رفتن به مطلب

خاطرات تور نواندیشان- برنامه پیاده روی از روستای کلیگون به امامه (92/1/30)

ارسال های توصیه شده

ببین:ws3:ما فرآیندهای پیچیده تر از این هم پروندش رو بستیم:banel_smiley_4:

ببین! مکانیکی! برو! برو با هم صنف خودت کل بنداز. وگرنه شیش سال زحمتت برباد میره. :icon_razz:

نترسین نترسین ما همه با هم هستییییییم :elivg5ddfqdy8k5mocf

چییییی گفتییییییی!!!!!!!؟حاجی شما خودت به خاطر اون بازیه مافیاو... پرونده ت سنگیییینه :ws28: برو بگو یه تکلیف معلوم بییاد:banel_smiley_4:

تازه ما با انرژی عادیمون بازی کردیم زیر 10 ثانیه آچمز بودین چه برسه با تمام قوا:banel_smiley_4:

ببین اگه یار ما و سیبیل لیدر نبود، شما ده ثانیه که خوبه، ده ساعت هم نمیتونستین بگین :banel_smiley_4:

آدم پروندش سنگین باشه، ولی سرش بالا باشه! :icon_razz:

• Like 10
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام سلام

سارا حرف نداشت من مونده بودم با کوله پشتی و وسایل، یه دوربین دیجیتال خفن هم دستش بود از همه صحنه ها و مناظر عکس مینداخت و مسیر هم راحت میرفت

انگار خیابون ولیعصر رو داره پیاده روی میکنه:w58:

دخترا هم حرف نداشتن واقعا، خیلی عالی بودن .. به قول سارا پرچممونو بالا نگه داشتن ... باعث افتخاره:hapydancsmil:

confused0053.gif:ws27: :aghosh:

Laie_22mini.gifیعنی یه دونه ایییی ،اینقدر خندیدم دلم درد گرفت.24.gif

به خاطر زیاد سفر رفتنه خانمی، دوستام بهم می گن سالیور:ws3: تو هم انشالله به جایی می رسی که دوتایی دیوار صاف رومی ریم بالا، تازه شروع کردیمfallsmiley6b.gif:80x7izu87acutttcy9t

شیییییییره grouphugg.gifVala_06.gif

• Like 13
لینک به دیدگاه

خوب خوب خوب

حالا نوبت منههههههههه

خیلی روز خوبی بود ..بسی شاد گشتیم

از پانتومیم ....ومپایر:whistle: گرفته و دیو چو بیرون رود فرشته دراید و عجق وجق و زنِ مش ماشاالله:ws28:

تا مافیا و اینکه بعــــــــــــــــضیا از ..... کمترن :whistle: ثابت شدست نگین خدایی نکرده از خودم میگماا :whistle:

تازه از روو برفا هم رد شدیمhapydancsmil.gif

بسیار بسیار سپاسگزارم از همههههههههه

مهدی عارف که در همه حال در حالِ جذبِ متخصصانِ ارجمند هست :whistle:

مریم که کلی باهم خندیدیم و خوش گذروندیم.....تازه منم اغفال کرد پاهامو گذاشتم توو آب همه خستگیم در رفت:w02:

متین و علیرضا که مثه همیشه شیطون و پر انرژی بودنو کلی با شیطنتشون بهمون انرژی دادنhapydancsmil.gif

فرناز که من حتی فکرشم نمیکردم اون فرناز، این فرنازِ خودمون باشه و تازه توو مینیبوس فهمیدم:ws28:کلی هم باهم یاد خاطرات گذشته کردیم :w02:

ارزو که ساکت اما شیطنت زیر پوستی داشت .. اولین شهروندی بود که وصیت کرد:w02:

حمیدرضا که کلا همه رو متعجب کرد و پا به پای همه تازه اون جلو جلو هااا از کوه بالا میرفتw58.gifتازه تووپم آورده بود:w02:

کسرا عجق وجق که رقص بلد نبود اصن!! :whistle:

ابراهیم که ژاکتش داشت به رحمت ایزدی میپیوست که نجاتش دادن و تمام طول راه دستش گرفته خشک شه :ws3:(بسی خندیدیم)

محمد حسین با اون بطریِ آب معدنیِ کذایی و گوشیش که پرت شد توو آب و خودشم نفهمید:ws28:تازه مجبور شد کلی چیز هم به خودش بگه :whistle:

