رفتن به مطلب

خاطرات تور نواندیشان- برنامه پیاده روی از روستای کلیگون به امامه (92/1/30)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سارا خانم فکر کنم فقط اومده بود ما رو سوژه کنه از اول مسیر همش منتظر بود یکی سقوط کنه ازش عکس بگیره بفروشه:icon_pf (34):

دقیقا در همین نقطه بود که من سقوط کردم توی آب و پام قطع شد ولی مثل مرد تا آخرش رفتم با پای خونی و مالی:ws3:

دراین عکس تفکر مهدی ادمین برای گذر از پل صراط رو میبینیم این دقت رو عروسی که از پله ها میخواد بره بالا نمیکنه ولی مهدی قدم از قدم بدون تفکر و آنالیز بر نمیداشت:ws3:

gkm2i6225nont9xststp.jpg

• Like 20
لینک به دیدگاه
سارا خانم فکر کنم فقط اومده بود ما رو سوژه کنه از اول مسیر همش منتظر بود یکی سقوط کنه ازش عکس بگیره بفروشه:icon_pf (34):

دقیقا در همین نقطه بود که من سقوط کردم توی آب و پام قطع شد ولی مثل مرد تا آخرش رفتم با پای خونی و مالی:ws3:

دراین عکس تفکر مهدی ادمین برای گذر از پل صراط رو میبینیم این دقت رو عروسی که از پله ها میخواد بره بالا نمیکنه ولی مهدی قدم از قدم بدون تفکر و آنالیز بر نمیداشت:ws3:

gkm2i6225nont9xststp.jpg

خودم نجاتش دادم :w02: ( مهدی رو میگم )

• Like 5
لینک به دیدگاه

gkm2i6225nont9xststp.jpg

نوبچ.....اینجا نبود

قبلش بود:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

gkm2i6225nont9xststp.jpg

اینجا من دقیقا پشت سرش بودم:ws3:به من میگفت رد شو برو ،تا تو نری من نمیرم:ws28:آخرشم خودش جلوتر از من رفت:ws28:پسرداییش اصن هواشو نداشت:ws28:،همش میرفت این بنده خدا میموند و من:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
بچه ها خودتون رو گرم کنید که میخوایم بریم اینجا:

:ws3::ws3:

ionkpu3nfjkurm99j634.jpg

:w000::w000:

بزار من برم کفش بخرم بیام ( مناسب کوه نوردی :دی )

آدرس بده، آدرس بده :w000:

• Like 5
لینک به دیدگاه

ionkpu3nfjkurm99j634.jpg

فوق العادست....خدا کنه بتونم بیامTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

:w000::w000:

بزار من برم کفش بخرم بیام ( مناسب کوه نوردی :دی )

آدرس بده، آدرس بده :w000:

کفش من هم داغون شدا....sigh.gif

برای کفش کوهنوردی برید مجیدیه

• Like 8
لینک به دیدگاه
فوق العادست....خدا کنه بتونم بیامTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

کفش من هم داغون شدا....sigh.gif

برای کفش کوهنوردی برید مجیدیه

مجیدیه؟ گرون که نمیدن؟

یکی دیدم خوشکل، 15 خرداد، ولی سایز بندی اینا رو نپرسیدم ازش

قیمت هم با این اوصاف، مناسب میداد، 140

مجیدیه این همه راه نرم بهم بگن خدا تومناااااااا

دست خودته که نتونی بیای :w000:

• Like 7
لینک به دیدگاه
خواهشــاً بعضی از گردش ها رو تویِ تهران بذارید،تا ماهایی که سرکار میریم هم بتونیم بیــایـم... :hanghead:

جمعه میزارن و یک روزه :w58:

• Like 7
لینک به دیدگاه

ما که نتونستیم بیایم و دوستان رو از نزدیک زیارت کنیم ولی امیدوارم به همه اونای که رفتن خوش گذشته باشه........و ما هم در سفرهای بعدی قسمت بشه بیایم:ws37::sigh:

• Like 14
لینک به دیدگاه

میشه یه مختصر توضیحاتی در مورد مسیر رفت، از کجای شهر مسیر دسترسی داره، با ماشین شخصی چجوری باید رفت و ساعات رفت و آمد، چند ساعت طول میکشه و چقدر پیاده رویه و امکانات بین راهی و ... از این سفر و سفرهای دیگه بذراید تا دوستانی که میخوان با خانواده و اقوام و آشناهای خودشون برن هم بتونن استفاده کنن؟

مثل همون کاری که دوست عزیزمون کرد و از گوگل ارث عکسش رو گذاشت ولی با یه مقدار توضیحات.

ممنون:icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

ionkpu3nfjkurm99j634.jpg

اووووووووووووووف اینجا کجاس:w02:بیفته تو میانترم و این داستانا من نمیام:ws3:(بهانه در حد تیم ملی:ws3:)

خواهشــاً بعضی از گردش ها رو تویِ تهران بذارید،تا ماهایی که سرکار میریم هم بتونیم بیــایـم... :hanghead:

ما هممون بیکاریم والا:ws3:برا ماها خوبه اصن:w02:

میشه یه مختصر توضیحاتی در مورد مسیر رفت، از کجای شهر مسیر دسترسی داره، با ماشین شخصی چجوری باید رفت و ساعات رفت و آمد، چند ساعت طول میکشه و چقدر پیاده رویه و امکانات بین راهی و ... از این سفر و سفرهای دیگه بذراید تا دوستانی که میخوان با خانواده و اقوام و آشناهای خودشون برن هم بتونن استفاده کنن؟

مثل همون کاری که دوست عزیزمون کرد و از گوگل ارث عکسش رو گذاشت ولی با یه مقدار توضیحات.

ممنون:icon_gol:

مسیرش که اگه این مسیری که ما رفتیم رو بخوای بری با خانواده محترم نرید بهتره...خیلی پر فراز و نشیب هستش و بعضی جاهاش صعب العبور،توضیحات مسیرش رو کامل دوستان دیگه که بلدن میگن انشالا...

امکانات بین مسیر که هیچی نداشت تا جایی که من دیدم:دی-همش صحراییه:ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...