رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

اول که عضو شدم اینجا فقط واس پروژه...

اومدم تا اطلاعاتم بیشتر بشه چون نیاز دارم....

یه عکس خیلی اتفاقی تو لپ تاب دیدم و تاپیک زدم....

اولش گفتم تازه واردم و هیچکس تحویل نمیگیره یا شاید مسخره کنن..

آروم آروم پست اضافه شد...

دل گرم شدم و پراز اشتیاق واسه یه بحث از نظر خودم خوب چون مشکل خیلی از جوونا بود...

به حدی حرفای دوستان به دلم نشست که همه رو کپی کردم....

باراها خوندم تا جوابشون رو عین خودشون خوب با کمال احترامی که برام گذاشته بودن و وقت با ارزششون رو برای تاپیک صرف کردن بدم....هرچند کم ولی کم و بیش زیاد....

کلی تجربه از هردوست...

نصحیت های دوستانه و برادرانه و خواهرانه....

هرچقدر بگم از خوب بودن حرفاشون کم گفتم...

متاهل و مجرد با عقاید متفاوت....

قانع کردن من...

باز کردن ذهن من...

برام بیشتر از یاد گرفتن یه آموزش نرم افزار مهم شد و با ارزش...

برای زندگیم و آیندم...

که خط به خط هزار بار خوندم تا درک کنم و تو تک تک سلولای مغزم بمونه...

کلی پ.خ که تک تک برام با ارزش بودن همشون در مورد تاپیک...

+همینجا از تک تک دوستای خوب با تمام وجودم با تمام احترام تشکر میکنم....

فرصتی باشه جبران کنم...

یا علی

دوستدار شما:وحید

لینک به دیدگاه

بابا وقتی من غصه میخورم که چرا فلانی انقد بدشانسه..فلانی چرا اینجوریه!!بهم میگه حواست به خودت باشه ببین کجا داری میری...نمازتو رها نکن توکلتم به خدا باشه قول بهت میدم همیشه عالی باشی..همهجوره خیالمو تخت میکنه !!

کلا نظرش اینه هر کسی هر جایی هس خودش خواسته..خوب یا بدش فرقی نمیکنه!!1

بعضی وقتا ارومم میکنه با این حرفش ها...ولی واقعا زندگی کردن با ادمایی که مشکلاتشون با مشکلات تو خیلی فرق داره و واقعا تو کنارشون حرفی نداری بزنی..خیلی سخته.شاید خجالت میکشم..یه همچین حسای مزخرفی که بعضی وقتا لذت زندگیو از ادم میگیره

ولی بازم ازونور یه چند مین که توی اینستا میچرخی میبینی چه ادمایی هستن که چقد راحتن...چقد راحت با همه چی برخورد میکنن...یعنی واقعاا انگاری دنیا برا اوناست..دنبال هر چی که میخواستن رفتن و دارنش...نمیدونم!به نظرم همین وسط مسطا باشی خوبه...نه خیلی بی درد..نه خیلی بادرد..بفهمیم گاهی و نفهمیم خیلی وقت ها

خداجون مرسی که هنوز وجدانه رو بیدار نگه داشتی..ولی بزار بعضی موقع ها بزنم تو سرش تا بخوابه دقاقی :ws3:

.

.

.

این نوشته وقتی به ذهنم رسید که به دوستم که باباش تو این دنیا نیست گفتم بابام برام روز دختر خریده...خودم کلا ریختم به هم..خیلی یهویی البته ولی همین یهویی منو خیلی ناراحت کرد:hanghead:

اینکه بعضی موقع ها باید بعضی لذتامون از بعضی ادمای دورمون مخفی کنیم..اینجوری بهتره..خودمونم ارومتریم:w16:...البته هیچ نظری راجع به افکارم ندارم..نظرمو میگم !همین

مرسی خدا

روزتونمبارک دخمل خاونومای گل:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

خطاب به خودم

خطاب به تو

زندگی رنگ و جنس فرش نیست

زندگی رنگ و جنس پرده نیست

زندگی چمدان و حوله ترک نیست

زندگی مبل نیست بوفه نیست

زندگی سرویس طلا و قابلمه سرامیک نیست

زندگی جهاز نیست

زندگی مراسم آن چنانی عروسی نیست

زندگی چیز دیگست ...