هادی که کلا خییییلی قشنگ حدس میزنه:ws3:

سجاد ِ آروم و محترم :icon_gol::icon_redface:

بابک پزشک مافیایی:icon_redface:

سیاوش مافیای شب زنده دار :ws3: و البـــــته، راهنما و عقب نگهدارنده بسیار عالی

سارای عزیز و همسر گرامیش ، سارا عکاس حرفه ای و پرانرژیمون که کلمات جالب انگیزناکی رو واسه پانتومیم پیشنهاد کردhapydancsmil.gif و همسر گرامیشون آقا محمودرضا که بسیار به بازی مافیا هیجان دادن :w16:

آقا مجید سرپرستِ خوبِ گروه :w16:، البته نشونه گیریشون زیاد دقیق نیست :whistle:

پسردایی که نفر دوم پینگ پونگ شد :ws3: والبته مافیایی که خیلی زیرکانه ساکت بود :gnugghender:

جاویدِ تند رو که هر لحظه توو جاهای مختلف دیده میشد :a030:

اسی کمک دهنده طبیعت:whistle: (شاخ و برگگای خشک و میکند..میگفت باید کنده شن:ws52:)

ممنونم از همهههههههههههههه..امیدوارم بتونیم توورهای خیلی خوبی داشته باشیم hapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

• Like 26
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
باشه پس با خودت شروع می کنیم :ws3: بگو یالا،وکیلم؟:zadan:

من که گفتم قصد ازدواج دارم:ws3:...................

و ایشالله شیرینی هم می دم... خوب من گفتم حالا نوبته بقیه هست..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین! مکانیکی! برو! برو با هم صنف خودت کل بنداز. وگرنه شیش سال زحمتت برباد میره. :icon_razz:

ببین :w58: کی داره کی رو تهدید میکنه:ws28: میترسم دیگه خیلی اسپم بشه اینجا جوابتون رو نمیدم ، وگرنه جلو جمع ضایع میشدید:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه

ببین اگه یار ما و سیبیل لیدر نبود، شما ده ثانیه که خوبه، ده ساعت هم نمیتونستین بگین :banel_smiley_4:

دیدم اما ریزتر از این حرفاست دیده نمی شه21.gif

حالا تو ببیییین، اگه احسان تو تیمتون نبود ده ساعت که چه عرض کنم ده سالم به جایی نمی رسیدین19.gif

در اول در دوم می دهند عدس پلووو محمد حسین تیمتو وردارو برووووو 92.gif 66.gif

سرت بالاست نیفتی تو جوب:ws3:

من که گفتم قصد ازدواج دارم:ws3:...................

و ایشالله شیرینی هم می دم... خوب من گفتم حالا نوبته بقیه هست..:icon_gol:

025jh7igxldmrx7f3xd.gif36.gifwww.roozgozar.com-236.gif به یک عدد دختر دم بخت که قصد ادامه تحصیل و اینا نداره نیازمندییم:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

حالا تو ببیییین، اگه احسان تو تیمتون نبود ده ساعت که چه عرض کنم ده سالم به جایی نمی رسیدین19.gif

025jh7igxldmrx7f3xd.gif36.gifwww.roozgozar.com-236.gif به یک عدد دختر دم بخت که قصد ادامه تحصیل و اینا نداره نیازمندییم:ws3:

بابا چی چی نیازمندیم .... من که گفتم هست و این ها .... وقتی هست چرا اطلاع رسانی کنیم... این همه دختر دو بخت را حیرون سرگردون کنیم...چرا بی خودی بهشون خوشحالی واهی بدیم... :whistle:

لینک به دیدگاه
ببین :w58: کی داره کی رو تهدید میکنه:ws28: میترسم دیگه خیلی اسپم بشه اینجا جوابتون رو نمیدم ، وگرنه جلو جمع ضایع میشدید:w16:

فرار به جلو. :banel_smiley_4:

:ws28: ببیـــــــــــن کوچه اول در دوم، نه در اول در دوم :ws28:

تور بعدی برای یه سری آدم جدید اجرا میکنم، در کسری از ثانیه میگن. icon_razz.gif

• Like 11
لینک به دیدگاه

:sad0:

من دارم دق میکنم کم کم !!

