رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

تاحالا پرپر شدی من شدم چند روزه الانم درحال پرپر شدنم یه خصوصیتی که من دازم همین پرپرشدنمه بااینکه دارم پرپر میشم اجازه ندادم وجودمم پرپر شه دردکشیدم ولی به روی خودم نمیارم تا منو پرپر تر نکنه کلا پرپر شدن شده بخشی از زندگی والا اوووخ... :sad0:

لینک به دیدگاه

چرا من؟؟؟؟:4564:

اخه زندگی چرا منو انتخاب کردی؟؟؟:banel_smiley_4:

منی که دوست نداشتم دل کسی رو بشکنم حالا چرا شکستم؟

اره اول پا گذاشتم رو دل خودم اول دل خودمو شکستم:hanghead:

داغون شدم.از دیشب کارم شده اشک ریختن

فقط منتظرم این چند وقتم بگذره:sigh:

دوباره از نو شروع کنم:ws37:

منتظرت میمونم تا دوباره برگردی:ws37:

لینک به دیدگاه

یه سری دوستان هستن در دنیای واقعی! کلا علاقه دارن رفیقاشونو در غالب حیوون معرفی کنن گور خر و اسب و گاو و اردک وپلنگ و غاز و روباهو !از این جک جونورا

ادم میمونه چی بگه والا بخنده یا بهش بر بخوره!!!

دیگه گاهی ادم میگه بسه وجدانن نه محبتت و خواستیم نه اسم گذاشتنتو رو دیگران!

حد اقل اسم روباه مکار همچین برازنده همه نیستا!!!!!با اینکه طرف از تک تک سلولای بنیادی و غیر بنیادی! دوستش خبر داره میشناستش بابا لاقل اسم یه حیوون دیگه رو بگو :ws3:

در کل باز ممنونیم رفیق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه سری دوستان هستن در دنیای واقعی! کلا علاقه دارن رفیقاشونو در غالب حیوون معرفی کنن گور خر و اسب و گاو و اردک وپلنگ و غاز و روباهو !از این جک جونورا

ادم میمونه چی بگه والا بخنده یا بهش بر بخوره!!!

دیگه گاهی ادم میگه بسه وجدانن نه محبتت و خواستیم نه اسم گذاشتنتو رو دیگران!

حد اقل اسم روباه مکار همچین برازنده همه نیستا!!!!!با اینکه طرف از تک تک سلولای بنیادی و غیر بنیادی! دوستش خبر داره میشناستش بابا لاقل اسم یه حیوون دیگه رو بگو :ws3:

در کل باز ممنونیم رفیق:icon_gol:

مقابله به مثل کن:ws3:

تو هم با همون نام صداش کن:ws3:

لینک به دیدگاه

بینام عزیز چون نقل قول ممنوعه نقل قول نمیگیرم در جوابت ک میگی مقابله به مثل کن :

این دوستم عزیز تر از جان تشریف دارن میدونم منظوری نداره :w16:

لینک به دیدگاه

ا- دعا برای بهبودی پدر مادر دوست عزیزم

2- میگم گاهنوشته میتونه شاد هم باشه ها پر انرزی که هرکی میاد لبخند رولب از اینجا بره :w16:

لینک به دیدگاه

احساس می کنم زندگی تا سی سال اولش جدید است. بعد تمام احساس ها تعدیل شده ی قبلیها هستند و فقط حس تازه ای که هست ، پیری است و سقوط. این یعنی فقط ده سال وقت دارم..

لینک به دیدگاه

الان دارم قهوه سبز میخورم.. جاتون اصلا خالی نباشه.. امتحانشم نکنید.. خیلی خوش طعم نیست.. چربه.. بعدش مزه قهوه میده ولی از نوع کالش...

:banel_smiley_4:یه ذره خوردم سردرد گرفتم..

برای کسانی که پوکی استخوان دارن نباید استفاده بشه(نکته پزشکی بوداااا):ws3:

لینک به دیدگاه

به بعضیا لطف میکنی، مهربونی میکنی

جای تشکر، بهت بد میکنن.فک میکنن وظیفته

هیچی هم که بهشون نمیگی حالیشون نمیشه، نمیفهمن(نمیفهمن رو غلیظ بخونید، خیلییییییییی غلیظ)

دلم میخواد با همین دستام تیکه پارش کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...