه ها؟

اما خودم دم کرده ی گل ختمی رو میخورم و گلشو 10 دقیقه رو صورتم میدارم. حس میکنم که اوضاع داره بهتر میشهhanghead.gif

لینک به دیدگاه
من هر وقت بند میندازم صورتم جوش میزنه ، 2 ماهم طول میکشه جوشش خوب شهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

الان دو ماهه بند ننداختم. میترسم.

دوستم گفت با صابون گل ختمی بشورم؟ نظرتون چیه بچه ها؟

اما خودم دم کرده ی گل ختمی رو میخورم و گلشو 10 دقیقه رو صورتم میدارم. حس میکنم که اوضاع داره بهتر میشهhanghead.gif

بعد از بند انداختن تا نصف روز سعی کن ،پوستت رو با آب و ... نشوری چون به محض تماس با آب جوش میزنی ، منم همین جوری هستم ، دیگه صورتم رو نمیشورم جوش نمیزنم ، چون منافذ پوست به خاطر از ریشه دراومدن موها باز میشه و آب زیر این منافذ جمع میشه و ملتهب میشه ، اگر توجه کنی جوش زیر پوستی هم هست و قرمز و ملتهب میشه و خوب شدنش هم خیلی طول میکشه .

بعد از گذشت نصف روز برو حمام و یا صورتت رو بشور و با همون گل ختمی صورتت رو بخور بده خیلی خوبه و بعد از بخور دادن صورتت رو با آب سرد بشور تا منافذ پوست بسته و جمع بشن :a030:

لینک به دیدگاه

و اما جوش بعد از اصلاح: من کلا جوش نمیزنم اما بعد از اصلاح شدید جوش میزدم... الان یه مدت هس بعد از اصلاح یکم یخ میذارم تو نایلکس و میذارم رو صورتم یکم بمونه التهابش میخوابه و تا فردای اون روز هم صورتمو با مواد شوینده نمیشورم... دیگه از جوش خبری نیس:ws37:

لینک به دیدگاه

بچه ها سورمه ای که شماها میگید هیچ کدوم سرمه اصلی نیست... سرمه که از فندق و بادام و این جور چیزا نیس... مغز استخوان گاو یا گوسفند را به یه شیوه ی خاصی درست میکنن و ازش سرمه میگیرن.. دستورشو نمینویسم چون میترسم خرابکاری کنید کور بشید:w02:

لینک به دیدگاه

اگر به تازگی چاق شدید و چربی شکمی و پهلو آوردید بهترین راه حل برای آب کردن این چربی ها آب و پیاده روی هستش ( چربی که کمتر از دو ماه در بدن ذخیره شده باشه تازه هست و به راحتی آب میشه)

3 روز در هفته رو انتخاب کنید مثلا روزهای زوج عصر و 1 ساعت پیاده روی کنید میشه هفته ای 3 ساعت .

قبل از پیاده روی حتما یک لیوان آب بخورید و در حین پیاده روی هم یک بطری آب معدنی 0.5 لیتری همراه داشته باشید و تا پایان پیاده روی تمومش کنید و بعد از اینکه پیاده رویتون تموم شد حدود 15 دقیقه بعدش دو لیوان آب بخورید

نیاز نیست همراهش رژیم غذایی داشته باشید فقط در خوردن غذا زیاده روی نکنید و برنامه غذایی نرمال داشته باشید.

این روش برای یک ماه هستش و اگر درست انجام بشه حدود 2 کیلوگرم از وزن کم میشه که همونطور که گفتم اگر چربی شکمی و پهلو تازه باشه اون چربی ها آب میشن و سایر قسمت های بدن تغییری نمی کنن.

من خودم مو قع امتحانام معمولا چربی پهلو میارم از این روش استفاده کردم و جواب گرفتم :ws37:

لینک به دیدگاه
بعد از بند انداختن تا نصف روز سعی کن ،پوستت رو با آب و ... نشوری چون به محض تماس با آب جوش میزنی ، منم همین جوری هستم ، دیگه صورتم رو نمیشورم جوش نمیزنم ، چون منافذ پوست به خاطر از ریشه دراومدن موها باز میشه و آب زیر این منافذ جمع میشه و ملتهب میشه ، اگر توجه کنی جوش زیر پوستی هم هست و قرمز و ملتهب میشه و خوب شدنش هم خیلی طول میکشه .