منم کوه میخوااااااااااااام ................ منم رودخونه میخوااااااااااااااااااام ............ منم پانتومیم میخوام :4564:

• Like 17
لینک به دیدگاه
درودhapydancsmil.gif

صبح رسیدم مترو صادقیه و میخواستم ماشین بگیرم برم تا گلدیس، چون مسیرهای اونطرف رو بلد نبودم از یک پیرمرد مهربون پرسیدم ، برای گلدیس تاکسی های کدوم مسیر رو سوار شم...گفت:دخترم مسیرش دور نیست، پیاده برو..و اینچنین بود که یک روز با پیاده روی شروع شدhanghead.gif بچه ها یکی یکی اومدن و آشنا شدیم و راه افتادیم...در مسیر رفت پانتومیم بازی کردیم که عجق وجق های تور هم شناسایی شدن:whistle: نیم ساعته به کلیگون رسیدیم و مسیر آغاز شد...

کل مسیر کوهنوردی در کنار رودخونه بود و صدای شرشر آب قابل شنیدن بود....شکوفه های گیلاس و گل های زرد و قرمز تو حاشیه مسیر ، چشم انداز زیبایی داشتhapydancsmil.gif

چندین بار از عرض رودخونه گذشتیم که خیلی هیجان انگیز بود:ws3: صخره های خطرناک رو هم پشت سز گذاشتیم تا به آبشار رسیدیم...ناهار رو همونجا خوردیم و بعدش یکم استراحت و به مسیر ادامه دادیم...توقفگاه بعدی من و مینی پامون رو کردیم تو آب، اینقده چسبیدhapydancsmil.gifیکم هم برای محمدحسین در مورد جریان آرام و مغشوش رودخونه توضیح دادم که هیچی نفهمید آخرشsigh.gif بقیه هم بازی پانتومیم اجرا میکردن، ادمین هم که طبق معمول یک متخصص داشت جذب میکرد،:ws37:

کم کم از دور دست ها روستای امامه نمایان شدhapydancsmil.gif مسیر پیاده روی حدود 8 کیلومتر بود...

در برگشت هم پسرها یکم رقصیدن که سردستشون لباسش عجق وجق بود. بعد از اون مافیا بازی کردیم و اصلا متوجه ترافیک نشدیم..در این میان یک نفر از -- کمتر شد، که مشکل خودشون هست:ws3:

در کل روز خوبی بود...:w16:

بعدمیگم تبدیلیا هوششون بیشتره میگی چرا:w000:برا شهرک سینمایی از مترو تا خود گلدیس چجوری رفتی؟:banel_smiley_4:این حافظه س تو داری آخه:banel_smiley_4:

آقا مهدی با آرامش و متانت خاصشون که هیچ کس تو کوهنوردی به گرد پاشون هم نرسید:w58::whistle:

مینا،مریم،آرزو و فرناز عزیز دوستای عزیز و مهربون جدیدم که واقعا بسیار قوی در عرصه حاضر شدن حتی بهتر از بعضیااااااا،پرچم خانوم ها همیشه بالاااااااست:flowerysmile::a030:

حمیدرضا بر خلاف تمام شایعاتی که پشت سرش بود مثل یه مرررررد در عرصه حاضر شد ،خیلی هم عالییییی برادر:yes::ws31:

بابک شیرمرد ،آقا کار شما تو همه زمینه ها درسته،بسی از آبشار نوردی و کوهنوردیه شما لذت بردیم:ws31:

ابراهیم من یه پیشنهاد خووووب برات دارم،دیگه پانتومیم بازی نکن آقا جان:4564:،میدون رو ببوس و بده دست جوونا،ولی مافیات خوب بود:w16:

سجاد همراه آروم وساکت گروه:icon_redface:

همگی گل کاشتید رفقا

به امید باهم بودنی دیگر:icon_gol:

ادمین ادمین ههههههه،خیلی باحال بود،به من میگفت تو میخندی من پام میره تو صخره،نخندی من از دیوار راست میرم بالا:ws28:

حالا هی تعریف کنیدا :4564::4564:

پ چی،تعریف میکنیم حالشو میبریم:w02:

مرسییییییییییییییییی مینا جونی:icon_gol::hapydancsmil:دوست خوبمی:aghosh:

راستی من برات شکلات تلخ خریده بودم یادم رفت بهت بدم شب تو کوله دیدم اینقده غصه خوردم :icon_pf (34):

