رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

حتی اونی که واست میمیره هم میتونه دلتو بشکنه

با 1 حرف

با منظور یا بی منظور

دلمو شکستی.دیگه درست نمیشه .پس لطفا التماس نکن چون فقط داری خودتو کوچک میکنی.......

لینک به دیدگاه

"دوستی یک اتفاق است

جدایی یک قانون "

اینو یه دوستی واسم خیلی وقت پیش گفته

ببین چند سال میگذره

عجب جمله جالبیه

راس میگه بالاخره هر نسبتی داشته باشی، هر کی باشه و...

عوامل مختلف

چون مرگ ، خیانت ، نفرت ، سرنوشت ،عدم تفاهم و فریب و تقدیر و هزاران چیز دیگه

بهترین وعزیزترین کست رو از ت جدا میکنه

لینک به دیدگاه

دو سه هفته به تحویل پایان نامه یادش میوفته باید یه کاری کنه اونوقت میاد میگه در این ابعاد به این ارتفاع پلان طراحی شده فلان مجموعه بدین مرده شور همه استادای که اینجوری پروژه پایان نامه رو قبول میکنن ببرن ...

به همین مسخرگی لیسانس و فوق لیسانس و احتمالا بزودی دکترا هم میگرن :banel_smiley_4:

کی دانشگاه رفتن تو این مملکت مد کرد :w000:

لینک به دیدگاه

قدرت تشخیصم صفر !

تو زندگیم ندونستم کجا غرورمو حفظ کنم کجا خرجش کنم همیشه برعکس کاری رو که باید انجام دادم و نتیجه اش سر بزنگاه یقه مو گرفت !حالا سر بزنگاه هم نگرفت ولی باز گرفت و خواهد گرفت :ا

یه جاهایی به خاطر غرورم از حقم گذشتم و نگفتم ...گفتم نکنه بگم غرورم بشکنه، نکنه بگم غرورش بشنه، نکنه بگم طرفم ناراحت بشه ... و در نهایتش شنیدم مگه چی کار کردی ؟ وظیفه ات بود ! میخواستی بگی ... خودت اینجوری خواستی و و و

یه جاهایی له کردم خومو انقد که غرورمو شکستم طرفم دور برداشت که حالا چی شده که من دارم غرور حراج میکنم پس بزار یه کم بهش بتازم و در نهایت هم میشنوی که خودت خواستی کوچیک بشی و یه نه گنده میخوره قفسه سینت و و و

-----------------

رو خودت قیمت بزار اونم بالا ،گرونِ گرون، اصلا عتیقه...

تو این زمونه هرچی قیمتت بالاتر ارزشت بالاتر ،احترامت بالاتر ،هرچی بیشتر برات خرج کنن و وقت بزارن بیشتر قدرتو میدونن ... (چون دارن برات هزینه میکنن وقت میزارن پس براشون با ارزش میشی )اگه از حقت بگذری ته ته تهش حقت که خورده میشه هیچ لهم میشی هیچ صداتم نمیتونی دربیاری بگی آخ کمرم خورد شدم ،بگی آبم که میخورم دل سوخته شدم سرد نمیشه ...

مخاطب خاص ندارم همه و همه و همه مخاطب منن ...

---------------------

لینک به دیدگاه

این قلب لعنتیم بازیش گرفته . . .

یا عادی میزنه ... یا یهو تند تند میزنه .... یا قلقلکم میده و مجبور میشم یهو سکوت کنم و صبر کنم تا دردش تموم شه ....

حقم داره خیلی اذیتش کردم ...

اونم خسته شده ...

