رفتن به مطلب

همفکری ایا شرایط ازدواج دارم؟

ارسال های توصیه شده

توجه کردید بیشتر خانمها میگن تفاوت سنی زیاد مهم نیست!!! ولی امان از آقایون که همیشه جای خانمها هم فکر میکنند و تصمیم میگرند!

:4564:

وقتی کسی رو واقعا دوست داشته باشی

فاصله ,

سن ,

قد و وزن

فقط و فقط یه عدد لعنتیه !

ببخشید اگه پست بی ربط زدم!:hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 151
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظرم خود شما تنها نفری هستی که باید تصمیم بگیری ....

پس اگر دوسش داری و همه شرایطت اوکی هست برو جلو زمان باعث پیش آمدن جدایی میشه

زمان رو از دست نده :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
همه شرایطت اوکی هست برو جلو :icon_gol:

هیچ وقت همه شرایط اکی نیست:4564:

ضمن اینکه منم از نوشته هاتون حدس میزنم خانم همکار بهتون علاقه داره و منتظره....:ws37:

ببینید این مواقع خود آدما بهتر میتونن تصمیم بگیرن حستون درسته!به اینکه احساس آدما دروغ نمیگه شک نکنید:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ضمن اینکه منم از نوشته هاتون حدس میزنم خانم همکار بهتون علاقه داره و منتظره....:ws37:

ببینید این مواقع خود آدما بهتر میتونن تصمیم بگیرن حستون درسته!به اینکه احساس آدما دروغ نمیگه شک نکنید:hanghead:

درسته ولی با شرایط ایشئن فک نکنم مانعی باشه بخواد جلوگیری کنه ایشون راضی خانم و خدا هم راضی پس در کار خیر حاجت هیچ تاپیکی نیست بره جلو توکل به خدا:a030::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به نظرم خود شما تنها نفری هستی که باید تصمیم بگیری ....

پس اگر دوسش داری و همه شرایطت اوکی هست برو جلو زمان باعث پیش آمدن جدایی میشه

زمان رو از دست نده :icon_gol:

دوست که دارم

یکی دوتا خانم از این نوشته های من اگر حس کنه ایشون علاقه یا حسی به من دارم خیالم راحت میشه ولی بخ نظر پسرها نمیشه اعتماد کرد:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
درسته ولی با شرایط ایشئن فک نکنم مانعی باشه بخواد جلوگیری کنه ایشون راضی خانم و خدا هم راضی پس در کار خیر حاجت هیچ تاپیکی نیست بره جلو توکل به خدا:a030::icon_gol:

اتفاقا استخاره اینترنتی از سایت اوینی کردیم گفته حتما انجام بده و موفق وبه خیر میرسی:w16::a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
توجه کردید بیشتر خانمها میگن تفاوت سنی زیاد مهم نیست!!! ولی امان از آقایون که همیشه جای خانمها هم فکر میکنند و تصمیم میگرند!

:4564:

وقتی کسی رو واقعا دوست داشته باشی

فاصله ,

سن ,

قد و وزن

فقط و فقط یه عدد لعنتیه !

ببخشید اگه پست بی ربط زدم!:hanghead:

نه عزیزم بی ربط نیست....

خانم ها برخلاف تصور بقیه خیلی از معیارهاشون رو نادیده میگرن ولی برعکس آقایون دنبال ایده آل ترینن!!!

بعد اینکه واقعا دوست داشتن هم یه چیزیه ک به نظرم وجود خارجی نداره,یه حسیه که اون دوره فکر میکنن برای هم تک هستن:ws37: مثل مصرف ریتالینه!!تصور میکنن که عاشقن!ولی همه اینا زیر سر یه سری هورمونه!

مکانیسم و فیزیولوژی احساس علاقه داشتن به جنس مخالف رو پیدا کنین بخونین خیلی جالبه:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
نه عزیزم بی ربط نیست....

خانم ها برخلاف تصور بقیه خیلی از معیارهاشون رو نادیده میگرن ولی برعکس آقایون دنبال ایده آل ترینن!!!

بعد اینکه واقعا دوست داشتن هم یه چیزیه ک به نظرم وجود خارجی نداره,یه حسیه که اون دوره فکر میکنن برای هم تک هستن:ws37: مثل مصرف ریتالینه!!تصور میکنن که عاشقن!ولی همه اینا زیر سر یه سری هورمونه!