آتروس آتروسهه،ای ول ،خود آتروسه ای ول:ws3:

ممنون زحمت کشیدی برادر:ws31:

چشم،اما به دلیل مشغله کاری یه فرصت کوچولو بدید در اسرع وقت می زارم:w16:

شکلاتاشو بده من بهش میدم:ws3:

سید:w000:با مکانیکیا چیکار داشتی:w000:یکار نکن اون همه خاطرات جبهه پایمال شه ها:4564:

حمیدرضا که کلا همه رو متعجب کرد و پا به پای همه تازه اون جلو جلو هااا از کوه بالا میرفتw58.gifتازه تووپم آورده بود:w02:

کسرا عجق وجق که رقص بلد نبود اصن!! :whistle:

ابراهیم که ژاکتش داشت به رحمت ایزدی میپیوست که نجاتش دادن و تمام طول راه دستش گرفته خشک شه :ws3:(بسی خندیدیم)

آخه برا چی شایعه درست میکنید:w000:همه یه جوری منو نیگا میکردن انگار انتظار نداشتن اصن من از در ماشین رد بشم:whistles:باو ما ورزشکاریما،البته ورزشکار قدیم:w02:از بابک بپرس،بابک همه ورزشکارا:w02:

اون ژاکت رو من 10 دیقه دستم گرفتم از کت و کول داشتم میفتادم انقد سنگین شده بود:ws28:

این رفیق بیچاره منو چه کارا که نکردید باهاش:whistles:گربه گارفیلد و عجق وجق و زیگیل و همه رو با این فلک زده اجرا کردید:vahidrk:اگه دیگه آوردمش:4564:

ابراهیم میخواست عجق وجق رو اجرا کنه ورداشت پلاستیک آشغالا رو آورد بالا کسری رو هم نشون داد:w58:کسری بیچارهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

ما کلا قَدَر بودیم،دیوار پیش ساخته رو داشتی چجوری از رو پانتومیم ابراهیم حدسیدیم:w02:با اون حرکات موج داری که انجام میداد:w02:ولی خداییش اون تیکه ش باحال بود،"کلا همه اینا رو که تا الان حدسیدید بریزید بیرون:ws28:"

خوش به حالتون رفتین تور:4564:

آخی:sad0:چه لوس:vahidrk:آخرشم با من دنس نکردی:whistles:

بابا چی چی نیازمندیم .... من که گفتم هست و این ها .... وقتی هست چرا اطلاع رسانی کنیم... این همه دختر دو بخت را حیرون سرگردون کنیم...چرا بی خودی بهشون خوشحالی واهی بدیم... :whistle:

خب باشه میگیم این صف طولانی با عرض پوزش برگردند خونشون:ws3:

:sad0:

من دارم دق میکنم کم کم !!

منم کوه میخوااااااااااااام ................ منم رودخونه میخوااااااااااااااااااام ............ منم پانتومیم میخوام :4564:

نداریم تموم شد:w02:

فاطمه جون حالشونو میگیریم

خودمون میریم پارک ملت....گل لاله:4564:

:ws28::ws28:

• Like 18
لینک به دیدگاه

خب

نوبت منه

منم از دوستان که با تمام انرژی و صبر و حوصله پیش میرفتن تشکر می کنم.

مخصوصآ آقا مجید و سارا خانم و همسر محترمه که با رفتار بسیار صمیمانه ای که داشتن نذاشتن احساس غریبی بکنیم

با اینکه دوستای خودم نتونستن ثبت نام کنن و من تقریبآ غریب بودم ولی رفتار همه ی دوستان صمیمانه بود و خیلی خوش گذشت

از همگی ممنونم و خوشحالم که دوستای جدیدی پیدا کردم

امیدوارم دوستیمون پایدار بمونه:w16:

از آقا مهدی هم تشکر ویژه دارم و امیدوارم موفق باشند.

• Like 19
لینک به دیدگاه
بعدمیگم تبدیلیا هوششون بیشتره میگی چرا:w000:برا شهرک سینمایی از مترو تا خود گلدیس چجوری رفتی؟:banel_smiley_4:این حافظه س تو داری آخه:banel_smiley_4:

پیاده رفتم ولی این سری حوصله نداشتم...در ضمن در مسیر سری قبل یک نفر اینقدر از خاطرات سربازیش گفت که کلا مسیر زده شدم:banel_smiley_4:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...