رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

این درست است که یک وقت هایی

سنگ جلوی پایم خیلی بزرگ است

ولی ...

من مطمئنم با این همه انرژی مثبتی که از تو میگیرم

راهی هموار برای خود خواهم ساخت

حتی از دل سنگ

• Like 8
لینک به دیدگاه

یاد انتخابات 88 و صدای این اهنگ که هنوز تو گوشم می پیچه

خصوصا مصراع اخر

"دلا دیدی که خورشید از شب سرد

چو اتش سر زخاکستر براورد

زمین و اسمان گلرنگ و گلگون

جهان دشت شقایق گشت از این خون

نگر تا این شب خونین سحر کرد

گه خنجر ها که از دل ها گذر کرد

زهر خون دلی سروی قد افراشت

زهر سروی تزروی نغمه برداشت

صدای خون در اواز تزرو است

دلا این یادگار خون سرو است"

• Like 8
لینک به دیدگاه

یه وقتایی دوس دارم با پشت دست بزنم تو دهــــن خودم :banel_smiley_4: والا به قرعان !

الان دقیقا زمانش فرا رسیده !!

یکی نیست بگه آخه چی کم داری تو دختر؟؟؟ چرا به نکات مثبت زندگیت نگاه نمیکنی؟؟

چیزایی که تو داری و خیلیا ندارن .... جیزایی هم که نداریو خیلی ها ندارن !!:ws3:

الان دقیقا بهم بگو دردت چیه ؟؟؟:banel_smiley_4:

با کی مشکل داری؟؟ داری آدمای اطرافتو از دست میدی؟؟؟ به ... !:icon_razz:

غصه چیو میخوری؟؟؟ تو کسایی رو داری که محکم تر از کوه پشتت هستن و هواتو دارن اونایی هم که میخوان نباشن ... خوب نباشن !!

لابد یکی بهتـــر از تورو پیدا کردن .... فدای سرت گل دخترم !:w02:

مدیونی اگه غصه این آدمای بیمعرفتو بخوری :ws37:

پ.ن : احتیاج به دلداری داشتم ... کسی یافت نشد .... خودم دست به کار شدم :ws3:

• Like 21
لینک به دیدگاه

حیف که نمی‌شه چیز گرفت، نقل قول :دی

شاروک، گاه انسان نیاز داره یه کتک مفصل بخوره

گاهی اوقات، این کتک مفصل، خیلی معانی پیدا می‌کنه

مثل یه اتفاق، یه درد شدید، یه حادثه، یه خنده‌ی دروغی

• Like 13
لینک به دیدگاه

نگران نباش عزیزم، اگه غمی بر دلت نشست

اگه کلمه ای نبود که اونو بیان کنه

اگه یهو لب هات از حرکت ایستاد و صدات در حنجره خشکید

به چشم هات به پاکی اشک هات اعتماد کن اونا خوب میدونند چطور حرف بزنند جون دلم

بدون که همه ناگفته ها را میگن بابا

پدرانه ها

• Like 12
لینک به دیدگاه

زمانی که می دانیم از هر مسیری که برویم در نهایت به یک مقصد میرسیم، چه خوب است به دنبال همسفری خوب و یک مسیر زیبا و لذت بردن از مناظر ِ این مسیر باشیم.

وقتی که مقصد همه ی ما در انتهاء خاک است باید از سرعت بکاهیم و دلمان را به جاده بسپاریم...

همسفر را دریـابیم...

مقصد خیلی هم دور نیست...

مقصد همان دور ِ نزدیک است...!

* * * * * * *

پ.ن: همسفر از اینکه در کنارم هستی،سپــاس :icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

یه چند روزی هست باز به سرم زده دوباره از دنیای مجازی برم بیرون ....تو تصمیم گیریام زیاد عجول نیستم اما خب حس میکنم بار دیگر بایدکوله بار سفر رو ببندم.......:ws37:

• Like 10
لینک به دیدگاه

دلم میخواد برای دلداریت بهت بگم ؛

عیبی نداره رفیق ... به جای اینکه ببینی چقــــــــــــدر زهرمار کردن مهم ترین تاریخ زندگیتو ، فکر کن یه سال اصلا تولد نگرفتن برات ... آسمون که به زمین نمیاد ...