مکانیسم و فیزیولوژی احساس علاقه داشتن به جنس مخالف رو پیدا کنین بخونین خیلی جالبه:a030:

الان این جمله اخرتون رو چیزی دارید نشان بدید لینک مقاله؟

من قبول دارم شرایط باید باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
الان این جمله اخرتون رو چیزی دارید نشان بدید لینک مقاله؟

من قبول دارم شرایط باید باشه

تو نت بگردین هست.یه جا خونده بودم به اسم اینکه در بدن عاشق چه میگذرد!

تاثیرات هورمون عشق

محققان می گویند اکسی توسین روی پاره ای از رفتارها تاثیر فراوان دارد: رفتارهایی از قبیل اطمینان و فداکاری، بروز رفتارهای کاملا متضاد مانند حسادت و غرور، افزایش احساس همدردی و پیوند به ویژه بین والدین و فرزندان، بهبود و تقویت مهارت های اجتماعی در افراد خجالتی و کم رو، افزایش میزان حس دلسوزی و همدلی انسان ها نسبت به یکدیگر، بهبود حافظه و عملکرد مغز، وقتی رابطه فرد مثبت باشد← هورمون عشق، رفتارهای اجتماعی را تقویت می کند.

وقتی ارتباط منفی باشد← هورمون عشق، احساسات منفی را افزایش می دهد.

• Like 3
لینک به دیدگاه
پسری هستم 28 ساله

و کارمند

از یکی از همکاران که خانم 30 ساله است خوشم امده

من کارمند هستم ان خانم هم کارمند هست توی همان اداره واتاق من

در شهر خودم خانه دارم

درامد هم خداروشکر بد نیست هم حقوق کارمندی و هم یک مقدار درامد از اینترنت

رشته من کامپیوتر است رشته ان خانم علوم انسانی است

الان 1000 کیلومتر ازخانواده ام دور هستم ان خانم هم مال این شهر نیست درواقع هر دوی ما غیر بومی هستیم وتو اینجا غیربومی ها باهم بیشتر خوبند تا بومی با غیربومی

دراینجا یک خانه اجاره کردم وتنها زندگی میکنم

دانشجوی کارشناسی ارشد هستم ترم سوم وان خانم لیسانس هستند

خانواده ام خدا رو شکر هیچ ایرادی ندارند

اهل دود ودم خلاف اینها نیستم

فقط یک ایراد بزرگی که دارم وناراحتم چاق هستم 90کیلو هستم

ان دختر خانم هم از خوشگلی اگر بگید زیاد خوب نیست درحد متوسط است چون من هم زیاد عقیده ندارم که زیادی باید خوشگل باشه نمیدونم چی شد که توی دام ایشون افتادم ولی رفتارش تاحالا نشان میده که ادم بدی نباید باشه

توی این مدت که همکار این خانم بودم نشان دادم که ادم زیراب زن یا دهن بین یا با دیگران مشکل داشته باشم نیستم سرم به کار خودم است

خوب الان میترسم برم بهشون بگم نظرتون چیه؟

با سلام

قبل از ازدواج بهتره یکی دو مطلب رو به خودت تفهیم کنی.

1- اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمی نیست.

2- برای ازدواج موفق لازمه هر دو طرف به بلوغ فکری رسیده باشند.

3- قبل از طرح موضوع بهتره یکی از دوستان صمیمی اونو پیداش بکنی و باهاش تشریک مساعی بکنی .

4- پیشنهاد ازدواج رو هم توسط دوست ایشان مطرح بکنی بهتر جواب میده.

5- میوه ها زمانی از درخت می افتند که رسیده باشند.

• Like 3
لینک به دیدگاه
با سلام

قبل از ازدواج بهتره یکی دو مطلب رو به خودت تفهیم کنی.

1- اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمی نیست.

2- برای ازدواج موفق لازمه هر دو طرف به بلوغ فکری رسیده باشند.

3- قبل از طرح موضوع بهتره یکی از دوستان صمیمی اونو پیداش بکنی و باهاش تشریک مساعی بکنی .

4- پیشنهاد ازدواج رو هم توسط دوست ایشان مطرح بکنی بهتر جواب میده.

