رفتن به مطلب

همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 151
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

peyman2133 ممنون

درمورد اختلاف سنی من مشکلی ندارم

درمورد ظاهر وبارداری اینها هم تا 35 سالگی مشکلی که نباید باشه

بعدش دیگه زیاد توی این قید بند نیستم که بگم ظاهر همسرم ناجور شده نمیرم تو مهمانی و...

یا نیاز جنسی و..

درمورد تفاوت فرهنگ این مدت فهمیدم تضاد فرهنگی نداریم اصولا من که ادمی هستم که با هرنوع فرهنگی سازگار هستم

منظورم از هوایی اینه که قبلا اصلا توی این فکر نبودم و میگفتم وقتی یک کارثابت با حقوق ثابت همیشگی پیدا کنم به فکر ازدواج می افتم که استارتش خورده شد

در مورد ان ساده لوحانه تحقیق ازدواج که گفتید اره خودم هم میدونم ان قسمت ساده لوحانه است ولی کلاتوی پست اول از همه چیز گفتم که شما هم توی ان حال وهوا باشید وبدانید چی به چی است

اتفاقا بعدازاینکه رفت مرخصی بیشتر تو فکر افتادم و عقلمون بیشتر کار داره میکنه تا احساس

برای همین این مطالب بعد از امدن رو هم گفتم

تا ببینم شماها چی میگید

منظر بقیه تحلیل و نظراتتون هستم

• Like 2
لینک به دیدگاه

فکر نکنم با دقت کافی متن منو خونده باشی

پیشنهاد میکنم یه دور دیگه و با دقت بیشتری بخون

peyman2133 ممنون

قطعا الان شما مشکلی ندارید..

مگه تجربه زندگی مشترک با دختری بزرگتز از خودتون رو داشتیدکه اینقدر قاطعانه میگید؟بحث دوستی و روابط خویشاوندی و... رو جزء این دسته نکنید که برای خانومها هر رابطه تعریفی جدا دارد که رفتاری که از آنها سر میزند متناسب ابن تعریف است و هرگز رفتار هر دسته را در شرایط دیگری نشان نخواهند داد.

مشکل طی چندسال زندگی مشترک و بیشتر از طرف خانوم خواهد بود :icon_gol:

مشکلی نیست اما شانس بارداری مشکلدار در این سنین بیشتره

بعدش دیگه زیاد توی این قید بند نیستم که بگم ظاهر همسرم ناجور شده نمیرم تو مهمانی و..

یا نیاز جنسی و...

:banel_smiley_4:

درمورد تفاوت فرهنگ این مدت فهمیدم تضاد فرهنگی نداریم اصولا من که ادمی هستم که با هرنوع فرهنگی سازگار هستم

بعد این اطلاعات دقیق رو در طی سه ماه رابطه اونم غیرمستقیم و همکاری به دست آوردید دیگه؟:banel_smiley_4:

مثلا از چه مستنداتی میگید که تضاد فرهنگی ندارید؟میشه چند نمونه شو مثال بزنی؟

منظورم از هوایی اینه که قبلا اصلا توی این فکر نبودم و میگفتم وقتی یک کارثابت با حقوق ثابت همیشگی پیدا کنم به فکر ازدواج می افتم که استارتش خورده شد

شما این دوسوال منو جواب ندادی

بهتره قبل از هرچیزی به این دو سوال جواب بدی

• واسه چی میحوای ازدواج کنی؟هدفت و دیدگاهت نسبت به ازدواج چیه؟
  • چقدر خودت رو میشناسی؟

در مورد ان ساده لوحانه تحقیق ازدواج که گفتید اره خودم هم میدونم ان قسمت ساده لوحانه است ولی کلاتوی پست اول از همه چیز گفتم که شما هم توی ان حال وهوا باشید وبدانید چی به چی است

من بیش از آنچه فکر کنید تو این حال و حواها بودم و دقیقا میدونم چه شرایطی رو داری تجربه میکنی:icon_gol:

اتفاقا بعدازاینکه رفت مرخصی بیشتر تو فکر افتادم و عقلمون بیشتر کار داره میکنه تا احساس

تا ببینم شماها چی میگید

احیانا این داستان که ساختگی نیست؟:banel_smiley_4:

بهرحال اگه ساختگی هم باشه پاسخ میدم شاید کسی تو شرایط واقعیش باشه :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اگر با همکارای مرد اداره خیلی راحت بوده و شوخی می کرده و....و حالا بخاطر سو استفاده مردای اداره چادری شده و...خیلی قضایای دیگه که حتما شما نمی دونین

من اگر جای شما بودم اگر طلا هم از این خانم بباره بهیچ وجه بهش فکر نمی کردم...بهتره بره به شوخی با همان همکاران مردش بپردازه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
peyman2133 ممنون

بعدش دیگه زیاد توی این قید بند نیستم که بگم ظاهر همسرم ناجور شده نمیرم تو مهمانی و...

یا نیاز جنسی و..

تا ببینم شماها چی میگید

منظر بقیه تحلیل و نظراتتون هستم

شما درحال حاضر با این چیزا مشکل ندارین.بنظر من بعدا مشکل پیدا خواهید کرد

اینا موارد کم اهمیتی نیستن که بسادگی از کنارش رد شین.

• Like 1
لینک به دیدگاه
خوش به حال شما پسرا از کسی که خوشتون بیاد حداقل میتونید بهش یه جوری بگید و حتی ازش خواستگاری کنید ما دخترا چی که کسی رو دوست داریم ولی ... :5c6ipag2mnshmsf5ju3

خوب شما دخترا هم میتونید بهش بگید:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اگر با همکارای مرد اداره خیلی راحت بوده و شوخی می کرده و....و حالا بخاطر سو استفاده مردای اداره چادری شده و...خیلی قضایای دیگه که حتما شما نمی دونین

من اگر جای شما بودم اگر طلا هم از این خانم بباره بهیچ وجه بهش فکر نمی کردم...بهتره بره به شوخی با همان همکاران مردش بپردازه...