دوس دارم اینجوری بگما ، ولی خب ، خودتم میدونی دلداری دادنِ الکی برام خیلی سخته و هر چقدم سعی کنم تابلو نباشم ، بالاخره تابلو میشه :hanghead:

بجاش به این فکر کن که بعضیا اصن دست خودشون نیس ، در همین حد می فهمن ... تو بخاطر "بیشتر نفهمیدن " هاشون ناراحت نکن خودت رو ! :ws37:

• Like 16
لینک به دیدگاه

گذشته در چشمانم مانده است...

عبور ثانیه های رد شده درتمام نگاه هایم مشهود است

چشمانت را با شقاوت تمام به روی حقایق بستی

صبور میمانم و بی تفاوت میگذرم

که نفهمی هنوز دوستت دارم...

• Like 9
لینک به دیدگاه

دوست ، تقدیر گریزناپذیر ما نیست. برادر خواهر پسر خاله و دختر عمو نیست که آش کشک خاله باشد.

دوستی انتخاب است. انتخابی دو طرفه که حد و مرز و نوع آن به وسیله همان دو نفری که این انتخاب را

کرده اند تعریف می شود. با دوستانمان میتوانیم از همه چیز حرف بزنیم و مهم تر آنکه می توانیم از هیچ چیز حرف نزنیم وسکوت کنیم. با دوستانمان میتوانیم درد دل کنیم و مهم تر آنکه می شود درد دل هم نکرد و بدانیم که می داند. از دوستانمان می توانیم پول قرض بگیریم و اگر مدتی بعد او پول خواست و نداشتیم با خیال راحت بگوییم نداریم. و اگر مدتی بعد تر دوباره پول احتیاج داشتیم و او داشت دوباره قرض بگیریم. با دوستانمان میتوانیم بگوییم: امشب بیا خونه ما دلم گرفته و اگر شبی دیگر زنگ زد و خواست به خانه مان بیاید و حوصله نداشتیم بگوییم : امشب نیا حوصله ندارم. با دوستانمان می توانیم بخندیم می توانیم گریه کنیم می توانیم رستوران برویم و غذا بخوریم می توانیم بی غذا بمانیم و گرسنگی بکشیم می توانیم شادی کنیم می توانیم غمگین شویم میتوانیم دعوا کنیم. می توانیم در عروسی خواهر و برادرش لباس های خوبمان را بپوشیم و فکر کنیم عروسی خواهر و برادر خودمان است. و اگر عزیزی از عزیزان دوستانمان مرد لباس سیاه بپوشیم و خودمان را صاحب عزا بدانیم. با دوستانمان میتوانیم قدم بزنیم می توانیم نصف شب زنگ بزنیم و بگوییم : پاشو بیا اینجا و اگر دوستمان پرسید چی شده؟ بگوییم :حرف نزن فقط بیا. و وقتی دوستمان بی هیچ حرفی آمد خیالمان راحت باشد که در این دنیا تنها نیستیم با دوستانمان می توانیم حرف نزنیم کاری نکنیم جایی نرویم و فقط از اینکه هستند خوشحال و خوشبخت باشیم!

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

• Like 8
لینک به دیدگاه

یکی از مخرب ترین فعالیت های ذهنی که به شدت ارامش ادم را مخطل و باعث بی نظمی و آشفتگی درونی میشه میل به مقایسه است مقایسه ای که ما مدام در ارتباط با خود و دیگران انجام میدیم مقایسه که دو نتیجه عمده در پی داره

یا ضعیف و پایین تر بودن ما و ایجاد نوعی نا رضایتی،ناراحتی، عصبانیت...

یا برتر و بالاتر بودن ما و ایجاد نوعی کبر، غرورکاذب ، خود شیفتگی و فخر فروشی و جدا دانستن خود از دیگران...

........................

در صورتی که اگر واقعا در تماس مستقیم و روشنی با خودمون باشیم و بی هیچ ابزار و نگاه مقایسه گری از نزدیک به زندگی نگاه کنیم ارامش و شادی بیشتری خواهیم داشت

• Like 11
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...