5- میوه ها زمانی از درخت می افتند که رسیده باشند.

اخه به همکار دیگر بگم فکر میکنم ناجور تربشه

پشت سرما حرف دربیارند

• Like 1
لینک به دیدگاه

این جمله یکی یکم به من ارامش داد:ws3:

برای دختر 29-30 به بالا خواستگار کمتر پیدا میشه و اگر هم پیدا بشه از همکاران و دوستان و کسایی مثل شما وگر نه توی فامیل اگر پسری باشه که به ایشون بخوره تاحالا درخانه بخت بودند و اگر هم توی دوستان میشناختن هم همینطور پس اول شما یه تحقیقی از محل زندگیشون انجام بده مشکل نبود بشین رک بهش بگو مشکلی پیش نمیاد نترس
  • Like 2
لینک به دیدگاه

تقریبا شرایط منو دارید از نظر موقعیت و وضعیت ، ولی مسئله ای که هست تو این سن دیگه برای شیفته و شیدا شدن یک مقدار دیره یا من از نظر سنی جلوتر از شناسنامه هستم یا شما عقبید ولی توصیه میکنم اگر همه موارد رو سنجیدید و مورد خوبی هست با خودش مطرح کنید ، وگرنه به مرحله ای که من رسیدم می رسید یعنی عادت به تجرد زمانی پیش میاد که به شدت سخت گیر بشید و همچنین آرامش و آزادی تجرد رو به هیچ وجه نخواید از دست بدید این اتفاق برای من افتاده و فک نکنم دیگه به سادگی به سمت ازدواج برم به نظر بنده از نظر اقتصادی مستقل هستید و احساستون هم سر جاشه اون خانم هم مورد خوبی باشه اقدام کنید

پ.ن ترجیحا زن باید کوچکتر از مرد باشه به این مسئله دقت کنید و ساده از کنارش رد نشید

• Like 5
لینک به دیدگاه

من با خوندن نوشته هاتون نتونستم به اين نتيجه برسم كه ايشون هم دوستتون دارن .

دخترا به همه چي و همه كس فكر ميكنن حتي اگه هيچ احساسي نسبت بهش نداشته باشن.چون به جزئيات توجه ميكنن.فقط حس كردم هر دو شما به وجود همديگه عادت كردين

با توجه به نوشته هاتون من پيشنهاد ميكنم بدون نشون دادن علاقه و با صبر بيشتر سعي كنيد اون خانوم رو بيشتر بشناسيد.چون محيط كار جوريه كه ممكنه موضوع بحث افراد فرصت طلب بشيد.

تا مطمئن نشديد كه ايشون هموني هستن كه شما ميخواين دست به هيچ كاري نزنيد مطمئن باشيد ايشون جايي نميرن چون دخترا تو اين سن ديگه نميتونن به راحتي دختراي كم سن تر تصميم بگيرن اگرم به شما علاقه داشته باشن منتظر پيشنهاد شما ميمونن.پس عجله نكنيد.

سعي كنيد بيشتر باهاشون صحبت كنيد و بيشتر به رفتارشون با افراد ديگه توجه كنيد اينطوري بيشتر مي ونيد بشناسيدشون.هرچند هيچ وقت نميشه رفتار يه دختر رو پيش بيني كرد.

يكم بيشتر به خودتون اعتماد كنيد شرايط شما بد نيست و دليلي نداره كه ايشون ازتون خوشش نياد.

• Like 4
لینک به دیدگاه
تقریبا شرایط منو دارید از نظر موقعیت و وضعیت ، ولی مسئله ای که هست تو این سن دیگه برای شیفته و شیدا شدن یک مقدار دیره یا من از نظر سنی جلوتر از شناسنامه هستم یا شما عقبید ولی توصیه میکنم اگر همه موارد رو سنجیدید و مورد خوبی هست با خودش مطرح کنید ، وگرنه به مرحله ای که من رسیدم می رسید یعنی عادت به تجرد زمانی پیش میاد که به شدت سخت گیر بشید و همچنین آرامش و آزادی تجرد رو به هیچ وجه نخواید از دست بدید این اتفاق برای من افتاده و فک نکنم دیگه به سادگی به سمت ازدواج برم به نظر بنده از نظر اقتصادی مستقل هستید و احساستون هم سر جاشه اون خانم هم مورد خوبی باشه اقدام کنید

پ.ن ترجیحا زن باید کوچکتر از مرد باشه به این مسئله دقت کنید و ساده از کنارش رد نشید

منم اصلا تو باغ عاشقی ازدواج اینجور چیزها نبودم نمیدونم چرا اینطوری شده

من با خوندن نوشته هاتون نتونستم به اين نتيجه برسم كه ايشون هم دوستتون دارن .