لینک به دیدگاه

تقریبا یه هفته پیش تو یکی از این سایتهای مزایده ای که عضوم مقداری خرید کردم البته همه اجناس یا وسایل نو هستن......:ws37:..حالا بماند چقدر پای سیستم موندم تا کالایی رو برنده میشدم.....:hanghead:...یه چرخ خیاطی دیدم حداقل 40 درصد از بیرون ارزونتر بود و طمع کردم 2 تا بگیرم واسه دختر عمه هام و مثلا کادوی عروسیشون براشون بفرستم.....چقدر حال کردم 80 درصد تو همین دو تا خریدم نفع بردم...:ws37:....امروز ساعت 4 از سر کار برگشتم صندوق پستیم رو خالی کردم و رفتم تو همین طور تمام روزنامه ها و رکلامها و پاکت نامه ها رو رو میز گذاشتم و یه قهوه درست کردم و نشستم تلفنها و پیامهامو چک کردم و نگاهمم به پاکت نامه ها بود یکیش از طرف یه فروشگاه بزرگ مرکزی که اونجا کارت عضویت دارم و بیشتر خریدام اونجاست .........پاکته رو باز کردم یه تخفیف ویژه 55 درصدی به مشتریان از چند سری وسایل و مواد خوراکی تخفیف برام زده بودن از جمله چرخ خیاطی......:icon_pf (34):......تو این حالت فکر میکنم فقط داشتم منفجر میشدم ...:w000:......اخه نامردا مونده بود درست بعد خرید من از اون سایت لعنتی اینو برام بفرستین؟:4564: مونده بودم به اون سایته لعنت بفرستم یا فروشگاه یا خودم..........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یکی بیاد و از حرفی که راجع به تو زده عذر خواهی کنه... تو هم که در جریان نبودی و کسی هم برات تعریف نکرده ...میگی ای بابا این اومده خودش داره اعتراف میکنه و میگه قبول داره بد کرده و می خواد که ببخشیش

تو هم که اساسا دل رحم... اونم واسه کسی که مثل خواهرت بود از بخششت مایه میزاری و میگذری خیلی آسون

اما...منتها... وقتی می شنوی یکی از عزیز ترین هاتو با گفتن این حرف رنجونده آتیش میگیری...یکی که جای تو رنجیده

حالا تکلیف چیه؟ گفتی که بخشیدی ولی واسه دل نازک عزیزت هم میتونی ببخشیش

لینک به دیدگاه

این روزا هر کس رو می بینم شاکیه از وابستگیش به دنیای مجازی .......... واقعا چرا اکثر آدما نمی تونیم توی زندگیمون "تعادل" رو نگه داریم ؟! یا باید از این ور بوم بیافتیم یا از اون ور!........ به نظرم دنیای مجازی شده مثل "ودکا" ؛ ....... هم "ارزونه" و هم برای کسی که عادت به نوشیدن نداره ، حسابی "مست کننده" ست ........ میبرت توی دنیایی که دوست داری اونجا باشی نه جایی که محکومی که درش حاضر بشی ..... می تونی خودت نباشی و بشی اونی که همیشه توی رویات می خواستی باشی ....... لذتش این قدر زیاده که هر بار گیلاست رو "پرتر" می کنی ........ تا جایی که کلا زندگی رو می ذاری کنار و لیوان پشت لیوان خالی می کنی ..... اما از یه جایی به بعد بدن "عادت" می کنه ...... حالا دیگه یه بطری هم جواب نمیده ! ........ چشم که باز می کنی میبنی نه تنها چیزایی که توی هوشیاری ازشون فرار میکردی حل نشده ، که با شدت بیشتری هم دارن به سمتت پیش میان ........ علاوه بر این که "زمان و فرصتها" هم از دست رفته و یه ذهن تخریب شده و داغون هم داری ...... نوشیدن خوبه اما فقط برای لذت مقطعی و سرگرمی

لینک به دیدگاه

چند سال پیش توی یه کتاب روانشناسی خونده بودم فکر حالت گلوله برفی داره!!!! به 5 تا چیزی که الان آزارت میده یا ناراحتت کرده فکر کن و لیستشون رو بنویس...

حالا فکر کن ببین بعد از 5سال بازم ناراحتت میکنن؟؟؟!!!

واقعا نه بعد از 5سال ناراحت کننده نیستند ولی ای کاش نوشته بود الان باید چجوری طی کرد و اون ناراحتی رو ندید:hanghead:

لینک به دیدگاه

گاهی باید دست کشید از رفتن...

باید ماند و دید توی این راه چقدر بدست آورده و چی از دست داده ای

گاهی شاید لازم باشد پر صلابت بروی و گاهی شاید خیلی نرم بازگردی

لینک به دیدگاه

خیام فیلسوف ایرانی می گوید :

"از دو حال خارج نیست ؛ یا خدا قبلا می داند که من چه خواهم کرد و یا نمی داند...

اگر نمی داند که در این صورت خدا نیست !

و در صورتی که می داند ، چگونه انتظار دارد که من کاری برخلاف دانایی او انجام دهم ؟!

و با رعایت این دو نکته ، چگونه مرا بعد از مرگ مسئول نموده و کیفر خواهد داد ! "

--خدا و هستی _ مترلینگ--

هر چی که من می خواستم بگم رو خیام گفت ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...