رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

دوست دارم این لبخند ها رو شادی ها رو بغض ها رو دلتنگی ها رو حتی این خستگی که انگار هیچ جوره نمی خواد در بره .... مرسی خدای خوبم که تو سختیا و شادیا کمکمون کردی و این روزای خوب رو بهمون هدیه دادی ...

لطفا این هدایای خوبت رو به بقیه ی بنده هاتم بده ... آمین

• Like 6
لینک به دیدگاه

یه ادمایی هستن وقتی وسط یه عالمه مشکلاتی دستتو میگیرنو بلندت میکنن، این ادما کم نیستن.

این ادما ناب هستن، رفیق هستن، همونایی که میگن غمت نباشه من تا تهش هستم، همونایی که واست بی منت هر کاری میکنن، همونایی که بهت میگن اگه اسمون بیاد زمین بازم من پیشتم رفیق، همونایی که تو همه ی مشکلاتت همراهیت کردن:ws37:

من ازین ادما زیاد دیدم دور و برم، مخصوصا الان که یه عالمه مشکل واسمون پیش اومده .

خدا همشونو حفظ کنه:ws37: ممنون که هستید:icon_gol:

• Like 26
لینک به دیدگاه

من اصلا آدم کینه ای ای نیستم ...

نمی دونم همچین ویژگی ای توی این دوره و زمونه خوبه یا بده ...

ولی می دونم علی رغم چیزی که توی طالع متولدین آبان ماه نوشته ، من آدم کینه ای ای نیستم !

همیشه ناراحتی ها زود یادم میره و زمان که بگذره اگه احساس کنم طرف پشیمونه، می بخشمش ... مخصوصا اگه طرف قبلا دوستم بوده باشه :ws37:

گاهی وقتا انقدر زود یادم میره که بعدش هرچی فکر می کنم یادم نمیاد اصلا این ناراحتی از کجا شروع شد و دلیل اصلیش چی بود :w58:

اینا رو گفتم که بدونی، توی این 21 سالی که زندگی کردم ، هیچوخ یادم نمیاد که از کسی کینه ای به دل گرفته باشم یا نبخشیده باشمش ... هرچقدرم که طرف بد بوده باشه و بهم بدی کرده باشه ...

از همه گذشتم ، اما از تو نمی تونم بگذرم ...

نمی دونم چرا ... شاید چون وختی هر تهمتی دلت خواست بهم زدی، جلوت سکوت کردم و گفتم : جواب آدمای بی انصافو نمیدم و می سپارمشون به خدا ...

شاید چون خالی نشدم از زدن حرفایی که توی دلم بود و جوابایی که داشتم بهت بدم ...

شایدم چون هیچوقت احساس نکردم که پشیمونی از کاری که کردی !

نمی دونم ... دلیلش هرچی که هست ... فقط می دونم بخشیدنت برام سخته ! سخت :ws37:

• Like 23
لینک به دیدگاه

چند روزه درگیرم

این که یه جایی باشی که واسه توانایی انسانها ارزش بذارن و هزارتا امتیاز عجیب و غریب واسه ادمای عجیب غریبتر نباشه یعنی جایی که ادم اگه مسابقه ای شروع میکنه برندش از قبل معلوم نباشه و یا فقط برنده های مسابقه جایزه اول بگیرن .. فقط برنده ها ! و شرایط مسابقه واسه همه برابر باشه به این چی میگن شبیه عدالت و ازادی نیست

یه چیزی شبیه بازی جوانمردانه مسابقه عادلانه نتیجه منصفانه و قانونی! یه چیزی که شبیه ازادی ولی ازادی نیست به این چی میگن!

این چیزی که ایران نیست دقیقا اسمش چیه!!

کاش یکی به من میگفت باید چی ارزو کنم:hanghead:

• Like 15
لینک به دیدگاه

قاعده ی بازی رو نوشتن رو بُرد..باخت!...اصلاش اینه...ولی یکجاهایی تبصره می زنن بهش و می گن مساوی هم داره...

اون وقت که اندازه ی گلی که زدی به سَرِ دیگران...همون اندازه گل رو می زنن به سَرِت دیگران!

البته این بالایی که گفتم فرق داشت با اون جمله که می گن از هر دستی بگیره از همون دست پس می گیری ها!.....

تومنی، دو زار فرق می کنه این دو جمله...:icon_redface:

یکی به سرت می زنه!..یکی به دستت می ده!...فرق از کله زدنِ تا به دست گرفتن...

این تبصره... راه رو باز می کنه واسه شیره مالیدن سر خود!...واسه دور زدن قانون بازی در حد 180 درجه!

اون وقت که باختی...به خودت بِقَبولونی که نه بابا..مساوی شد!...

