رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

این کدو چرا اینطوریه؟ از ساعت 12 تا 3 ساعت طول کشید سرخ شه...مامان رفته بودن مراسم یکی از آشنایان، این بود که این وظیفه خطیر به دوش من افتاد...یعنی وقتی مامان هم سرخ میکنه همینقدر طول میکشه؟ :ws38:بد بختیش اینه که خیلی هم حساس تشریف دارن کمی از نقطه سرخ شدن کاملش بگذره میسوزه.... و عملا باید حواست باشه و کار خاص دیگه ای هم به اون صورت نمیتونی انجام بدی...:banel_smiley_4: (الان که بیشتر فکر میکنم یادم میاد که کدو کلا اینجوریه پختش ،زمانبره...:vahidrk:)

سلامتی همه مامان ها ....:icon_gol::ws37::icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

میگویند سخت است وفادار دستانی باشی که حتی یکبار انها را لمس نکرده ای ........اما به نظر من اشتباهه ........میشه وفادار بود .......وقتی عهدی در قلبت ببندی .....

حتی اگر هیچوقت دستانش را لمس نکنی ..........این قلب توست که از وفا میگوید ...وفاصله هیچ نقشی ندارد .....پس میتوان وفادار بود به دستانی که هیچگاه انها

را لمس نکرده ای ......

• Like 9
لینک به دیدگاه

چقدر خالي از حرف بودم و چقدر پراز ...

دلتنگي...

خسته ام از اينهمه هجوم افكار...دلگيرم از اينهمه سوال بي جواب

قطره اشكي از گوشه چشمم سرخورد و لابلاي موهام گم شد...

• Like 6
لینک به دیدگاه

آه وقتهايي قوانين بازي اونقدر سخت ميشه كه حتي جاي نفس كشيدن هم بهت نميده

يه وقتهايي آنچنان روزگار دست و پات رو ميبنده كه جاي تكون خوردن هم نداري

يه وقتهايي دلت ميخواد فرياد بزني...يه نعره از ته دل...

اما نفست در نمياد...

• Like 10
لینک به دیدگاه

حجره ام را ميلي به فرياد نيست

در پيله سكوت تنيده شده ام...از خودم بيزارم...با خودم قهرم...از خودم فرسنگها فاصله دارم

تلخم تلخ...از تكرار اين لبخندهاي شيرين بي ريشه

• Like 8
لینک به دیدگاه

می خونم و مدام می نویسم ...خط خطی پشت خط خطی..

شاید تسکین پیدا کنه این درد...شاید واقعیتو بپذریده و خودشو فریب نده این "من"

ولی..

من را یارای پذیرش واقعیتِ بدین تلخی نیست...نیست...

• Like 10
لینک به دیدگاه

اگه از خونه زدی بیرون و صد متر جلوتر یادت افتاد گوشیتو جاگذاشتی و برنگردی برش داری ، یعنی تنهـــــــایی آقا.......تنهـــــــــــــــــــــــا....

• Like 6
لینک به دیدگاه

نمی دونم هدف بیشتر مردم از زیارت مکان های مقدس چیه! ولی کاری که انجام می دن بیشتر اینه :

همدیگرو هل بدن

حق بقیه رو زیر پا بزارن

سعی کنن به دیگران توهین کنن

تمام سعیشون رو در دست زدن به ضریح بکنن ...

و در آخر فکر کنند مبادی آدابند و فقط گاهی مجبورند اینطور برخورد کنن...:banel_smiley_4:

هدفم بد جلوه دادن کار خاصی نیست فقط فکر می کنم به دستورات خدا عمل کردن بهتره یا این رفتارا که بیشتر به نظر میاد مسابقست نه زیارت...

مگه حق همدیگرو رعایت کردن چقدر سخته ؟!!

نمی دونم چرا واسه بیشتر آدما همه چیز نمادینه فقط...

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...