بعد از گذشت نصف روز برو حمام و یا صورتت رو بشور و با همون گل ختمی صورتت رو بخور بده خیلی خوبه و بعد از بخور دادن صورتت رو با آب سرد بشور تا منافذ پوست بسته و جمع بشن :a030:

ممنون عزیزمممممممممممم. البته خیار هم واسه پوست خیلییییی خوبه:a030:

لینک به دیدگاه

درود دوستان:icon_gol:

دوتا ماسک طبیعی واستون تجویز کنم خوشکل ناناز بشین:ws3:

1- یه دونه کیوی رنده بزنید بعد با پنبه آبشو بزنید به صورتتون بعد از 5 دقیقه با آب ولرم بشورید

(این ماسک واسه شفاف شدن و یه دست شدن صورت خوبه... اما اگه پوسستون حساس هس یا موقع زدن احساس خارش و سوزش کردید استفاده نکنید...

این ماسک را هفته ای 1 بار اونم فقط 5 دقیقه باید استفاده کرد)

2- 1دونه سفیده تخم مرغ را حسابی بزنید تا بشه کف یه دست، حالا اگه به بوی تخم مرغ حساسید چند قطره ابلیمو بریزید داخلش و باز بهم بزنید ، بعد که خوب کف کرد با برس رژگونه ی تمیز تمام قسمت صورتتون بمالید... بعد از 10 تا 15 دقیقه با اب ولرم بشورید

( این ماسک هم خواص ماسک قبلی را داره ... بهتره اینو شب استفاده کنید.. اینو میتونید هفته ای 1 تا 2 بار استفاده کنید.. واسه همه پوستی مناسب هس)

با تشکر مینا :ws37:

لینک به دیدگاه
آره منم موهام خیلی زود چرب میشه icon_pf%20%2834%29.gif

تنها راه کاری که برای من جواب میده حمام کردن میباشد :banel_smiley_4:

فک کنم شماها باید داروهای گیاهی استفاده کنین....

الان مثلا شنبلیله (برگ به همراه بذرش) جوشوندش برای موهای وز و مو خره ای خیلی خوبه و اونو درمان میکنه.

لینک به دیدگاه
فک کنم شماها باید داروهای گیاهی استفاده کنین....

الان مثلا شنبلیله (برگ به همراه بذرش) جوشوندش برای موهای وز و مو خره ای خیلی خوبه و اونو درمان میکنه.

مینا این جوشونده شنبلیه واسه موهای فر هم خوبه؟

دقیقا چطور . به چه اندازه باید استفاده بشه؟

لینک به دیدگاه
مینا این جوشونده شنبلیه واسه موهای فر هم خوبه؟

دقیقا چطور . به چه اندازه باید استفاده بشه؟

برای همه نوع مویی خوبه...موهای وز و مو خوره دار رو درمان میکنه...روزی دوبار موی سر رو بشوری باهاش خوبه..البته هنوز خودم امتحان نکردم:4chsmu1: بزار امتحان کنم نتیجشو میگم :w02:

لینک به دیدگاه
برای همه نوع مویی خوبه...موهای وز و مو خوره دار رو درمان میکنه...روزی دوبار موی سر رو بشوری باهاش خوبه..البته هنوز خودم امتحان نکردم:4chsmu1: بزار امتحان کنم نتیجشو میگم :w02:

قربونت مینا جون عکسای قبل از عمل و بعد از عمل موهاتو بزار:w02:

لینک به دیدگاه
درود

بچه ها منم با بند مشکل جوش دارم

این سری وکس استفاده کردم

خیلی کمتر و کوتاه مدت تر بود جوش ها

امتحان کنین شاید اثر داشت:a030:

وکس این بدی رو داره که پوست رو خیلی نازک میکنه و واسه پوستای نازک خوب نیست..بعضی ها هم میکنن شدت عمل تو کنده شدن یه دفعه ای موها با وکس باعث شل شدن و افتادگی پوست میشه در دراز مدت...کلا بند و اصلاح با نخ بهترین نوع اصلاح هست

لینک به دیدگاه
وکس این بدی رو داره که پوست رو خیلی نازک میکنه و واسه پوستای نازک خوب نیست..بعضی ها هم میکنن شدت عمل تو کنده شدن یه دفعه ای موها با وکس باعث شل شدن و افتادگی پوست میشه در دراز مدت...کلا بند و اصلاح با نخ بهترین نوع اصلاح هست

واسه اینه که میگن بعداز یکبار وکس 2 بار بند بندازید بعد دوباره وکس

لینک به دیدگاه

مرسی

منم سالی یک یا دوبار وکس میندازم

انصافا خیلی بهتر از بند موهارو می کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...