رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

هنوزم مغزم داره سوت میکشه اخه مگه میشه؟

من واقعا نگران نسلی هستم که اسمش نوجوانه بچه 13-14-15 ساله چرا باید اینجور باشه؟

تقصیر کیه؟پدر مادر؟ماهواره؟چی؟عمق فاجعه اس بخدا...اصلا معصومیت بچه تو چهره ای مشخصه این بچه ها نباید دنبال بازی باشه؟فکرشون کجاها که نیست

و بدیش اینه که پشت سر همین بچه های 13 -14 ساله آدمای بزرگتر از سن من چه حرفا که نمیزنن.این چه جامعه ایه؟حال آدم بهم میخوره

مامان بزرگم همیشه میگه بچه اگه عزیزه تربیتش از اون عزیزتره...

فقط میگم حیف بچگی حیف حیف.....

• Like 9
لینک به دیدگاه

چند وقت پیش میخواستم تو گوشیم پوشه ایی باز کنم که اشتباها دستم خورد رو یکی از آیکنا که کلیش تو صفحه گوشیم هست و نمیدونم کاربردشون چیه:ws52::ws3:

همینطور که داشتم دکمه برگشت رو میزدم، یه دفعه دیدم یه عکس آشنا داخلشه، در حالیکه اصلن این عکس تو گوشی من نبوده و با گوشی عکسی رو آپلود یا دانلود نمیکنم:w58:

عکسی که برام عزیزه و با دیدنش ناخودآگاه لبخند رو لبام میاد:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

اگه یکی نباشه در مورد کتابایی که خوندی،فیلمایی که دیدی، آهنگایی که گوش کردی،کارایی که میکنی ، برنامه هایی که داری ، آرزوهات و.... باهاش حرف بزنی دیگه زندگی چه لذتی داره؟

• Like 10
لینک به دیدگاه

چندروزه بد درگیرم.. اونقدر که نمیتونم با همسرمم دردودل کنم.. حتی خانوادم..

نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم ولی خسته شدم..

امروز رفتم باشگاه ورزش کردم یه ذره اوکی شدم.. منتهی چه فایده..

فقط موندم خدا چرا بعضی از بنده هاشو بی عقل افریده.. چرا شعور بهشون نداده.. یا داده و نمیخوان شعور داشته باشن..

انقدر خسته ام که نگو..

میخوام بخوابم..

شب خوش...

نوشته های یه کاربری که نمیدونه با این نوشتن چه مقدار حالش بهتر شد..:hanghead:

ولی امیدوارم همه ادما بدون نگرانی و ناراحتی باشن و سلامت و موفق و شاد باشن.. الهی امین.. از جمله من..

• Like 5
لینک به دیدگاه

ما آدما همیشه فکر میکنیم خودمون فقط زرنگیم خودمون میدونیم چیکار میکنیم خودمون میدونم کیو جای کی بنشونیم

سر کی کلاه بذاریم ،به کی دروغ بگیم ،کی دروغ بگیم .....

اما اینجاست که باید گفت زهی خیال باطل

تو اون موقع اون آدم حکم کپکی رو دارم که سرشو برده زیر برف و خبر نداره همه ی هویتش معلومه

زرنگی همیشه به معنای باهوشی نیست گاهی وقتا حماقت و نشون میده و رخت انسانیت و از تن آدم بیرون میکشه:w16:

• Like 8
لینک به دیدگاه

آخه اصن انصاف نیست …:sad0:

۱۷ روز گذشته!! ولی ۸۱ روزش مونده :icon_pf (34):

من گناه دارم خب!

نمیتونم اینهمرو طاقت بیارم ک :4564:

خدایا کمک کن

که مقدارش از ۹۸ روز خییییییییییلی کمتر بشه و زودتر …

• Like 5
لینک به دیدگاه

حالات خالی کردن عصبانیت توسط چند نفر رو با هم مقایسه کنیم:

یکی عصبانی می شه چون هیچی نداره و زوری هم نداره...اینقد داد می زنه که گلوش جر می خوره!(قشر ضعیف)

یکی عصبانی می شه...عصبانیتش رو با شوت کردن به متکا یا هر چی دمه دستشه به شرط اونکه گرون قیمت نباشه خالی می کنه...!(قشر متوسط و خرده بورژا!!!!)

یکی عصبانی می شه..کیف و کلاه و لباس ورزشی تنش می کنه می ره زمین گلف و توپ گلف شوت می کنه...(قشر مرفه)

.

.

.

نتیجه گیری اخلاقی: خالی کردن عصبانیت هم اختلاف طبقاتی داره!

پ.ن:البته عمومیت نداره.:icon_redface:

این نوشته بر اساس مشاهدات واقعی نویسنده شکل گرفته و هیچ دخل و تصرفی در آن نشده!:icon_redface:

• Like 10
لینک به دیدگاه

نود درصد از مردم بر این باورند که آنها "بالاتر از سطح متوسط" در مهارت های هوشی و ارتباطاتی هستند. هنگامی که با عدم موافقت مواجه می شوند، شروع به محافظت و دفاع از اعتماد به نفسمان توسط بهانه های واهی میکنند.

• Like 5
لینک به دیدگاه

اخیراً رفتم تو فاز اینکه خونه رو با تمام وجود و البته بدون قصد به هم بریزم, روزای یکشنبه جان جانان مرتبش کنه :ws3:

از قصد نیست خب:whistles:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر سکوت میکنم به معنی غد بودنم نیست

اگر سکوت میکنم به معنی بی سرو زبون بودنم نیست

اگر سکوت میکنم به معنی خجالتی بودنم نیست

اگر سکوت میکنم به دلیل غیراجتماعی بودنم نیست

سکوت میکنم چون حرفی که ارزش افزوده ای نداشته باشه لزومی نداره براش انرژی صرف کرد

سکوت میکنم چون عادت ندارم حرفی بزنم که بهش باوری ندارم یا صرفا برای وقت گذرونی حرفی زده باشم

• Like 10
لینک به دیدگاه

ورق که بازی می کنم...

به حُکمِ دل حلال می شود اگر قُمار نشود...

رِندی با پوزخند گفت:

"دل که حُکم شد، خودِ قُمار است...پس شاید آن که بازی می کنی ورق نیست!!!":biggrin:

تازه فهمیدم سال هاست نَه حُکمم دل بوده و نَه حلال بوده کارم...

تازه فهمیدم نَه این دنیا را دارم و نَه آن دنیا را...:icon_redface:

زرشک شده احوالم...(شکلک مو افشان با نیش باز)

.

.

.

یک موخره ی طنز بزنم به پُست جدی و تامل برانگیز آقا مهدی چون من رو به سر ذوق آورد...

البته این موخره فقط وام داره یک وازه از متن ایشون هست به نام "ارزش افزوده" ..وگرنه روح متن ایشون کاملا مسئله ی جدی هست...

ارزش افزوده زدند به مکالمه های روزانه ام...می گویند این با مالیات حرف زدن توفیق دارد!

در عجبم وقتی در مَثَل حرف، مُفت است و باد هوا! چرا هم از آن مالیات می گیرند و هم ارزش افزوده؟!:icon_redface:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...