رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

نظرم عوض شد

همه چیز زوری خوبه... حتی مسافرت:whistle:

قضاوت بیجا و بی مورد در مورد آدما ، در مورد اتفاقا ... چرا واقعا؟؟؟... زهرا با تو هستم:icon_razz:

راضی بودم:ws37:

لینک به دیدگاه

دوستی با با بعضی آدما مثل نوشیدن چای سرگل لاهیجان است

باید نرم دم بکشد

باید انتظارش را بکشی

باید برای عطر و رنگش منتظر بمانی

باید صبر کنی

آرام باشی و مقدماتش را فراهم کنی

باید بریزی در یک استکان کوچک کمر باریک

خوب نگاهش کنی

عطر ملایمش را احساس کنی

و آهسته و جرعه جرعه بنوشی

و زندگی کنی

زندگی تان پر از دوستان ناب:icon_gol:

لینک به دیدگاه

آدم به یک سنی که میرسه بخواد یا نخواد نمیتونه یک سری از اخلاق و رفتار هارو داشته باشه ، قهرو آشتیا دیگه تو سن خاصی معنا نداره سعه صدر آدم بیشتر میشه ناملایمات قابل تحمل تر میشه جنبه تحمل چیزایی که مطابق میلمون نیست بیشتر میشه اگر با بالا رفتن سن این خصوصیات رو تو وجودت حس نکردی حتی شده باید در ظاهر این موارد رو رعایت کنی.:ws37:

لینک به دیدگاه

واقعا وقتی بچه ها توو این تاپیک در مورد یکی حرف میزنن،راجع به بچه های انجمنه:w58:

نمیدونستم من:w58:

فک میکردم مث خودم کلی میگن و ربطی به بچه های انجمن نداره:w58:

حالا شایدم بعضیا اینجوری نباشن:w58:

:ws3:

لینک به دیدگاه

بابام بعضی وقتا میگه آدم باید بالای 30سال بچه دار بشه تا خودش از حالت بچه بودن در بیاد و کلی با بچه اش که نی نی هست حال کنه:icon_redface:اما هر چی بزرگتر میشم بهتر درک میکنم که بابام که جونه چقدر حرفمو بهتر درک میکنه و چقدر انرژی مثبت میده بهم:icon_redface:شاید اگر بابام به حرف خودش عمل میکرد من الان این حس رضایتو نداشتم

لینک به دیدگاه

آخ جووون...بازم اومدم...ایام امتحانا انقد اومدم رفتم افسردگی گرفتم...:hapydancsmil:

امتحانا که بد نشد خداروشکر....ماه رمضونم که از راه رسید.خدایا یه جوون تازه بهمون بده تا این یک ماهم همه چی خوب پیش بره..

عاشق روزای ماه رمضونم...سخته ولی دوست داشتنیه...:ws3:خوشمزه هم هس تازه!

این روزا همه چی خوبه...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به بهانه ی رمضان الکریم

مسلمانان از دیرباز معتقد بودند که رمضان ماه رحمت الهی بر بندگان است ، این رحمت جز به اسباب انسان میسر نیست

یاد میکنیم از رفتگان که با رفتنشان قوم و جماعتی را غرق غمشان کرده اند از لطفی بزرگ تا پدر و مادرانی که در کنارمان نیستند ، از شهیدانی که با خونشان شستند ، خرچنگ های صدامی را

یاد کنیم در این ماه از کودکانی که موی بر سر ندارند اما دریا در سینه دارند ، آنانکه مادرانشان تلخ گریه می کنند در جوار تختشان ، از زندانیان در بند از آن ها که در ظلمند

از پدر و مادران شرمساز جامعه ی قرن بیست و یکمیمان که در تنگدستی نفس میکشند ، فراموش نکنیم خود را اگر هنوز به انسانیت معتقدیم . یادکنیم از پدران بدهکار به روزگار ، مادران سربلند ،

یاد کنیم از پدر و مادرانی که از جور زمانه در اتاقکی افتاده اند و آنها را سالمند میخوانند

به یاد بیاوریم اشک یتیم ، خون ِ دل خداست

رمضان یا غیر رمضان تنها بهانه ای برای خوب بودن عده ای از معتقدین به موازین این اعتقاد است ، کاش هر روز برای ما روزی خاص بود

و

به یاد بیاوریم خود را به بهانه ی رمضان ، هرچند دیگر رنگی از رمضان نمانده ، رمضان رنگ پریده شده است

گاهی به خودمان سر بزنیم

بیاد بیاورند اسیران امیران ِ کرم را و امیران اسیران را

ح.س

لینک به دیدگاه

امروز مث یه مرد بودم، درست مث یه مرد:ws3:

سحر بیدار شدم و همه چیو حاضر کردم بعد همه رو بیدار کردم

صبح زود بیدار شدم رفتم دانشگاه شهرستان بعدشم بانک.

زودی برگشتم تا قبل اذون شهرمون باشم و بعد از اذون رفتم یه جلسه مهم:ws3:

تا 4 - 4و نیم طول کشید.

حال کردم اساسی.

فقط از وقتی اومدم دارم پاهامو میشورم دمای بدنم بیاد پایین :|

لیست ازخودگذشتگیهامو شِیر میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه

این مغز یا بهتر بگم عقل عجب چیزه خوبیو من بهش میگم ترمز دل

اگه بااین سرعت دل بخواد بره صد در صد میوفته دره ای چیزی ولی خوب این عقل ترمزشه

اما خوب بعضی موقعها میچسبه به دیسک ترمز و صدای گژ گزش ادمو دیونه میکنه

دوستای من این دل اونجایی که باید بره بره

اما ترمز یادمون نره

لینک به دیدگاه

وای چقدر الان شوکه شدم :w58:

توی فکر ماه رمضون و ..... بودم دیدم گوشیم زنگ خورد ناشناس بود!!!!

یه آقایی بود گفت الان اصفهانید؟؟؟؟!!! چندتا کتاب آورده بودید همه فروش رفتند جز یکیشون !!!!!!!!!!!

فکر کن من 2*3 سال پیش بهش کتاب دادم ، اصلا باورم نمیشه آدمهایی به این خوبی پیدا بشن من گفتم نه هزینه اش رو میخوام نه اون یکی ،گفت کتاب رو میده کتابخونه دانشگاه برای هزینه بقیه اش هم چند بار ازم حلالیت گرفت :w58:

من از همه آدمها خیلی خیلی نا امید شدم و حس میکنم دارم دل سنگ میشم اما این آقاهه بهمم ریخت :ws37:

خدایا شکرت تلنگر خوبی بود دوست دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به جز بازی‌های ملی تو بقیه بازی‌ها نمی‌تونم به صورت ثابت از یه تیم طرفداری کنم!

بعنی تو طول بازی هر تیمی که عقب باشه طرف اونم:ws3:

واسه همین اصن نمی‌تونم با کسایی که تو کل جام طرفدار یه تیمن ارتباط برقرار کنم:ws28:

لینک به دیدگاه

خواجه عبدالله انصاری فرمود:

بدان که:

نماز زیاده خواندن،کار پیرزنان است

و روزه فزون داشتن ، صرفه نان است

و حج نمودن،تماشای جهان است

اما

نان دادن،کار مردان است.:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...