زندگی منم

زندگی تویی

زندگی ماییم

زندگی شکرانه ی محبت و سلامتی و دل خوشی ماست

زندگی سادگی و صفا و صمیمیت و پشت هم بودنه

چرا سر مسایل بیهوده و مادیات بهم بپریم ؟

:vahidrk:

دوستت دارم

لینک به دیدگاه

دیگه بد خلقی و بی ادبیه مردم ازارم نمیده.

دیگه از دست کسی ناراحت نیستم.

همه مشکلاتم رو فراموش کردم.

به هیچ کسی فکر نمیکنم.

حوصله هیچ کسیم ندارم.الان فقط گشنمه میفهمی!!!!گشنمه . ادم گشنه دین و ایمون نداره:ws3:

لینک به دیدگاه

آقایون وخانومهای چپ دست انجمن هم روز جهانیشون مبارک ...به ویژه خودم ..مردیم از چپ دستی ..:ws3:

این هم تاپیک مخصوصش که سه سال پیشتو همین جا تو انجمن استارت خورد خواستم آپ کنم اما موضوعش بسته شد ه...:whistle:

گرد هم آیی چپ دستان انجمن در روز جهانی چپ دستان http://www.noandishaan.com/forums/thread117467.html

لینک به دیدگاه

یه کم افسردگیم برگشته

دارم نابود می شم دیشب خیلی فشار روم بود با یه دوست حرف زدم بهتر شدم

دیگه اعصابم هم داره له میشه می خوام دیگه بی پروا باشم

لینک به دیدگاه

از بعضی از کارمندا قبل از استخدام کردنشون باید تست هوش گرفته بشه:ws3:

بعضی ها خیلی دیگه....:icon_pf (34):

به قول شاعر

خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج

لینک به دیدگاه

الان در این ساعت تنها خونه ام... و درد دارم.. سنگم یا همون مهمان ناخوانده در حال حرکته.. اومدم انجمن از دردم کاسته بشه...

خدابرای دشمنشم این درد رو نصیب نکنه که نه میتونی بخوابی.. نه میتونی راه بری.. نه میتونی بشینی...

کی این مهمونه میره خدامیدونه... البته همه مهمونا خداست ولی مهمون به این سمجی و درداور نداشتم.. اینم حکمتی که دلشو خوش کرده تو کلیه مااا...

فقط میخوام زود بیفته..

لینک به دیدگاه

... برای تو مینویسم تویی که از اول راه کنارمی تویی که ساختی در زمانی که من اگه بجات بودم میبریدم ولی تو نبریدی

تیکه تیکه سنگ ریزه ها رو جمع کردی و برام خونه ساختی وقتی شبها از سختی کار و درد تنهایی و بی پولی خوابم نمی برد دستمو گرفتی و شدی تکیه گاه من تا ابدیت هست به خاطر همون لحظات که کنارم موندی و سنگ صبورم شدی عاشقت هستم و میمونم اگر دنیا دنیا نباشه من کنارت میمونم ////...... عزیزتر از جانم

لینک به دیدگاه

امیدوارم جسارت و حمل بر توهین به اعتقادات شخصی کسی نباشه. اینو جدی میگم واقعاً.:icon_gol:

در جواب دوستان در مورد تبریک روز دختر :

fpqfd0v6nwoealf3h.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

از این بانوهای دلاور تو هر قوم و قبیله و حکومتی هست جناب مهندس مثالش زینب پاشا(یلی بوده برا خودش),آنا تومروس(فکر کنم همه بشناسنش)....الگو قرار دان یک نفر ربطی به زادگاه و وطن و غیره نداره هر کسی رو آدم ارجح بدونه الگوی خودش قرار میده عرب و عجم و ترک و لر و کرد نمیشناسه

لینک به دیدگاه

متاسفانه ما هنوز نتونستم به شکوه هخامنشیانمون برسیم . در پس این سالها اینقدر اقوام وحشی و ناخالص به سرزمین ایران حمله کردند که خود افراد هم نمیدونند کی و الگو قرار بدهند. مسلما یه دختر بچه که صرفا بعد از یه جنگی اسیر شده نمیتونه الگوی خاصی بشه برای من نوعی

چند ساله مد شده روز دختر هم به تقویم اضافه شده . بهتر ه بحثهای عقیدتی و مذهبی نشه تا دردسر یا مشکلی هم برای کسی پیش نیاید . هرکی باید بفهمه فهمیده هرکی هم قرار نیست آگاه بشه نمیشه . به همین سادگی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...