دخترا به همه چي و همه كس فكر ميكنن حتي اگه هيچ احساسي نسبت بهش نداشته باشن.چون به جزئيات توجه ميكنن.فقط حس كردم هر دو شما به وجود همديگه عادت كردين

با توجه به نوشته هاتون من پيشنهاد ميكنم بدون نشون دادن علاقه و با صبر بيشتر سعي كنيد اون خانوم رو بيشتر بشناسيد.چون محيط كار جوريه كه ممكنه موضوع بحث افراد فرصت طلب بشيد.

تا مطمئن نشديد كه ايشون هموني هستن كه شما ميخواين دست به هيچ كاري نزنيد مطمئن باشيد ايشون جايي نميرن چون دخترا تو اين سن ديگه نميتونن به راحتي دختراي كم سن تر تصميم بگيرن اگرم به شما علاقه داشته باشن منتظر پيشنهاد شما ميمونن.پس عجله نكنيد.

سعي كنيد بيشتر باهاشون صحبت كنيد و بيشتر به رفتارشون با افراد ديگه توجه كنيد اينطوري بيشتر مي ونيد بشناسيدشون.هرچند هيچ وقت نميشه رفتار يه دختر رو پيش بيني كرد.

يكم بيشتر به خودتون اعتماد كنيد شرايط شما بد نيست و دليلي نداره كه ايشون ازتون خوشش نياد.

حتما

• Like 1
لینک به دیدگاه

اول اینکه اعتماد به نفست اینقدر پایین نباشه. خودتو اینقدر دست کم نگیر.

به فاصله سنی تون بیشتر فکر کن.

فاصله سنی چیز کم اهمیتی نیست.چون دخترا زودتر به بلوغ فکری میرسن.

و از اون ور زودتر پیر و شکسته میشن. و این ممکنه کار رو برای شما سخت تر کنه. در آینده چون بزرگتره ممکنه احساس کنه بیشتر میفهمه .

و اینکه ممکنه فقط به همکارت عادت کرده باشی . و این اسمش وابستگیه نه عشق

و به مرور زمان و با تغییر شرایط فراموش خواهد شد.

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوب برادر من خوشت اومده بهش بگو، واسطه هم نیار تو کار، یه جوری بیرون باهاش قرار بزار، یا نشد همون پشت تلفون، مودبانه و خیلی ساده میگی خانم فلانی من از شما خوشم اومده و واقعا قصدم اینه، اگه اوکی داد که حله مبارک باشه، اگه هم نه بهش اطمینان بده که رفتارت تغییر نمیکنه و مثل یه همکار باهاش رابطه ات رو ادامه میدی :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

در مورد تفاوت سنی، به نظر من هیچ مشکلی نیست، تنها مشکلش اینه که اگه از اینایی هستین که بچه زیاد دوس دارین (3-4 تا!) یادتون باشه ایشون فقط 5 سال فرصت برای زایمان دارن:ws37:

لینک به دیدگاه
در مورد تفاوت سنی، به نظر من هیچ مشکلی نیست، تنها مشکلش اینه که اگه از اینایی هستین که بچه زیاد دوس دارین (3-4 تا!) یادتون باشه ایشون فقط 5 سال فرصت برای زایمان دارن:ws37:

خب شاید همون اول کاری یه 3 یا 4 قلو گیرشون بیاد !!! بعدشم تو این دوره و زمونه آدما حوصله ی خودشونم ندارن چه برسه به بچه !!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 3
لینک به دیدگاه
و اینکه ممکنه فقط به همکارت عادت کرده باشی . و این اسمش وابستگیه نه عشق

و به مرور زمان و با تغییر شرایط فراموش خواهد شد.

برای همین باید دید این چند روز از فکرش میام بیرون یانه

عادت است یا عشق

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...