که این خوبه...واسه درمونِ غرور حریحه دارت...ولی می شه گَزَک دستِ مردم...که به ریشت بخندن که: بابا عجب رویی داره...

.

.

.

گاهی باید قاعده ی بازی رو بدون مساوی بست...

تا تَهِ دلت با این یک امتیاز مساوی خوش نشه.. که تمام وجودت رو نزاری واسه بُرد...:icon_redface:

.

.

.

یک خواهش:دوستای خوبم تا می تونین از قرار دادن تصاویر با حجم های زیاد کنار نوشته های زیباتون خودداری کنین...بعضی از بچه ها با این سرعت کم صفحاتشون لود نمی شه....اصلا اگه می شه که اصلا تصویر نزارین....آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_redface::icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه

وقتی نمی توانی با خودت کنار بیایی که سادگی برتر از پیچیدگیست

هرگز نمی توانی زیبایی سادگی را ببینی

.

.

.

پس وقتی کم میاری اینقدر نگو دیگه هیچ چیز اون جور که باید باشه نیست.

• Like 14
لینک به دیدگاه

دیدن عکس و تماشای فیلم هایی که قبلا به مناسبت های مختلف گرفته شده وقتی لذت بخشه که خاطرهه بشه، ازش یه دهه یا حتی بیشترم گذشته باشه ...

فیلمی رو بعد 16 سال ببینی ...

وقتی که پیر شدن و شکسته شدن پدر مادرتو توش ببینی ...

وقتی که بتونی فیلم عزیزترین کسایی که انوقت زنده بودن و دیگه الان نیستن بببینی

ببینی و دلت بگیره براشون ببینی و اشکت به خاطر محبت و حضوری که داشتن و الان نیستن دربیاد ...

دلم برا پدر بزرگام و مادربزرگم تنگ شده وای عموی بابام هر وقت میمود خونمون منو میچسبوند به خودش و همش قربون صدم میرفت .دلم براتون خیلی تنگ شده...

دیدن فیلمتون و یادآوری تون منِ سنگ رو که خیلی احساسی کرد ...

دوستون دارم ... یادتون بخیر روحتون شاد :flowerysmile:

• Like 23
لینک به دیدگاه

تو ارتباط خارج از چارچوب یک پسر و دختر تنها کسی که ضرر میکنه دخترس ، حتی اگر اون پسر فرشته باشه ، در این قضیه شک نکنید

• Like 24
لینک به دیدگاه

و اين روزها در ترك و دوري از دنياي مجازي و اينترنت دارم بيشتر به مضرات اين دنياي لعنتي ي ميبرم

اسي بود ميگفت ؟؟؟ يادم نيست ، يكي بود خلاصه / ميگفت : ما آخرش نفهميديم اينترنت فرصت بود يا تهديد

خيلي جمله جالبي گفت !!

ميدوني فرصت بوجود مياره / خيلي خوب

اما براي اون فرصت خيلي بايد هزينه كني ... به نظرم دخل و خرجش بهم نميخونه

ارزش اين همه ضرر نداره

تازه ميفهمم اينترنت به اين شيوه يك سم هست سم خطرناك كه افكار رو متلاشي ميكنه و احساس رو به انحطاط ميكشه

قبل اين حرفا رو قبول نميكردم / امروز هم برخي هستند كه مثل ديروز من اين حرفا رو قبول نميكنند و با شعف و احترام از اينترنت دفاع ميكنند ( مثل قبلا خودم )

ولي حالا بهتر درك ميكنم

شايد بعدا تاپيكي در همين راستا زدم

بيشتر از اينترنت منظورم سرچ مقاله نبود / منظورم همين دنياي هاي خيالي و اينا بود ...

هرچند سرچ مقاله هم مضراتي داره ولي خب ....

بحث هنگفتي ميطلبه

حالا واقعا اينترنت براي تو فرصت بود يا تهديد ؟؟؟

• Like 19
لینک به دیدگاه

این روزا اکثر آدما از زندگی ناراضی ان !

اما خیلی دوست دارم بدونم ...

چند درصد اگه دوباره توی دوراهی های زندگیشون قرار بگیرن باز هم در عمل، همین راه رو انتخاب نمی کنن ؟!

یا مهم تر از اون ...... چند درصد می دونن که کدوم دو راهی رو اشتباه رفتن ؟!

• Like 18
لینک به دیدگاه

فک کنم بدترین تنبیه برای کسی که ناراحتت کرده...سکوت باشه بدون اعتراض!

بعدش انقده از سکوتت عصبانی میشه که میاد جلوی تو میزنه زیر گریه و میگه که منظوری نداشته!

اینجوری بهت خوش میگذره...چون توام حرفی از روی عصبانیت نزدی که ناراحتش کرده باشی....و باز پیروز میدان تویی:icon_redface:

خدایا شکرت

• Like 14
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...