رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

امروز از بیمارستان زنگ زدن گفتن بیاریدش

از تک تکتون خواهش میکنم دعا کنید زیر عمل دووم بیاره عملی با ریسک بسیار بالا

امیدوارم قلبش کم نیاره عمل قلب باز به این راحتیا نیست تو رو خدا دعا کنید براش

ممنون:icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

یه رفیقی دارم که هر وقت خندش میگیره جلو خندش رو به زور میگیره:whistle:

یا دستش رو جلو دهنش میگیره یا دهنش رو به زور بسته نگه میداره که نخنده

چند وقت پیش علت کارش رو پرسیدم ازش! گفتش که من از دندونام خوشم نمیاد و مثل دندونای خون آشاما میمونه و به همین خاطر جلو خندم رو میگیرمw58.gif

به نظرتون این دوست من میتونه زندگی شادی داشته باشه؟ وقتی کسی جلوی خندش ترمز دستی میکشه به خاطر اینکه فکر میکنه دندوناش زشتن و مردم در مورد دندوناش صحبت میکنن این آدم روحش جریحه دار میشه! یه جمله معروف هست که میگه فکر نکنید که دیگران در مورد شما چی فکر میکنن چون دیگران اصولا در مورد شما فکر نمیکنن

بابا بخند خداوکیلی از خنده بهتر دوتا چیز توی دنیا هست یکیش آرامشه یکیش تلاشه که اگه زیاد بخندی آرامشت بیشتر میشه و راحت تر میتونی تلاش کنی:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

بعداز یه هفته درد...

عالیه امروز...

تحمل کردم...

گذشت...

سخت بود...

ولی شد...گذشت...باهمه بدبختیا...دلتنگیا...

خدایا شکرت...

• Like 13
لینک به دیدگاه

وقتی دوستی برا آدم پله شد که بردت بالا وقتی رو همون پله واستادی و رفتی بالا و از اون بالا سنگ انداختی پایین رو همون پله باید زیر پای همیچین دوستی رو خالی کرد که با مخ بره زمین و بفهمه دنیا دست کیه که :w16:

• Like 15
لینک به دیدگاه

خدایا شکرت:icon_gol:

خیلی درد داره بعضی هارو میبینی بخاطر نداشتن پول باید قید درس خودن بدن،مخصوصا اگه از اونا باشن که درس خونن به معنای واقعی.........

خدایا شکرت:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

دوستان همیشه سعی کنید از خانواده، آشنایان،دوستان.....و هر کسی که به حضورتون نیاز داره یاد کنید...

نذاریم چیزی به اسم و بهانه مشغله مارو از عزیزانون دور کنه.....دور هم بودن خوبیش به اینکه باهم میشه دردا کمتر شه....حیفه....

به عقیده من بیشتر مشکلات از این ناشی میشه که ما از افراد خانواده،دوستان..دور شدیم،فک میکنیم خودمون تنها باشیم خوبه.

بیادم باش، بیادم باش همیشه همصدایم باش

کنارم باش بقیشو یادم نیست:ws52:

• Like 12
لینک به دیدگاه

دلم گرفته...

دیگه هیچی آرومم نمیکنه...

سردرد لعنتی...

فردا زود بیدار شدن مکافاته....

باز خدایا شکرت فردا دوره همیم...:hapydancsmil:آوا جونم قربونش برم من...فردا 6ماه و5روزه میشههههه...

دیدن اون ینی بیخیال همه کس جز"...."

خدایا شکرت....

• Like 6
لینک به دیدگاه

یه دوستی داشتم به خاطر یه جزوه ده دفه گفتم و نیاورد

یه کاری هم میخواست انجام بده از من خواست کمکش کنم.بنده هم با کمال افتخار سه ماه به روی خودم نیاوردم که البته خوبش کردم

با هر کسی باید مثل خودش رفتار کرد(من نمیتونم جوااب بدی رو با خوبی بدم)

جالب هم هست دوست دارن تو زندگی همه فضولی کنن اونوقت هیچکی سر از کارشون در نیاره.که البته زندگی کسی ابدا واسم اهمیتی نداره ولی لطفا تو زندگی دیگران سرک نکشید:whistles:

• Like 9
لینک به دیدگاه

یاد دوران طفولیت افتادم اون زمونا که مغزمون قد نخود فرنگی بود میشستیم اسم و شهرت بازی میکردیم میگفتم مثلا با س بنویسید

مام باهوش مینوشتیم اسم سالار فامیل سالاری کلا سعی میکردیم همش با همین اسمه بقیشو ردیف کنیم:ws28:

حالا یه عده ام بودن یه کوچلو نخود فرنگی مخشون نم داشت:ws28:اونا مینوشتن ماشین:ماشین سالار

خوبه ننوشتن غذای سالاری:ws28:

یادش بخیر چقدر باحال بودیما البته طفل بودیم دیگه:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه

یه خنده روی لب یه غصه روی دل یه نگاه ؟؟؟؟؟؟؟ .....

میگم این چشمها عجب ایینه ای هستن بچه ها ......

پس مواظب باشید وقتی روی یه نگاه تلاقی میکنین نبرینش به دلی که غصه داره بخندید تا افزوده نشه به غصه هاش...

همین :icon_gol:

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...