منظور از سواستفاده یعنی سرکارش میگذارند

نه اینکه فقط همکارهای مرد

چه زن و مرد منظورم است:vahidrk:

لینک به دیدگاه
شما درحال حاضر با این چیزا مشکل ندارین.بنظر من بعدا مشکل پیدا خواهید کرد

اینا موارد کم اهمیتی نیستن که بسادگی از کنارش رد شین.

خانوادگی که مادرم حدود یک سال از پدرم بزرگتر است

• Like 1
لینک به دیدگاه
فکر نکنم با دقت کافی متن منو خونده باشی

پیشنهاد میکنم یه دور دیگه و با دقت بیشتری بخون

قطعا الان شما مشکلی ندارید..

مگه تجربه زندگی مشترک با دختری بزرگتز از خودتون رو داشتیدکه اینقدر قاطعانه میگید؟بحث دوستی و روابط خویشاوندی و... رو جزء این دسته نکنید که برای خانومها هر رابطه تعریفی جدا دارد که رفتاری که از آنها سر میزند متناسب ابن تعریف است و هرگز رفتار هر دسته را در شرایط دیگری نشان نخواهند داد.

مشکل طی چندسال زندگی مشترک و بیشتر از طرف خانوم خواهد بود :icon_gol:

مشکلی نیست اما شانس بارداری مشکلدار در این سنین بیشتره

:banel_smiley_4:

بعد این اطلاعات دقیق رو در طی سه ماه رابطه اونم غیرمستقیم و همکاری به دست آوردید دیگه؟:banel_smiley_4:

مثلا از چه مستنداتی میگید که تضاد فرهنگی ندارید؟میشه چند نمونه شو مثال بزنی؟

شما این دوسوال منو جواب ندادی

بهتره قبل از هرچیزی به این دو سوال جواب بدی

• واسه چی میحوای ازدواج کنی؟هدفت و دیدگاهت نسبت به ازدواج چیه؟
  • چقدر خودت رو میشناسی؟

من بیش از آنچه فکر کنید تو این حال و حواها بودم و دقیقا میدونم چه شرایطی رو داری تجربه میکنی:icon_gol:

احیانا این داستان که ساختگی نیست؟:banel_smiley_4:

بهرحال اگه ساختگی هم باشه پاسخ میدم شاید کسی تو شرایط واقعیش باشه :a030:

در مورد داستان که میگید ساختگی نه جدی گفتم- منظور؟

فقط اره درمورد هدف از ازدواج فکنم اینجا خیلی عقبم

شریک زندگی داشتن - همدم داشتن-ارامش- اقتصادی بهتر شدن-نیاز جنسی-

در مورد اگر میتونید بیشتر مارو روشن کنید مثلا هدف شما چیه ؟ درسته هر کی یک جور هدف داره

درمورد تضاد فرهنگی نمیودنم این چند سال با کسانی که بودم مشکلی کلا نداشتن واحساسم درست گفته البته فقط با مرد ها -از دنیای زن ها خبر ندارم اگر مثل مرد ها باشه به نظرم با هم همخوانی داریم

جمله اخرتون نفهمیدن درمورد ساختگی؟

لینک به دیدگاه
منظور از سواستفاده یعنی سرکارش میگذارند

نه اینکه فقط همکارهای مرد

چه زن و مرد منظورم است:vahidrk:

تا اون خانوم خودش نخواد هیچ مردی جرات اینکه سربه سرش رو بذاره رو نداره.

لینک به دیدگاه
تا اون خانوم خودش نخواد هیچ مردی جرات اینکه سربه سرش رو بذاره رو نداره.

خودشم میگه دیگه رو زیادی داده الان کم کم داره درست میکنه

• Like 1
لینک به دیدگاه
خودشم میگه دیگه رو زیادی داده الان کم کم داره درست میکنه

فکر کنم الان زیادی عاشق شدی.

الان میدونی چند سالشه اون خانومه.تازه یادش افتاده رفتارشو درست کنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
خوب شما دخترا هم میتونید بهش بگید:banel_smiley_4:

آخه نمیشه پسرم ....

وقتی اون با دید یه خواهر بهت نگاه میکنه تو حق اینو نداری که به ازدواج با اون فکر کنی !!!!:ws37:کاشکی هیچ وقت نمیفهمیدم منو جای خواهرش میدونه !!!! :4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چرا

؟

دلیل

به دلایلی که در بالا بچه ها گفتن و چندتا دلیل دیگه که حوصله تایپ کردن ندارم !!!! :banel_smiley_4:

اگه شد بعداً میگم ! :banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
به دلایلی که در بالا بچه ها گفتن و چندتا دلیل دیگه که حوصله تایپ کردن ندارم !!!! :banel_smiley_4:

اگه شد بعداً میگم ! :banel_smiley_4:

دلمون خالی نکنید

خوب بگید ما روشن بشیم

ولی تصمیم گرفتم فردا درخواست میدم

لینک به دیدگاه
دلمون خالی نکنید

خوب بگید ما روشن بشیم

ولی تصمیم گرفتم فردا درخواست میدم

دوست عزیز اگه میخای واقعاً روشن بشی برو با یه مشاور حرف بزن اون بهتر میتونه کمکت کنه !!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوست عزیز اگه میخای واقعاً روشن بشی برو با یه مشاور حرف بزن اون بهتر میتونه کمکت کنه !!!

خوب یک مقدارش شما بگید

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...