رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

من تو رو میخواممممممممممم............

تو کجای دنیای منی ک بهت نمیرسممممممممم...........

ب قول اون متنه :

بیاااااااااا

مثل یک اتفاق خوب...

بیا

بیفت در زندگی امممممممم.........

:girl_in_dreams:

+منو زیاد منتظر نذار لطفا.........صبرم داره تموم میشه..........:sigh:

• Like 7
لینک به دیدگاه

یــادش بخیــــر...

زمانی تمام پست های کپی ِ اینجـــا را پاک می کردم و از طریق پیام خصوصی تذکر می دادم...

یـــادش بخیــــر یـــــا یـــادش نخیـــر...!

اون زمان اکثراً ناراضی بودن و مانعی نداشت...!

:hanghead:

• Like 11
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانی که تذکر دادن بخاطر مطالب کپی.

به دوستان جدید گفتم کپی نزارن ولی ....

کپی ها رو به دلایلی پاک نمیکنم.به این دلیل که نمی خوام حال اون طرفی که کپی گذاشته بدتر شه و اذیتش کنم و ....

دیگه حوصله ندارم توضیح بدم به همه.

• Like 11
لینک به دیدگاه

امروز فهمیدم یکی از دوستام فوت کرده...2 فروردین 92!:sad0:

خیلی وقت بود ازش خبر نداشتم!نمی دونم از مرده پرستیه یا نه اما شنیدن این خبر خیلی داغونم کرد...:hanghead::sigh::hanghead:

هرچند فکر می کنم به آرزوش رسید چون همیشه می گفت دوست داره بره پیش عشقش که چند سال پیش فوت کرده بود...

خدایش بیامرزاد...:icon_gol:

لطفا اگه تونستین یه صلوات برای شادی روحش بفرستین...

• Like 14
لینک به دیدگاه

دلم هوای چند سال قبل رو کرده

اونموقع اینجا چقدر کوچیک بود و چه جو صمیمی داشت

اینقدر بهم نزدیک بودیم که ساعات رفت و آمدهامون هم مشخص بود

امروز اینجا من و چند نفر دیگه که از تعداد انگشتان دست هم کمتریم بازمانده یک سونامی هستیم و جالب اینکه حتی حال احوالپرسی از هم رو هم نداریم

چه شد که دور شدیم؟

اما سوای آن خدا را شکر که از جمع مستان باز مستی میکند او که مستانه آمد..........:icon_gol:

• Like 14
لینک به دیدگاه

حق داره به حقدار میرسه ، پیروزی بعد از جنگیدن دلچسبه ولی در مرز پیروزی قرار گرفتن نباید آدم رو هول کنه باید تا سوت پایان جنگید:ws37:

• Like 10
لینک به دیدگاه

نه فقط مختص ایران نیست تو بعضی کشورهای دیگه هم ساعت و تغییر میدن حث علمی داره منم اول فکر میکرم همینجوریه ولی بعدا فهمیدم نه اینطوری نیست:w16:

برا اسپم نشدن این میگم

امروز یه نفر و دیدم که خیلی سوسول بود:ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

فاطمه جان مختص ایران نیست تغییر ساعت تقریبا اکثر کشورهای دیگه تغییر ساعت رو دارند منتها با تفاوت تقریبا یه ماه

مثلا در اروپا 15 اوریل جلو کشیده میشه و کانادا و امریکا اول اوریل صورت میگیره و در سپتامبر هم به عقب کشیده میشوند:w16:

• Like 9
لینک به دیدگاه

دیروز یک عدد نامه محرمانه اومده که رئیس اتحادیه نانوایان که 4 تا نونوایی داره بدون مجوز نون رو 50% گرون کرده ، امروز نامبرده با یک عدد هدیه ناقابل برای عید دیدنی خدمت مسئوووووووووووووووووول محترممممممممممممم بود19482_eva.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

اینایی که نوشتم رو نخونید چون دپرس کنندست اما باید می نوشتم که فکر کنم با یکی حرف زدم...همین

امروز عجیب دلم می خواد با یه دوست حرف بزنم.فرد خاصی مد نظرم نیست همینکه یه دوست باشه بسه یه دوست معمولی عین همه ی کسایی که لقب دوستانم رو به دوش می کشن...

نمی دونم چرا چند ماهی که هیچ وقت هیچ دوستی زمانی که باید باشه نیست، هروقت احتیاج دارم نیست...

همیشه خواستم قوی باشم اما آدم گاهی هم لازمه زار بزنه دیگه،نه؟!اگه نباشه دیگه سنگه نه آدم!

من به عنوان یه آدم سنگی از نظر اغلب اطرافیانم، الان فقط به مدت چند دقیقه زار می زنم البته بی صدا...من هیچوقت نمی شکنم اما الان رست می خوام فقط چند ساعت رست کافیه...

نمی دونم چرا اینقدر تنهام... نمی دونم

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...